Amonthia

Právě je 27 dub 2024 18:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 30 bře 2010 21:59 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
Deacon Frost píše:
Kód:
Ajo:
   Vymenim 30 cobu za eldeer wampire cast :)
-J-:
   neshanel si nahodou vcera fajtku na MF ? :-)
Ajo:
   davno mám ;)

Ajo, s tim šmelenim využitelných itemů za hovadiny do banky buď přestaneš nebo s tebou přestanu já. A otevři si hlavu nebo se nebudeme znát.


Ajo, takovy si byl hodny kluk, kdyz sem te mel pod dohledem, mel by se ho zase nekdo ujmout :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 30 bře 2010 22:08 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010 03:45
Příspěvky: 36
Dostal mě na starosti paroušek. Škoda žes odešel :( lepšího sem dostat jako tebe nemoh.

_________________
Klid&mír na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 31 bře 2010 11:15 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Alan píše:

Ke kodechu mám jednoznačnou úctu a máte ho pevný to se mi na tom libí nejvíce od začatku až ke konci..

Čeho dosáhnout? Maximalně se naučit něco od zkušenějších hráču a naslouchat zkušenějším.




Ses si jisty ze tyhle vyroky jeste plati ?
Libi se ti v Amontce ? (popis konkretne co ano a co ne)
Chtel bys vykonavat nejakou funkci ? (pokud ano tak jakou)

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 01 dub 2010 10:37 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010 03:45
Příspěvky: 36
Platí a co ano že se dodržuje nějakej režim spíš se mi libí jak každý někoho napada ale v dobrým aby ho prostě jen tak poškadlil a nejvíc para mě aspoŇ se člověk něco naučí a dozví. Co se mi ne? Možná tak to zemanovo dražení těch věcí pro hikouše ale tak to je věc nazoru :) ne že bych t onechtěl ale každý by měl platit svojima penezma a když nemá tak nemá. Funkci? Ne žádnou protože vidím co má para za starosti a musího to pekelně štvat když mu řekne 5 lidi během 5min udělal bys to ? a to ? jo dík. :)

_________________
Klid&mír na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 04 dub 2010 14:05 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008 07:17
Příspěvky: 43
Bydliště: Lhotka
Alan píše:
Moje postavy:
Ajhalos von Fera (clerik)
Více postav nevlastním jelikož co tak pořád pročítám pořád sou nějaké problémy s dual clientama a podobně. Měl sem eště jednu postavu a to Goblin Forte. Tu sem ale smazal po mém prohřešku za dual klienta který mě stal 500logů.


nechtělo by to zaktualizovat seznam postav :?:

_________________
novopečenej otec !! máme už 4.5 měs !!

Antikas Karios ,Wizard and Antikwizard


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 04 dub 2010 15:07 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Ajo, tady bude problém u tebe a tvého chování k ostatním, z kodexu si těžkou hlavu neděláš a z nějakého kolektivního pojetí hry taky ne. Koho jsem se na konci týdne ptal, tak s tebou už skoro nikdo nechce hrát a můžeš si za to sám.

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 04 dub 2010 15:35 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010 03:45
Příspěvky: 36
Aktualizace postav: Alan(wampir)
Ajhalos Von Fera(klerik)
Lussiaa (paladinka)

_________________
Klid&mír na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 04 dub 2010 15:39 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010 03:45
Příspěvky: 36
Chování už poslední týden právěže klidním chvili to trvá než si člověk zvykne kdo a co jak komu vadí. Kolektiv je pro mě přednější.

_________________
Klid&mír na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 04 dub 2010 15:57 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009 09:30
Příspěvky: 220
Alan píše:
Platí a co ano že se dodržuje nějakej režim spíš se mi libí jak každý někoho napada ale v dobrým aby ho prostě jen tak poškadlil a nejvíc para mě aspoŇ se člověk něco naučí a dozví. Co se mi ne? Možná tak to zemanovo dražení těch věcí pro hikouše ale tak to je věc nazoru :) ne že bych t onechtěl ale každý by měl platit svojima penezma a když nemá tak nemá. Funkci? Ne žádnou protože vidím co má para za starosti a musího to pekelně štvat když mu řekne 5 lidi během 5min udělal bys to ? a to ? jo dík. :)


Reknu ti to asi tak .. co jsi napsal kolem zemana je tva fantasmagorie a nevim kde beres info kolik zeman ma a nema GP .. pak je tady vec ze zeman neni jediny komu pujcim GP .. na co je chce me vetsinou nezajima jedine co me vzdy zajima kdy dostanu zpet.
Takze to ze ma zeman pujcenych 10M na jeden rok .. je jen moje vec ze jsem mu pujcil a tvrdit ze neco kupuje pro me jde trosku mimo proto jsem vydrazil cast topka .. kterou nechci a nenechal mu ji aby si ju vydrazil sam.

Muj nazor jdes az moc po mamonu a hrat neumis na to ze jsi se tady hlasil za clera bys mel mit snahu se ho ucit az do urovne ze opravdu sam budes moc rict umim ho a jsem v dungu i mimo nej za clera uzitecny.
Jasne ted bude nj cler me nejde proto jsem udelal wampa .. jenze ty ani za toho wampa hrat poradne neumis a navic wamp v morfu a tvuj styl hrani je jen postava co v dungu nic neriskuje a na konci bere stejne mozna i vic .. pac jasne ze nasetris GP pac wamp toho moc neztraci a jen po dungu bere.. takze je to asi tak ze clera nechces hrat pac je nakladny .

Pak je tady jeste otazka umis hrat za clera a nechces proto hrajes tak aby kazdy rekl radeji pojd wampa za toho aspon neco.
Ja bych ti prihlasku zamitl pac prihlaska jak jsi ji napsal neni realita.. vic postav zmena nazoru.

Hlavne do dungu bys mel chodit jen za clera pac podle prihlasky jinou postavu nemas.

Posledni vec kodex .. kdyz uz jsi se navezl do me a zemana .. jen te upozornim ze oba jsem CoNT je jen na nas zda dodrzujem kedex Amonthie ,ale je jasne ze ho zname a jiste veci dodrzujem.

Muzes tady jako zadatel napsat ze od podani prihlasky jsi neprodal vec kterou si ziskal v dungu spolu ostatnima cleny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 04 dub 2010 16:04 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010 03:45
Příspěvky: 36
Tohle mužu klidně napsat protože jednou sem chtěl prodat Wilimate mustanga a toho sem stejne nemel. A Ze sem se do vaz navezl neni fakt protoze sem jen rekl svuj nazor a nemelo to poškodit jak tebe nebo zemana. A ja se snazim hrat klera a rikam vždy ze pudu klera ale pokud ide nekdo inej klera tak chodim i wampa. Eště sem neodmitl jit klerika.

_________________
Klid&mír na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ajo
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010 21:23 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Tvá žádost o adeptství se zamítá.

z Důvodu : Nesloučení se s kodexem guildy a velkému počtu negativních hlasů z řad adeptů a členů
Do konce týdně si vystěhuj věžičku.

Přeji hodně štěstí v putování temným rájem.

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 169 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz