Amonthia

Právě je 24 dub 2024 10:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tenez - ZAMITNUTO
PříspěvekNapsal: 25 zář 2011 18:35 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011 17:37
Příspěvky: 8
Bydliště: Litoměřice
Jméno : Jan Čapek
Pohlaví : Muž
Seznam postav :
Hlavní postava : Tenez - paladin, hraji RP, mé staty ani zdaleka nejsou na max, povětšině okolo 30.
pak mám postavu Genghis Khan : craftsman, nevěnuji se mu dostatečně, baví mě pouze paladin.

questy : Zkoušel jsem hl. questovou linii, dostal jsem se do půli, a půlnoc přešla, takže to udělám až budu mít víc času.

Mé zkušenosti s UO : Jo, tohle asi bude kámen úrazu, ale budu upřímný. Začal jsem před měsícem, zákl. znalosti mám, o tom žádná, ale co se týče pokročilejších informací, ty se ke mně zrovna nehrnou.

Prohřešky : Býval jsem žebrákem. Potom mi svitlo , a uvědomil jsem si, jaký jsem byl pablb. Nic jsem ze hry neměl, tak jsem se, alespoň podle mého názoru změnil. Stydím se za to, ale doufám že to chápete, sotva jsem začínal.

Kodex se mi zdá absolutně v pořádku. A navíc, ta otázka se mi zdá absurdní. Proč se ptáte úplných nováčků v gildě ? Je to vaše rozhodnutí, stejně jako to, zda se nováčků/uchazečů zeptáte nebo ne. Za sebe si myslím že kodex je dostačující.

Proč ? Jakou funkci ? => Jednoduché. Do této gildy se hlásím ze tří důvodů. 1. Mám zde známého, troufám si říci že i přítele ( myslím tím "friend" přítele ) , 2. Byl jsem sám, bez známostí, chci to změnit. 3. Vaše gilda jako taková na mě dost zapůsobila.
A teď k funkci : Funkce, které bych se jednou velice rád ujal, by byl určitě kronikář a písař, či dokonce někdo, čí názor bude brán na vědomí.

Předchozí přihlášky : nic.
Názor CH/O , Pk/Blue : takže Pk / Blue. Sám jsem blue hráč, a chci to vymaxovat. Takže Pkčka samozřejmě rád nemám. Navíc jsem paladin, a moje osobní role mi káže, abych udržoval jistou čistotu a řád. CH/O - toto tak zcela nechápu, ale spíše Order, chápu že máte spřátelenou guildu chaosovou, ale promiňte, je to prostě můj názor. Sežerte mě :D

V rámci hry nechci dosáhnout ničeho specifického. Chci pouze dobře hrát svou roli paladina.

Zájmy : Sportovní a historický šerm, lukostřelba, jízda na koni, LARP, čtení, poezie, PC a studium středověkých obyčejů.

Ochota jezdit na srazy : VELMI záleží na tom kdy a kde. Mám i povinnosti, ale jinak bych neměl problém se dostavit. Rád bych vás poznal.

Kontakt na mne ? skype Xwingo1. Mob. číslo : 721 402 242

Tak a teď nenucené psaní : ( real - life )

Je mi 15 let, jsem z Litoměřic, krásné město v severních čechách.
Miluji přírodu, středověk, vandry, LARP, ženy, zpěv a pití.
No co dál. Jsem gymplák :D ale to nic neznamená, nesuďte mě podle toho, nebudu vám na oplátku dělat psychologické rozbory osobnosti.
víra : Řecký panteon.
Co se týče kamarádství, jsem v tomto ohledu vřelý. Věřím, že mezi vámi jsou dobří lidé,
se kterými není nuda a dá se s nimi rozmlouvat a všedních i nevšedních věcech.
Varuji vás, možná vám bude občas vadit to, že jsem místy příliš temperamentní, možná to bude mým původem, jinak nevím.
Netuším co dál, vyždímali jste mě. Sakra, to jsem si udělal sám :D
Suďte spravedlivě, ať jednou také mohu dodržovat a ctít vaše pravidla, pracovat pro vás, bavit se s členy vaší gildy, a možná jednou napsat článek, na který se bude vzpomínat.
To bylo ode mne vše. Těším se na verdikt, ať je jakýkoliv, rád bych dostal odůvodnění, prosím vás o to.

_________________
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí. -Niccoló di Bernardo dei Machiavelli-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 25 zář 2011 19:23 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj, máš jeden veliký neduh. A to je minimální flexibilita. Jedna postava je hodně málo a zrovna teď je u nás několik lidí, kteří jsou na tom podobně. To je ten první zádrhel a jestli u nás budeš chtít uspět, tak tě čeká tréning něčeho dalšího. Další věc je tvoje rp hraní :p Ten styl je hodně těžký a už podle psaní, vidím, že to nebude tak horké :p

A jeden dotaz. Máš rád čaj?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 25 zář 2011 21:15 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Jak jsi se k uo dostal?
Koho na dp znas?
Otazka na kodex je jasna, potvrzujes tim, ze jsi ho pozorne cetl
Hrajes sam? V prirode, nebo nb dungy?
Kdyz mas 30 skilly predpokladam, ze trenujes hranim?
Jaky pouzivas pomocny program?
Vis co znamena, ze je zde ted povoleny dual?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 25 zář 2011 22:15 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Ahoj neuvažoval jsi nad podánim přihlášky k jedné z "nováčkovských" guild ?

Např : http://www.vejmenurodu.cz/

Abych ti totiž řekl pravdu a byl k tobě upřímný, v poslední době máme přihlášek dostatek a zejména lidi co hrajou Paladina/Wara.
Nechtěl bych tě nijak odrazovat od podání přihlášky, ale přijde mi že by ses u nás spíš trápil než něco naučil. A v nejhorším naopak.

Jak víš co to znamená ....
bugli ti staty oprav si je
durabilita
ress
specializace povolání
rk
gs
tr

Jinak tě zdravim a vítám tady u nás

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 07:31 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
Zdravím tě :-)...

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 07:52 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011 17:37
Příspěvky: 8
Bydliště: Litoměřice
Denny - Nechápu tvůj názor na to, že to s RP nebude až tak horké, rozhodl jsi se tak podle mojí žádosti, nebo jsi to myslel tak, že vaše guilda moc RP nehraje ?
Nicméně,
Víc postav, no.. Nemám to rád, ale klidně budu poračovat ve zlepšování těch dalších, co se týče flexibility, mám na serveru přátele ze školy, a s nimi se doplňujeme. Ovšem pokud je to opravdu nutné, udělám co bude nutné pro přijetí do vaší guildy (mimochodem, omouvám se za občasné záměny gilda/guilda ) . K tvojí poslední otázce. Nevím, jestli to je nějakej pitomej chyták, jako bývají pro pobavení vsunuty neznalým, ale odpovím z reálného hlediska. čaj s rumem, čaj s čajem, čaj, čaj s mlíkem,čaj s vodkou ( ano, i to jde ) . Prostě ano, mám rád čaj.

Teď -fe- > Prvně se omlouvám za vynechání důležitých faktů.
K UO jsem se dostal přes iniciativu přátel ze školy, kteří mi hru doporučili jako nenáročnou, RP a hlavně takovou, jaká je, nedokážu to popsat. Má prostě svoje kouzlo.
Chceš tedy po mě pořád názor na kodex, já říkám že je spravedlivý, ale věz, je v tom nejistota toho, že to vůbec není moje věc, a cítím se nekompetentní k takovéhle odpovědi.
Hraji sam ? Ne. Hraji s Hráči Zuhuled, Reborn, Pan Donitz, a v neposlední řadě také Persefona či Krvohlt.
Hraji v přírodě, výhradně v přirodě. Objevuji svět, baví mě to.. Ovšem když si přátelé řeknou o výpomoc v dungu, jdu s nimi.
Skilly jsem nikdy nemakroval, trénuji na HB, nebo v jiných bojích.
Nepoužívám žádný pomocný program.
Dual : Dual client, že je možno mít zapnuto dva clienty, čili dvě okna ultimy.
Nagash - Jo, čekal jsem jako třešničku něco takového, a plně to chápu, nýbrž nesouhlasím.
Teď ty výrazy. To je potupa...
Takže .
1. bugli ti staty, oprav si je : nejspíš to , že se mu pár zákl. statů hodí na nějakou stejnou úroveň, bohudík, nestalo se mi to, takže nemám praxi . Akorát vím, že se opravují u těch šutrů při bankách.
2. durabilita : to, co daný předmět vydrží. Například to ukáže , your robe may have been damaged, tzn. přišli jste o jeden bod durability. Přijdete o všechny, ztratíte předmět
3. ress - ressurect - oživení
4. specializace pov. - např. paladinové mají iškariotské, rytíře magie a teutony. Jsou to vlastně odvětví, která určí na co se v pozdní fázi hry postava zaměří. Hráči Lineage by řekli, že je to takový přestupák.
5. rk ? no.. koukám že tady bude moje slabina. Ale jsem přizpůsobivý. Na forku bylo cosi o PKčkách, takže to bude asi nějaká specifická věc, kterou páchaj pouze oni.
6. Gs - buďto Graphics and sounds, nebo Ginseng.
7. tr - trinsic, podle mýho.

Tvoje věta na začátku :
Abych ti totiž řekl pravdu a byl k tobě upřímný, v poslední době máme přihlášek dostatek a zejména lidi co hrajou Paladina/Wara.
Nechtěl bych tě nijak odrazovat od podání přihlášky, ale přijde mi že by ses u nás spíš trápil než něco naučil. A v nejhorším naopak.

Zdá se mi pesimistická. Hybné síly nikdy není dost, paladinové a warrové. Podle mě e to tak správně. Ovšem nechápu to, že bych se spíš trápil. V nejhorším naopak ?? Jako že bych se něco naučil ?? Sarkasmus či ironie ? To je tak trochu moje slabina.

Doufám že jsem tímto něco zmohl v můj prospěch. OPRAVDU chci být členem, s tím nic neudělám, buďte spravedliví, a myslete i na to, že pomůžete novému hráči UO, který má i své výhody, které by jste jednou mohli potřebovat.

_________________
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí. -Niccoló di Bernardo dei Machiavelli-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 09:09 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Nazdar! Nezname se, ale snad se pozname. Nag tim myslel, ze v posledni dobe se k nam hlasi spousta novych lidi a i zacatecnici s malymi zkusenostmi na UO. Je to vycerpavajici a tech zkusenych neni zas tolik(skola,prace aj.), ne vsichni znas maji nervy z ocele ;) - kolikrat se clovek v dungu neubrani pocitu beznadeje nad neschopnosti vnimat situaci od svych spolubojovniku. Takze pokud mas zkusenosti 1 mesic na UO, tak bys musel byt talnet(jako ja :lol: ) nebo hrat aspon 12 hodin denne, aktivita je pro nas taky dulezita.
Ja osobne bych ti sanci dal, ze zvedavosti, kolik toho umis co vis a tak, kdyz jsem zvladl Foonzeho a Perlitta v dungu, urcite zvladnu i tebe ;)

Takze preji hodne stesti a na zaver motivacni: Kdyby to nevyslo ted, vyjde to priste! ;)

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 10:08 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011 17:37
Příspěvky: 8
Bydliště: Litoměřice
Tom píše:
Nazdar! Nezname se, ale snad se pozname. Nag tim myslel, ze v posledni dobe se k nam hlasi spousta novych lidi a i zacatecnici s malymi zkusenostmi na UO. Je to vycerpavajici a tech zkusenych neni zas tolik(skola,prace aj.), ne vsichni znas maji nervy z ocele ;) - kolikrat se clovek v dungu neubrani pocitu beznadeje nad neschopnosti vnimat situaci od svych spolubojovniku. Takze pokud mas zkusenosti 1 mesic na UO, tak bys musel byt talnet(jako ja :lol: ) nebo hrat aspon 12 hodin denne, aktivita je pro nas taky dulezita.
Ja osobne bych ti sanci dal, ze zvedavosti, kolik toho umis co vis a tak, kdyz jsem zvladl Foonzeho a Perlitta v dungu, urcite zvladnu i tebe ;)

Takze preji hodne stesti a na zaver motivacni: Kdyby to nevyslo ted, vyjde to priste! ;)


Co k tomu dodat, nejradši bych nedodával nic, ale to bych tu jen seděla jásal jak jsou někteří lidé super. Každopádně, pokud to klapne, a přeci jenom se dostanu mezi vaše řady, udělám všechno a ještě víc pro to, aby jste toho nelitovali. A ne, nejsem Bushoidní ani Obamoidní ( :D ) , takže moje sliby mají smysl a reálný cíl, který jsem schopen dodržet.

_________________
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí. -Niccoló di Bernardo dei Machiavelli-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 10:26 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
trošku nesouhlasím z polovyny s 1. odpovědí na bugnuté staty ale budiž ;-)... a vůbec ne s 5. 6. 7. :-D....

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 11:00 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011 17:37
Příspěvky: 8
Bydliště: Litoměřice
Ozzy píše:
trošku nesouhlasím z polovyny s 1. odpovědí na bugnuté staty ale budiž ;-)... a vůbec ne s 5. 6. 7. :-D....


Doufám, že ti to alespoň přišlo vtipné, protože to jsou věci, se kterými jsem se ještě nesetkal, tak neznám význam, a způsob kde bych je mohl použít. Přeci jenom, jsme přeci lidé, nemůžeme vědět všechno.

_________________
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí. -Niccoló di Bernardo dei Machiavelli-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 12:10 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Tenez píše:
Chceš tedy po mě pořád názor na kodex, já říkám že je spravedlivý, ale věz, je v tom nejistota toho, že to vůbec není moje věc, a cítím se nekompetentní k takovéhle odpovědi.
Spatne jsi me cetl, otazka na kodex je dulezita v tom jestli ho lidi opravdu prectou, nebo jestli jen napisi ano...cetl...dobry a za par dnu ho porusi se slovy...je, ja sem ho tak moc necetl
Hraji sam ? Ne. Hraji s Hráči Zuhuled, Reborn, Pan Donitz, a v neposlední řadě také Persefona či Krvohlt.
Sakrys tolik lidi, co te vede k tomu hrat s nekym jinym?
Hraji v přírodě, výhradně v přirodě. Objevuji svět, baví mě to.. Ovšem když si přátelé řeknou o výpomoc v dungu, jdu s nimi.
Skilly jsem nikdy nemakroval, trénuji na HB, nebo v jiných bojích.
Dobre priroda, a co trenovani v nb dungach, pro me to bylo vzdy mnohem lepsi nez krchov u britu
Nepoužívám žádný pomocný program.
Ano jsou i taci a jde to. Za palata urcite. Me slo, ale spis o to, kdyz bys trenoval pomocnym programem a na dualu, tak jedna postavicka makruje a s druhou si muzes hrat podle toho jak te to bavi
Dual : Dual client, že je možno mít zapnuto dva clienty, čili dvě okna ultimy.
Na to jsem se ptal prave kvuli trenovani


1. bugli ti staty, oprav si je : nejspíš to , že se mu pár zákl. statů hodí na nějakou stejnou úroveň, bohudík, nestalo se mi to, takže nemám praxi . Akorát vím, že se opravují u těch šutrů při bankách.
Nemusis rikat bohudik, protoze toto je bezna vec a staty si budes opravovat, nastesti uz dnes pomoci tlacitka v Travel Book
2. durabilita : to, co daný předmět vydrží. Například to ukáže , your robe may have been damaged, tzn. přišli jste o jeden bod durability. Přijdete o všechny, ztratíte předmět
Dulezitejsi je spis to, aby jsi nesel dung s rozbitou veci, ale mel ji opravenou. Pokud jde o delsi dung tak mel vic zbrani a vhodne je stridal, protoze jednu zbran dost ponicis a ma mensi dmg
3. ress - ressurect - oživení
Pro tebe jako palata dost zajimave tema kdyz zustanes treba posledni zivej a budes muset ozivenim zachranovat
4. specializace pov. - např. paladinové mají iškariotské, rytíře magie a teutony. Jsou to vlastně odvětví, která určí na co se v pozdní fázi hry postava zaměří. Hráči Lineage by řekli, že je to takový přestupák.
5. rk ? no.. koukám že tady bude moje slabina. Ale jsem přizpůsobivý. Na forku bylo cosi o PKčkách, takže to bude asi nějaká specifická věc, kterou páchaj pouze oni.
Umrti a oziveni s naslednym umrtim neni domena jen pvp, rk party je prave spis z dungu
6. Gs - buďto Graphics and sounds, nebo Ginseng.
No vim, ze ted s tou zacatecnickou postavou, asi lektvary nepouzivas, ale lektvar Greater Strength (GS) bude tvuj (tim padem cele skupiny) verny pritel
7. tr - trinsic, podle mýho.
Podle meho dalsi lektvar, urcite zjistis jaky


Jinak neznas me, ale jsem take herne zacatecnik, takze to co pisu nemusi byt dobre. Jen ja bych to tak nejak videl
Kdyz by jsi byl uplny zacatecnik, tak prvni vec kterou ti reknu je, ze kdyz vezmes vec kterou neuneses, tak ti spadne na zem. Jestli tam nejsi sam, tak jsi okmzite bez ni. V tvem pripade spis, ale. Dobre, ze nepodlejzas a mas svuj nazor, ale ted neni cas na velke ego, ted jdes do zajeteho kolektivu takze zkus poslouchat a hned se neurazet. Zazil to kazdy a od lidi zde se muzes jen neco naucit, kdyz budes chtit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 12:24 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Jo jo Fe má o5 pravdu ;) přeji hodně zdaru v tvém počínání a přeji ti abys to co píšeš bylo cíleně docíleno ;)

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 12:52 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011 17:37
Příspěvky: 8
Bydliště: Litoměřice
Co odepsat, no.. Snad jen to, že jsem rád, že jsi se takhle rozhodl.
K té větě s kodexem. Podle mě je to dost důležitý, a pokud si někdo guildy opravu cení, musí si ho přečíst, tudíž jsem tak učinil.
K takové spoustě lidí ? Ani ne :D Byli jsme stmelení, ale pořád nemáme tu moc, jakou by jsme měli, kdyby jsme se přidali do guildy. Jednoduše, co mě vede k tomu hrát s někým jiným. Jsem Machiavellista, tzn. obětuji morální dojem za obecný prospěch, obecně machavellismus ctí to, že v politice je morálka zbytečná, dokonce i přebytečná. Politika by se neměla řídit emocemi, nýbrž rozumem.
Ale pojďme k dalšímu bodu : Pomocné programy : Nepoužívám je, protože si myslím, že to potom hra ztrácí smysl, když člověk mám jakoukoliv podporu jež není interně zabudovaná ve hře. Jediný externí soubor který mám, je dwarf desktop stažený z vaší wiki :D
Dual client ? to bohužel neumím, kdybych to uměl, možná , MOŽNÁ bych to užíval, ale pochybuji o tom.
Další dva body chápu a je zbytečné je zmiňovat.
Pak Ressurecty. Ano, to je obor, na který se chci specializovat. Je to jeho největší výhoda, tak ji využiji. Takže to nejspíš vidím na rytíře magie, ale je to ještě daleko, a mám se co učit.
Rk, GS, tr. Jo, moje chyba, má neznalost. Teď už vím :-)

_________________
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí. -Niccoló di Bernardo dei Machiavelli-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 19:58 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2010 14:20
Příspěvky: 201
Ahoj, Tenezi. Fandím ti.:)

_________________
,,Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdu až do smrti." (Jan Hus)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 20:23 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011 17:37
Příspěvky: 8
Bydliště: Litoměřice
Corax píše:
Ahoj, Tenezi. Fandím ti.:)


Wow, toho si cením, čím jsem si to zasloužil ?

_________________
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí. -Niccoló di Bernardo dei Machiavelli-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 27 zář 2011 04:53 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
Bohuzel zadost zamitnuta, nenapsal si mi:p
Herne a letama k sobe mame daleko a znamenalo by to spoustu a spostu povidani a trhani vlasu.
Jsme zazity kolektiv, se zazitym systemem a zvyklostmi, jeste nejaky cas zkoumej a nabirej zkusenosti a pak treba muzes byt onen kronikar...

necham to tu jeste chvili odemcene

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - žádost o přijetí -
PříspěvekNapsal: 27 zář 2011 05:08 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011 17:37
Příspěvky: 8
Bydliště: Litoměřice
Skuhry píše:
Bohuzel zadost zamitnuta, nenapsal si mi:p
Herne a letama k sobe mame daleko a znamenalo by to spoustu a spostu povidani a trhani vlasu.
Jsme zazity kolektiv, se zazitym systemem a zvyklostmi, jeste nejaky cas zkoumej a nabirej zkusenosti a pak treba muzes byt onen kronikar...

necham to tu jeste chvili odemcene


Tak to mě docela překvapilo. Většina z důvodů se mi zdá jen jako zástěra pro všudypřítomné : "Prostě nechci" , ale to už ti nevezmu. Dovol mi alespoň, vyvrátit některé z tebou udyných důvodů.
Nenapsal jsem ti. To je sice pravda, ale myslím si že to je jeden z méně důležitých kroků při přihláškách, a přehlédl jsem ho.

Herně a létama k sobě máme daleko ? Něco mi říká, že z životních zkušeností vím, že věk často vůbec nic neznamená, a herně ? Ovšemže k sobě máme daleko. Ale to má člověk hledat guildu až po letech hraní ?

Hm. Teď ta třešnička. Zažitý kolektiv s obyčeji a systemem. To uznávám, ale co s tím má co dělat ta vsuvka zkoumej, sbirej zkušenosti a pak třeba.. > Kde mám sbírat zkušenosti , když s vámi nebudu v lepším kontaktu ?
Pokud víš, co je LARP, víš že se tam pohybují také kdejaké skupiny. Těch skupin je spousta a spousta. Každá má své pravidla, zvyky a styl. V pár takových jsem byl, a vím co to znamená umět se přizpůsobit. Suď prosím lépe, pokud možno, a neber to celé jako sarkastickou poslední zkoušku tvojí trpělivosti, jak jsem to na první pohled bral já. Všechno má totiž dvojí význam.

_________________
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí. -Niccoló di Bernardo dei Machiavelli-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenez - ZAMITNUTO
PříspěvekNapsal: 27 zář 2011 07:39 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
dej si prihlasku do signu jsou tam celkem aktivni a tu a tam se tam obevim ;)

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz