Amonthia

Právě je 28 bře 2024 10:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Anibakul - POZASTAVENO
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 09:28 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
Osobné údaje:
Meno: Miroslav Žabka
Pohlavie: muž
Vek: 25


Postavy:
Anibakul - Vampire, healing 65, magery 65, wrestling 100, tactics 70, alchemy 50, mining 50, Fishing 80, Anatomy 90, Animal lore 90, EI, 85, Fencing 42, Hiding 90, M.res 50, SS 60, Stelth 90. Bojove skili vytrenovane poctivo na cintorinoch a v NB dungoch.

Ine postavy nemam.


Questy: Žiadne. Som ešte lamka, hral som to par rokov dozadu absolutne sa v momentalnom systeme nevyznam a som značne stratený.

Historia:

V roku 2006-7 som zacal s hranim UO na DP. V tom čase som mal vymaxovaného Paladina aj Vampira. Acc som davno zabudol a mena postav tiez takze v roku 2009 som zacal po prestavke nanovo. Po dlhšej prestávke som prišiel nato, že účet stále existuje tak som začal znovu hrávať. Skúsenosti mám len z NB dungov prípadne občas som šiel s kamošom Deceit alebo časť Cove. 1x som bol asi mesiac vo Fire a rad som chytal ryby a nasledne chodil mapky lvl 1-2.

Prohrešky:

Za uvedenú postavu žiadne. V minulosti 1 prohrešok za AFK alchemy, kde som nebol celkom afk ale bol som odsúdený, mal som znížený trest za "skoré prebudenie". Meno postavy si už bohužial nepamätám. (Keby áno nehrám tohto Vampa ale toho ktory mal max skili :()

Prečo Amonthia:

V poslednej dobe hrá UO málo ludí a Vaša guilda patrí medzi tie stále aktívne. Narozdiel od niektorých iných aktívnych som nadobudol pocit, že ste ochotný medzi seba prijať aj človeka ktorý nemá X hodín denne na hranie UO, ale ktorý by čas v hre chcel využiť nie na solo ale s niekym, pokecať si na TS, prípadne si zahrať aj nejakú inú hru (D3, LoL, WoT atď.)

Kodex:

Páči sa mi že dostanem nadriadeného, ktorý ma všetko naučí :D Čo sa týka nejakých zmien alebo doplnení nič ma nenapadá.

Iné guildy:

V roku 2009 som chvílu bol s kamošom v guilde ktorej názov si už bohužial nepamätám.

Názor na PK, O, CH...:

Mám záujem o PvM, z PK mam strach, zatial...

Čo by som chcel dosiahnuť v rámci hry:

Prejsť všetky dungeony a stať sa Gargnel elder Vampirom :)

Záujmy:

Práca (mám prácu, ktorá ma baví juhú), rybolov, PC, bicykel, priatelka, a najmä môj 2,5 ročný synátor :)

Srazy guildy:

Vzhľadom k mojej momentálnej rodinnej situácii skôr nie ako áno. Malý si vyžaduje vela pozornosti a volného Času je pomerne málo. Ale ak by sa nejaký konal na strednom Slovensku tak sa určite zastavím.

Dodatočné info:

Ako som už spomínal mám 2,5 ročného syna a pracujem na manažérskej pozícii. Preto u mňa herná aktivita nie je nijak obzvlášť vysoká (bežne som mimo niekoľko dní, niekedy mam NB so sebou niekedy nemám čas atď.) Napriek tomu by som rád niekam patril prípadne si len prišiel pokecať na TS čo a ako a nieco nové sa dozvedieť. Bol by som rád keby mi niekto pomohol s questamy na DP hlavne tymi vampírskymy čo to obnáša a tak. Štandardne keď som doma hrám väčšinou medzi 21:30 - 00:30. Cez ďen prípadne makrujem (fishing mining atď).

Učím sa rýchlo a rád UO ma z MMORPG drží asi najdlhšie.

Kontakt:

219 113 052 - ICQ

na icq som zriedka, lepšie bude kontaktovať ma tu, pripadne na mail ikovec@gmail.com.
Nemám problém prísť na TS, Mumble, Ventrilo atď.

Chcel som ako radite najprv kontaktovať adept mastra, ale nezastihol som ho na ICQ (stale som ho mal offline)

Prajem pekný deň

Anibakul the young Vampire.

Edit: Doplneny Avatar :)

Kód:
Splniť klanové questy u vampa - splněno
Nabít stone krystal na 100 - ?


Naposledy upravil Anibakul dne 15 čer 2012 09:36, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 09:32 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Ahoj vitam te u nas :)


Udelaj si avatara :)

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 09:36 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Nazdar. Hodně štěstí a zábavy

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 11:08 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Odkud jsi? Kdyz jsi pred casem hral, hlasil jses do nejakych gild? Pises, ze jsi hral s kamaradama, muzes me rict nejaky nick?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 11:26 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2010 12:37
Příspěvky: 355
Bydliště: Brno
Ahoj,

pěkná přihláška.
Přeji pevné nervy při trénování.

Podívej akorát jedna věc. Ta historie...
///Ja zacinal na dp 2004.. Vyjmenoval bych ti lidi ze SoD guildy, ve které sem byl 2005.. tak mi nerikej ze si nepamatujes jmena postav. Promin ale neverim.///
Anibakul píše:
V roku 2006-7 som zacal s hranim UO na DP. V tom čase som mal vymaxovaného Paladina aj Vampira. Acc som davno zabudol a mena postav tiez ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:15 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
-fe- píše:
Ahoj
Odkud jsi? Kdyz jsi pred casem hral, hlasil jses do nejakych gild? Pises, ze jsi hral s kamaradama, muzes me rict nejaky nick?


Som z Banskej Bystrice.

Hlasil som sa do guildy, bol som tam chvilu tusim ako adept potom som pre povinnosti musel prestat hrat, je mi luto ale nazov si nepamatam, mam v bagli este magic key k hlavnej brane ale netusim aka guilda to bola.

Co sa tyka kamosov co si pamatam tak Morlith Vampir, mal som najem v/pri cechu magov a ten som zdielal s necromancerom ktoreho nick si nepamatam myslim ze Dark nieco ale naozaj proste taketo veci nedrzim velmi v hlave.

"Ja zacinal na dp 2004. Vyjmenoval bych ti lidi ze SoD guildy, ve které sem byl 2005. tak mi nerikej ze si nepamatujes jmena postav. Promin ale neverim."

To ze mi neverite ma sice naozaj mrzi ale vazne si tie nicky nepamatam, jedine info ktore som bol schopny vyhrabat su nicky na icq ktore mam v skupine ultima a to:

Den
elegant047
m@rshall
shart
micro.mk2
papez
regis
Symir

Ono fakt je ze v UO som sa vacsinou motal sam v gilde som bol len chvilu skusal som najst aj svoju staru prihlasku v guildach na strankach DP ale neuspesne.

PS.: tiez si pamatam nicky hracov z lineagu zo svojho klanu z roku 2006-7, ale tam som pobudol hodnu chvilu a stale sme boli na ventrile kdezto v ultime sam vacsinou lietal som co chcem prave zmenit :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:25 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009 15:36
Příspěvky: 61
ahoj

_________________
Správce charity válečníku.
Jó dřív to se panečku vraždilo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:31 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
Raynor píše:
ahoj


Cau cau.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:34 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Ahoj, doplnim jmeno guildy na kterou si nemuzes vzpomenout: Blood Angels ;)

Preju hodne stesti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:37 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
Guldan píše:
Ahoj, doplnim jmeno guildy na kterou si nemuzes vzpomenout: Blood Angels ;)

Preju hodne stesti.


Dakujem, ako si sa k tomu dopatral? :D Nevies mi nahodou zistit aj mena mojich starych postav ? :) Ze by pribudol aj vymaxovany Paladin po obnove pripadne nieco ine :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:38 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Pamatuju si tvoje jmeno, coz je teda tak jediny :)

http://bloodangels.fairtopic.com/t93-pr ... kul-reaver


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:42 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj, copak Ti vadilo na pravidlech gildy BA? Naše společenství je pravidly přímo protkáno, nebude Ti to vadit?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:46 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
Guldan píše:
Pamatuju si tvoje jmeno, coz je teda tak jediny :)

http://bloodangels.fairtopic.com/t93-pr ... kul-reaver



Aaaa Ukisha :D:D No ta ja na tomto istom acc ale skili sa mi zdaju znacne nizke, mozno raz... To uz bolo zda sa po prvej pauze na Lineagy. Takze tie povodne acc predtym tam nemam napisane co ma mrzi:( Ale tak aspon ze mam Vampa :)


Co mi vadilo na pravidlach guildy BA na to si naozaj nespomeniem vase som si cital a nemal som ziadne vyhrady takze nepredpokladam ze by mi nieco vadilo.

Samozrejme v pripade že sa nieco take vyskytne tak Vas budem informovať prípadne sám odstúpim ako môžete vidieť :)

Som velmi asertivny clovek a komunikacia je zaklad fungovanie akejkolvek organizacie takze, urcite sa Vam k niecomu co by sa mi pripadne nepacilo rad vyjadrim a zdôvodním :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:55 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Dlouho si v BA urcite nepobyl, protoze bych si te pamatoval vic. Takze naprosot chapu, ze si nepamatujes ani lidi, ani duvod odchodu. Nicmene to taky znaci to, ze si nemohl (nestihl :p) udelat nic, za co bych si te pamatovat mel (a to ja si pamatuju hlavne ty spatny veci). Takze pro me tohle obdobi nic neznamena a rad te poznam znovu a tentokrat snad lip. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 12:59 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
Guldan píše:
Dlouho si v BA urcite nepobyl, protoze bych si te pamatoval vic. Takze naprosot chapu, ze si nepamatujes ani lidi, ani duvod odchodu. Nicmene to taky znaci to, ze si nemohl (nestihl :p) udelat nic, za co bych si te pamatovat mel (a to ja si pamatuju hlavne ty spatny veci). Takze pro me tohle obdobi nic neznamena a rad te poznam znovu a tentokrat snad lip. ;)


To ma tesi. Dufam ze ano. Ono myslim ze pod nejakym dobry supervizorom budem v nejakych lahsich dungoch dokonca aj prinosom :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 15:10 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2010 12:37
Příspěvky: 355
Bydliště: Brno
Ok, díky ti za odpověd. Je to divné ze si to nepamatujes.. mozna te ou tak nebavila? To prave zjistime.. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 15:45 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
Mohawk píše:
Ok, díky ti za odpověd. Je to divné ze si to nepamatujes.. mozna te ou tak nebavila? To prave zjistime.. :-)


Bavit ma bavila, ale bol som lamka (stale som) :D a vacsinou som behal sam, a sam som si toho vela dovolit nemohol. Ked vydim screeny z deceitu kde si to soluje vampir tak som z toho hotovy :)

Ako mna aj teraz najdete vacsinou na cintorine na wraitoch alebo niekde v divocine na harpiach alebo niecom podobnom na com padaju zelene skillpointy. Preto aj mam tieto skili vacsinou max a makrovacie nemam. Makrovanie ma az tak nebavi jedine fishing, aj mining sa este da.

Ale radsej aktivne niekde lietam a umieram, a zasa leitam a zasa umieram a tak :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 15:59 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2010 12:37
Příspěvky: 355
Bydliště: Brno
Takze o stouna ses asi nepokousel?
Jinak klanovy kvest potom uz neni tezky..
Kazdopadne je potreba mit max skilly. Trenujes pouze bojem v prirode? Chce tomu venovat treba vikend nebo dva jak sem tak zahlidl ty skilly.. par hodin makrovani..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 16:38 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Čau, Vítam tě tady.

Proč Vampír? Víš o tom, že je to povolání hodně náročné na questy aby k něčemu bylo? Až toho wampa dotrénuješ, máš v plánu udělat stona, specializaci atd.?

Máš v plánu dělat i jiné postavy?

Hulíš?

Co říkáš na mešíční guildovní poplatek 100K?

Za mě asi všechno.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anibakul
PříspěvekNapsal: 15 čer 2012 17:58 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2012 08:59
Příspěvky: 41
Citace:
Takze o stouna ses asi nepokousel?
Jinak klanovy kvest potom uz neni tezky..
Kazdopadne je potreba mit max skilly. Trenujes pouze bojem v prirode? Chce tomu venovat treba vikend nebo dva jak sem tak zahlidl ty skilly.. par hodin makrovani..



Nie nepokusal neviem ani celkom ze o co ide :D Tak miesto weekendu to bude tyzden po veceroch na cintorine a bude to hadam ok :D

Citace:
Proč Vampír? Víš o tom, že je to povolání hodně náročné na questy aby k něčemu bylo? Až toho wampa dotrénuješ, máš v plánu udělat stona, specializaci atd.?

Máš v plánu dělat i jiné postavy?

Hulíš?

Co říkáš na mešíční guildovní poplatek 100K?


Nie nevedel som o tom, Vampír preto, že sa mi ten nápad a ta postava páči. Mám v pláne všetko ak mi trošku poradíte ako na to :)

Iné postavy nemám v pláne odporučili by ste mi niečo?

Nehulím, ani som nikdy nehulil :)

100k? fuuha dost, ale tak predpokladam, že to zodpovedá kvalite a že to s Vami zarobím v dungoch:)

V každom prípade to bude chcieť z vašej stranky trošku trpezlivosti so mnou ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz