Amonthia

Právě je 20 dub 2024 10:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kandown - VYHOVENO
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 13:45 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
Ahoj!

Volám sa Tomáš Gustiňák, som študentom cestovného ruchu v Banskej Bystrici na Slovensku. Ultimu hrám niečo cez 6 rokov, samozrejme s pauzami. Za svoju históriu hrania som prestriedal pár guild. Začínal som kedysi dávno dávno v MBK - Membership of Blessed Knights, na čele s Muflónikom. Zlaté to časy. Ďalej som bol súčasťou guildy DoHR, bohužiaľ som odišiel pretože mi vadilo pár ľudí a nechcel som sa zbytočne hádať kvôli veciam, čo aj tak nikam neviedli. Kedysi dávno som ešte bol súčasťou Winged Riders, avšak keď som prišiel, čoho je Herkules schopný, odišiel som. Potom sa zrazu celá guilda z priateľov stali úhlavní nepriatelia a to ma aj dosť sklamalo. Poslednou dobou, myslím, že to už budú dokonca aj 2 roky, som bol Phantom u Strangrov. U Strangers som prežil najkrajšie chvíle hrania na DP, ak nepočítam začiatky s MBK. Fakt mi tam bolo super. Fajn kolektív, hralo sa pomerne dosť, takže nebola núdza o aktivitu a hlavne sa dalo na každého spoľahnúť, keď som niečo potreboval. Bohužial Strangers uz nehrávajú, respektíve tí, čo ešte hrávali presedlali na PvP, respektíve PvM ale s inými guildami a naše kontakty už úplne ochladli. Pár krát som sa aj pokúšal nabrať nových ľúdí, znovu rozbehnúť aktivitu Strangers, vždy to vyzeralo nádejne, avšak neskôr sa vyskytli problémy, pre ktoré som tam daných ľudí nechcel. Problém nebol v hernom skille ale skôr v tom, že ľudia klamali, neboli úprimní, vo všetkom videli mamon a na to som fakt nemal chuť. Jediný člen, s ktorým som bol v kontakte aj keď bola guilda neaktívna bol Shaguar. S ním sme skúšali pár krát prebudiť aktivitu ľudí. Neúspšene. Veľmi ma to mrzí pretože Strangers bola kedysi veľmi dobrá partia. Prišla vysoká škola, prestal som na určitú dobu hrať a venovať sa radšej škole a teraz, keď už mám skúšky úspešne za sebou som znovu nainštaloval UO a pustil sa do hrania. Som dobrý priateľ guildy Sign, s ktorou chodievam celkom často aj dungy. Avšak žeby som bol členom Sign, to neviem, či by to bolo pre mňa to pravé orechové. Ľudia sú tam priateľský, avšak ešte si chcem na staré kolená zahrať trošku viac ako deceit.

K mojím postavám..
Postáv som mal veľa, či už pk, postavy, čo som dostal od kamarátov a podobne. V dnešnej dobe hrávam rangera Henrich IV, necromancera Kandown, čo je moja srdcovka spolu s rangerom, ale nemám problém zahrať ani Klerika (Tarnesh de Shail, ktorého som dostal od bývalého člena Strangers ktorý je už z 99% neaktívny - bude o tom reč neskôr), respektíve Vampíra - Trickey, Paladina - Norton a možno aj mága - Eprovus(tiež od Tarnesha). K pk postavám. Moje PK postavy sú necromancer Benq a rangers Ace Stealman, ktorý sa stal pkčom raz keď som bol opitý (stone v delu) a odvtedy som ho nehral. Kamarát ma nejak ukecal na TSku o piatej ráno, že ideme behať pk, tak sme "šli"... nešli. Akurát je z neho ranger, čo má 15 killov. Ľutujem toho no. Z postáv, čo strážim Tarneshovi, ktorý už nehrá ale raz za čas si chce zabehať alebo podobne, mám k dispozícií PK Mága Willy White, a PK Clerika Berexes Black. Ja už PK nehrám. Ak by to Amonovi vadilo, som ochotný PK Postavy zmazať. Ovšem svoje, nie tie, ktoré su Tarneshove.

Skillz.. ?
Skilly postáv sú si myslím na dobrej hratelnej úrovni. Nemám problém so skillmi, netrénujem už, skôr len tak naháňam skillcap :)

Zoznam postáv:
Moje
Kandown - blue, necromancer
Henrich IV - blue, ranger
Tarnesh de Shail - blue, cleric
Trickey - blue, vampire
Palička - blue, craftsman
Norton - blue, paladin
Eprovus - blue, mag

Benq - pk, necromancer
Ace Stealman - pk, ranger

Postavy, ktoré strážim, ale nehrám
Willy White - pk, mag
Berexes Black - pk, cleric

Možno Vás zaskočí, že mám toľko tých PK postáv. Kedysi ma to bavilo hrať to PvP, aj keď mi to nešlo. Nikdy som neprasil, dung som pojazdil asi iba raz, aj to sme vychcipali. Už som tým prešiel nejak a vôbec ma to neťahá hrať. Čo sa týka PK postáv, tak si myslím, že strach mať nemusíte.
Ešte jedna vec, o ktorej by ste mali určite vediet. Mám takú nie moc dobrú históriu s PK Guildami. Jednou dobou som behával s Hated - vadil mi prístup niektorých ľudí, tak sme si povedali svoje a od tej doby nie sme v kontakte. Bol som dokonca aj pri Oor Tael jednu chvíľu, bohužiaľ, sa mi podarilo vychytať tú najvhodnejšiu chvíľu ich hrania a tak mi blokli pk clerika Andre Van Duk ktorého som dostal od jedného známeho ktorý myslím už ani nehrá.

Čo sa týka prohreškov, okrem toho bloku accountu, za čo vďačím GMku Oor Taelu, teraz si nespomeniem na meno, tak to boli len drobné jeden, či dva AFK prohrešky.

Teraz trošku k súčasnosti a budúcnosti. Je pravda, že už pri tom nesedím celé dni, ako to bývalo kedysi. Stane sa ale, že tu sedím aj celý deň, len to už nie je ta často. Ultimu berem ako relax s kamarátmi. Aby som si proste k tomu mohol sadnuť, pokecať, zabaviť sa, zahrať si. Mamon nepotrebujem, stačí mi, keď mám čo na seba. Práve preto si myslím, že Amonthia je tá správna voľba. Poznal som pár ľudí od Vál, konkrétne najviac som poznal asi Tlamu, Bledou tvář, s ktorým som začínal v MBK a veľmi sa mi páčil jeho prístup. Niečo podobné, ako bol Tlama hľadám a pevne dúfam, že to nájdem práve u Vás. Nepotrebujem byť na čele partie, stačí mi, ak môžem priložit ruku k dielu a niekto si bude toho vážiť.

Kódex som si prečítal, páči sa mi, nemám mu čo vyčítať. Plne s ním súhlasím.

Názor na PK/Blue/O/CH.. Imho človek môže hrať čokoľvek a môže byť fajn, a takisto môže byť aj blbec. Pokiaľ človek, čo je prasa za PK, hrá modráka, nečakám, že bude slušný a korektný. PK, O/CH vidím ako formu PvP a nič viac. Ja osobne poslednou dobou zastávam funkciu Blue a nehodlám to zmeniť. Možno časom Chaos ale zatiaľ sa tomu tak nevenujem.


A teraz na záver.

- Vaše zájmy...
Som gitarista v Rockovej kapele Fanuel, ďalej sa venujem aj grafike a designu. A posledný, ale za to najväčší koníček je moja priateľka :)

- jste ochotní jezdit na srazy guildy?
Jasnééééééé.. pokiaľ budú peniaze, neváham :)

- kontakt na Vás...
e-mail: tomas.gustinak@gmail.com
ICQ: 225 241 057

Ďakujem

PS: Kontaktoval som Adeptmastera Paralena, bohužiaľ už tri dni sa mi neozval, nereágoval, tak som si dal prihlášku. Dúfam, že som nespravil nič zlé.


Kód:
[Získej u druida Speciální druid hůl a Speciální taming hůl] - splnené
[dones 50 ks Knights Head] - splneno

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 14:00 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2008 20:00
Příspěvky: 172
Ahoj.No pokud sem to pochopil tak ze nechces smazat ty tve Pk tak tu moc sanci nemas ale otom rozhodnou jiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 14:12 
Offline
Vrchní panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2009 16:50
Příspěvky: 263
no cauko vytam ta no myslim ze s tie pk postavy budu problem to ti povedia aj ostatny a paralen sa teraz neoziva nikomu tak pohoda :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 14:49 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
Ahoj, paralen je tet mimo...
Koho si ve str mel rad a koho ne? Zmen si heslo na vsech tobe sverenych uctech, aby si mel pristup jen ty! Nech zamrazit pk... Kdyz by sme te chteli prijmout musis je smazat.

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 15:14 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj, máš rád čaj?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 16:46 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Čau tebe si ze strangerů nepamatuju..:) Libí se mi, že máš variaci postav.. Jak umíš klikat mága a necra?
A příhláška taky obstojná..:)

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 17:12 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
Ad 1: Nemám problém zmazať svoje postavy. Ide o to, že som nechcel mazať postavy Tarnesha, pretože viem, že on si ich chce raz za čas zahrať. Zabehať si PvP. Ja mu tie postavy len strážim, aby mu ich nezmazali. Avšak som sa s ním dohodol, že postavy mu vrátim a požiadal som ho, nech si zmení heslo a nech mi ho nepíše. Obetujem pri tom svojeho crafta, z čoho nie som dva krát nadšený ale čo už.

Ad 2: V Strangers snáď ani nebol nikto taký, s kým som mal problémy. Sem tam som nemusel prokeho a jeho klamstvá a povýšenectvo ale inak tam nebol problém. Zas nemôžem na proka vravieť zle, lebo mi aj veľmi pomohol keď som to potreboval.

Ad 3: Ak poviem, že mám, mám bod? :)

Ad 4: No prskavky ma vždy bavili a nekro je moja srdcovka. Neskôr som začal hrávať ranga a ten ma aj bavil ale mojim snom je naučiť sa poriadne prskať no. Chuť by bola, skúseností zas až tak moc nie. Pár krát som bol s nekrom aj desp ale to už je dávno.

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 17:14 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
Bud píše:
Čau tebe si ze strangerů nepamatuju..:) Libí se mi, že máš variaci postav.. Jak umíš klikat mága a necra?
A příhláška taky obstojná..:)
Dal si tam prihlasku, kdyz ja uz sem tam taky nebyl. Rekl bych ze sel do str tak nejak jako raynor

edit: tak me aspon napis kdo tam stebou hraval

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 17:23 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
No Raynor prišiel pár mesiacov po mne myslím. A hrával som s Pórkom, Jayom, Shagom, Nasťou, Amaru tam bol, bože keď to už je 2 roky si to nepamätám všetko.. Ale s týmito som hrával dosť. Potom neskôr prišiel Miky a Bejkal. Mikyho som vôbec nemusel a bol som rád, že odišli. Neviem či aj neboli vyhodení.

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 17:31 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
Kandown píše:
No Raynor prišiel pár mesiacov po mne myslím. A hrával som s Pórkom, Jayom, Shagom, Nasťou, Amaru tam bol, bože keď to už je 2 roky si to nepamätám všetko.. Ale s týmito som hrával dosť. Potom neskôr prišiel Miky a Bejkal. Mikyho som vôbec nemusel a bol som rád, že odišli. Neviem či aj neboli vyhodení.

Znas cormacka a jardu (atuin)? Bydleli kousek od sebe nekde u prahy.

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 17:46 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
Nie nie.. Cormack mi nieco vravi ale nepoznam ich :)

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 17:48 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
Jako ochotu Amonovi bych ti udělil pěkný přivítací úkol a to smazat ty PK postavy. :-)
Je to lehký úkol...problém bych neviděl ;-).

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 21:23 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Kandown píše:
Ad 3: Ak poviem, že mám, mám bod? :)

To ti řeknu až odpovíš
+ další kupa
Máš radši sudá nebo lichá čísla?
Máš cestu doleva z kopce, střed rovně a doprava do kopce. Kterou cestou se vydáš?
Jakou máš rád barvu?
Myslíš si o sobě, že se dokážeš rychle a správně rozhodovat? Jestli ano, tak proč?
Hraješ tak aby si z toho měl něco i ty? Nebo hraješ JEN pro kolektiv? Tady si dej pozor co odpovíš, protože minimálně do týdne, se pravda ukáže sama....

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 21:51 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Tak teda vítam ďalšieho slováka medzi nami :P Musím pochváliť, prihláška je veľmi pekná a ako sa hovorí: "úprimnosť nadovšetko" :)

Pozerám, že históriu máš nabitú, avšak celkom pozitívnu. Tak ako každý píše, musím napísať aj ja, že s tými PKčkami sa to bude dať vyriešiť jedine tak, že ak by si ťa Amon chcel vziať pod svoje krídla, musel by si ich zmazať, prípadne len tie svoje a tie, ktoré strážiš zmeniť heslo na ktoré nemáš prístup. Ale ako som pochopil, nebol by to u teba problém, takže by to malo byť fajn.

Neostáva mi nič iné, len ti popriať veľa šťastia u adeptmasterov a hádam sa ti tu bude páčiť :roll:

Inak, koľko máš rokov ? Nejak som sa nedočítal :p

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 00:12 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
Pickwick je nejaký guildovný psychológ ? :)

Takže..

1. Máš rád čaj? - Áno mám
2. Máš radši sudá nebo lichá čísla? - teraz neviem presne ktoré su liché a ktoré sudé. U nás na Slovensku to máme párne a nepárne čísla :) Nikdy som sa nad tým nezamýšľal, ale ked si mám predstaviť číslo, buď je nepárne, to jest 3 5 7 a podobne, alebo je to nejaká mocnina dvojky.
3. Máš cestu doleva z kopce, střed rovně a doprava do kopce. Kterou cestou se vydáš? - Doleva z kopce
4. Jakou máš rád barvu? - Konkrétne nemám žiadnu farbu, ktorú mám rád. Všeobecne sú to skôr tmavé a pastelové farby.
5. Myslíš si o sobě, že se dokážeš rychle a správně rozhodovat? Jestli ano, tak proč? - Túto vec neviem posúdiť. Záleží od oboru problému. Pokiaľ sa do veci vyznám, dokážem sa rýchlo rozhodnúť. Pokiaľ sa s vecou stretávam prvý krát, väčšinou si to chcem poriadne premyslieť. Nie som moc emocionálne rozmýšľajúci. Som skôr na logiku. Myslím si, že keď sa na to pozreme cez Johari okno, táto otázka je u mňa v sekcii Neznáma zóna. :)
6. Hraješ tak aby si z toho měl něco i ty? Nebo hraješ JEN pro kolektiv? - LEN pro kolektív nehrám. To neznamená, že neviem alebo nechcem hrať pre kolektív. Pokiaľ má byť kolektív silný, potrebuje aby boli silní aj jedinci. Ja osobne si myslím, že na svete nie je taký človek, ktorý by sa rozdal druhým úplne. Aj keď takí by mali byť v politike. :p

Dúfam, že pomohlo :)

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 08:38 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Johnny Knoxville píše:
Inak, koľko máš rokov ? Nejak som sa nedočítal :p


Aké dungy máš prejdené za ten čas ? Aký je tvoj obľúbený dung ? Aký dung si už prskal ? Prskal si ho dobre/zle ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 12:25 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
Aké dungy máš prejdené za ten čas ? Aký je tvoj obľúbený dung ? Aký dung si už prskal ? Prskal si ho dobre/zle ?

No tak z dungov som presiel snad vsetko okrem Destu 3, ten som nebol vobec, tie nove som tiez moc nebol a desp 4 5 som nebol.. inak myslim ze som presiel kazdy.. aj ked niektore iba raz, niektore uz davno 2 roky dozadu ale predsa :) kazdopadne mam sa vela co ucit.. moj oblubeny dung ? Asi despise sa mi pacil najviac no.. sam so prskal vacsinou len medium dungy na tie tazsie som nemal kuraz vziat si na seba riziko zatial.. chcem sa ucit prskat.. uvidime ake budu moznosti a ako to pojde.. rad sa ucim a kludne prijimam rady a kritiku..

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 17:18 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009 09:30
Příspěvky: 220
:o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 17:29 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
Ahoj Hiki :) Co ten pohled ? :)

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kandown
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 21:17 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
to je tak vylekanej z toho, že si jednou bude muset dát taky (přihlášku).. :twisted:

a btw, hraješ na phoenixovi?

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz