Amonthia

Právě je 18 dub 2024 07:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ignore Future - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 11:10 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
Dobrý den přeju celé guildě Amonthia. Moje jméno je Lukáš Čambala, jsem mužem :lol:, je mi 18 let a UO už hraji nějakou dobu (přesný čas opravdu netuším, ale 3 roky to určitě budou).

Moje postavy jsou/byly:
Gortex - Vampír
Kacenka - Mág (teprve vylezlý z dolu, nehraný)
Itha Sun - Necromancer
Svatopluk - Craft (teprve vylezlý z dolu, nehraný)
Dulcinela - Ranger (teprve vylezlý z dolu, nehraný)
Ignore Future - Craft - Armslore 100, Blacksmithing 100, Mining 100, Tailoring 100, Tinkering 78.1, Bowcraft 70.8, Lumberjacking 27, Musicianship 26.1, Carpentry 25, Cooking 0, Fishing 20.1
Frotto - Mág (PK, není problém smazat)
Aian - Vampír (teprve vylezlý z dolu, nehraný)
Sairius - Paladin (teprve vylezlý z dolu, nehraný)
Danda - Necromancer (PK, není problém smazat)
Dříve jsem hrával za Craftíka Rozarku a Warriora Psance, ale ty jsem kvůli málo času dal do opatrovnictví kamarádovi a je to už pro mě uzavřená kapitolka (byly kompletně maxové).
Jak jsem dlouho nehrál, tak jsem pozapomněl na heslo od accountu, kde se nacházel vampír, takže bych se k vám rád přihlásil jako Craftík na plný úvazek. PK postavy jsem nehrál kvůli nedostatku peněz na equip, už jsem mnohokrát volal GM na jejich smazání, zatím se to moc nerozběhlo, doufám, že to bude vyřízeno co nejrychleji...

U Craftíky mám splněno Shadow Smith Hammer, rád bych udělal Glass Smith Hammer v co nejbližší době.

Jak jsem psal, hraji na DP už nějaký rok. Začínal jsem u guildy Legion of Doom, kde byli sice dobří lidi, ale hýřilo to tam celkem neaktivitou a já začal hledat něco jiného. Cesta mě zavedla do guildy DoHR, tu jsem ztrávil mnoho času, srandy a zážitků, ale byl jsem nucený odejít, protože jsem se názorově neshodoval s jedním ze členů a tak mi to tam celý pobyt jen kazilo. Teď jsem jak se říká na volné noze, snažím se shánět si materiál a skillovat, samozřejmě na prvním místě je škola, ale vždycky se na UO najde čas. Ze začátku své hráčské kariéry jsem hrál i na serveru Endor, dobré pobávko, hrálo nás i hodně z města, takže zážitky úžasné.

Za Rozarku jsem měl jen jediný prohřešek a to AFK trénování, jinak jsem celkem bezúhonný občan Temného Ráje :).

Vaši guildu jsem si vybral náhodně, rád bych vám dělal pomocníka při přípravách na vaše výpravy ať už ukováním nových zbrojí nebo opravou omšelých seker a ledasjakou prací, kterou se budu snažit zvládat poctivě. Také kvůli tomu, že většina starých členů Legion of Doom přešla k vám. Hrozně rád píšu, jeden čas jsem o životě na DP psal ,,kroniku,,, takže bych později i rád zastal nějako funkci guildovního kronikáře, nebo něco v tomto duchu.

Líbí se mi, jak se staráte o ostatní, že problém jednoho je problémem vás všech a že se guildu snažíte vychovávat k čisté mluvě.

Tady jsou odkazy na přihlášky z dřívějších guild:
http://legie.e-mek.net/viewtopic.php?t=2314
U DoHRu byly přihlášky formou dotazníku, který si mezi sebou mohli číst pouze členové, takže byly neveřejné, nemám tedy možnost ji získat.

PK jsem hrál možná týden, udělal jsem si jej, ale zjistil sem, že to byla škoda modré postavy akorát, většinou jsem skončil mrtvý na zemi a rychle docházel equip a nebyl jsem schopný si stále pořizovat nový, takže PK nehraji. O/Ch jsem nikdy neprovozoval, ale jelikož na Endoru bylo něco velmi podobného, tak si dokážu o tomto udělat úsudek, je to celkem pěkné zpestření hry.

Heh... na DP mám moc cílů, kterým bych se chtěl věnovat, ať už složení Adamantiového plátového kompletu, po vybudování kovárny, jakožto mé řemeslnické dílny, až po obecnou slávu a uznání na DP.

Mezi mé zájmy patří počítač, ať už hraní, ale rád se i vzdělávám v oblasti programování a menšími opravami hardwaru, rád čtu knihy, hlavně ze žánrů Sci-fi a fantasy i dokumentární kousky mi ale nejsou cizí. Asi 5 let se už věnuji kolu, přesněji řečeno sjezdařskému způsobu. V létě tohoto roku jsem jel do Kanady si pořádně zajezdit, můžu přiložit video, jak to asi vypadá :).
http://www.youtube.com/watch?v=v3nkzjACUG4
Dále mám jedenkrát až dvakrát do týdne i sportovní vyžití a to jak florbal, tak volejbal na odpočinek.

Jelikož je mi 18 let, tak myslím, že srazy by nebyly problém, pokud situace momentálně dovolí.

Moje ICQ je 467012339, odkaz na Facebook je tady (https://www.facebook.com/luke.cambale), Skype jméno je cambalin.

Děkuji za přečtení, doufám, že vás to zaujalo a snad se co nejdřív uvidíme někde a někdy ;)!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 11:22 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008 19:13
Příspěvky: 362
Ahoj, takže postavu do dungu máš toho nekra? Nešlo by to PK vykoupit, když jsi ho hrál tak malinko a skoro nezabíjel nýbrž byl zabit? Zajímavá přihláška, ještě jsem neviděla hlasit se sem s kraftem, přeji hodně štěstí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 11:26 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
Zdravím, víceméně postavy do dungů jsou ten PK Mág a PK Necromancer. Musely by se ale vykoupit, protože jak říkám, většina těch postav (Itha Sun, Gortex) byly na druhém accountu, na který jsem pozapomněl a nemám šanci je získat zpět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 11:30 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Vítam ťa, ale mám chaos v tých postavách. Čo je s tým ACC, ktorý "nemáš šancu získať späť" ? Mám to chápať tak, že sa k nám vlastne hlásiš za crafta ? Čomu by si bol guilde prospešný ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 11:37 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
Nemám od něj heslo, protože jsem ho zapomněl a jako obvykle jsem po registraci smazal email, je to fakt dlouhá doba... Rád bych se k vám hlásil za Crafta, tak to je. Rád bych vám vyráběl zbroje, šaty, róby, potřeby do dungeonu i k běžnému životu, staral se o krásu a výzdobu vašich obydlí, dělal guildě jméno a snažil se vám být ve všem přínosem :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 11:57 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Iné chary teda neplánuješ ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 12:00 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
Když by to pro přijetí bylo nutné, rád se s tím vypořádám a začnu si i dungovní postavu... né žeby mě dungeony nebavily, ale vždycky mě více bavilo pomáhat druhým tou druhou formou :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 12:04 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Predem, hraci otrokovice a okoli ve me nebudili nikdy duveru, ale to je nepodstatne. Craft, no ber to tak, ze tady bud kazdy crafta ma, nebo ma na nej pristup. Nevim jak je zabavne pro skupinu tahat sebou crafta do dungu i kdyz to je asi vyhodne a jestli to je vubec to co ty s craftem delas
Takze proste normalni hratelne povolani je asi nutnosti, aby jsi byl gilde uzitecny a mela o tebe zajem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 12:09 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
Tak samozřejmě né každý hráč je stejný žejo... :) S Craftem těžím materiál a guildám vlastně vyrábím ,,z vlastních nákladů,,. Po guildě sem nikdy nepožadoval nějak peníze za zhotovené výrobky, ale občas se někdo našel, kdo mi něco dal... nedělám to ani pro peníze, spíš fakt jen pro zábavu. Tahat do dungů výrazně s Craftem jako nepožaduji, pouze pokud by jste chtěli jít takové klasiky jako Hythloth a podobné...
V tom případě nebude problém si začít i s jinou postavou :)!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 12:41 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
Ignore Future píše:
Tak samozřejmě né každý hráč je stejný žejo... :) S Craftem těžím materiál a guildám vlastně vyrábím ,,z vlastních nákladů,,. Po guildě sem nikdy nepožadoval nějak peníze za zhotovené výrobky, ale občas se někdo našel, kdo mi něco dal... nedělám to ani pro peníze, spíš fakt jen pro zábavu. Tahat do dungů výrazně s Craftem jako nepožaduji, pouze pokud by jste chtěli jít takové klasiky jako Hythloth a podobné...
V tom případě nebude problém si začít i s jinou postavou :)!

Se speckou na looceni v dungu je kraft ale zase dobrej :-)...

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 13:10 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Zdravím a vítám tě, rád bych se zeptal na jednu věc která mi není uplně jasná :-) odkud jak znas hráče jménem Tinky.

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 13:15 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
Tinkyho znám z ulice, jsme kámoši, bych netušil, že si někdo takové lidi pamatuje :D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 14:25 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
Ahoj, v legii si hral ty a nebo uz ten kamos?

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 14:26 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
To sem normálně hrával já, nevím kolik to může být... 2 roky zpět? Možná tak nějak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 14:29 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
Ignore Future píše:
To sem normálně hrával já, nevím kolik to může být... 2 roky zpět? Možná tak nějak...

kazdopadne tam to cca po 2 mesicich prebral tvuj 13 letej bracha. Tak jestli to je pravda:)

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 14:30 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 07 pro 2011 14:39
Příspěvky: 8
Ano, bratr to po mě na nějaký čas přebral, měl sem ve škole pár problémů, takže na hraní tehdá nebylo moc času, ale guilda Craftíka potřebovala samozřejmě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ignore Future
PříspěvekNapsal: 27 pro 2011 14:34 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
Bohuzel nemohlo by to fungovat.
Zadost zamitnuta

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz