Amonthia

Právě je 28 bře 2024 22:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rolodhan - POZASTAVENO
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:06 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Zdravím všechny členy Amonthie.

Jmenuji se Roman, jsem muž a je mi 27 let. Rád bych se stal členem guildy která je aktivní a pomůže mi alespoň k některým mým cílům v UO které jsou například: nalezení dalších spolehlivých kamaráků/dek, oddychnutí si od práce a starostí, naučit se hrát jako ranger a získat nejlepší dostupné vybavení na něj, a také bych si rád časem tamnul vlastního černého mustanga.
Proto Amonthie, jelikož Amonthii od počátku svého hraní vnímám jako skupinu přátel kteří jsou nejen aktivní, ale jsou také přátelé jak ve hře, tak v reálném životě. Guildě mohu poskytnout svůj volný čas který převážně věnuji internetu, hraní her, posilování (během zimy lenoším), čtení knížek, sledování filmů, poslouchání hudby atp.. A touto přihláškou nabízím vlastně „sám sebe“, jako člena, kamaráda. S kodexem souhlasím, snad stále platí, že nikdo nesmí mít pk. V guildě bych rád zastával funkci člena, vyšší ambice nemám. Pokud se někdy dostanu až ke členství v guildě, myslím že by se hodilo přijet i na sraz abyste viděli s kým hrajete a abych já viděl s kým hraji, takže ano, v rámci možností bych přijel.

Asi největším zdrojem informací pro Vás o mně budiž Guldan, bývalý a skvělý guildmaster mojí milované nyní již rozpadlé guildy Hidden, jíž jsem byl členem. Byla to také moje první a jediná guilda ve které jsem kdy byl členem. Ještě předtím jsem se hlásil do guildy Avengers protože to chtělo tamní gm guildy ačkoli jsem byl newbie, ale to nevyšlo z více důvodů, hlavně mi nesedla osobnost gm a tak jsem přihlášku co nejdříve stáhnul.

UO hraji více než dva roky, s přestávkami. Hraji na serveru DP a nikde jinde. Dá se říci, že celou dobu hraní jsem věnoval trénování skillů všech povolání a zkoušení co které povolání umí, které je lepší, horší a v čem atp. atp. Samozřejmě mne to postupně přestalo bavit ale zachránila mě již zmiňovaná guilda Hidden. S jejími členy jsem prošel dungeony Deceit, Hytloth, Destard 1, Ankh 1, Covetous, Cyclops Valley, Drow City, FDD, Ice, Řeka, Shame, TK, ZOO, UQ1,2 , Water, Yomotsu Mines. Poté jsme začali být neaktivní a já přestal hrát úplně. Jen jsem logoval účty a platil si bydlení. I proto si už dungy moc nepamatuji (vyjma Deceitu který jsem prošel nejvíckrát a taky Hytlothu). Questy jsem splnil tyto: Mystická dýka, Duhový míček, Vílí prach (ten jsem nesplnil ale znám jej, jen jsem jej nedokončil), Gallanteho kniha slušného chování, Nemocný žebrák, Dorionův psí útulek, Po stopách starých mystiků, Tajný zápas, Uhaste draka!, Niiny tydlidrdla, Magická runa, Tři nepřátelé a Al'Ahja. Co se týče prohřešků, tak ne, žádný nemám.

Názor na PK je u mne jasný, zabít je všechny! Párkrát jsem zabil Pipinku když jsem hrál za warriora, 1 vs. 1, což mi udělalo radost. Osobně pk nejsem a nebudu, v UO mám rád PvM nebo vyrábění věcí (alchemy, bowcraft..). O/CH jsem nikdy neběhal, PvP mě celkově neoslovuje.

***aktivní postavy***
Marcus De Raven – warrior (plně vytrénovaný s +20 hadry/náramkem, ale nemám pořádný ekvip)
Morsmordre – necromancer (důležité skilly jsou na maximu)
Aro – mage (důležité skilly jsou na maximu + max alchemy a 72,4% inscription)
Zett – ranger shaman (snad všechny možné i nemožné skilly jsou na maximu, taming asi 32%)
Algonquin – cleric (důležité skilly jsou na maximu, ale už ho v podstatě nehrají)
Christian Zručný – craftsman (bowcraft, amrs lore, mining max, fishing 74%, lumberjacking 80%, blacksmithy 83%)
Delen – paladin (důležité skilly jsou víceméně a maximu ale už ho v podstatě nehraji)
Randall – vampire (moje první povolání, wrest, taktika, fencing, parrying, detect hidden aj. na maximu, ale už ho v podstatě nehraji)

***neaktivní postavy***
Forza – nb ranger (nehraji za něj)
Witt – nb vampire (nehraji za něj)
Rellion – nb ranger (nehraji za něj)
Balthier – nb warrior (nehraji za něj)
Bash – nb paladin (nehraji za něj)
Knight Owl – nb paladin
Lucius Oranžový – nb mage
Sillian – nb mage (nehraji za něj)
Deusel – nb necromancer (nehraji za něj)
Marlenka – nb cleric (nehraji za ni)
Emmelius – necromancer (nehraji za něj)
Fingolfin – nb paladin pro hraní v hostinci (nehraji za něj)
Wix En Nix – mage (nehraji za něj)
Ik – warrior (nehraji za něj)
Marland – nb krysa (nehraji za něj)

Je jich hodně, viďte? :) Co se týče herního skillu, tak nejvíce jsem hrál za buchny jako warrior, ale poté hlavně shamana v Hidden. Shaman je perfektní povolání a velice mě baví/lo. Také jsem hrál za mága/nekromancera, ale jen solo a jen mini dungy, v Deceitu jsem zemřel na vlastního draka :). Jak vidíte, tak dungeony jsem prošel low a medium a k tomu „jen“ jako buchna, na hc dungeony jsem neměl a nemám čas, zkušenosti ani vybavení. Nyní se vracím k UO s cílem hrát hlavně za jednu jedinou postavu a to buď ostrostřelce nebo druida (ještě jsem se nerozodl úplně najisto kterou specializaci si zvolím) a konečně tedy „získat skill za jedno povolání“a tak pylně trénuji postavu rangera se kterou se sem také hlásím: Rolodhan (archery, fencing, parrying max, trénuji magery, healing a rezisty, pak se vrhnu na detecting hidden, tracking, sbírání skill pointů atp.). TS3 a UOAM mi fungují, jen musím koupit nové sluchátka s mikrofonem.

Na dp foru mě můžete najít pod nicky Randall, Christian Zrucny ale hlavně jako Marcus De Raven.

Pokud jste dočetli až sem tak Vám děkuji za přečtení mé přihlášky, na otázky rád odpovím.

Kontakt icq 137763592 .

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:16 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
Vítej :twisted: :twisted: :twisted:
Proč máš tolik NB postav?

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:16 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Cau, preju hodne stesti. Rad si s tebou zase po delsi dobe zahraju :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:18 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Ozzy píše:
Vítej :twisted: :twisted: :twisted:
Proč máš tolik NB postav?


Díky, jak píšu v přihlášce, zkoušel jsem co které umí.. ale až časem jsem se usměrnil na ty hlavní postavy.

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:18 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Guldan píše:
Cau, preju hodne stesti. Rad si s tebou zase po delsi dobe zahraju :)


Děkuji a nápodobně, snad platí ty slíbené Decíky? :P

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:19 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
Rolodhan píše:
Ozzy píše:
Vítej :twisted: :twisted: :twisted:
Proč máš tolik NB postav?


Díky, jak píšu v přihlášce, zkoušel jsem co které umí.. ale až časem jsem se usměrnil na ty hlavní postavy.

Charakteru je 7 XD proto nechapu proc jich mas vic :-))... to jako palach s jinym jmenem by umel jiny veci nez NB s jinacim jmenem a stejnym povolanim? :-D... to me neni jasnéé :twisted:

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:20 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Rolodhan píše:
Děkuji a nápodobně, snad platí ty slíbené Decíky? :P


Samozrejme :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:21 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Ahoj, vítám tě tu.

Přihláška moc pěkná a hezky se četla, za to tě chválím.

Nepřijímáme postavy, ale lidi jako takové, takže se sem hlásíš se všema postavama.

Proč zrovna by si chtěl hrát ranga?
Neplanuješ hrát i za jiné postavy?
Co by si nám prásknul na Guldana?

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:23 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Ozzy to bylo ještě když jsem začínal. Žádnou neplechu jsem nikdy nedělal.
;)

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:25 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Rozhodně klobouk dolu za ty všechny natrenovany/roztrenovany skily :) vypada to že vůle ti nechybí..

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:30 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Paralen píše:
Ahoj, vítám tě tu.

Přihláška moc pěkná a hezky se četla, za to tě chválím.

Nepřijímáme postavy, ale lidi jako takové, takže se sem hlásíš se všema postavama.

Proč zrovna by si chtěl hrát ranga?
Neplanuješ hrát i za jiné postavy?
Co by si nám prásknul na Guldana?


Ahoj a děkuji.
Rangera bych chtěl hrát kvůli stylu hraní. Nemusím se bát o IK od monster jako buchna a přitom pomáhám v boji střílením nebo vyhodím klamáka atp. Za jiné postavy bych raději nehrál, snad jen za šamana za kterého už něco zvládnu. Na ostatní postavy nemám výbavu. Jsem chudý zato jsem rád za každou maličkost :).

Na Guldana rád prásknu co už jsitě víte, že to je fajn člověk a pro mě opora ve hře, rád s ním hraju a pokecám na chatu atp. :mrgreen:

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:31 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Bohdec píše:
Rozhodně klobouk dolu za ty všechny natrenovany/roztrenovany skily :) vypada to že vůle ti nechybí..


Děkuji :).

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:32 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Cau vitej u nas .)

Ceho by jsi teda chtel dosahnout co se UO tyce... jaky cile mas.


koupris/pijes/hulis? :D


Co jineho hrajes kdyz ne uo?

poslouchas DnB chodis na party ?

Delas nejaky bojovy sporty ? :)

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:45 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Arcichalid píše:
Cau vitej u nas .)

Ceho by jsi teda chtel dosahnout co se UO tyce... jaky cile mas.


koupris/pijes/hulis? :D


Co jineho hrajes kdyz ne uo?

poslouchas DnB chodis na party ?

Delas nejaky bojovy sporty ? :)


Ahoj a děkuji.
V UO chci uvládat rangera na jedničku, naučit se fígle při krizovkách, ale nejdůležitější by bylo se naučit dungeony, co kde číhá atp. Už nekouřím a ani nehulím, v podstatě už ani nepiju. Když nehraju UO tak hraju Skyrim, momentálně se snažím pochopit Cration Kit a postavit si bydlení podle svých představ. DnB miluju ale na žádné párty jsem nebyl :). Každopádně Noisia, Pendulum nebo i Feint můžu poslouchat každý den. Bojové sporty nedělám, nicméně až začne být hezky rád bych se vrátil k posilování a přemýšlím nad atletikou..

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 11:56 
Offline
Karbanátek

Registrován: 12 led 2008 12:30
Příspěvky: 1040
Ahoj, ako vzniklo meno nb postavy Fingolfin? Ake ine hry si hral za posledny rok? Citas knihy? Ak ano, aku si poslednu cital?

_________________
Niektorí ľudia cítia dážď. Ostatní proste len zmoknú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 12:15 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Ishar píše:
Ahoj, ako vzniklo meno nb postavy Fingolfin? Ake ine hry si hral za posledny rok? Citas knihy? Ak ano, aku si poslednu cital?


Ahoj, toto jméno pokud si dobře pamatuji vzniklo podle knihy Pán Prstenů. Za poslední rok jsem hrál ještě Dead Space 2 a Borderlands. Knihy čtu rád a často, poslední jsem dočetl předevčírem a to Splynutí od Maggie Stiefvaterové.

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 16:10 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2010 14:20
Příspěvky: 201
Zdarec, co považuješ za svůj největší úspěch v UO a díky čemu myslíš, žes ho dosáhl?

_________________
,,Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdu až do smrti." (Jan Hus)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 16:24 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Corax píše:
Zdarec, co považuješ za svůj největší úspěch v UO a díky čemu myslíš, žes ho dosáhl?


Jé ahoj Coraxi! My se přece známe, ale už je to dlouho co jsem tu byl, no na icq mě jistě najdeš.. ještě z dob když jsi byl v Hunter :mrgreen: . Můj největší úspěch? Zatím jsem toho kromě naskillování postav nedokázal, nicméně takový pomyslný vrchol byl když jsem zvládl +10 a +20 hadry (náramek) s warriorem nebo když jsem soloval mapky do lvl3 (no, spíš dvojky :oops: ).

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 16:28 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2012 18:42
Příspěvky: 30
Já bych se rád zeptal vás zkušenějších.. na vaše nárzory druid vs. ostrostřelec.. s kým se ve výpravě cítíte jistější, po boku druida nebo ostrostřelce? Je podle vás ostrostřelec dost silný nebo je vám trnem v oku že "jen střílí a pomalu vyhazuje klamáky"?

_________________
"I jeden klamák může změnit boj ve vítězství."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rolodhan
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 16:37 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2010 14:20
Příspěvky: 201
Asi mám špatnou pamět, nevybavuju si tě, ale na icq tě mám pod nickem romin.
edit: To jak bezpečně se cítíš s tím nebo tím, není jen o povolání, ale spíš konkrétně o tom člověku jako takovém. Jinak do středních dungů spíš ostrostřelec, druid je spíš do těžkých dungů hlavně kvůli tamingu a klamákům.

_________________
,,Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdu až do smrti." (Jan Hus)


Naposledy upravil Corax dne 17 úno 2012 16:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz