Amonthia

Právě je 28 dub 2024 17:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 07:33 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Tak ta tu vitam a musim povedat, ze mi tvoja prihlaska padla do oka :) Avsak sam asi najlepsie vies, ako sa odohrala tvoja minulost a napravit to bude velmi tazke, preto ti prajem vela stastia u adeptmasterov...a zatial len radim, pridaj si ludi na ICQ, alebo aspon mne osobne este nic neprislo :roll:

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 07:49 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
No ja s tebou nemám žiadne zlé skúsenosti tiež nemám na teba žiadne otázky prihláška pekná.. tak snáď len veľa zdaru..

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 08:37 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
co predchozi guildy? odchody, ... atpod.? mas nejake pratele se kteryma na dp hrajes? kdo na tebe ma nejvetsi pifku?
Kdyz shrnes svoji historii, zkusenosti a nadhled jaky si myslis ze na tebe maji lidi nazor? dost lidi si te pamatuje, co myslis ze je duvodem.. ?

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 15:17 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Elros_Menora píše:
jo je to moje bejvalka a s tou se ani nestýkam ani nesmim nevim cojí moje *********** segra řekla ale nesmim se k ní přiblížit a ani jí kontaktovat z duvodu zákazu od Policie ČR
prostě moje segra je mega mrcha. jen by mě zajímalo co a komu vám posílala za fotky


Nechci bejt nejakej hnusnej nebo tak ale me se to cely nezda .. obzvlast tak formulace co sem ti zaskrtl tucne. Myslis ze by si mohl poskytnout kopii toho rozhodnuti ? Dam klidne mail nebo fax.

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 15:32 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009 18:11
Příspěvky: 41
Jahy píše:
Elros_Menora píše:

Nechci bejt nejakej hnusnej nebo tak ale me se to cely nezda .. obzvlast tak formulace co sem ti zaskrtl tucne. Myslis ze by si mohl poskytnout kopii toho rozhodnuti ? Dam klidne mail nebo fax.



to nepujde pač byli osobně u mě doma, dostal sem jen prostě dobrou radu abych se jí vyhejbal, abych neměl potíže, prej už takovejch pár případů řešili ve varech.
Jinak nevim co se ti na tom nezdá, promiň ale tohle je moje osobní věc pokud s někym přestanu chodit nebo ne,nebo se to odehraje jinak, je to muj osobní život a nerad si nechávam sahat do osobního soukromí.To je jako kdybych se tě zeptal kdy, kam s kym deš a co tam s nim budeš dělat, víš připadáš mi jak muj bejvalej nevlastní otec, kterej naštěstí už s náma neni.

_________________
Nályë taura ohtar.Indolya na ve ráva.Melya lendur.

http://www.youtube.com/watch?v=hJkm5R40Hj0
http://www.youtube.com/v/rbTozgoj9OQ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 15:44 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009 18:11
Příspěvky: 41
Johnny Knoxville píše:
Tak ta tu vitam a musim povedat, ze mi tvoja prihlaska padla do oka :) Avsak sam asi najlepsie vies, ako sa odohrala tvoja minulost a napravit to bude velmi tazke, preto ti prajem vela stastia u adeptmasterov...a zatial len radim, pridaj si ludi na ICQ, alebo aspon mne osobne este nic neprislo :roll:



pamatuju si že sem chvilku byl u silmarilionu, nemesis,pak jedna gilda která už je dávno smazaná ale nepamatuju si její název, hlásil sem se do křdel noci než se uplně rozpadly,dál sem byl nějakou dobu u camelotu, a proč sem odešel z camelotu je ten duvod protože mi dosta vadily pkčka udajně sme byli pod protekci hated a tlupy jenže pravda byla opakem a já je neměl rád navíc Morf s Marastem sou mamonem a svými veleůspěchy pohlceni natolik že člověk jako já byl pod jejich úroveň nemam je rád prostě.Něco ve stylu hikiho Night zná hikiho nároky na dungy aspol.jo ještě sem byl nějakou chvíli v heroes ale odtamtud sme s Ebayem utekli protože urza byl nervní a hnusnej GM akorát dokázal buzerovat a nebyl nikdy s našim snažením ani výkonem spokojenej, i když mu ebay udělal novej web tak to urzovi bylo málo,tak sme mu naspali jakej je to krkoun a odešli z gildy pak po čase když mě ressl v pvp zoně a dověděl se že ten negr za kterýho sem tam byl sem já tak se mě ještě s jendim jeho kámošem pokoušeli sjet ale neuspěli protože sem jim drív portl do pryč jinak upozorňuju on tam byl za shaeru modráka a ten jeho kámoš byl taky modrák, důvod proč mě předtim ressoval byl ten že mě pk pojelo a pak prasklo že sem to já jako calderik, a když sem u tohotak moje první gilda byla MK a tam sem skončil pač se nedungovalo, nebyl sem takovej příznivec RP - který mě nebavilo a taky se mi nelíbili ty jejich desátky z každýho harvestu.

no toď asi vše no jinak kamoši tady co mi zustali s kterejma občas někam vyrazim sou Rod Sackets-cler, Xan Negr, White Nerdy, Night , Artemis, Mezek, Andre, Mrtvola, to sou lidi s kterýma sem tak poslední dobou ve styku jinak se silmem tak trochu udržuju přátelskej vztah
jen jedinej kterej už v silmu neni koho nemusim je Davissman kterej mě podlved s prodejem baráku v britu jeho nynější majitel je Cool Art a Shellinka

_________________
Nályë taura ohtar.Indolya na ve ráva.Melya lendur.

http://www.youtube.com/watch?v=hJkm5R40Hj0
http://www.youtube.com/v/rbTozgoj9OQ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 15:47 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009 18:11
Příspěvky: 41
jinak jahoďák mě zná ví že sem svýho času tady dost hrr, nebo mil od silmarilionu ta by určitě o mě dokázala říc že sem byl dost často zbrklej a nerozvážnej, jinak mě si tu každej pamatuje že sem byl dost ukecanej a kolikrát když si někdo myslel že bude na mě hustej tak sem byl dost držkatej. Toť minulost a to je konec mí starý ery končim se starým životem chci žít nanovo a ne se furt otáčet jak lála za tim co bylo už mě to nebaví.

_________________
Nályë taura ohtar.Indolya na ve ráva.Melya lendur.

http://www.youtube.com/watch?v=hJkm5R40Hj0
http://www.youtube.com/v/rbTozgoj9OQ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 18:10 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Tak neco uplne nesouvysejiciho s uo
Nejses mozna zlej clovek, ale tvoje uvazovani a jednani je proste pro me uplne mimo, skoda, ze si nekdy nemel nakej "vychovnej vzor", proste, aby ses naucil co je normalni a co neni
Ty jedes podle sebe, coz je dobre, ale ne vzdy musi to co te zrovna napadne bejt "normalni"
Ono i ti grazli zde hrajici vi, co je lumparna a co neni, co je hloupost a co neni, je fakt, ze z jejich ega stejne vypadne to co je nejlepsi jen pro ne, ale u tebe mam pocit, ze hlouposti rikas nevedomky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 18:14 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009 18:11
Příspěvky: 41
No jde o to že v životě sem nikdy neměl svůj vzor muj táta namě kašlal od narození nevlastí táta nás opustil c nejhorší době a mě nezbylo nic než se postarat o nemocnou mamu a malou segru. Jedinej vzor kterej sem jakby měl byl muj děda a díky němu a díky tomu že mě kdysi učil hrát šachy tak mam jen smysl pro taktiku jinam všechno ostatní sem si musel vydobít sám.
Jinak řečeno co si člověk sám neudělá to nemá.

Já prakticky svým spůsobem pořád hledám sám sebe i když mam jakejsi cíl tak to furt neni ono.
Dokud nepoznam pravou podstatu samotnýho bytí tak budu furt bloudit za svým stínem.

Akorát jedinej muj uhlavní problem byl, je a bude a to je že sem dycky byl upřímnej člověk.
Možná blbost já vim, ale toho se snad nikdy nezbavim.

_________________
Nályë taura ohtar.Indolya na ve ráva.Melya lendur.

http://www.youtube.com/watch?v=hJkm5R40Hj0
http://www.youtube.com/v/rbTozgoj9OQ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009 21:31 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Mozno to bude vyzerať zaujato ale to mi je fuk.. jednoducho mám pocit že sa snaži koľko vie.. a hlavne povedal veci ktore chcu dosť odvahy.. a myslím že aj veci ktoré by asi málokto povedal ludom ktorých v podstate nepozná.. dúfam teda že aspoň jeho snaha u váš zaváži keď len trošku

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009 08:09 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
Pekna prihlaska ale za ten wu teng bo jak si to tam nasmolil bych ti placl pres prsty

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009 08:27 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009 18:11
Příspěvky: 41
sem to už opravil stejně to bylo starý

_________________
Nályë taura ohtar.Indolya na ve ráva.Melya lendur.

http://www.youtube.com/watch?v=hJkm5R40Hj0
http://www.youtube.com/v/rbTozgoj9OQ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009 15:13 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008 19:13
Příspěvky: 362
Ahoj, tak tě tu vítám... :)
Začnu možná trošku zhurta....

1) Přidal jsi si mě do icq?

2) Přijde mi to trochu hodně divné s tvou přítelkyní. Měla afk prohřešek 10.5.2009, který jsi jí ty měl údajně odmítnout vykopat a v té době jste tedy spolu ještě žili. O dva týdny později už máš od policie zákaz se s ní stýkat. Nenapadá tě, co by na tom mohlo nesedět? +prý jsi jí zakazoval TS, aby jsi neslyšel ty hlasy, protože už opravdu nehraješ a 14 dní po tom, co se Amonťata ozvali, že se jim to nezdá a jestli náhodou nejsi Valkýra ty je tu tvá přihláška :D .

3)
Elros_Menora píše:
pamatuju si že sem chvilku byl u silmarilionu, nemesis,pak jedna gilda která už je dávno smazaná...

Znamená pro tebe to, že máš u Amonthie podanou přihlášku, že jsi u ní? Protože v Nemesis jsi nikdy nebyl ani adeptem, co já vím...

4)
Elros_Menora píše:
...dál sem byl nějakou dobu u camelotu, ... navíc Morf s Marastem sou mamonem a svými veleůspěchy pohlceni natolik že člověk jako já byl pod jejich úroveň nemam je rád prostě....

Píšeš tu hodně o svém "nepříjemném" (nebo jak to mám nazvat) chování v minulosti. Nenapadlo tě těkdy že jsi nebyl pod Marastovu úroveň proto, že jsi neměl mamon (nebo nebyl mamonář, nebo jak to vlastně myslíš), ale spíš proto, jak ses choval?

5)
Elros_Menora píše:
... Toť minulost a to je konec mí starý ery končim se starým životem chci žít nanovo a ne se furt otáčet jak lála za tim co bylo už mě to nebaví.

Minulost si neseme sebou, je naší součástí. Ty se jí třeba můžeš zbavit tím, že na ni zapomeneš, ale pro ostatní to vyřešené nebude. Zapomenout na ni je podle mě srabácký, měl by ses s ní poprat, a ne za každým slovem každýmu zdůrazňovat, že se o tom už bavit nebudeš...

6)A za poslední by mě zajímalo, jak by jsi zareagoval dnes, kdyby jsi šel doprovázet úplně NB mágini pro mad unicorna, když by na sobě neměla nic než róbu a dopředu by jsi věděl, že to tam vůbec nezná a v pvm je nb a ty monstra by vám dávali dost zabrat. Utekl by jsi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009 15:28 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
No neviem žížo ale jeden čas som vnímal za menom Calderik skratku Nemesis.. A mna si tiez nepamatas a predsa som v nemesis oxidoval istý cas :) Teda skor prvého pol roka od založenia :)

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009 15:32 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Tak tak... Jak píše Žížalka svou minulost si každý nese s sebou a pro někoho to může být docela kotva jako například u Tinkyho. To že se člověk polepší je sice hezké ale jeho činy zapomenuty nejsou a musí za ní nést následky. Takže se musíš snažit aby si získal hodně plusů, minulost ti totiž zatím vynesla jeden velký mínus

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009 16:24 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008 19:13
Příspěvky: 362
Night Warrior píše:
No neviem žížo ale jeden čas som vnímal za menom Calderik skratku Nemesis.. A mna si tiez nepamatas a predsa som v nemesis oxidoval istý cas :) Teda skor prvého pol roka od založenia :)


Opověď hledej časem ve své přihlášce :) .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009 16:37 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2008 12:56
Příspěvky: 90
Žížalka píše:
Ahoj, tak tě tu vítám... :)
Začnu možná trošku zhurta....
1) Přidal jsi si mě do icq?


Čus, tak tě tu taky vítám, sice pozde ale přece. Mám stejný dotaz jako má žena. Přidal si si mě do icq? ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009 11:30 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
Seženeš do gildy 100k oček , které od Tebe gilda odkoupí za 5gp kus.

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009 11:46 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009 18:11
Příspěvky: 41
no tak jo tak ja teda du:-D(už zase práce?){Warcraft3}>/D

_________________
Nályë taura ohtar.Indolya na ve ráva.Melya lendur.

http://www.youtube.com/watch?v=hJkm5R40Hj0
http://www.youtube.com/v/rbTozgoj9OQ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elros Menora - žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009 16:02 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009 15:36
Příspěvky: 61
Elros_Menora píše:
...dál sem byl nějakou dobu u camelotu, ... navíc Morf s Marastem sou mamonem a svými veleůspěchy pohlceni natolik že člověk jako já byl pod jejich úroveň nemam je rád prostě....

Zdravim guildu Amonthia
Morf s Marastem rozhodne nejsou zaslepeni mamonem ani uspechy...Odsuzovali Calderica pro jeho herni projev a predevsim pro jeho herni um kterey byl na bodu mrazu...

Caldriku kdyz se urazis a odlognes(v dungu) v situaci,kdyz ti vytknu ze nepijes za wara gska a ze ses odenej ,do dungu,v pvp eqip.Pricemz se chlubis co sis nakoupil za eqip a schranujes ho v sekurce.Hajis se tim ze neveris v uspech vypravy...Tak to se potom nemuzes divit ze te nekteri lide nemaji radi.

_________________
Správce charity válečníku.
Jó dřív to se panečku vraždilo...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 121 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz