Amonthia

Právě je 28 bře 2024 20:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gorak - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 10:00 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
O mě: mé skutečné jméno je Jiří a pocházím ze Dvora Králové nad Labem, věk se mi datuje na 25 let (muž). V současné době studujy na vysoké škole v HK obory fyzika a technika.

Jména postav a Zkušennosti s UO: Gorak (vampír), Gnaag (prozatím kopáč v nb dole), dále plánuji začít hrát za klerika (předpokládané jméno Gerasus)
Dříve, když jsem hrál, byla škála mých postav poněkud širší. Hrával jsem jako main postavu vampíra (Gnaag), mága (Temný pán Gnaag), nekromanta (Shxinga), rangera (Warden)
Mé současné postavy se prozatím trénují v nb dungu neboť jsem po dlouhé pauze opět teprve na začátku své dráhy na DP UO. Čímž se dostáváme ke zkušenostem, které s UO mám.
Na DP jsem začínal přibližně před 7 lety na doporučení spolužáků, se ktrými jsem v tuto dobu studoval na SPŠ v Trutnově. Naše tehdejší gilda a zároveň jediná, ve které jsem zde působil, nesla název Vidláci z Humlákova statku. Hrál jsem cca 4 roky. Nyní jsem se cca po 3 letech působení na WoW (RP servru) v pozici krále Alinace a vývojáře v db servru vrátil k UO.
Prohřešků jsem si nikdy nedopouštěl.

Proč právě tato gilda: velice mne zaujala sympatizace s bohem Amonem, pověstným vládcem bohů starověkého Egypta, o který se velice zajímám. Kodex se mi zdá vznosně napsaný a přsně vymezující vztahy hráče vůči gildě a jejím členům i z pohledu trestání prohřešků. Snad bych jen více propracoval hierarchii v gildě.
Mimo herní činnosti vítám i gildovní srazy, které, jak jsem se přesvědčil, slouží k lepšímu fungování gild obecně.

Aktivita: do hry se loguji pravidelně každý den ať už za účelem výprav, komunikace s jínými hráči nebo prostého tréningu postav

Cíle: rád vymýšlím různé příběhy a sepisuji skutečnosti, které se udály. V gildě by mne například mohla zajímat pozice kronikáře. Posupem času bych se jistě rád vypracoval natolik, abych mohl usednout vedle nejzkušenějších z gildy, tedy mezi radu starších.

DP a PK: za mého dřívějšího působení na DP se stávalo (možná stává i doposud), že se najdou PK, která si spestřují hru a baví se tím, že zabíjejí nb hráče. Takovéto jednání neuznávám. V jiných ohledech mi PK nevadí, ačkoliv nejsem přímo PvP hráč (nejde mi tento styl hry nijak závratně). Spíše se řadím mezi PvE hráče.

ICQ: 169466411

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 10:07 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Zdravím tě, moc hezky sepsaná přihláška :)

Vidláky si ještě matně pamatuju, ale nestala se z nich časem Pk guilda? (nejsem si už 100% jist), ale pokud ano,byl si součástí tohoto přesunu?
Máš nějaké questy na Wampovi? Plánuješ nějakou specializaci na wampa? jakou? Jak je na tom se skillama?
Zmínil jsi, že by jsi lépe propracoval hiearchii v guildě, tak by mě zajímalo, jakým způsobem?

To bude asi zatím vše :)

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 10:30 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
Paralen píše:
Zdravím tě, moc hezky sepsaná přihláška :)

Vidláky si ještě matně pamatuju, ale nestala se z nich časem Pk guilda? (nejsem si už 100% jist), ale pokud ano,byl si součástí tohoto přesunu?
Máš nějaké questy na Wampovi? Plánuješ nějakou specializaci na wampa? jakou? Jak je na tom se skillama?
Zmínil jsi, že by jsi lépe propracoval hiearchii v guildě, tak by mě zajímalo, jakým způsobem?

To bude asi zatím vše :)


Rovněž zdravím a děkuji za kladné hodnocení přihlášky.

Členové (převážně starší naší gildy) se opravdu stali PK, ve smyslu založení PK postav paralelně s naší gildou modráků. Osobně jsem se této události neúčastnil, raději se pohybuji na straně "kladných" hrdinů.
Nyní od doby, co jsem se vrátil na DP (cože je cca 2 týdny) jsem zatím neplnil na svém vampírovi žádný quest. Se svým kamarádem a přítelkyní prozatím trénujeme v nb dungu (dnes plánujem jeho opuštění) zlepšení důležitých skillů (s vampírem především wrest(35,4%), taktiku (29,7%), heal(26,8%) a hiding (60,7%),stealth (49,1%)). Po opuštění nb dungu si plánuji splnit q na gargoly a následně stone gargoyla.
Ze specializací mě po pročtení zaujal asi nejvíce klan vampírů Tremere, zaměřených na praktikování magie ve větším rozsahu.
Gildovní hierarchie, jak jsem pochopil, je složena z GM ( a jeho zástupce), rady starších a adeptmastrů. Osobně bych třeba přidal spávce gildovního pokladu (důvěryhodná osoba - nejlépe dobře známá z reálu), generála (který by organizoval PvP klání, případně války gild pokud hrajete), velitele výprav do podzemí (opět iniciátor) - tyto funkce by mohly připadat například starším gildy... pro členy gildy bych navrhoval například pozice pobočníků (at už u generála či velitele výprav) nebo (výše zmíněného) kronikáře. Od věci by nemusel být ani diplomat, komunikující s jinými cehy nebo "obchodník" (opět by mohl zprostředkovávat obchod mezi gildami nebo sledovat ceny na trhu a doporučovat členům gildy nejlepší možnosti pro nákup či prodej - i zde by si mohl určovat pobočníky).

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 14:49 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2008 20:00
Příspěvky: 172
Ahoj.Tak hodne stesti tady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 15:31 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Čau, tak tě tady vítám.. předem přeju hodně zdaru a trpělivosti, tu budeš potřebovat..:)

Proč zrovna vampír?
Co tě vedlo přestat kralovat alianci a vrátit se z5 do stařičkého světa DarkParadise?

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 15:53 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 16 lis 2010 15:15
Příspěvky: 1
Bud píše:
Čau, tak tě tady vítám.. předem přeju hodně zdaru a trpělivosti, tu budeš potřebovat..:)

Proč zrovna vampír?
Co tě vedlo přestat kralovat alianci a vrátit se z5 do stařičkého světa DarkParadise?


Děkuji :-)

Vampírek mi jako malý přijde docela roztomilý a jako veliký zase působí na první pohled nebezpečně. Hlavně se mi na něm líbí různorodost nebo spíšetaková "universálnost". Není sice silný na magii, ale má sílu jak po morfu tak i v human podobě a dobře se uplatní jako offtank v dungách na ochranu mágů a kleriků proti sumonům.

Kralování mě bavilo, moc rád jsem lidem zpříjemnoval jejich hru na našem RP servru, ale postupem času všichni staří hráči odešli a nové hráče již tolik RP nelákalo. Království začalo postrádat svou funkci zábavy (všichni se začali honit jen za PvP a PvE a RP postupně upadalo). Ačkoliv jsme nakonec vymysleli způsob, jak spojit všechny tři aspekty (RP, PvP i PvE), tím, že jsem udělal systém dobívání frakčních měst, už se to nedalo zachránit. Bohužel Blizárdi sami potlačili RP.

Naknec jsme si s přítelkyní a jedním spolužámem z univerzity řekli, že začneme společně hrát UO a jelikož DP byl můj první (a defakto jediný) servr UO, na který jsem měl hezké vzpomínky, nebylo třeba moc dlouho řešit, kde UO hrát :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 16:02 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
Chci se moc omluvit, post psaný od uživatele Mysterious jsem psal já. Je to můj již zmíněný spolužák z univezity a jelikož se na mém počítači registroval za účelem podání přihlášky do vašeho cechu, tak jsem zapomněl přepnout uživatele a omylem jsem svůj post poslal z jeho účtu.
Doufám, že se na mne nebudete zlobit.

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 16:04 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Takže i tvůj kamarád s přítelkyní budou dávat přihlášky?

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 17:57 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
Ano budou. Předpokládám, že si je podají ještě dnes. Přítelkyně má ještě školu a kamarád je na cestě domů (do Pardubic).
Ještě jednou se omlouvám za svou nepozornost při psaní postu.

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 18:00 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
tak v tom případě by mě zajímalo, kdyby si byl přijat ty a oni ne, co by si udělal? popřípadně jiné kombinace váš tří :)

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 20:00 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
Pokud budu přijat a ostatní ne, určitě proto z cechu neodejdu, má žádost tím nijak není nikterak podmíněna.
I kdyby některý z nás nebyl do vašeho cechu přijat, neznamená to, že mu nemůžeme nadále pomáhat při hře :-)

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 16 lis 2010 23:44 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
ahoj
Je to sice asi synonymum, ale přesto raději Gilda, protože na dp to pojalo trošku jiné významy, ať se to neplete.

Máš zajímavý styl psaní a u takhle technicky zaměřeného člověka mě mile překvapil.
Nejsem si jistý, jestli je v dnešní době vampír tou nejlepší volbou, ale protože píšeš, že máš v úmyslu hrát i za clerica, tak je to vlastně jedno. :)

A teď trošku spustím kulomet svých obvyklých nicneříkajících, ale přesto důležitých otázek.

Máš rád čaj?
Na rozcestí bys volil cestu vlevo, vpravo nebo středem?
Máš rád tmavé nebo světlé barvy?
Jakou máš rád kořalku a pivo?
Temperamentní nebo klidné ženy?
Máš nějaké úchylky nebo zvláštní koníčky?

To bude pro začátek stačit. :)

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 17 lis 2010 00:45 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
Denny píše:
ahoj
Je to sice asi synonymum, ale přesto raději Gilda, protože na dp to pojalo trošku jiné významy, ať se to neplete.

Máš zajímavý styl psaní a u takhle technicky zaměřeného člověka mě mile překvapil.
Nejsem si jistý, jestli je v dnešní době vampír tou nejlepší volbou, ale protože píšeš, že máš v úmyslu hrát i za clerica, tak je to vlastně jedno. :)

A teď trošku spustím kulomet svých obvyklých nicneříkajících, ale přesto důležitých otázek.

Máš rád čaj?
Na rozcestí bys volil cestu vlevo, vpravo nebo středem?
Máš rád tmavé nebo světlé barvy?
Jakou máš rád kořalku a pivo?
Temperamentní nebo klidné ženy?
Máš nějaké úchylky nebo zvláštní koníčky?

To bude pro začátek stačit. :)


Ahoj

Čaj si rád dám, zejména k snídani případně s přáteli jen tak při posezení. Obvykle volím čaj podle nálady, ale žádný přehnaný znalec čajů nejsem.

Na rozcestí bych jednoznačně volil cestu středem (přímočarost je dobrá věc zejména pokud se mají dát věci do pohybu nebo se má něco vyřešit).

S barvami je to složitější. Mám rád tmavé i světlé (záleží na použití; například u oblečení volím barvy podle nálady, společnosti, prostředí, apod.; pokud bych si měl vymalovat pokoj pak to budou světlé barvy)

Kořalka a pivo... pivař nejsem, upřednostňuji spíš víno, ale když už si občas pivo dám, pak Tambora (místní Dvorské pivo) a kořalka... vodka a wiska (občas tum s něčím).

Ženy... spíše něco mezi temperamentní a klidnou. Občas je potřeba obojí, aby vztah nezevšedněl (přílišná jednostrannost v tomto případě je podle mého spíše na škodu).

Úchylku mám například přehnanou starost o ostatní (hlavně dobré přátel a rodinu). Občas to už lidem jde na nervy. Hodně rozebírám věci do hloubky (častokrát zbytečně a složitě).
A mé zvláštní koníčky nevím jestli odpovím dostatečně, ale řekl bych, že dračí doupě. Věnuji se mu již 15 let a stále nemám potřebu přestat :-)

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 17 lis 2010 09:04 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2008 16:55
Příspěvky: 339
Ahoj preju hodne stesti prihlaska fakt pekna

_________________
http://www.lama-tym.unas.cz/lama.swf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 17 lis 2010 14:38 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2010 17:59
Příspěvky: 80
Zdravim a přeji hodně štěstííí:P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 17 lis 2010 19:49 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Ahoj veľa šťastia.. mám pár otázok..
Preštudoval si Kodex a Historiu guildy??
Ak nie preštuduij si ju bude to súvisieť s ďalšími otázkami..
Hovorí ti niečo Nara?? Kto bol prvé gm guildy??

Máš sestru?? Ak hej chceme fotku a vek:D

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 18 lis 2010 10:01 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
--E

Nekde sem kdysi videl naky fotky vidlaku, byl na nich jakysi tuwix(vamp) a o tom sem snad vedel jen, ze umi se scriptama a je oblibenec u gm
Nebyla ta snad asi jedina rp pk gilda vidlaku?
http://www.humlak.cz/index.php?page=kronika01
Takze gilda kamosu z realu a nazev, ktery fakt neco znamena, dobry ;)

A dotaz na tebe, co te prosim primelo jit hrat znovu uo na dp? To te wow uz tak k smrti nudi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 18 lis 2010 10:25 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
Night Warrior píše:
Ahoj veľa šťastia.. mám pár otázok..
Preštudoval si Kodex a Historiu guildy??
Ak nie preštuduij si ju bude to súvisieť s ďalšími otázkami..
Hovorí ti niečo Nara?? Kto bol prvé gm guildy??

Máš sestru?? Ak hej chceme fotku a vek:D


Oboje jsem pročetl :-)

Nara bylo hlavní město prastaré Amonthie (před Armagedonem).
První gildu Amonthie po jejím znovuzrození (viz název kapitoly) vedl Atilla.

Rád by si mojí sestru? :-) Bohužel žádnou nemám, ani bratra.

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 18 lis 2010 10:36 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2010 22:00
Příspěvky: 16
-fe- píše:
Ahoj
--E

Nekde sem kdysi videl naky fotky vidlaku, byl na nich jakysi tuwix(vamp) a o tom sem snad vedel jen, ze umi se scriptama a je oblibenec u gm
Nebyla ta snad asi jedina rp pk gilda vidlaku?
http://www.humlak.cz/index.php?page=kronika01
Takze gilda kamosu z realu a nazev, ktery fakt neco znamena, dobry ;)

A dotaz na tebe, co te prosim primelo jit hrat znovu uo na dp? To te wow uz tak k smrti nudi?


Tuvix vamp, ano to souhlasí, se skripty mi hodně pomáhá :-) Byl to náš nejstarší (tuším, že první) vamp v gildě :-)

O důvodech svého odchodu od WoW a návratu k UO jsem v některém ze svých postů psal :-)
WoW servr, na kterém jsem působil postupně začal upadat poté, co odešli starší hráči, kteří měli skutečně zájem o RP, PvP a PvE přibližně stejnou měrou. Království se začalo stávat bezvýznamným a i poté, co jsem vytvořil systém dobívání frakčních měst, abych propojil RP a PVP prvek se sistuace už nevylepšila.
Jelikož jsem wow zažil jako RP hru, opravdu dobrou RP hru nechtělo se mi již začínat na jiném servru (i když je ještě asi jeden nebo dva RP, převážná většina je PvP, k čemuž hodně dopomohli i Blizzárdi sami).
UO byla má první online hra tohoto typu, vrátit se k ní mí působé docela radost a až jednou přestanu online hry hrát, rád bych, aby to bylo za doby hraní na UO, přesně tak, jako když jsem začínal.

_________________
Zjevil se Horus,Nebmaatre,vládce Horního a Dolního Egypta,ať žije a je zdráv,světovládce,silný býk zjevující se v Maat,jenž vydává věčné zákony a usmiřuje Obě země
nesmírnou silou,jíž poráží Asiaty,Amenofis Merchepeš,vládce Vasetu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gorak
PříspěvekNapsal: 18 lis 2010 15:24 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Tak jak pokračješ s tréningem? Spozoroval si nějaké změny na DP oproti minulosti? libí se ti ?
Co tvá přítelka a kamarád? Hrají? podají přihlášku? :)

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz