Amonthia
https://amonthia.com/forum/

Chování uchazečů- i pro budoucí.
https://amonthia.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=399
Stránka 1 z 1

Autor:  Andy [ 06 kvě 2008 09:30 ]
Předmět příspěvku:  Chování uchazečů- i pro budoucí.

Zdravím všechny uchazeče.

V poslední dobou se tu řeší věc, která by se mohla zdát jednoduchá k pochopení a přesto: není. Jde o prodávání itemů.

Nebudu tu rozebírat, co kdo kde získal, ale to, že bych od novýho uchazeče čekal snahu plnit kodex guildy, ke který se hlásím. Uvědomte si, že vaše jednání a chování se přísně sleduje a všechno je evidováno :)

Vaše snaha dostat se do guildy je posuzována z několika hledisek. Jedním z nich může být vaše schopnost hraní, aktivita a kominukace, ale to nejdůležitější kritérium je, že jste hodnocení jako potencionální KAMARÁDI. A o to tady jde především. Snaha adeptmasterů i ostatních členů je prověřit vás, jaký budete v kolektivu, jestli umíte pomoct druhýmu- nezištně apod.
To souvisí i s prodejem itemů a jiných cetek, který někteří noví uchazeči klidně prodávají, aniž by se ohlíželi na kodex guildy.

Namísto toho čtu od nováčků, proč a kdo to napsal, a kde je to napsaný a jestli by to nešlo....s tímhle se daleko nedostanete. Jestli máte opravdu věc, která je např. z mapek ( Rangond), tak bych to viděl nejradši napsaný na forku a on se docela určitě někdo najde.

Jo a co se týče peněz na spotřebák- nikdy jsem nepotřeboval něco prodávat, protože z dungů jsem měl tolik peněz a itemů, že nebyla potřeba se něčeho zbavovat. Naopak- dost věcí, jsem rozdal, když je někdo z GUILDY potřeboval.


Andy

...když on to Andy dycky napíše tak pěkně, že to nemůžu nezamknout :)
MM


Jen další podotknutí, nový žadatelé a vlastně ani nikdo jiný, z vydungovaného lootu neberou itemy na které nemají postavy (nb postavy se nepočítají jako celá a kompletní postava. Je to sice napsáno i jinde, ale rozmohlo se ignorování tohoto pravidla, kdo to bude porušovat dostane přes prsty od svého nadpindíka.

Od uchádzača sa čaká, že bude aktívny a nie že si podá prihlášku a nikto ho nevidí aj mesiac, dva...v tom prípade to okamžite LOCKujem ak k tomu nie je nejaké vhodné vysvetlenie. Johnny

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/