Amonthia

Právě je 29 dub 2024 06:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 11:08 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Tak podívej, to že jsem ti řekl, že "se to dá", že už nevím, co s tebou, ještě neznamená, že je to dobrý a musí se to líbit každýmu.
To zaprve.
A zadruhe, jestli si tady budeš otvírat hubu a mluvit sprostě, tak můžeš mít přihlášku jakou chceš nebude ti to nic platný.
Radím ti: dej se do kupy a dělej, co se po tobě chce, pokud chceš něco ty po nás.

E: Nazi, to že je někdo sprostej jak kanál není důvod k tomu, abys byl taky...

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 14:21 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
To že má více lidí stejnej názor na tvojí přihlášku asi něco znamená a né to že opisujem, spíš to znamená že je opravdu nedostatečná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 16:12 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 10:45
Příspěvky: 120
Bydliště: Kyselá Prdel
Prikláňam sa k názoru Aldeho... ono to ako píšeš naozaj o niečom hovorí. Žiadna veda a predsa... napísal si pekný príbeh a úplne si ho hrubkami znehodnocuješ.
Ďalšia vec je, že nemusí sa ti páčiť čo od teba chcú, je dokonca správne, že napíšeš svoj názor ale v konečnom dôsledku by si mal poslúchnuť. Možno ti príde blbé, že ťa tu buzerujú na úplne zbytočnej veci ale ver, že tento konflikt nie je len o hrubkách... ak si prešiel všetky dungeony alebo väčšinu, tak vieš ako dôležitá je poslušnosť a ukáznenosť, aké riziká nesú spory... Z tvojich odpovedí možno oprávnene očakávať, že v dungeone môžeš začať robiť problémy tohto druhu, čo je o moc horšie ako neskúsenoť (čo ty asi nie si), pretože ľahšie je niekoho naučiť hrať UO ako správať sa.
A asi si si zistil úroveň Amonthie predtým, než si sa sem hlásil a vieš, že chceš vstúpiť do guildy, ktorá je naozaj veľmi kvalitná ale má aj určitú tradíciu a svoje spôsoby. Ver mi, že ešte nastanú chvíle prevýchovy... je to tu častý jav (a keď sa zamyslíš asi nie až tak zbytočný súdiac podla kvalít guildy)

Záverom dobrá rada... prekonaj svoje ego a skús trochu pokory... nikomu zatiaľ neuškodila.

_________________
Páni, už prichádzam na kloub lhacímu režimu.
Ahoj, tady je Homer Simpson a zdravím všechny skvelý holky tam ve svete rádia.
Homer moc nefungovať bez pivo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 16:34 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2008 12:08
Příspěvky: 42
Elwing píše:
Prikláňam sa k názoru Aldeho... ono to ako píšeš naozaj o niečom hovorí. Žiadna veda a predsa... napísal si pekný príbeh a úplne si ho hrubkami znehodnocuješ.
Ďalšia vec je, že nemusí sa ti páčiť čo od teba chcú, je dokonca správne, že napíšeš svoj názor ale v konečnom dôsledku by si mal poslúchnuť. Možno ti príde blbé, že ťa tu buzerujú na úplne zbytočnej veci ale ver, že tento konflikt nie je len o hrubkách... ak si prešiel všetky dungeony alebo väčšinu, tak vieš ako dôležitá je poslušnosť a ukáznenosť, aké riziká nesú spory... Z tvojich odpovedí možno oprávnene očakávať, že v dungeone môžeš začať robiť problémy tohto druhu, čo je o moc horšie ako neskúsenoť (čo ty asi nie si), pretože ľahšie je niekoho naučiť hrať UO ako správať sa.
A asi si si zistil úroveň Amonthie predtým, než si sa sem hlásil a vieš, že chceš vstúpiť do guildy, ktorá je naozaj veľmi kvalitná ale má aj určitú tradíciu a svoje spôsoby. Ver mi, že ešte nastanú chvíle prevýchovy... je to tu častý jav (a keď sa zamyslíš asi nie až tak zbytočný súdiac podla kvalít guildy)

Záverom dobrá rada... prekonaj svoje ego a skús trochu pokory... nikomu zatiaľ neuškodila.



a vidis.cekni sposob akym si to napisal...sprdol si ma v podstate,ale inteligentne a slusne a zaroven si vyjadril svojim sposobom aj urcitu davku respektu k mojej osobe..a dakujem ti za to...kiezby viac ludi pouzivalo takt ako ty

_________________
Ludia si ma vazia, a ty co nie?..."Tak tych uz moc nieje"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 16:57 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Kdybys udělal hned, co se po tobě chtělo, tak to bylo bez problémů.
Myslím, že v prvních momentech jsme ti to naznačili slušně.
Já mám taky nějakou trpělivost (a narozdíl od některých lidí tady dost velkou), ale to, cos psal o pár postů výš, ten můj kalich naplnilo uplně po okraj, takže ještě kapka a přeteče.

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 17:45 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2008 12:08
Příspěvky: 42
Alde... píše:
Kdybys udělal hned, co se po tobě chtělo, tak to bylo bez problémů.
Myslím, že v prvních momentech jsme ti to naznačili slušně.
Já mám taky nějakou trpělivost (a narozdíl od některých lidí tady dost velkou), ale to, cos psal o pár postů výš, ten můj kalich naplnilo uplně po okraj, takže ještě kapka a přeteče.



tak mi ver ze som si dneska kupil carovnu lizicku of hammer destroy a budeme pomaly odlievat tie kvapkopcky..co ty na to?

_________________
Ludia si ma vazia, a ty co nie?..."Tak tych uz moc nieje"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 17:47 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Pouhá slova.

Zatím nevidím pražádný výsledek...

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anubis
PříspěvekNapsal: 13 bře 2008 15:29 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2008 12:08
Příspěvky: 42
Stahujem Prihlasku...thanks

Na žádost žadatele lock.
MM

_________________
Ludia si ma vazia, a ty co nie?..."Tak tych uz moc nieje"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 199 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz