Amonthia

Právě je 27 dub 2024 23:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nina Menturo - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 20:12 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
Zdravím guildu Amonthia a jej priatelov

Moje skutočné 'reál' meno, jest Patrik Nagy a mám za 2 mesiace 17 rokov (Priezvisko mám maďarské, sic po maďarsky vôbec neviem). Podla rodného listu som muž.. a som muž aj podla iných predností, samozrejme ;). Moja jediná postava je mág Nina Menturo. Doteraz som hrával kamarátove postavy Kratoska a PK mága Xili Soft/ku. Na žiadne iné postavy prístup nemám. Pred rokmi som hral za postavy, za ktoré som spáchal rôzne zločiny a úprimne, nie som na to vôbec hrdý. Moja hlavná postava bola warrior Polemic, second postava vampýr Nick Slauhter (zámerne bez G). Neskôr to bol ranger Legend Of Pain. Históriu vysvetlím ďalej. Questy u mága splnené nemám, ale mystická dýka, by nemusela byť problém.

stručná historie hraní uo (jak na DP, tak na jiných shardech), guildy na DP, kterými jste prošli...

Prvý krát som logol pred 5 rokmi, na hru ma nahovorili spolužiaci. Vykopal som si paladina Patressa (haha) a po 2 mesiacoch som bol prijatý do guildy -LD- (začiatky guildy, príjmali asi každého.. velmi fajn ludia, moc mi pomohli), odkial ma bohužial vyhodili po tom, ako sme sa so spolužiakom pohádali a v hre zabíjali - porušenie kodexu - KICK. Chvílu som hral paladina, ale zistil som, že to nie je nič pre mňa a spravil som si rangerku, Jainu. Bol som za ňu v guilde, bohužial na názov si nespomínam, bola to záležitosť pár týždňov. Potom naše mesto dostalo hromadný BAN a môj account som zveril kamarátovi Beykeerovi (poznáte/nepoznáte?), bohužial nelogoval a Jainu mi zmazali. Tak som si po pauze urobil Vampýra Nicka Slauhtera a prihlásil som sa do guildy Etoiles, kde som bol prijatý za adepta. Po čase som bol ale vyhodený, pre moju úzku spoluprácu z guildou Kováreň/Kovárnička. Na Etoiles nemôžem aj tak povedať ani jedno krivé slovo. Tí ludia mi dali herný základ a mal som tam pár priatelov, či už u nich, alebo v guilde Brotherhood. Chcel by som povedať, že tá kauza pojazd Brotherhoodu pri príjmaní (kde som sa aj účastnil) nebola MNOU práskaná ako si to všetci mysleli. Bol som bezcharakterný harant, ale to by bolo moc aj na mňa. V tom čase som už vlastnil warriora Polemica, s ktorým som išiel do Kovárničky (bohužial, lákal ma mamon, ale opať nelutujem, pozrel som sa do najlepšich dungov). Po obrovskom delete všetkých hráčov Kovárne (špehovanie duchom, o ktorom vedeli dvaja ludia z guildy) som sa dostal ku rangerovi Legend Of Painovi, ktorého som prakticky celého okrem Archery vytrénoval sám. Dal som si Anonymnú prihlášku ku Legii (nie však so zlými úmyslami, vedel som že s mojou minulosťou nemám šancu hrať s cudzími luďmi) kde som spoznal skvelých ludí a hráčov, s ktorými som zistil, že hrať sa dá aj bez toho, aby som musel prudiť ludí. Naraz mi však rangera zobral pôvodný hráč (ktorý 4mesiace nehral) a ja som opať nič nemal. Tak som si z recesia vykopal nekromancera a vykrádal som baráky. Polemic-Kradeze v domcich. permban, kdokoliv mu cokoliv puci delete. *acarus* - Chcel by som povedať, že tento prehrešok nepatrí mne, pretože žiadny BAN som nemal a hral som Legenda. Žiadny barák som ale nevykradol, proste som išiel a zrazu som uvidel Sofiu a už som ho mal, pernament..


- Vaše prohřešky
True Polemic - AFK sparring, první AFK prohřešek + zabití v cechu = 1500 logů *Sofi* - Za tento prehrešok som sa aj hádal, dostal som k tomu karibik. Nebol som AFK, 20 sekúnd (maximálne som nesledoval hru) ale Sofia mi tvrdila, že som 5 minút neodpovedal. Zabitie bolo za blbnutie s hráčom Bloody King v cechu Clerikov

Polemic - Pokud chces hrat s pk tak uz pk jsi + 1k logu za napomahani pk jako modrak. *Acarus* - Lootol som hráčovi z kovárne +10 deathku a vrátil som mu ju. Acarusovi to neušlo a dalo ma do jailu

Toť "všetko" .. to že svoje prehrešky lutujem snaď písať nemusím, na vek sa vyhovárať nebudem, rozum som už nemal svoj..

důvod, proč jste si vybrali právě naši guildu, jakou funkci byste někdy v budoucnu chtěli zastávat...
Dôvod je jednoduchý, písal som to už aj Deaconovi. Vy nehráte, vy žijete druhý UO život a mňa to fascinuje. Fascinuje ma, že držíte po kope a ctíte si pravidlá. Na funkcii mi nezáleží, ovšem raz asi Adeptmaster

- co konkrétně se Vám líbí/nelíbí na našem kodexu, co by jste změnili nebo vylepšili?
Páči sa mi, nosenie rovnakej farby, 50k pokuta za vulgarizmus (nadávam, takže ma donúti prestať).
Nepáči sa mi, že adept nesmie ísť do Frakcie

- Váš názor na PK/blue/O/CH hráče (proč O, proč CH, proč blue, proč PK)...

Môj názor na PK je neutrálny. Hral som PK, pojazdil som výpravy, ale nikdy som nedal žiadne HK (napríklad) a vačšina NB hráčov môže potvrdiť, že keď ma stretli, ressol som ich a keď mi padol do oka, aj som mu niečo podaroval

O/CH - môj názor je jasný, je to mŕtvea tak skoro to asi neožije.

čeho by jste v rámci hry chtěli dosáhnout?
Naučiť sa hrať mága aspoň na stredne pokročilej úrovni, po ničom inom netúžím

Vaše zájmy...
Moje záujmy sú tie, ako každého iného človeka. T.J. dobrí ludia okolo, vela zábavy a podobne. Rád si vypijem, rád si zahulim (som však proti tvrdým drogám, fujtajbl!) a velmi rád cestujem po Slovensku a počúvam klubovú hudbu - DnB forever :). Nepohrdnem však ani dobrým Metalom (Disturbed, Hatebreed) prípadne Punkrockom (SR-71, Blink apod.)
Bohužial, RUM nepijem, nebudem ho ale urážať, pretože by sa moja prihláška zamietla skorej ako by som klipkol okom :twisted:

jste ochotní jezdit na srazy guildy?
Keď budú peniaze a budem mať s kým isť do čiech zo slovenska, tak aj ano :)

kontakt na Vás...

328 384 060

Rád by som ale uviedol pár vecí na správnu mieru. Robil som zlé veci, som si toho vedomý. Avšak ban na 2 roky mi dal na túto hru iný smer a myslím si, že úplne iný smer. Myslím si, že šancu si zaslúži každý a keď mi ju dáte, chopím sa jej oboma rukami :)

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 20:19 
Offline
Guildovní kronikář
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:42
Příspěvky: 620
Cuzz, za dnb mas u me +
Ikdyz to vubec nic neznamena .))

_________________

I want to see gamma rays, I want to hear X-rays, I want to smell dark matter and feel the solar wind of a supernova flowing over me.


Dark Matter <-> DMT <-> Divine Moments Of Truth


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 20:21 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
gluck U!

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:00 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Tak tě tu vítám,

po dlouhé době přihláška, tak jak má vypadat, za to máš u mě +.
Tvoje historie je celkem dost pestrá a vzhledem k novému acarově pravidlu to budeš mít hodně těžké, ale neříkám, že ta šance tu není.

Plánuješ další postavy? jelikož s jednou postavou(magem) by sis těch větších důngů moc neprošel.

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:07 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
Paralen píše:
Tak tě tu vítám,

po dlouhé době přihláška, tak jak má vypadat, za to máš u mě +.
Tvoje historie je celkem dost pestrá a vzhledem k novému acarově pravidlu to budeš mít hodně těžké, ale neříkám, že ta šance tu není.

Plánuješ další postavy? jelikož s jednou postavou(magem) by sis těch větších důngů moc neprošel.

Za chválu ďakujem, s mojou minulosťou je to velmi pestré, som si toho vedomý. Samozrejme, plánujem ranga, ktorého, trúfam si povedať, som hral celkom fajn. Sám si chcem nachodiť najprv low dungy, aby som nabral neaký skill.. predsa len som dungy nevidel velmi dlho, tak by som odkukával ako second mage.. Ale postavu určite plánujem, bohužial nie je tolko času na tréning, ako kedysi.. posnažím sa, uvidím..

EDIT: K tomu Acarusovemu novému pravidlu - som s ním oboznámený a úprimne, dávam si pozor aj na AFK ;)

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:11 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
znam, za me ne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:12 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj. Tebe jsem poprvé potkal na dp středisku(nebo jak se ten pvp server jmenoval. jestli se nepletu znáš se s Haldirem a Swordem. Oba jsem znal z Wr a měl i docela rád, až na pozdější ne příliš rozumné chování sworda který trošku přerostl sám sebe. Jestli si to ty tak rád poznám dalšího člověka z vašeho města. Toť ode mě zatím asi vše :)
Jo ještě drobnost, máš rád čaj? :)

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:15 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
Denny píše:
Ahoj. Tebe jsem poprvé potkal na dp středisku(nebo jak se ten pvp server jmenoval. jestli se nepletu znáš se s Haldirem a Swordem. Oba jsem znal z Wr a měl i docela rád, až na pozdější ne příliš rozumné chování sworda který trošku přerostl sám sebe. Jestli si to ty tak rád poznám dalšího člověka z vašeho města. Toť ode mě zatím asi vše :)
Jo ještě drobnost, máš rád čaj? :)

Ano, som to ja. Čaj pijem často a rád :)

Woret píše:
znam za me ne

Ja teba napríklad nepoznám. Ale keď si striktne rozhodnutý že mi šancu nedáš, tak tu vela nezmôžem, pretože to bude dopredu prehratý boj.. škoda, mrzí ma tvoj postoj.

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:19 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
Zdravím..přihláška dobrá, minulost špatná...osobně nemám v lásce exPK.
Znáš někoho z guildu; kdo za tebe dá ruku do ohně? :)

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:21 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
Ultra píše:
Znáš někoho z guildu; kdo za tebe dá ruku do ohně? :)
Nemyslím si

K tej minulosti, ano viem. Písal som to sem už niekolko krát. Ale tie prehrešky sa stali dosť dávno, kludne poviem že som bol malý závislý harant, ktorý keď došiel zo školy, sadol za Ultimu a do 11tej sa od nej nepohol. Časy sa však menia a ludia s nimi..

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:35 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
To nám tu ale nepiš že nechceš bejt aktivní hned jak přijdeš ze školy :D

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 21:36 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
Denny píše:
To nám tu ale nepiš že nechceš bejt aktivní hned jak přijdeš ze školy :D

To bol samozrejme iba príklad, aktívny som podla potreby. Myslel som to tak, že za počítačom už 10 hodín naozaj neviem presedeť, ako kedysi :)

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 22:00 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
No, šanci možná dostaneš...avšak lehké to mít nebudeš.
No Pk teď nehraješ? Ani nevlastníš?

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 22:02 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
Ultra píše:
No Pk teď nehraješ? Ani nevlastníš?

Nehrám, nevlastním, nechcem hrať. ;)

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 22:26 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
- Čtu, že jsi měl Ban. Máš od GM povolené hrát? Doufám, že jsi to neudělal, tak, že jsi změnil poskytovatele internetu.
- Máš rozjetou v treningu ještě nějakou postavu?
edit: tak vidím, že nemáš moc času a chtěl by jsi ranga...možná i klerik by se hodil :).

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 22:28 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
Ultra píše:
- Čtu, že jsi měl Ban. Máš od GM povolené hrát? Doufám, že jsi to neudělal, tak, že jsi změnil poskytovatele internetu.
- Máš rozjetou v treningu ještě nějakou postavu?

Acarus ma odbanoval, takže žiadne obchádzanie som nerobil :) A nemám, zatial mám iba mága ale keď začnem trénovať, tak začnem Ranga ;)

edit: Klérika som nikdy v živote nehral.. ale všetko je raz prvý krát. Vlastne hral by som hocičo, okrem warriora. :)

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 02 lis 2009 06:08 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Ahoj tak te tu tez vitam ...
Co te privedlo k branam Amona ?

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 02 lis 2009 06:12 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Ahoj přeju hodně zdaru v tehle sektě :twisted: Osobě :tva minulost je sice barevna jak zakopaný pastelky ale na druhou stranu šanci už dostali zde i jine karikaturi:))Takže good luck ;) nezapomen opsat lidi na ICQ :!:

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 02 lis 2009 06:49 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Zkus me prosim te napsat 5 duvodu proc sis vybral amonthii
(hadam, ze v tom muze bejt neco jako....no z aktivnich gildy ktere chodi i dungy kde jsou poklady, by me nekam nevzali protoze jsem s nima mel problemy/neberou lidi jako ja/kam bych chtel ti uz nehrajou)
A jeste jedna vec
Kdysi ste davali na net vasi asi skolni fotku..obtloustlej haldir, smejici se lucmas, ponekud snedsi jaina, swordfish...mozna jeste nekdo nevim uz
Clovek by si rekl particka skolaku, ale behem vaseho pusobeni na dp se to zmenilo na particku grazliku
Tak kdyz acarus zrusil ten masovej ban nakyho toho slovenskyho operatora, mas moznost zase hrat, rikas, ze jses jinej clovek, mohl bych tomu verit, ale neverim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nina Menturo
PříspěvekNapsal: 02 lis 2009 07:44 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009 19:05
Příspěvky: 10
-fe- píše:
Ahoj
Zkus me prosim te napsat 5 duvodu proc sis vybral amonthii
(hadam, ze v tom muze bejt neco jako....no z aktivnich gildy ktere chodi i dungy kde jsou poklady, by me nekam nevzali protoze jsem s nima mel problemy/neberou lidi jako ja/kam bych chtel ti uz nehrajou)
A jeste jedna vec
Kdysi ste davali na net vasi asi skolni fotku..obtloustlej haldir, smejici se lucmas, ponekud snedsi jaina, swordfish...mozna jeste nekdo nevim uz
Clovek by si rekl particka skolaku, ale behem vaseho pusobeni na dp se to zmenilo na particku grazliku
Tak kdyz acarus zrusil ten masovej ban nakyho toho slovenskyho operatora, mas moznost zase hrat, rikas, ze jses jinej clovek, mohl bych tomu verit, ale neverim

1. dôvod - stály celok, držiaci pokope.
2. dôvod - striktne dodržiavajúce pravidlá.
3. dôvod - Hlavne PvM aktivita, nie PvP.
4. dôvod - Dlhé pôsobenia na DP.
5. dôvod som už uviedol vyššie a mohol by som kludne pokračovať.

tá partička grázlu sme boli, kludne si to priznám. Ono to však bolo pred 4mi rokmi ;)

-fe- píše:
Zkus me prosim te napsat 5 duvodu proc sis vybral amonthii
(hadam, ze v tom muze bejt neco jako....no z aktivnich gildy ktere chodi i dungy kde jsou poklady, by me nekam nevzali protoze jsem s nima mel problemy/neberou lidi jako ja/kam bych chtel ti uz nehrajou)
Keby mi išlo iba o to, hrám s Arandilom, ktorý ma do dungu zobral stále. Takže to, že mi ide o poklady, je úplne zcestné. Pre mamon už nehrám, je mi jedno čo mám alebo nemám ;). Nepotrebujem stringy a sochy nato, aby som vedel zábavne hrať. Mám iba spotrebák a aj to tak ostane

_________________
http://www.southparkstudios.com/
http://dnb.sk/


Naposledy upravil Nina dne 02 lis 2009 10:43, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 198 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz