Amonthia

Právě je 29 bře 2024 09:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Muerte Rueda - VYHOVĚNO
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 14:48 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
1. Jmenuji se Tomáš Juchelka, a jsem muž.

2. Muerte Rueda (magický paladin, pvm skilly max), Smazaná postava Paymei the last (clerik). Mám v plánu 2 paladina který bude specializací Teuton.

3. Questy: u paladina mám splněný quest s DMkem, +9 zbraní, a nějaké další NB questy, dále Knight zbraně, a Specialní zbran na pala (Tehdy ještě nebyly specializace).

4. Historie se má tak, že jsem si vytvořil klerika jménem Paymei the last, s tím jsem se dostal do guildy Nadace, která však brzy po mém příchodu zanikla bylo to někdy v roce 2007 bylo mi tehdy 14 let, po té jsem měl přijímací zkoušky na střední školu tak jsem si dal s UO pauzu a vrátil se k ní někdy až ve 2háku na gymnáziu kdy však můj klerik byl již smazán tak sem si vytvořil nového, a společně s mojim bráchou jsme vztoupili do guildy Crusaders, ve které jsme jako adepti po necelých 2 týdnech zkončili jako PK s 5ti killy v jailu, což mě na určitou dobu jakožto nespravedlnost dost zamrzelo, a do jisté míry jsem zanevřel na clerica, tehdy se datuje vznik mojeho paladina jménem Muerte Rueda, v crusaderu jsem poznal skvělého člověka jménem Castian (necromancer) s kterým sme přáteli dodnes v RL, spolu s ním sem odešel z guildy crusaders do guildy Zlatý Kruh, který se však rozštěpil na 2 guildy samostatné odnože a to na : Zlatý Kruh (pasivní nehrající hráči udržující tradici zlatého kruhu, všechna čest jim) a na guildu Witchers (aktivní guilda založená Eliškou a Bakym a Joseffem ze zlatého kruhu), tedy po transformaci jsem byl v guildě Witchers, na tuhle guildu moc rád vzpomínám a mrzí mě že je v podstatě mrtvá byli v ní skvělí lidé a moc jsem se tam toho naučil, ve withers sem působil asi rok a půl tedy do mojí maturity a přijímacích zkoušek na vysokou školu, kdy jsem si o5 dal pauzu a vrátil se někdy 2 měsíce z5. Poslední guildou ve které sem byl je guilda Lovci Draků, moje účast je spjatá se jmény Sir Siky, a Sir Lionel, podle mě největší dobro které jsem za celou dobu svého hraní učinil, tyto dva udatné hrdiny jsem přivedl na DP a celou dobu jejich růstu jim pomáhal, však nezapoměli na svého přítele po návratu ze zimního spánku mi nabídli azil, zbroj a nabroušený meč, a pohostinství u stolu lovců draků, kde mi však chybí trochu větší aktivita, přecejenom ve 3 lidech toho jde velmi málo. Co se týče dungeonů které jsem prošel tak je to (cove, tk, deceit, hytl, wrong, dragon city, fdd, cyclops waley, cyclops dungeon, ts, destart 1+2+3, despice 1+2, pride rise) věřím že toho není uplně málo.

5.prohřešky : moje prohřešky AFK sipka na paladinovi a pak na clericovi ten prohřešek za který zavřeli celou guildu crusaders do vezení, a udělali z nich PK, což mi příjde nefer, hlavně díky tomu že jsem tehdy v crusaderu byl asi 2 týdny adeptem tedy sem neměl prakticky nic společného s tím co dělali předtím.

6.Guildu amonthia jsem si vybral kvůli aktivitě, a taky kvůli tomu jak máte hezky RP psané novinky a systém úkolu příjde mi že se tím lišíte od zbytku guild na DP což oceňuji, dále doufám že potkám zajímavé lidi a poznám nové kamarády.

7. Kodex jsem četl a líbí se mi, taky se mi líbí jak je kladen důraz na jeho dodržování.

8.Přihlášky jsem podával pouze do guild ve kterých jsem potom působil.

9. PK/BLUE/FRAKCE, nevím jak se to teď má s frakcí ale co se týče PK a Blue tak už to dávno není o PVP což mě trochu mrzí, vsechny PK guildy hraji predevsim kvuli pojezdum coz se PVP nazyvat neda, takze pro me PK ktere hraje PVP ok, PK ktere chodi okradat lidi v PVM equipu je srab, divím se že to GM tolerují.

10. Čeho bych chtěl dosáhnout? minimálně tak dobrých a přátelských vztahů jaké jsem měl s lidmi ve witchers.

11. moje zájmy jsou přítelkyně, vysoká škola kterou studuji, sport, motorky, z PC her bych vyjmenoval tak UO.

12. Srazy guildy: jelikož mám domov na moravě : Nový Jičín, a studuji v Praze tak nemám problém se srazem ani na moravě ani v čechách.

13. icq 277 935 074

14. O mě v RL. Jsem studentem IES FSV UK (intitut ekonomickych studii univerzity karlovy, konkretně 2hý ročník, umím perfektně defivovat, vyšetřovat průběhy funkce a vůbec matematickou analýzu až po vícerozměrný integrál (který se ale teď doučím) kdyby jste někdo měli problémy s matikou tak se na mě klidně obraťte, dále u školy ještě pracuji abych pochytil i něco z praxe:), doufám že se vám moje přihláška bude líbit, jsem připraven odpovídat na jakékoli dotazy.

Kód:
+ do hodnocení za účast v trojboji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 15:08 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Ahoj a vítej

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 15:13 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
Ahoj vítej a nastav si avatara ;-)

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 15:23 
Offline
Riccolast
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2010 14:16
Příspěvky: 441
Bydliště: dc
vitej

_________________
žij jak umíš, měj nás rád, a pak možná zapomenem co bylo dřív...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 15:35 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
avatar v provozu, hura:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 16:09 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Zdravíško

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 16:11 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Takže buď zdráv. Tak trochu sa už poznáme odnes.

Každopádne počítaj s tým, že tak ľahké to nebudeš mať ty ani tvoja priateľka u nás. Sme dichtivý po mladých chlapcoch a ich spanilých pannien. :D

Ale dosť postrachu. Teraz fakta! Vadia ti Slováci v dungu? Keď bude nejaký Slovák viesť výpravu v dungu a povie ti, aby si zabil žihlavu, alebo preskočil čučoriedku, alebo nebodaj vypiť lektvar z mihalnice, tak dúfam, že budeš ihneď vedieť o aký úkon sa jedná. A nebudeš sa vyhovárať na jazykovú bariéru, kvôli ktorej si položil celú výpravu. Chapeme sa? :D

Dungy, ktoré si vymenoval (zaujímajú ma hlavne tie najťažšie) si prešiel len za paladina? V budúcnosti plánuješ hrať aj iné povolanie ako paladin?

A teraz zásadná otázka! Podľa odpovedi sa bude rozhodovať o tvojom postupe! Keď ťa načapám v Novej Nare o druhej v noci a zoblečiem si pred tebou všetko z postavičky a ostanem len v slipoch a zakričím: "Navaľ mamon"! Čo urobíš? Svoj počin odôvodni.

:D :D :D

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 16:17 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Ahoj vitam te tu u nas a preji hodne stesti.


Kouris ? Pijes rum ? caj ? :)


Jakou mas rad muziku ? jezdis po party ?

Proc by jsi chtel dalsiho paladina ? nechtel by jsi neco uzitecnejsiho nez jednorukyho pala(Teutona) ?

Nesleduju nejak moc deni na DP a uz vubec ne v jinych guildach ale o co slo s tim crusaderem ?


Zatim ahoj !

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 16:38 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
Z čucoriedky ti udělám koláč, z žilhavy ozdravnou masáž, a když budeš hodný tak vytáhnu ze spíže trochu mihalnice a udělám ti dobré sushi:D,

Slováci? nevadí:) mám hodně kamarádů ze slovenska z VS:), a jelikož sem z moravy tak se slovenčtinou nemám problém, většinou rozumím:))

co se týče těch dungů tak všechno za clera, a všechno kromě despu za paladina:), co se týče ostatních postav tak bych preferoval hrát toho magického paladina a teutona, nějak se mi líbí že sou univerzální a skvělý support pro prska v dungu nemálokrát se mi stalo že sem proklikal ress svitky na mága v krizovce, jinak muj oblibeny dung je pride Rise tahne me to tam, despy me zas az tak nebavily, a taky se mi líbí z tech novejch Dragon City. takze za me urcite nabuduce paladin:p

Jestli že se předemnou ve 2 rano vyslečeš a zůstaneš jen ve slipech, a zařveš naval mamon tak ti skočím koupit nějaké pěkné trenky, to víš slipy už dávno nejsou tak sexy:p

Pro Arcichalida:

Nekouřím, piju , piju (lipton gold) Muziku si poslechnu jakoukoliv:) nejsem nejak vyhrazenej, hodne me bavi poznavat novou alternativni muziku doporucuju Parov stelar, Petebox, DubFX, Nero..atd je fakt ze posledni dobou hodne tihnu k elektronice s silnym beatem, z punku mam rad treba the Rabble, kdyz budes chtit nejakou inspiraci klidne napis:), Dalsiho paladina bych chtel protoze me to fakt bavi, na forku se snazim lobovat za teutona kterej je dle meho nazoru dost uzitecny do velkych dungu pokud vis co mu mas oblect, muze se dostat na docela dost HP a porad da ress ze svitku a hodne toho ustoji, vim ze sou tedka v mode Destroyeri, me ale nejak ten warrior nelaka, chybi mi tam ta moznost podrzet vypravu.

S tim crusaders slo o to, ze sme sli rychlovku deceit, a mezi nama byl clen ktery tam byl za PK maga, byli sme nekde uz za prvnim klikem a pribehla guilda hunters a zacla na nas hazet parafieldy, tak se tusim 2 nebo 3 lidi od nas nasrali otevreli si a zabili hunters, acarus pak dal celou guildu do vezeni a kazdemu logy a 5 killu, tim sem prestal hrat clera, za coz sem mu do jiste miry vdecny protoze me paladin bavi mnohem vic. Jeste k tomu teutonovi:) snazim se na foru lobovat za upravu toho charakteru aby byl trochu vice pouzitelny, tak snad se to povede. :P a k tomu jestli jezdí po párty?:) sice ne zas tak moc jak dřív ale snažím se:D minimálně 2x za semestr a pak oslavy po zkouškovém:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 17:06 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Diky za vycerpavajici odpoved za me dobry ...

Co se muziky tyce hodime urcite pokec :)

2 party davam za mesic ne za rok ale aspon zijes :))

Jinak sem rad ze lobujes za teutona taky jednoho vlastnim .) navrhni at mu daji lockpicking aspon 15 :D

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 17:32 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Čau a vítej,
zejtra mám zkoušku z matiky (VŠE fph) tak mi drž palce :ppp

Píšeš, že jsi z moravy. Odkud?

Motorku máš? :p popř. jakou :p

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 17:39 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
Morava- Nový Jičín,
Matika na VŠE je vpoho:) to zvládneš neboj:)) na FPH mám tuším 4 kámoše myslím 2 a 3 rocnik:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 17:46 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
No před rokem sem nedávál ještě ani středoškoloskou..:D (maturita na hotelovce).. takže zas tak lehký to pro mě není..:D

No a ta co ta motorka? :D MotoGP sleduješ?

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 17:50 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
Jo tak:) tak to chapu jestli si tam sel z hotelovky:) ses dobrej ze si zvladl prijimacky budu zitra drzet palce, moto GP se snazim sledovat, několikrát sem byl v brně:) na okruhu ale to sem byl na Super moto, v srpnu jak je moto GP sem dycky někde pryč:D snad tento rok vyjde, co se týče motorky tak v 16ti sem měl cagivu raptor 125, v 18ti sem si udělal papíry na 25kw, ale tedka ceka do 21 na to az si budu moct udelat neomezenou, doma máme moto guzzi breva 1100 abs:)), až si vydělám vlastní prachy na motorku tak bych to viděl na Triumph speed triple:) nebo Monstra. co ty? jezdíš?:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 19:56 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Zdravím a přeju good luck ;)

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 20:36 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
Děkuji:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 08:48 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
U mňa sa vedenia báť nemusíš, viacmenej spolieham na samostatnosť ľudí, čo sa mi síce viac krát vyôomstilo ale aspoň sa ľudia naučia hrať bez zbytočných kecov(nie je umenie spraviť to čo ti niekto povie ale pŕisť na to sám).

Čo sa týka toho pedrovho jazykového okienka, tak až na mihalnice dobré google nesklamal a je to ten druhý význam slova řasa:) A neviem si predstaviť kde by si hladal v dungu kaleráb, čučoriedku alebo mihalnicu.. ale čo taká veverička? :D

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 09:44 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
Do jisté míry s tebou souhlasím:) je třeba aby se lidi naučili jak se co dělá v jakých situacích sami, protože pak to nezapomenou tak rychle, nadruhou stranu jindy je zas potřeba dobré vedení, :D no a k našemu zmiňovanému jazykovému okénku, google pomohl:)) ale cucuriedky znám, dokonce i lopticku a tavu:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 12:13 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
taká veverička to je v překladu drevokocúr ;)

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Muerte Rueda
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 13:46 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2013 13:56
Příspěvky: 44
No, a jak ste na to s pražákama?:D s vlastní zkušenosti vím že mají problém rozumět moravákům, např slova Grcat, Rožni,?:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz