Amonthia

Právě je 19 dub 2024 06:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pody - STAŽENO
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 20:47 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2010 08:48
Příspěvky: 37
Zdravíčko :)

Něco o mě z rálu :)
Mé jméno je Martin Podolský, ale jinak než Pody, Podoláku nebo Podolku mi nikdo neřekne :), v březnu mi bude 17 let :) Pocházím z vesnice Častolovice která leží asi 30 Km od Hradce Králové. Studuji druhým rokem obor Truhlář :D. Mezi mé zajmy patří především přítelkyně déle pak hodně posilovna a fotbal hraju, s Darkem a Drexem v teamu :D ve stejné soutěži proti nám hraje myslím i Pony :) a zbylý čas trávím buďto pracováním nebo u počítače :) času mám dost do školy se učit nepotřebuju :D ...

A z "Temnýho Ráje"
Ultimu hraji asi cca 4 roky, přivedli mě k ní Dark s Drexem :) Hrál sem odjakživa za Wariora jménem Harsh za kterého jsem se sem i hlásil někdy na začátku hraní UO :).... po té sem asi v březnu tento rok ukončil "UO kariéru" a wara sem dal kamarádoj... :) Za Harshe sem se choval hrozně už od počátku... bylo mi fuk jak se chovám hrál sem to jen proto abych měl víc "mamonu" než ostatní :) a pro 10K sem byl schopnej okrást skoro kohokoli, dělal sem různý prasárny především takový to podvádění při kupování a tak... ale jail sem nikdy nebyl :) bylo mi to jedno řekl jsem si že je to prostě jenom hra... později když už sem "přicházel k rozumu" už sem byl tak zapsanej jako malej "vypaštěnej" puberťák kterej akorád krade.. měnit se to nedalo... litoval sem toho... ale tím sem už nic nezměnil :) tak sem s UO skončil...

Moc si toho z minulosti nepamatuju akorád vím že jsem se choval fakt s prominutím jak "dement" :) ... Od počátku hraní bok po boku jsem vždy klikal s klukama, Darkem a Drexem s drexem sem byl ke konci hraní v guildě DoHR kde jsme měli spolu spojenej majetek bydleli v jednom baráčku, dohromady všechny postavy atd... po tom jsme z DoHRu odešli a přidal se k nám i Dark ale to jsem už končil majetek nechal klukům a postavu dal jednomu klukoj z vesnice :)

Mluvím tady hodně o Darkoj a Drexoj jak jste si určitě všimli :) jsou to snad nejlepší přátelé z naší vesnice :) hrál sem s nima UO, hrajem fotbal chodíme do posilky vymetáme po vesnici atd atd... :D jsou jeden z hlavních důvodů proč žádám o vstoupení do vašich řad :) dále pak znám od vás Longhorna kterej tady taky bydlí a Ponyho ale ten nevím jestli si mě pamatuje :D (hrál sem na tebe v útoku :D )

Postava
Všechny postavy na který jsem měl přístup vlastní nyní Drex s Darkem a warior Harsh už nevím kde má konce (zaplať pánbůh zato) :D ...

Skoro po roční pauze sem šel za drexem aby mi zprovoznil UO a on byl tak akční že mi sehnal i postavu :) Jméno postavy je Ocas je to warior, vše potřebné na max až na wrestling, má tam max mining i fishing... k tomu +20 hadry v náramku. Wara sem hrál od jakživa takže něco málo naklikáno mám ale asi to bude hodně velká pod úroveň na to co požadujete ještě k tomu sem nějakej ten pátek nehrál no.. :) snad mi dáte šanci to vypilovat :) eqip nějakej do dungu tam je :)

Dále na Acountu je Mág Ocasek který má 95 magery healing na max a alchemku kolem 82 :) plánuju tam dodělat tu alchemku ale mága hrát neplánuju, chci se nejprv naučit hrát toho wariora na průměrné urovni a až pak začít trenovat další postavu abych byl trošku multifunkční do dungeonu :)

Snad vše, na závěr bych chtěl říct že všechno co jsem "provedl" za Harshe beru na sebe, přiznávám že jsem byl uplnej ..... . a doufám v to že mi alespoň dáte malou šanci abych vás přesvědčil že už se tak nechovám :)...

Kontakt: 440071469

S pozdravem Pody :)

Kód:
knight zbraň - splnené
poisoning na warrovi -
5 mystiků na warra - splnené
Dones 6,7k star sapphires -   

_________________
Popíjím mátovej čaj a přitom se dívám na souložící trpaslíky na naší zahradě. No asi to není mátovej čaj…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 21:23 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2010 17:59
Příspěvky: 80
Zdravím tě Podolku:))
Sem rád,že sis to konečně napsal...
Známe se už nákej pátek i RL tak by neměl bejt problém...
Good luck Pody..:P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 21:25 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2010 19:04
Příspěvky: 152
Já se přidám a rád bych si tě vzal jako Pinďoura ...
Ja tě znám a myslim si že teď máš víc rozumu než já

_________________
Bartimeo - Warior
Peter III. - Clerik
Donnie - Necromancer
Nina Menturo - Mage
Craft - Craft


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 21:45 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Zdravím tě,

Ačkoliv přihláška obsáhlá, ale nepřehledná a když ji čtu, tak si připadám jak na Xchatu nebo facebooku podle těch smailíků.

Ocěnuji, že si upřímný a řekl si nám o sobě i to, co není na tobě moch chválihodné, ale né vždy se to musí přecijenom vyplatit, ale to zbytečně předbíhám.

Co se týče postavy Ocas a ACC s nim spojene, si jedniny kdo ma přístup na tenhle ACC? Pokud si pamatuju, tak Ocas taky nebyl zrovna svatoušek.
Co tě táhlo k tomu znova začít hrát?
Myslíš si, že si se ze svých chyb poučil? Jak nám můžeš dokázat, že to co jsi dělal dříve, už teď dělat nebudeš?

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 21:53 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2010 08:48
Příspěvky: 37
Díky kluci :)

Paralen píše:
Zdravím tě,

Ačkoliv přihláška obsáhlá, ale nepřehledná a když ji čtu, tak si připadám jak na Xchatu nebo facebooku podle těch smailíků.

Ocěnuji, že si upřímný a řekl si nám o sobě i to, co není na tobě moch chválihodné, ale né vždy se to musí přecijenom vyplatit, ale to zbytečně předbíhám.

Co se týče postavy Ocas a ACC s nim spojene, si jedniny kdo ma přístup na tenhle ACC? Pokud si pamatuju, tak Ocas taky nebyl zrovna svatoušek.
Co tě táhlo k tomu znova začít hrát?
Myslíš si, že si se ze svých chyb poučil? Jak nám můžeš dokázat, že to co jsi dělal dříve, už teď dělat nebudeš?


Ahoj, promiň rád píšu dvojtečku se závorkou :D pokusím se to omezit teda :)
Tuto postavu dostali Dark s Drexem a dali mi jí, mám svoje heslo nikdo na to přístup nemá :) s Ocasem žádnou spojitost nemám, neznám ho.
Znovu začít mě donutili neustále bavící se Drex s Darkem o ultimě a občas nudné chvíle u PC :)
100% jsem se poučil, dokázat?... nevím jak bych to upřímně měl dokázat, snad to poznáte sami :)

_________________
Popíjím mátovej čaj a přitom se dívám na souložící trpaslíky na naší zahradě. No asi to není mátovej čaj…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 22:16 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Zdar, Tve jmeno mi neco rika, akorat si nemuzu vzpomenout co :)

Good luck

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 08 lis 2010 23:22 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
čau, tak snad nás přesvedčíš :p já předsudky nemám hodnotím pouze jak se budeš chovat, hrát apod.

Jaký dungy si prošel?
Hulíš?
Máš rád svou maminku ? :p

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 05:18 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2010 08:48
Příspěvky: 37
Nagash píše:
Zdar, Tve jmeno mi neco rika, akorat si nemuzu vzpomenout co :)

Good luck


Ahoj, no podle toho jaké jméno :) děkuju :)

Bud píše:
čau, tak snad nás přesvedčíš :p já předsudky nemám hodnotím pouze jak se budeš chovat, hrát apod.

Jaký dungy si prošel?
Hulíš?
Máš rád svou maminku ? :p


Čau, snad jo :)

dungu sem kdysi prošel docela dost :) myslím že sem byl tu říši, destard, fire... ale to užsi jen matně pamatuju :) spíš sem měl dost nachozený ty lowkový a medium jako cove, TK, TS, CD, dec atd atd :D už nevím...

Nehulím.
Maminku?... jak kdy.. :D

_________________
Popíjím mátovej čaj a přitom se dívám na souložící trpaslíky na naší zahradě. No asi to není mátovej čaj…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 06:04 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2008 16:55
Příspěvky: 339
číííííííst uz proti sobe nehrajem ale pamatuju ze si na me hral Kam chodis na Truhlaře? jinak hodne stesti :) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :)

_________________
http://www.lama-tym.unas.cz/lama.swf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 07:05 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
ahoj,
jak dlouho aktivne hrajes? potazmo kdys dostal tu postavu? budes hrat i dal aktivne a dlouhodobe? Jen aby te to neprestalo bavit kdyz si prisel k hotovemu a dostal jsi postavu a vsechno, nebudes mit k tomu takovej vztah jako k tvoji postave...
Vis o tom ze kdyz udelas prusvih tak drex s darkem se povezou s tebou?

Pribeh a kodex mas prectenej? Proc se nase mesto jmenuje NOVA Nara? nevis proc nova? existovala kdysi nara? o co slo?

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 08:51 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Hi man,
how do u feel in this company?

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 13:43 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
ako sa volalo prvé GM guildy?? čo ty a PK?? čo ty a order / chaos??

komu si držal palce na MS vo futbale keď česko vypadlo??

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 17:02 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2010 08:48
Příspěvky: 37
pony píše:
číííííííst uz proti sobe nehrajem ale pamatuju ze si na me hral Kam chodis na Truhlaře? jinak hodne stesti :) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :)


Jakto? si skončil? :D na truhláře do Rychnova, ty prej taky seš na truhlářoj :D ... jo díky

Deacon Frost píše:
Hi man,
how do u feel in this company?


Hi, sorry Im not undestand... :oops:

Skuhry píše:
ahoj,
jak dlouho aktivne hrajes? potazmo kdys dostal tu postavu? budes hrat i dal aktivne a dlouhodobe? Jen aby te to neprestalo bavit kdyz si prisel k hotovemu a dostal jsi postavu a vsechno, nebudes mit k tomu takovej vztah jako k tvoji postave...
Vis o tom ze kdyz udelas prusvih tak drex s darkem se povezou s tebou?

Pribeh a kodex mas prectenej? Proc se nase mesto jmenuje NOVA Nara? nevis proc nova? existovala kdysi nara? o co slo?


ahoj, ahoj ted s ocasem moc dlouho ne asi tak 2 týdny myslím :D myslím že ano ale slíbit to nemůžu... nikdy nevíš co se stane... :) s UO sem skončil jen díky tomu že sem měl tak špatnou pověst a bylo pozdě s tím něco dělat... jinak toho wara beru jako toho minulýho co sem si podstivě vytrénil má podobné skilly akorád jiné jméno no... :)
Vím, že žádný průšvih neudělám, nepřipouštím si to :) ...

Kodex se mi líbí a příběh hezká pohádka :) Nová asi proto že znovuzrozená? Vyčetl jsem že to bylo hlavní město Amonthie které asi zničil ten Démon Darlog...

Night Warrior píše:
ako sa volalo prvé GM guildy?? čo ty a PK?? čo ty a order / chaos??

komu si držal palce na MS vo futbale keď česko vypadlo??


První GM guildy byl Vampír Hex.

PK.. před tím než jsem byl v DoHR udělal jsem si na zkoušku z paladina Králíka PK a myslím že jsem se hlasil s ním do Hated, ale pvp mě vubec nebavilo a hlavně ani moc nešlo :D a nějaký sjíždění a znepříjemňování hry mě taky nepřitahovalo tak jsmem přihlášku v dobrým stáhnul a podal přihlášku do DoHRu a tam jsem ho musel smazat... :)
O/CH šli vždy mimo mě nějako mě to nepřitahuje :)

Jelikož miluji španělskou ligu, styl hry, úrovně týmů a hlavně FC Barcelonu tak jednoznačně Španělsko ;)

_________________
Popíjím mátovej čaj a přitom se dívám na souložící trpaslíky na naší zahradě. No asi to není mátovej čaj…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 19:10 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Harsh píše:
Koukam ze to mam straceny tak nic hreje mne na tom srdci ze jsem to aspon zkusil no nic mejte se tu hezky froste kapře a alde drzte se. Amonthie byla mou vysnenou guildou porad je ale hrat s takovejma lidma jako je denny a arex nemam za potrebi.
Timto oficialně ztahuji přihlášku bude se mi po některých zvás stýskat mějte se.

Už to máš zapotřebí?

viewtopic.php?f=5&t=745

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 19:16 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Citace:
Jelikož miluji španělskou ligu, styl hry, úrovně týmů a hlavně FC Barcelonu tak jednoznačně Španělsko ;)


špatná odpověď :)tam malo pekjne byť SLOVENSKOOO

a k tomu co napsal denny bych chtel taky vysvetlení.. jsi zvládl za 2 roky zestárnout o 3 roky? pokud vim tam ti bylo 14 ted ti je 17 a prešli jenom 2 roky..


jo a denny a arex sou tady taky.. a sou neodmyslitelnou soucasti guildy stejne jako frost ci bean tedy arex minimalne :) A DENNY JE MÁ ŽIVOTNÍ LÁSKA!!!! :p
Edited by Denny: Sorry Nighte :D

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 19:47 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2008 16:55
Příspěvky: 339
hraju Ale akorat zkupinu A a vy B:p

_________________
http://www.lama-tym.unas.cz/lama.swf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 19:52 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2010 08:48
Příspěvky: 37
Denny píše:
Harsh píše:
Koukam ze to mam straceny tak nic hreje mne na tom srdci ze jsem to aspon zkusil no nic mejte se tu hezky froste kapře a alde drzte se. Amonthie byla mou vysnenou guildou porad je ale hrat s takovejma lidma jako je denny a arex nemam za potrebi.
Timto oficialně ztahuji přihlášku bude se mi po některých zvás stýskat mějte se.

Už to máš zapotřebí?

viewtopic.php?f=5&t=745


Ahoj omlouvám se oboum..:) fakt sem se nechoval na urovni pokusim se přesvědšit že už to děcko piťomý nejsem... :)

Night Warrior píše:
Citace:
Jelikož miluji španělskou ligu, styl hry, úrovně týmů a hlavně FC Barcelonu tak jednoznačně Španělsko ;)


špatná odpověď :)tam malo pekjne byť SLOVENSKOOO

a k tomu co napsal denny bych chtel taky vysvetlení.. jsi zvládl za 2 roky zestárnout o 3 roky? pokud vim tam ti bylo 14 ted ti je 17 a prešli jenom 2 roky..


jo a denny a arex sou tady taky.. a sou neodmyslitelnou soucasti guildy stejne jako frost ci bean tedy arex minimalne :) A DENNY JE MÁ ŽIVOTNÍ LÁSKA!!!! :p


Slovensko?:D kde to je? :D
Promin mám v tom bordel ale 100% ted v březnu mi bude 17... :D

pony píše:
hraju Ale akorat zkupinu A a vy B:p


A je ta horší žejo?:D...

_________________
Popíjím mátovej čaj a přitom se dívám na souložící trpaslíky na naší zahradě. No asi to není mátovej čaj…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 19:57 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
V pohodě. Já ti to věřím a když za tebe ručí takový chlapák jako pony, tak nemám ani na výběr :)

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 20:00 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2010 08:48
Příspěvky: 37
Denny píše:
V pohodě. Já ti to věřím a když za tebe ručí takový chlapák jako pony, tak nemám ani na výběr :)


Ale opravdu se ti omlouvám :) a Arexoj samozřejmně taky :), jo?:D tak to ti Pony děkuju :)

_________________
Popíjím mátovej čaj a přitom se dívám na souložící trpaslíky na naší zahradě. No asi to není mátovej čaj…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pody
PříspěvekNapsal: 09 lis 2010 20:14 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Pody píše:

Ale opravdu se ti omlouvám :) a Arexoj samozřejmně taky :), jo?:D tak to ti Pony děkuju :)

Ah ,ůj fail ručili za tebe Dark a Drex, ale i jejich ručení beru :D
Téma fotbal přesunut

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz