Amonthia

Právě je 29 dub 2024 04:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bimbo - ŽÁDOST STAŽENA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 15:05 
Offline
Ztratila Lucinka bačkorku...
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008 14:57
Příspěvky: 23
Bydliště: Tišnov
Tak vástu všecky zdravím. Omlouvámjse předem za uvedené pravopisné chyby , z češtiny jsem málem vždy propadl :)


- Vaše skutečné jméno... Pavel Haupt , stejně mi všici říkaj Bimbo už od 7dmi let :)


- seznam Vašich postav Mé postavy jsou Brumik [Paladin] Vioneta [Mage] Craftik Pete [Craft] [Všechny namaxované] Tento acc s těmito postavy jsem dostal od mého velmi dobrého pŕítele Brumika který skončil s Ultimou ... majetek rozdal lidem a mně pŕenechal postavy. Postavy které jsem vlastnil dřív : Gil-Galad[Warrior] , Sir Bimbo[Mage] , Boss Of [Warrior] , Death Angel[Paladin] , Crew [Paladin] , Janička [Cleric] , Jim Carry [Mage] , Mefisto De Arnis [Mage]


Podotýkám tu žetu uvádím jen postavy cojsem vlastnil , neuvádím postavy za které jsem hrál jelikož to i kdybyste mně sebe víc mučily tak jetu všecky neuvedu bo jich je tooooolik že byseto ani natom fórum nevlezlo takřka v každé guildě cojsem byl a skoro s každým druhým cojse znám tak jsem mněl přístup na jeho accounty abych si mohl míchat ,tamovat ,craftit prostě cokoliv bych potřeboval , lidé comně znají dobře a znaly tak věděly jedno nikdy jim z těch acc nikdy nevemu ani neukradu proto jsem mohl hrát s jakýmkoliv acc.


- stručná historie hraní uo (jak na DP, tak na jiných shardech)... Mno na Dpčku se vyskytuju takřka prvního spuštení po Testu ... Mylsím že jak zde uvedu jméno Sir Bimbo , tak nemusím dále vypisovat že dungy mám prochozené vŠecky na DP , jsemtam sem chodil i s vaší guildou pokuď si spomínáte dungy Jako Despy Peklo a tak ..
Guildy na DP ve kterých jsem byl : v FS toje cca 7let spátky možná oněco víc odchod z ní se stal díky tomu žejse rozpadla , počase jsem vstoupil do Chutlu tose též rozpadlo ... , Dále následoval DRAK ten začal upadat do neaktivnosti a tak jsemho také opustil , Crusaders odtamtuď jsem odcházel díky neaktivnosti , CONT tam to tež jsem zabalil díky neaktivnosti a nakonec jsem mněl vlastní guildu KAČERI bohužel ta skončila díky mému smazání na DP jelikož nemněli mága který by jim magoval jakykoliv dung a hlavně toho Bossa co bytotam šhefoval všecko


- Vaše prohřešky... Momentálně žádný nemám a ani mít nebudu a budu hrát slušně jestli vás zajimájí prohřešky na pŕedchozích acc tak mi napiště na ICQ a popovídáme otom ale ve skratce nenám jediný bugování , nebo něco takovýho jeto spíše AFK , Sprostá mluva , Prasení.


- důvod, proč jste si vybrali právě naši guildu..Hlavní důvod proč jsemsivás vybral je AKtivita toje promně nejpřednostnější a hlavně znám pár lidí a dobře semi sněma kecá a souto pohodáři


- co se Vám líbí/nelíbí na našem kodexu? Líbí semi ta podpora ostatních na vaśem kodexu když má někdo problém je dobŕe mu pomoci ...


- Váš názor na PK/blue/O/CH hráče... CH O ani pK nemám a ani vlastnit v dlouhé době nebudu , můj názor na PVP je takový že když jse nande skupinka která je Bezkonkurenčné dominantní v zabíjení tak to přende v prasení a to znamená konec na DP .


- čeho by jste v rámci hry chtěli dosáhnout? Čeho bych chtěl dosáhnout v UO asi ničeho všecko jsem už vlastnil cojsem kdy chtěl všecko jsem okoukal vyzkouśel , spíśe najít pohodou partu pár lidí kteří mně budou brat na kterou koliv akci co pujdou ..


- Vaše zájmy... Moje zájmy je Nezřízené pití alkoholu [omlouvámjse ale jsem moravák slivovice tu teče proudem uvidíte na srzku ] Potom Fitko Slečna a PC ... a váleníse v bazénu , popřípadě procházky s Pejskem


- jste ochotní jezdit na srazy guildy? Na srazy jezdit můžu v tom mi nic nebrání ... a navíc mám velmi rád srazy aspoň se ten člověk opravdu pozná a pak se uněm může udělat obrázek konečně...


- kontakt na Vás... Kontakt je : 279-636-533


Ještě bych vám rád řekl nesuďte člověka dříve nežho skutečně poznáte a prozkoumáte , možná všici říkaj žejsem špatný ale kolik lidí mně opravdu má zase rádo a věřími maximalně , důležité jemné poznat v RL pak mně budete milovat :))) Néé jde oto že nejsem tak špatný jak si myslíte a jsem člověk cojse dokáže změnit.


Naposledy upravil bimbasek dne 18 črc 2008 11:57, celkově upraveno 6

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 15:22 
Offline
The Srab
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2008 17:03
Příspěvky: 842
Bydliště: Třinec
mluvil sem s nim JEN pokud budou VSICHNI PRO tak nebudu stat v ceste

_________________
www.Amonthia.com
www.Amonthia.com/forum


Naposledy upravil Kapr dne 13 črc 2008 15:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 15:30 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008 14:58
Příspěvky: 108
Urcite som za akonahle tento clovek chyti chut hrat je to fajn treba troska dozret na spravanie (komu nie ze ? ) a bude to ok ....

_________________
Nervak

NO PAIN!!! - NO GAIN!!!
Vládca je moj vládca ....
SPORT K TRVALEJ INVALIDITE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 15:52 
Offline
Karbanátek

Registrován: 12 led 2008 12:30
Příspěvky: 1040
prijde ti normalni hazet na modraky vao v dungu?

_________________
Niektorí ľudia cítia dážď. Ostatní proste len zmoknú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 15:56 
Offline
Potulný kejklíř
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2008 11:22
Příspěvky: 803
bimbo rika, ze se zmenil...
treba to tak fakt je.
tak to s spolu snad nejak vydrzime.

_________________
PS: I přes support a několika násobný zvednutí GM celé výpravy jsme řekli NE, my poklad nechceme


Naposledy upravil Pontos dne 13 črc 2008 16:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 16:01 
Offline
Ztratila Lucinka bačkorku...
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008 14:57
Příspěvky: 23
Bydliště: Tišnov
Ishar píše:
prijde ti normalni hazet na modraky vao v dungu?


Můžeš to trošku přiblížit ? Nevím přesně comáš namysli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 16:02 
Offline
Karbanátek

Registrován: 12 led 2008 12:30
Příspěvky: 1040
tos delal tolik krat ze si na to ani nepamatujes?
myslim hazeni vaa na vir v risi u pokladu.

_________________
Niektorí ľudia cítia dážď. Ostatní proste len zmoknú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 16:17 
Offline
Ztratila Lucinka bačkorku...
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008 14:57
Příspěvky: 23
Bydliště: Tišnov
Ishar píše:
tos delal tolik krat ze si na to ani nepamatujes?
myslim hazeni vaa na vir v risi u pokladu.


Ahaaa s neviňátkama Virem , ano tuto kauzu sme řešily Dokonce se málem posílalo i GM , ale odskákaly byto obě skupiny ... ve skratce vás uvedu na pravou míru a vysvětlím ocojde , jedná jse oto že Vir s tím začal tak źe nás začal detekovat když jsme skočily do velké místnosti i přes několik varování do hry ať toho nechájí bojsme tam umíraly na pasti a detek nechaj tak to dělaly stále i na ICQ jsem psal pak seto uklidnilo nic jsme jim neděly , nakonec přišel přesun k Dark Fatherovy abysmese sněma protahly jen za reWardu ... tam nás začal zdí Raistlin mezi dveřmi abyjse to bloklo přiznávám hodil jsem tam po tomto pár vao a portljsem neřešil jsemto dál . na Ts jsmesito s RItchim a SKočicem vyŕíkaly domluviloseto že se to nebude řešit s GM bohužel a ž po nějáke době jsemsi všiml těch foto na jejich vebu též bych spravil takový album onich ... Nebudu to rozpitvávat jeto uzavřená věc mezi mnou a Virem navíc se optejte WIlzna a templárů jak to bylo co šli semnou tu říśi.

Isharovi jsemto podrobně též vysvětlil . Aprobla s ním tento problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 16:20 
Offline
Potulný kejklíř
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2008 11:22
Příspěvky: 803
ja ti odepisuju jen ti to nechodi...
asi
edit: nemam mikrak
t3o.mr3ko_o

_________________
PS: I přes support a několika násobný zvednutí GM celé výpravy jsme řekli NE, my poklad nechceme


Naposledy upravil Pontos dne 13 črc 2008 16:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 13 črc 2008 16:22 
Offline
Ztratila Lucinka bačkorku...
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008 14:57
Příspěvky: 23
Bydliště: Tišnov
Pontos píše:
ja ti odepisuju jen ti to nechodi...
asi
edit: nemam mikrak


Dobře máš skype ? dej mi sem tvůj nick má to Chat můžem to přez něj pořešit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 14 črc 2008 08:01 
Offline
Maminka <3
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 06:59
Příspěvky: 806
Sir Bimbo. Nevím, jestli jsi to ty, ale jednou jsem nějakému při RP questu v Moonglow dávala koně a po pár dnech mě pojel s pk. Nu což. Vítej a ať se ti daří.

_________________
Nebezpečné je věřit i nevěřit. - Phaedrus

Něco jako přítomnost v podstatě vůbec neexistuje. Ať zaměříme pohled kamkoli a díváme se, nic nevidíme takové, jaké je to skutečně nyní, v tomto okamžiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 14 črc 2008 10:49 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 18 led 2008 17:13
Příspěvky: 5
Tohle je ze srandy ze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 14 črc 2008 13:14 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Ahoj.

Jelikož jsem (nebo bych aspoň - jako AM Amonthie - měl být) ztělesněná spravedlnost, tak tedy všem stejným metrem! Proto dokud si nepřečteš tohle a nezařídíš se přesně podle toho, tak se s tebou nemám o čem bavit.
Snad jediný můj dotaz zní: "které z těch postav, co jsi uvedl v přihlášce jsou tvoje a máš jistotu, že o ně nemůžeš přijít?"

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA
PříspěvekNapsal: 14 črc 2008 14:00 
Offline
Ztratila Lucinka bačkorku...
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008 14:57
Příspěvky: 23
Bydliště: Tišnov
Alde... píše:
Ahoj.

Jelikož jsem (nebo bych aspoň - jako AM Amonthie - měl být) ztělesněná spravedlnost, tak tedy všem stejným metrem! Proto dokud si nepřečteš tohle a nezařídíš se přesně podle toho, tak se s tebou nemám o čem bavit.
Snad jediný můj dotaz zní: "které z těch postav, co jsi uvedl v přihlášce jsou tvoje a máš jistotu, že o ně nemůžeš přijít?"


Ahoj , s brumlej jsem mu pomahal ajty postavy trénovat a známese natlölik dobře že o žádnou s těch Postav nemohu přijít , tento acc ověřoval i GM či snim nejsou problémy a mohu zaněj hrát , dostal jsem zelenou , dobře dnes jsi všecky Členy a Addepty přídám do kontaktu ICQ , bohužel nestihl jsemto včera jelikož musím promazat trošku seznam .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA[Bimbo]
PříspěvekNapsal: 15 črc 2008 17:22 
Offline
Maminka <3
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 06:59
Příspěvky: 806
bimbasek píše:
Max píše:
nazdar bim-bame hele nahod sem nejakej peknej prehled postav za co si hral a tak.. proste trochu z historie Sira Bimba ;)



Ok Maximone tuto máš : Gil-Galad[Warrior] , Sir Bimbo[Mage] , Boss Of [Warrior] , Death Angel[Paladin] , Crew [Paladin] , Janička [Cleric] , Jim Carry [Mage] jak si na něco dalšího spomenu hned tosem dopíšu

Třeba Dědeček?

_________________
Nebezpečné je věřit i nevěřit. - Phaedrus

Něco jako přítomnost v podstatě vůbec neexistuje. Ať zaměříme pohled kamkoli a díváme se, nic nevidíme takové, jaké je to skutečně nyní, v tomto okamžiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA[Bimbo]
PříspěvekNapsal: 15 črc 2008 17:56 
Offline
The Srab
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2008 17:03
Příspěvky: 842
Bydliště: Třinec
bimbasek píše:
Ok Maximone tuto máš : Gil-Galad[Warrior] , Sir Bimbo[Mage] , Boss Of [Warrior] , Death Angel[Paladin] , Crew [Paladin] , Janička [Cleric] , Jim Carry [Mage] jak si na něco dalšího spomenu hned tosem dopíšu

Mefist de Aranis ? DIxx ?

_________________
www.Amonthia.com
www.Amonthia.com/forum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA[Bimbo]
PříspěvekNapsal: 15 črc 2008 18:57 
Offline
Ztratila Lucinka bačkorku...
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008 14:57
Příspěvky: 23
Bydliště: Tišnov
Citace:
Citace:
Ok Maximone tuto máš : Gil-Galad[Warrior] , Sir Bimbo[Mage] , Boss Of [Warrior] , Death Angel[Paladin] , Crew [Paladin] , Janička [Cleric] , Jim Carry [Mage] jak si na něco dalšího spomenu hned tosem dopíšu

Mefist de Aranis ? DIxx ?



Jo Mefisto De Arnis je taky můj jinak ¨toje ůplně někdo jiný tj kámoś z práglu já , ne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA[Bimbo]
PříspěvekNapsal: 16 črc 2008 08:19 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Bimbo, sám víš, že nejsi jako běžný uchazeč, kterého neznáme, takže v tvém případě se musíme nejprve jako guilda shodnout, zda tě vezmem mezi nás.
Tak vyčkej klas, jako husa čas.

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA[Bimbo]
PříspěvekNapsal: 16 črc 2008 18:57 
Offline
Ztratila Lucinka bačkorku...
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2008 14:57
Příspěvky: 23
Bydliště: Tišnov
Seraph píše:
Třeba Dědeček?

To nebyla moje postava , semtam jsemji hrál , ale né moje proto jsem ji tu neuvedl ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o Vstup BRUMLA[Bimbo]
PříspěvekNapsal: 16 črc 2008 19:43 
Offline
Potulný kejklíř
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2008 11:22
Příspěvky: 803
bimbasek píše:
To nebyla moje postava , semtam jsemji hrál , ale né moje proto jsem ji tu neuvedl ...


ehm

_________________
PS: I přes support a několika násobný zvednutí GM celé výpravy jsme řekli NE, my poklad nechceme


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 206 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz