Amonthia

Právě je 28 bře 2024 15:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alex - žádost o přijetí - obnoveno
PříspěvekNapsal: 26 led 2012 12:40 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2008 19:53
Příspěvky: 381
Bydliště: Znojmo
Bud píše:
z dominikovi příhlášky u GP.

Citace:
čest Bidas.. tebe si pamatuji taky z cop... za koho si hájil? :) já a bengo? :) neee.. ale ze Alex je bengo, má sem taky namířeno... díky za přivítání



takže to rovnou ukončíme?

Zdravim, tak abych se vyjádřil ke svojí přihlášce a vůbec k celému pobytu v této guildě. Ze začátku jsem si myslel, že tu najdu zázemí a nějakou podporu z vaší strany, ale odrazovalo mě hned několik věci a to chování starších členů guildy. Long - nevím proč mi pořád chceš uzavírat mojí přihlášku, když se někde něco šustne a v dalším postu mi píšeš jak moc seš rád, že jsem se vrátil a budu s váma zase dungovat. Další věc co mě hodně zklamala bylo příjmání adeptů, myslím si, že úkoly co jsem dostal jsem plnil vždy na dobré úrovni a o poznání rychleji než ostatní žadatele, snažil jsem se pořádat dungeony a taky jsem jich dost s vámi zašel i když v poslední době moje aktivita o dost klesla kvůli realu a práci. Přesto si myslím, že jsem byl o dost aktivnější než ostatní žadatelé, ale to je asi jen můj názor. Další věc co jsem nepochopil v kodexu je napsano, že lvl mapy jdou guildě. Jak je možné, že parta lidí zajde dung, padne jim xy map, odevzdají to guildě a jiní lidé si mapy vesele chodí a lot si dělí mezi sebou. Já osobně jsem se zůčastnil spousty výprav, kde padlo dost map vysokých levelů a neviděl jsem z toho ani prd. To je taky možná důvod, proč někteří mají na reffovaní postav a někteří jako dominik tyto prostředky neměli. Na toto navazuje věc druhá, proč když pořádám dung dostanu sprďana za to, že napíšu lidem z guildy za co by chtěli jít. Je to tak špatné, že chci aby lidi hráli postavy co je baví a které mají refnuté a nachozené ? Asi ano. Pak další věc, chcete pořád chodit velké dungy a pak když se něco jde tak v půlce brečíte, že je to moc dlouhý. Tak raději seďtě na prdeli v gh a nechodtě žádné dungy. To je asi tak vše co bych napsal. Závěrem bych chtěl napsat, že nejlépe se mi hrálo asi s Frostem a Skuhrym a tímto bych je chtěl pozdravit. Doufám, že se ještě někdy potkáme.

Teď to můžeš Longu konečně uzavřít jak sis již několikrát přál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alex - žádost o přijetí - obnoveno
PříspěvekNapsal: 26 led 2012 12:59 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
fízl jak se patří.. fuj :p

Teďka abych něco k tématu napsal... Mapky ste si poplakali s dominikem pekně. Ano mapky jdou guildě. Dokonce v guildě je člově, co se o ty mapky stará apod. Takže když si pak usmyslíš jít mapky tak zajdeš třeba 5 mapek na stejným místě a ještě si to místo můžeš vybrat.

K pláčí na equip u dominika, nemá brát věci pro tebe, ale to co se mu hodí.

Zajímavý, že hrdinové se z vás stali až po tom co začli hrát emp s morfem. Tak si sněma prolezte všechno a mějte tam 0. My vám to z gh vyberem.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Naposledy upravil Bud dne 26 led 2012 13:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alex - žádost o přijetí - obnoveno
PříspěvekNapsal: 26 led 2012 13:03 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
:!: ...

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alex - žádost o přijetí - obnoveno
PříspěvekNapsal: 26 led 2012 13:12 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Co se dá dělat, tak nějak jsem to očekával, když se ti dala do kupy tvoje stará parta.. No nic užívej si hraní a možná se ještě někdy potkáme.

Btw . pamatujes jak jsi se kasal, že bys neodešel i když by začal hrát morfík ? tak nějak jsem tmu nevěřil ani předtm a ted se moje predstavy naplnili. :) že by mamon ? :)

Užívej hru byl jsi dobrý.

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alex - žádost o přijetí - obnoveno
PříspěvekNapsal: 26 led 2012 13:20 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
LOCK

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alex - žádost o přijetí - obnoveno
PříspěvekNapsal: 27 led 2012 10:54 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Chcel som ešte dodať niečo k Alexovej reakcii, ktorá ma dosť prekvapila a zároveň sklamala, takže tu pribudne ešte jeden post naviac (odomňa) na menšie usmernenie.

Alexi, čo sa týka prijímania uchádzačov na adeptov, tak pokiaľ viem, ty si sa prijímania nezúčastnil a ani si nedal nikomu vedieť (teda aspoň mne nie), že neprídeš. Takže si myslím, že niet o čom diskutovať.
Čo sa týka mapiek, u nás to takto jednoducho chodí. Zbierame mapy pre guildu, áno. Ale potom sa tieto mapy využívajú na viac vecí ako si myslíš. Nebudem tu vypisovať o čom je reč, pretože neguildovných hráčov to zaujímať nemusí vôbec. A keď si už takto pekne drzo napísal tento post, tak prečo si nebol tiež takto drzý na mape a nespýtal sa, či nejaké mapky neskočíme ? Sú to len tvoje "fanty" ale skutočnosť je niekde úplne inde.
Je vidieť, že s Dominikom ste dobrí parťáci. Lenže v Amonthii je určitý kodex, ktorý sa dodržuje a ten Dominik porušoval často, keď zbieral itemy z lootu pre teba. Ak si usporiadam výpravu, nikde nie je napísané, že sa nemôžem hocikoho spýtať, za čo by chcel ísť. Avšak niekedy treba ísť aj niečo iné, pretože nejakých charov je viac, niektoré zase treba viac, tak Dominika nehodíme za clera ale za warra. Neviem čo je na tom nepochopiteľné. A keď už to máme hrotiť do extrému, Dominik clerika nachodeného nemal.

Na záver asi len toľko, že "vic post od Naga"...


Žiadosť stiahnutá. LOCK

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alex - STAŽENO
PříspěvekNapsal: 31 led 2012 12:29 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Alexi, byl jsi jeden z nejlepších lidí, kteří se k nám hlásili a je mi líto, že nejsme spolu v jedné guildě. Každopádně byl bych rád kdybychom se ještě někdě v dungeonu spolu potkali.

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz