Amonthia
https://amonthia.com/forum/

emptis-přihláška
https://amonthia.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=3912
Stránka 1 z 1

Autor:  empti [ 27 lis 2014 18:20 ]
Předmět příspěvku:  emptis-přihláška

Ahoj, jmenuji se Daniel Modřický a jak jméno již naznačuje, jsem skutečně můž.
Moje aktuální postavy jsou emptis (War) a jako vedlejší si dělám Ranga (Sesty). Emptis už má max SW, FENC, HEAL taktiku a na MF se dělá. Postavy, těch bylo, že si určitě nevzpomenu na všechny, ale zkusím ten zbytek :)

Empti (War), Fu(a)rbik(Mag), Panda (craft), Smithova (ranger), Vampik(Vamp), Tempest (PK war), Xever (Negr), Lilly (PK mag) (Cler) jmeno si bohuzel nevzpomenu. Vsechny tyto postavy jsou bohužel nedostupné díky skvělé komunikaci s GMs, která jsou vstřícná a vždy odpoví, nicméně, včera se mi jedno ozvalo, takže je možné, že mi obnoví nějaký účet.

Questy zatím nemám žádné, až na +10 hadry. UO jsem hrál cca 3,5 roku, poté jsem přestal na 5 let (kvůli tomu ty blocky bych řekl) a teď hraji cca 1-2 týdny, začínám s kamarádem, takže sparring nám naštěstí jde :).

Guildy... to je další problém, protože plno guild už není, tak si nepamatuji. Vybavuji si však ZK, SPolek, ROD a Crusaders. Moje prohřešky jsou pouze kvůli AFK,AFK,AFK a AFK při sparringu, pokud si dobře pamatuji. Snad jsem na nějaký další prohřešek nezapomněl :).

Tuto guildu jsem si vybral proto, že je stále aktivní, jako jedna z mála , má dlooouhou historii a nikdy jsem s hráči z Amonthie problémy neměl :). Říkal jsem si, když už tu začnu hrát po tak dlouhé době, tak přeci neskinčím na HB s neaktivní guildou :).

Nevím jak to je teď s PK a Frakcemi, takže nemohu posoudit, ale dříve jsem si rád zaběhal, ale to spíše jen odevzdat equip, protože PVP za mága mi nikdo moc nešlo :).

Jinak PK určitě neplánuji ani v dávný budoucnosti. Rád bych tu našel partu fajn lidí, díky kterejm by to DP bylo ještě lepší, kvůli nedostatku lidí tady, což je škoda. Ve hře bych určitě rád dosáhl toho, že budu zabespečen, a rád bych prošel nebo se aspoň pokusil projít i ty TOP Dungy :).

Moje záliby krom PC jsou určitě sporty, až na Florbal nepohrdnu žádným sportem a také se rád podívám na film či nějaký seriál. Snad se to nevložilo podruhé, ale poprvé se mi tam nic neukázalo. A ještě tady kontakt na mě, je ICQ 326405391

Autor:  Nagash [ 27 lis 2014 18:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Ahoj, dej si avatar a zkus tu přihlášku rozdělit do jednotlivých bodů. Ať je to trochu přehlednější. Díky tvůj Nagoušek :oops:

Autor:  Arcichalid [ 27 lis 2014 21:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Ahoj vitam te u nas na forku.

Jeste tomu dam chvilku a pak se budu ptat vic :)

Ale pro zacatek co ty a srazy jezdils ? nebo mas chut jezdit ? od kud priblizne jsi abys to nemel daleko .)

Pijes ?
Kouris? (nemyslim pera ) rovnou odpovim Pedrovi...
Mas rad sci-fi ?
Delas nejaky umeni nebo muziku ?
Hrajes jeste neco jineho nez ultimu?

A to je zatim vse hodne stesti.

Autor:  empti [ 27 lis 2014 22:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Piju, ale průměrně, na srazy bych možná jezdil, ale nesmělo by to být daleko, mám krátké vodítko. Jsem z HK. Péra pouze příležitostně a cigarety jen když piju. Jelikož na umění jsem obrovský talent, tak se mu raději vyhýbám, ale sci-fi mně vůbec nevadí :). Jiné hry, no než jsem zas začal UO tak jsem hrál LOL, ale teď už ne, uvidíme co se stanem až příjde 5. sezóna. Jinak rád si projdu FC3, L4D2 po netu s kámošema. Online hry jako l4d2 CS atak si taky rád zahraju, když je s kým :).

Autor:  Tom [ 28 lis 2014 18:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Vitam Te u nás na Forku! Jak již Nagash naznačil všichni bychom byli mnohem klidnejsi, kdybys prihalaku rozclenil a tak vsem, kteri si to čtou trosku usnadnil praci ;)
Otázky mam momentálně dve:
Jaký je tvůj vek a jak se jmenuje kamarad/kamarádi, se kterými zacinas (myslím herní nicky hlavních postav)

Za sebe a cely AM team ti preji hodně stesti a příjemnou hru.;)

AM Tom

PS: Omlouvám se za pripadne chyby, pisu z telefonu, jsem na cestě.. :roll:

Autor:  empti [ 28 lis 2014 21:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Věk je prozatím 19 a kámoš, se kterým tady začínám, se jmenuje Chodícíibalgin :D právě společně jsme se rozhodli zkusit tuto guildu, protože už vás pár zná :).

Autor:  empti [ 30 lis 2014 10:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Tak nakonec jsem tedy dostal zpátky svůj účet kde mám Wara 1400 SC +20 hadry a podobné i lepší equip, takže už jsem plně k dispozici :).

Autor:  Black [ 30 lis 2014 17:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

To je sice krásné že jsi dostal zpět svého wara ale první věc čeho jsem si všiml a co jsi měl udělat jsi stále neudělal tak až to uděláš a hodíš si toho avatara tak se pak budu bavit dál.

Autor:  Tom [ 30 lis 2014 22:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Přidej si na ICQ aktivní hráče guildy. A ano, jak říká Black, dej si Avatar. ;-)

Autor:  empti [ 01 pro 2014 16:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Tak snad všechno splněno :)

Autor:  Tom [ 01 pro 2014 20:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Nevím proč, ale mám pocit, ze me si vynechal :-)))

Autor:  empti [ 01 pro 2014 20:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Jestli jsi na ICQ husky, tak jsem si tě přidal, dokonce poslal zprávu :) Tak nevím čím to teda je :/

Autor:  Miramar [ 01 pro 2014 20:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Ahoj přeju hodně štěstí v tehle fajn rodině snad se ti povede probojovat jse do finale Good Luck ;) No ja te taky na icq nikde nemam panacku...?

Autor:  empti [ 01 pro 2014 23:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Omlouvam se, ale nějak ten QIP nechápu.. mám vás přidané, jenže některým nemohu napsat zprávu, protože jsem jim neposlal autorizaci, ale autoriaci nemohu poslat, protože už vás mám v seznamu.. :D nevím co s tím.

Autor:  Alex [ 03 pro 2014 13:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Četl jsi kodex guildy ?

Autor:  empti [ 03 pro 2014 22:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Ano, četl, už jsme to řešili, bylo to je na chvíli tak jsem myslel že to se zas nic nestane, ale příště to už lognu i na to chvilku.

Autor:  Tom [ 04 pro 2014 05:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Nejdřív mapu, potom uo, čím dřív si nato zvykneš tím míň trestů tě čeká. Pro lepší zapamatování natěž do guildy 10k logů a odevzdej to Alexovi. ;-)

Autor:  Tomino [ 09 pro 2014 16:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Ahoj, zdravím tě a přeji ti štěstí... Sakra už se tam budu muset na uo podívat.. Zima se blíží čim dál víc a já tu uo budu muset instalnout... :p)

Autor:  Tom [ 01 led 2015 21:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Ahoj Empti, jak jsi prožil klid a pohodu svátků vánočních? Co dřevo? Jak to s tebou vypadá po novém roce? Budeš aktivní? Co tvůj kamarád Ibalgin? Chodíte spolu na pívo? ;)

Autor:  empti [ 06 led 2015 23:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: emptis-přihláška

Aktivní určitě budu ale můj pc se ze*ral takže nevím jak dlouho budu off z uo a tak celkové. A to dřevo jsem už odrvzdaval a myslel jsem že tobě :D tak asi ne, odevzdaval jsem to T/afk myslím :) bohužel on je z prahy a já z hradce tak jsme se ještě k pivku nedostali. A silvestrem jak jinak než suprove :)
Psal jsem z mobilu tak se omlouvám za chyby a samoopravy

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/