Amonthia

Právě je 19 dub 2024 02:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mrtvolka - ZAMITNUTO
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 15:53 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Zdravim guildu Amonthia,

Něco o mě
Jmenuji si Václav Mareček a pocházim z Trutnova(Krkonoše). Je mi 22 a jsem mužského pohlaví. Mezi mé záliby patří Horolezectví, PC, kamarádi, společenské akce a hry. Nerad dělám cokoliv sám, ať se to týká UO tak i reálu.

Moje Postavy
Pouzitelné postavy
Mrtvola- wampir(Aktuální stav, Wrest,Fenc,TC,Heal max)
Fireman- Mage(Vše základní na pve-max)
Machirek-Ranger(Vše základni na pve-max,bez tamingu)
NightHealer-Cler(Vše základní na pve-max)
Darkmen- Nekromancer(Vše základní na pvp-max)(pk)
Cox the Paladin- Paladin(Vše základní na pvp-max) (pk)

Nepouzitelne postavy
Klobasa-Craft ( skilly kolem 40%)
Cox-wampir( skiily kolem 40%)
Kapitan Nemo- warrior( skilly méně nez 40%)

Qvesty

Mrtvola- Brujah(stone), Fire imunka, Duhovi míček
Cox the Paladin- náramky na všechny skilly

Historie Uo
DarkParadise
Moje koreny sahaji asi 8 let zpátky, kdy jsem se poprve narodil ve světě DP. Původne jako paladin Vava, s nim jsem zacal oběvovat krásy DarkParadise a pomalu se zacal zajimat o členství v guilde Smečka(nynejsi Unicorn myslim). Zde jsem se spratelil s hodnym pejskem (na jmeno si nevzpomenu ale bylo to nak skywolfer) a ten mi poradil založení vampíra -> Mrtvolu. Paladin se později stal pk se cca 60% skillama a tak jsem usoudil, je je lepší ho smazat a žačal budovat Eru za Mrtvolu.
Z guildy Smečka nějak nakonec sešlo a tak jsem zasvětil svůj život guilde Camelot, kde jsem se až po 3/4 roce stal řádným členem a zustal po jejich boku celych dlouhych 6 let v dobach slávy i upadku. Bohužel cca po 4 letech nas opustil vůdce, a guilda zacla pomalu upadat, ve dvou nasledujících letech sem se i já dostal k vedení ve snaze zvednout guildu znovu na nohy, ale po 3 neuspěšných pokusech jsem to vzdal.
Po 6 letech od vstupu do guidly pro mě nastalo kritických 14 dní, kdy jsem byl poprvé odsouzen za AFK alchemy(bohužel jsem u toho usnul), trest jsem si odpikal a neuplynulo ani 14 dni, a dostal jsem 2. prohresek opět za AFK alchemy, však to byla velice nestandartní kontrola, kdy jsem bohuzel zrovna dostal freeze pc, a nez jsem to rozbehl(trvalo asi 30s) uz jsem sedel v jailu. Ve snaze obhajeni teto situace , kdy jsem se snazil vysvetlit co se stalo, a že snad v te rychlosti nemohl ani radne informovat o tom že provádi Kontrolu,mi odpověděl, že lidi neupaluje(driv standartni proces vykonavani rozudku) , že nedává šanci "hlásičum", a že nemohu dokázat danný problém, který nastal tak mám smulu. V tu chvíli jsem dostal -30% all skills(kdy jsem mel vetsinu skillu na max) a to jsem neunesl a s UO zkoncil na 2 roky.

Jiné servery
Navštívil jsem paralelně i jiné servery jako Kelevar(kde jsem vydrzel asi 30 minut) , ruzne pvp servery, dp2 a jeden, kterej si nemuzu vzpomenout na jmeno ,ktery asi o 3 mesicích hrani, prestoupil na betaverzy(vse smazali) tak jsem to tam zabalil.
Podílel jsem se s kámošema(Tousty,Farmer(Max),Krysa,Mimik ), na vyvoji vlastního serveru, docela se darilo, zacinali jsme jako pvp, postupně rozšiřovali i o pve, ale pak jsem z toho nejak upustil.

Prohrešky
Již zmiňovaný 2x AFK alchemy na postavě Mrtvola,
( Zajisté najdete v databazy neco ve stylu Mrtvola-bugger, račte si povšimnou jineho acc)

Proč Amonthia?
Po mé dvouleté přestávce jsem se vrátil, a zpozoroval ze server dost upadl co se tyká hračům, tak jsem se začal porozhlížet po těch co přežily. Zvážil jsem možnosti,pročetl pravidla a požadavky a nakonec i na radu sestry jsem si zvolil Amonthii.

Funkce
Co se týká funkce, nic konkrétního mě nenapadá. Zkusim napsat pár vlastností, které by se pak mohly využit.
Nejsem moc vůdči typ, spíše poslouchám a jdu přikladem ostatním. Rád předávám co umím, ale jen těm co o to stojí.

Kodex
Některé věci jsou pro mě nezvyklé, ale myslim,že nebude problém pro mě ho dodržovat. Líbií se mi snaha boje proti vulgarizmu, však jak to funguje v praxi uvidim. Osobně bych toleroval občasné a důvodné vyjímky.
Jen bych se rád zeptal, proč zrovna Archmage propada guilde? včem je to jiny než všechno ostatní?(jen malá kontrola jestli to nekdo čte celý a odpoví mi )

Ostatní přihlášky
S Mrtvolou, jsem odjakživa byl spojený tělem i duší s guildovním kamenem Camelot, Poté co se kámen rozpadl, jsem se na chvíli spojil s guildou Unicorn(snaha bívalého vudce Camelotu o návrat, trval asi týden), a nyní má duše opět není k nikomu vázána.
Párkrát jsem zkoušel s magem, přestoupit k jinym guildám, které to tolerovali, napr WR(myslim) .

PK/blue/O/CH
Co se tyka obecne pvp, tak k němu ja vstah nemam, proto ho ani neprovozuju a V O/CH jsem nikdy nebyl.
Blue- vetšinou mi nevadí, pokecám, ale najdou se vyjimky, ktery "prudej"
PK- sice 2 vlastnim, ale to byla etapa kdy jsem to zkoušel, a měl jsem pár kamarádů se ketrýma jsem dicky behal. Jednu chvíli jsem byl i ze známosti v Hated
Obecně mi pk nevadí(pokud me pojednou tak jsem samozhrejme nastvanej), ale udrzujou me v pozoru, a vytvařej nestandartní situace, který me baví řešit a snažit se přežít

Cíl
Jelikož mam rád lidi, tak bejt v skupině přátel, sekterýma mužu nekam vyrazit a hlavně se pobavit. Vedlejší cíl, pokořit všechny dungeony.

Srazy
Srazů jsem ochotný se účastnit,ovšem záleží na vzdáleností,času a situaci.

Kontakty
ICQ:178277057
email: marecrk@seznam.cz
tel: 725 007 298

Speciální odpovědi

ČAJ
Čaj mam rád,v poslední době spíše zelený popř ovocný.

Alkohol
Alkohol piju přiležitostně, na oslavách a v hospodě, nijak zvlášť ho jinak nevyhledávám.

Mariuhana/tabák
Jsem silný NEkuřák. Takze neprovozuju žádné tabákové výrobky, trávu ani jiné drogy. Jediná vyjímka je vodnice.

Kód:
Zmraziť PK - splnené
Tři Bratři - splnené


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 16:01 
Offline
Guildovní kronikář
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:42
Příspěvky: 620
Cuzz, jen tak ciste nahodou, nemas neco spolecneho s Mrtvolou, kterej se k nam kdysi hlasil s uctihodnou vervou nekdy klidne i 2x do tydne? :-)

_________________

I want to see gamma rays, I want to hear X-rays, I want to smell dark matter and feel the solar wind of a supernova flowing over me.


Dark Matter <-> DMT <-> Divine Moments Of Truth


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 16:11 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Ahoj, pokud vim tak ne. ale zahlidl jsem uz kdysi davno nakyho maga, kterej mi okupoval moje jmeno tak mozna on ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 18:19 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Zdravim a přeju zdaru .Tak mě například zajimá tohle
Citace:
na radu sestry jsem si zvolil Amonthii.
Co o tom tva sestra muže vědět? Resp.. zminuješ ji zde a nedaš ani fotku :lol: Take ta jmena co tam uvádíš dame lepší strukturky k pohledani aj aj aj :lol:

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 18:28 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
ahoj, copak myslis ze se bude dit s pk? (jen malá kontrola jestli to nekdo čte celý a odpoví mi) :)

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 18:52 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Miramar:Sestra tu hraje, celou dobu co sem tu nebyl.
a tu 3. cast sem nepochopil :)
Skuhry: nevim jesli jsem ti spravne pochopil, asi si myslel s tema míma. Nevim, uz asi 4 roky tam jen tak sedej, tak muzou sedet dal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2011 10:21 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
no to právě nemůžou )))

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2011 10:38 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Cau Mrtvolo! Vitam te a preji hodne zdaru. Mozna si me pamatujes z Camelotu, chvili jsem s vami hral. Jsem Mezkuv bratr ;) Proc se nehlasis k Morfikovi do MC? Mel jsem zato, ze kdyz sjednotil Camelot+MC, ze jste se tak nejak vsichni presunuli k nemu. Co se stalo s Belfovymi acc, ktere jsi dostal do opatrovani? V jake guilde hraje sestra? Jmeno postavy? Mozna jsme spolu delali na stejnem serveru, taky jsem chvili s Toustym a Farmem pracoval ;)
PS: Jsi v kontaktu s Prckem? Nevis co je s Cool Artem?
Myslis ze jsi vypsal vsechny prohresky? :-)

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2011 18:00 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Tom: Ahoj, takze poporade:
Pod pojmem Tom, si nic nevybavuju, pripadne nevim jakou mas herni postavu.
O sjednoceni MC+Camelot nic nevim, vzdy to bylo, pokud vim, Oboustranna spoluprace, kdy MCkařů moc nebylo.
K MC se nehlasim protože (nevim jak ted) ale jako guilda myslim moc nepracovali. Myslim tim počet hracu a aktivita, podle mě MC je z 50% morf. (muj nazor, treba tomu uz tak neni)
Co se tyce belfova acc,ted nechci kecat, ale nikdy jsem ho nemel, jediny co jsem mel byl ranger kvuli tamingu, a to bylo hooodne davno a ani nebyl jeho Phobos.
Sestra pokud vim, v zadny guilde neni, ale co sem zaslech tak zauvazovala prave tady o Amontce.
Ona ma více postav, a jmena moc neznam, ale co si vzpominam tak nejak takhle:Segra, lili ... ostatni fakt nak ubec nevim
CO se tyce shardu je to mozny, delali jsme myslim v prubehu tech 2 let asi na 3 shardech, kniz pisnes Nick GMka mozna si vzpomenu.
Jo s prckem jsem v kontaktu denne, je to RL kamos, ze stejnyho mesta. v podstate veskery srandy co v uo ted podnikam jsou s nim.
S Artem, ubec nevim, co si vzpominam tak to byl ciste trhovni clovek i s jeho holcinou, ale jak trh upadl tak to asi zabalil nevim :)
Co se tyce prohresku, myslim ze jo, vim ze jsem byl furt strasne hrdej ze jsem 6 let hrani bez prohresku a pak najednou ty 2 behem 14 dni ...

Ocekavam dalsi smršť otazek :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2011 16:52 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Cau mrtvolko, nedávno jsem v TK potkali nějakýho vampíra, tak jsme se ho zeptai, jestli je tam sám a on nám řekl e je tam s Mrtvolou, ale jediný koho jsme našli bylo mrtvé tělo PK mága. Možná se pletu ale nemáš s tim něco společného ?

Jinak ti preju hodne chuti do hry a samozrejme trochu i do zivota :)

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2011 17:30 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Ahoj,urcite ne, tk jsem byl naposled pred pauzou


Naposledy upravil Mrtvola dne 30 kvě 2011 11:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2011 20:27 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Vítam ťa Mrtvolka. Konečne som sa dostal k prečítaniu celej prihlášky, teraz môžem v kľude reagovať (sry no, nebolo času :p).

Poznám tvoju sestru, ale prečo ti doporučila práve nás ? :)
Ako si na tom s PK ? Loguješ ?
Hrávaš/kontaktuješ sa momentálne s nejakými PK, prípadne PK guildami ?
S kým momentálne vlastne hrávaš ? Dunguješ ?
Čo myslíš, že by sa stalo s ACC PK, keby sme ťa vzali ?

Osobne si mi písal ešte pred podaním prihlášky na ICQ (bezvýznamné plus), kde si sa pýtal, či by si mal šancu v Amonthii, keďže hraješ len za wampa. Čo teda tie ostatné postavy ?
Za aké postavy si zvykol hrávať pred pauzou ?
Vyznáš sa po 2 rokoch nehrania na DP ?

Už som vyčerpaný, ďalšie otázky hádam nabudúce :roll:

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 10:43 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Cau, ja jsem si ted tak vzpomnel, chybi mi tam jedna(ne-li vic) postav.
Napr. takovy Dead Man(pk) co si pamatuju, uz ted nevim ale s Prckem jste se pres Marasta dostali do kontaku s pk guildou hated jestli me pamet neklame a Prcek snimi i behaval, snad i ted hraje, to presne nevim. Chodis snima obcas dungy?
Off: Prislo mi, ze tam ted probehla nejaka selekce clenu ci co?
Co vubec Dela prcek? Porad hraje clera? Potkal jsem ho s Pripsanym prudic jesli si dobre vzpominam, toho uz se zbavil ne? Jinak jsem si nebyl jistej, ale ty prohresky byly spis na nej, sry:-) Precejen uz je to par let, tak trva dyl, nez se rozpomenu :roll:

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 11:06 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Johnny Knoxville:
Ahoj, takže opět postupne :)
No, hledal jsem nakou schopnou aktivni partu (ne pouze skupinu) lidí, se kterou by se dalo pokecat, podnikat naky sranda vílety a přežili "upadek dp" a zmínila Vás, tak jsem si zacal studovat vaše stránky.
Co se tyká mojich PK, tak za pk jsem nehral asi rok pred pauzou, +2 rokypauza, a po pauze jsem je logl jen kuli tomu abych se dostal do sekuritek pro spotrebak. Jinak z zadnyma guildama ani jednotlivcema(PK) nejsem v zádným kontaktu.
Momentálně chci dungovat s wampikem, ale jelikoz chodim jen s Prckem a sestrou tak vetsinu sem nucen chodit s magem. Ne ze by me to zanej nebavilo, ale radsi bych si pohral zas s wampikem.
No, četl jsem asi jednu nebo 2 přihlášky, kde bylo podmínkou jejich smazání. Však to byli lidi, ktery zane hravali, případne byli v kontaktu s ostatnima, a to ja nejsem. Proto bych je nerad mazal, přesto, že zaně nehraju.(ranga mam taky asi 5 let a nehraju zanej, protoze me nebaví)
ANO, klad jsem duraz ze bych rad chodil s wampem, protože mě baví, a moc zanej nemam možnosti hrat. Jak už jsem psal hraju jestě mága, protoze je potreba. Občas pokud bylo potřeba jsem chodil clerika, však zcela vyjmečně. Ostatní tam seděj a čekaj.
Zaco jsem hrál před pauzou?
Takže, v podstatě schrnuti toho co sem psal do ted: Hral jsem převážně wampa a wara(byl sestry ale prej ho omylem smazala), sem tam Maga, a občas Clera. Kdyby jste šly jo hodne dozadu tak i přilezitostně ranga, ale to me nikdy nechytlo.
Co se tyka orientace na DP, přirovnal bych to jízdě na kole, kde jsou novy světla a blikačky. -> Na kole furt jezdit umim jen nevim jak rozsvítit tu blikačku.( dp je furt stejny, jen neznam novy dungy, pripadne novy itemy)

Nějaké další otazky na mou osobu? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 11:14 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Tom:
Ahoj, zadnyho dread mana nezam, ale asi si to pleteš s víše psanym Darkmenem.
Jinak, ano, k hated jsme se dostali pres marasta, Prcek měl nakyho nekromancera(ted tipuju Nekr nebo tak nak) a občas jsme snima behali, ale co se tyka prcka tak vetsinou behal za Clera/wara (blue) pvp.
Co se tyka marasta tak ten už nehraje, jen vim že mu hlida někdo ranga, ostatni postavy nevim. Co se tyka prcka Ano, tak ten hraje stale Clera(obcas wara) A ted hodim dungy jen s nim, pac jiny lidi zatim nemam.
Ano, podkat si ho mohl, ale ne s "Prudic" ale "Sprostak", je na to strasne hrdej pac to nikdo nema a je to "rare" :D má to už strašne dlouho.

Pokud máš něco dál na srdci tak se ptej :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 11:21 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Trošku nemám jasno s tými ACC PK :) má na nich prístup ešte niekto iný ? Prečo ich nechceš zmazať ? Je možnosť ich vykúpiť ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 12:01 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
No, neni to cely acc, ale jen postavy, Mam na ně přístup jen já. Nevim, no nevidim duvod je smazat, když už jsem donich vrazel takovyho času a penez. No nevim jak paladin, s tim jsem moc nebehal, ale slysel jsem někde ze 1 kill stoji uz 500k, tak to vykoupit fakt asi nepude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 14:39 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Mrtvola píše:
No, neni to cely acc, ale jen postavy, Mam na ně přístup jen já. Nevim, no nevidim duvod je smazat, když už jsem donich vrazel takovyho času a penez. No nevim jak paladin, s tim jsem moc nebehal, ale slysel jsem někde ze 1 kill stoji uz 500k, tak to vykoupit fakt asi nepude.


Nikdo v Amonthii nema PK, takže jestli chceš být součástí tak ho nebudeš mít ani ty, dobře si to rozmysli.
Pokud jsi cetl Kodex (verim tomu ze ano) tak ses to tam dočetl.
Pk postavy jdou nejen smazat ale i nechat freeznout, ale to samozrejme budí dojem, že si je člověk chce ponechat a někdy v budoucnu je zase oprášit (nemyslitelne pro člena/adepta/uchazece).
Tim tě nechci odradit jen ti řikám narovinu jak to tu funguje.

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 15:14 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2011 13:17
Příspěvky: 15
Bydliště: Trutnov
Ahoj,
No chapu ze se snazite eliminovat zrozbu a predchazet problemum s pojezdy, ale na druhou stranu, kde je napsáno ze to neudělá i blue char?
Jinak zminujes moznost freeze(kterou neznam) však v zápětí řikáš, že je to stejně nepřípustný. Tudis jediná varianta, kterou schvalujete je delete?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mrtvolka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2011 15:25 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
to jsi spatne pochopil, mozna jsem to napsal spatne.
Smazani - hned je všem jasné, že danou pk postavu nelognes, že jsi něco objetoval aby ses k nám dostal, bude pro tebe jen +
freez - dá se požádat o zrušení, nedělá to na nás tak dobrý dojem jako víše zmíněné smazaní. Ale je to taky možnost.

pak je otázka jestli to snami myslíš vážne tak ti Pk chary budou k ničemu, pokud je to chvilková záležitost tak si je necháš freez a až tě to u nás "omrzí" tak si je necháš obnovit ....

každopádne druhá volba je ta špatná

Ano blue práskači jsou , byli a budou.

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz