Amonthia

Právě je 28 bře 2024 12:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rob
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011 13:00 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 14 lis 2011 12:38
Příspěvky: 2
Zdravim,

Jmenuji se Jirka, je mi 24, beran :).

Ultimu jsem zacal hrat nekdy v roce 2002 a hral nekolik let, tenkrat jsem vystridal par tech nejaktivnejsich guild, protoze jsem mel hodne casu, a chtel jsem furt neco podnikat. Z tech nejznamnejsich to bude napriklad Abaddon.

V te dobe jsme prosli snad vsechny dungy co sli, nekolikrat despice.

Prestal jsem hrat po par letech protoze cas na hru se mi trochu zkratil.

Zacal jsem hrat Znovu v roce 2006, opet na nekolik let... Byl jsem v par guildach, ale spise jsme chodili dungy jeste s tema hracema co hrali se mnou v 2002. Kazdy byl nekde jinde, nektery z nich uz jen behali, nekteri PK co jsem potkaval v dungu... Opet me na hre nejvice behalo PvM nez PvP, takze jsme dungovali jak o zivot vse mozne, se vsema moznyma hracema co hraji uz dlouho a vi jak se chovat v tezsich dungach.

Po treti jsem zacal hrat pred dvouma rokama, akorat jsem si udelal max ranga, pala, crafta, negra, a po nedavnem incidentu s Hated/Vokurkama kdy par hracu vykradlo par baraku :) tak se smazli jejich ucty spolu s uctama na ktere se logovali... tak jsem prisel i o svoje...

Nedavno jsem zacal znova, udelal jsem si ted max ranga (lockpicking udelam brzy, poisoning budu delat vzdy jen v dungu, a taming nevim jak dlouho bude trvat :)). U clera musim jeste udelat magery, a bude mit vse max... Negra a Crafta mam noveho, takze to par tydnu potrva....

Jsem tu hlavne protoze shanim nejakou aktivni guildy kteri nebehaji jenom Ice/Deceit a popravde... moc aktvnich guild co maji dobre hrace neni...
Tak si myslim ze bych mel dostat sanci se ukazat ze umim hrat, hraju fer a nevidim na sobe zadny problem, kterym bych se odlisoval od kohokoli z vas...

Prohresky
Citace:
28.01.2011 18:15 Oddyn bdd8a7 - AFK arms lore, 1. prohřešek. *Grim*
30.08.2003 04:56 Oddyn 5823f7 - AFK Musicianship. 1. prohřešek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rob
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011 13:17 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
Vítám tě, co říkáš na post ve kterým je napsáno příjmání uchazečů pozastaveno??? (Trošku konkretněji by to nešlo? jaky guildy jaky postavy?)

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rob
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011 13:51 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Ahoj, vítám tě.

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rob
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011 13:53 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 14 lis 2011 12:38
Příspěvky: 2
Tak toho postu sem si nevsim ;)

Bohuzel, dozadu uz si nepamatuju moc, byl to cobainek, bud, budvar, kil, kurt, kurtik... mel sem vsehcny mozny postavy tenkrat... jmena guild uz si nepamatuji....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rob
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011 14:08 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Veľa si si toho neprečítal, keď nevieš, že prihlášky sú uzatvorené.
A radím ti, rozpamätaj si názvy všetkých postáv a bývalých guild.

LOCK

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rob
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011 14:39 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Ten kdo si nepamatuje svou minulost obvykle něco skrývá.
Jak píše AM Johny přijmání je uzavřené, udělujou se jen výjmky jak je třeba douho letý přítel guildy a věrný piják Hiki, Jahoda atd . .....
Promiň zkus to později až profiltrujeme stávající uchazeče.

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz