Amonthia

Právě je 28 dub 2024 19:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zuzka - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 12:42 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 25 kvě 2009 10:32
Příspěvky: 13
Zdravím

V realu se jmenuju Radek Kolařík bude mě 20 let.
Vlastním postavy:
Zuzka: Mag Pvm skilly max
Lovely: Warior max pvm skilly
Ajhalos Von Fera: Klerik v treningu
Johan: PK ale už neaktivní skrze neaktvitu a nebaví mě pvp jak pvm

Já na DP: Moje prvni guilda byla +S+ duvod k odchodu byla neaktivita. Další byli Kačeři co asi dost znáte každý no. Ted presne netuším esi Braterstvo byla ta gilda před imortal ale byl sem u ní adeptem dokud si Artur nezmyslel,že člověk který de klerika i nemože vzít Elfí tětivu a tak sm byl zamítnut.Immortal byla další guild ale jeji putovaní bylo velmy krátké tak sm odešl skrz neaktivitu. Do Strangers tam sem pusobyl jako hlavní klerik spolul s Elém po větší rozepři ,že jsem práskač sem odešel(nebyla to pravda),ale po dlouhém pátrání se došlo ževše práskal Zedník Magic John dostalo se mi omluy ovšem už sem se knim nevratil. Poslední guilda byla Cruaders a odstoupil sem jelikožpřes všechny snahy něco zorganizovat tam sou lidi líní něco jít.
Na DP hraju skoro od začatku cirka 7 let(Pamatuju eště frosta jak trejnil wampíka). Zkoušel sem Endor a Morii ale nenatchly mě tak moc jako dp.

PVP jedině modrý vs red nemám rád prasení a poslední dobou sem odně proti RED.

Vasi guildu sem si vybra protože chci solidni kolektiv a ste aktivní.

Inak mam praconi vytizenost su přes týden v raci tkže moc aktivní nejsem jen odpoledne a večeru.

Na srazy bych klidně dojel pokud by mi to nekřížila prace.

Kontakt na mě: 335-556-440

Dekuji Vam za Vas cas a za precteni prihlasky.

S pozdravem,

Zuzka


Naposledy upravil Zuzka dne 26 kvě 2009 13:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:08 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Ahoj Vítam ťa tu u nás nemal by som sa moc motať do práce členom guildy ale s tím PK budeš musieť asi niečo urobiť, inak by som ti ešte radil pridaj si na ICQ členov guildy a ostatných žiadateľov..čo si máme myslieť o prihláškach ktoré si napísal do iných guild? Čo tie ostatné chary ktoré si v tejto prihláške nespomenul a v tej druhej ano? ešte si tu nespomenul ani všetky guildy.. Ale inak zvyšok nechávam na členov guildy..

Myslím že na začiatok bude stačiť vysvetlenie:)

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:11 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
http://www.empair.wz.cz/forum/lovely-4- ... a-609.html

Rozpovidej se trosku vic myslim ze si nam spoustu veci nerekl.

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:16 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Zdar Zuzáku,
za mága ti to v Drowech šlo.
Ale jinak sepiš postavy i z dřívějška, dále pak odkud jsi?
Je Ele na kluky?
Je Bimbo alkoholik? :)

A jinak v tom cechu warriorů si mě vidět nemohl, protože v té době cechy takhle nefungovali a trénovával jsem v Nujelmu a později na jižním ostrově Jhelomu. Ale to už jsem ti říkal :)

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:17 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 25 kvě 2009 10:32
Příspěvky: 13
Rozpovídej se.. :) zaleží v jakém ohledu a strany se mám rozpovídat. Esi pvp či pvm. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:22 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Popovidej nam o Imortals a Kaprovi ;-)

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:27 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 25 kvě 2009 10:32
Příspěvky: 13
NO tak teda ak se ptál Frostík:
Bimbo je mega alkoholik :p a Ele je na kluky jen trošku na mě to sice zkoušel,ale nedal sem se. A ted tedy k Dřívějším postavám.
Uplně zakladní postava byl Tinky(ranger full) to byl moj začatek na dp. Poté nasledovala Wariorka Stefanie a Za ni hned ranger Stefanii ty byli adepti asi 2 roky u +S+ ale jelikož sem hraval z herny tak to bylo težké hrát když nám ji zrušili tudíž byli smazány. Poté sem si koupil new pc a samozdřejmě nový internet.. Založil postavu Doktorka , JOhan Lysina, Johan Krvavec a samozdřejmě kutila Johana Kladivo. Doktorka byla velkým přisluhovačem dobra ale jeji slušné a poctivé výkony skřížily bimbovy cesty jak samy víte koho bimbo měl pod sebou nepřálo mu zrovna slunce štěstí (nemluvím teď o mamonu) mluvím teď o povaze. Takže sem s Bimbáskem hrál a dopadltak jak sem teď.. Teď u se toho težce zbavuje ale věřte tomu či ne snažím se dosáhnout maximalních výkonů..Ale podme dale do nitra.. Po nějaké době nám smazaly bimba a řekly sme si s bartem že to potahnem což bylo za příčinou vytvoření postavy Phoebe s pomoci našeho mastra paladina Hornblowera. Ale ani to nam nepomohlo tudíž sem se zapletl s Gildou LAW a už začalo vše padat do horoucích pekel.. Doktorka Delete bugvaní Phoebe delete bugvaní vše bylo ale ve stilu že prostě mi něco ukazaly a ja sem šel sními pak už to tedy nejde vratit ... a teď sme u postav že končím na DP .. pauza 5měsíců a začala Éra Johana můj klerik který je nyní pk... a lituju toho d teď.. že sem se nechal přemluvit.. Dále sem měl i pujčeného rangera Ruvisstese.. ale toho sem poté pujčil kamaradovy a toho zabanovaly takže bylo po ragovy..
Další dotazy klidně ozvedu ale myslím že taghle to asi bude stačit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:36 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Noo mne by to vysvetlenie celkom aj stačilo.. teraz keby si sa ešte vyjadril k tým veciam čo spomínal Jahoda.. inak GL.. pokiaľ nás teda nesklameš.. Všetko je na členoch guildy.. Asi by som ešte dodal nezabudni na tie ICQ aj žiadateľov.. minimálne tým dokážeš že máš záujem

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:46 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Mně to stačí, díky.

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 13:50 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2008 23:05
Příspěvky: 104
ohledne ty tetivy a ukonceni zadatelstvi v braterstvu - kdyz si zadatel na svy prvni vyprave s gildou zacne delat naroky na itemy z lootu, aniz by si precetl pravidla deleni lootu te gildy, kam se hlasi, a zacne byt hruby ne-li sprosty, tak to holt nepusobi moc dobre

jinak Phoebe, jestli to byl necro, tak ten praskal vypravy minimalne jedne gildy

_________________
"Oh god. Just when you thought life couldn't get any worse, you're a virgin with a sexually transmitted disease."
---
WhAT DOTh LOVE BE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 14:04 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 25 kvě 2009 10:32
Příspěvky: 13
Nebyl sem vůbec hrubí a dokonce sem nabídl že ji vyměním z5 za inej item ale řekl artur že už je pozdě tak sem odešel. (ale to je mimo no to už radšej nepišeš)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 14:07 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj, icq co se mi přihlásilo. tu už mám a dokonce červeně zvýrazněné.
Pokud vím hrál si clerika Doktorka a všeobecně si byl znám jako Kelly. Nevim jestli je to nahoda ale s t2b jsem šel několik dungů a vždy nás pojeli pk tebe nikoli....
navíc nejsi znám jako moc čestný hráč.
Poprosil bych tě, abys napsal všechny tvé bývalé postavy(nejen své ale i za které si kdy logoval a jejich povolání) a prohřešky :)
jsem z toho trošku zmatený :)
BTW... Máš rád čaj?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Naposledy upravil Denny dne 26 kvě 2009 14:11, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 14:08 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
The Heretic píše:
ohledne ty tetivy a ukonceni zadatelstvi v braterstvu - kdyz si zadatel na svy prvni vyprave s gildou zacne delat naroky na itemy z lootu, aniz by si precetl pravidla deleni lootu te gildy, kam se hlasi, a zacne byt hruby ne-li sprosty, tak to holt nepusobi moc dobre

jinak Phoebe, jestli to byl necro, tak ten praskal vypravy minimalne jedne gildy

ano byl a byl tim velmi známí, mě samotného s ním z 70% doběhli pk a po jeho odmítnutí brát ho s sebou to ustalo. Navíc jeho např ve fdd nechali naživu a normál odejít

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 14:24 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 25 kvě 2009 10:32
Příspěvky: 13
Ano nepopírám,že znám veškérá pk co dobíhaj a běhaj pvp jak cove tak dungy. Ale jedno určitě nikdy bych neprozradil svoji vypravu a tomu věřte. Já si idu dung abych se nějak zabavil ne abych pokazil celou linii hraču kreří si dou zahrat a bavit se semnou. Hrače které sem hrál? Nevím esi vyjmenuji přesně.
tak tedy: Tinky(rang), Stefanie(warior),Stefanii(rang),Doktorka(klerik),Johan Krvavec(wamp),Johan Lysina(nekromancer),Phoebe(nekromancer) <-- tady chci jen dodat že jak sem měl pauzu tak za tuhle postavu hrál člověk krterý se menoval zabyjakmožná mnozí vícže to byl hroznej hráč ale neměl sem nikoho ineho po ruce kdo by m hlídal postavu.,Johan(klerik),Ruvisstes(rang),Frotto(mag),Danda(nekromancer),Lovely(warior),Alan(wamp),Partizan(nekromancer),Jagemaster(wampir),Tresnicka(klerik),Ale nini hraji jen Zuzku,Lovely a Ajhalose vonFera. inak mam rád čaj dokonce nic inýho nepiju kromě v létě :) a nejlepší je Pickwick! není to z toho že bych si tě chtěl udobřit bo tak ale z toho že ty ostatní čaje sou takové suché :p tento je aspon takovej inej no ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 14:44 
Offline
Maminka <3
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 06:59
Příspěvky: 806
Denny píše:
Ahoj, icq co se mi přihlásilo. tu už mám a dokonce červeně zvýrazněné.
Pokud vím hrál si clerika Doktorka
BTW... Máš rád čaj?

To jako ta modrá Doktorka, která šla i do modráků. :roll:

_________________
Nebezpečné je věřit i nevěřit. - Phaedrus

Něco jako přítomnost v podstatě vůbec neexistuje. Ať zaměříme pohled kamkoli a díváme se, nic nevidíme takové, jaké je to skutečně nyní, v tomto okamžiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 14:48 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 25 kvě 2009 10:32
Příspěvky: 13
MOdraky sem nezabijel. Jen ty co na mě zautočili umyslně. Inak neublížim ani mouše bez křídel. :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 15:17 
Offline
Potulný kejklíř
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2008 11:22
Příspěvky: 803
jakze to bylo s tema Immortals?

_________________
PS: I přes support a několika násobný zvednutí GM celé výpravy jsme řekli NE, my poklad nechceme


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 15:36 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 25 kvě 2009 10:32
Příspěvky: 13
Nevím ja k bych začal prostě sme hraly a napsal mi marius či nechci dělat maga v jeho gild pak nějak přestal hrat tak tedy sem hrál s kentem a yeny po sleze se přidavaly další a další no a pak sme neměli kam davat věci . tak sem tedy řekl udělame securku pro gild. Udělala se a skladaly se do ní nějaké určitě věci co jsem já prostě řekl že budou propadat guildě. (jablíčka, časti/sochy,ice wiky,mystiky). Jenže přes všechny libi mariuse že se vratí a kentovy že začne opětdavat do kupy gildu se nedělo nic hrál sem jen já a pár hraču hlavy guildy neaktivita. tak sem řek že si vemu menší čast za odchozené dungy které sem sám musel tvořit a přemlouvat je ať vůbec jdou. A zthoo toť tento incest.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 15:38 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
aVATaR he?

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuzka
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009 17:59 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
Čauves...no přidej všechny na icq atd... a z kama jsi? Nebo nevidim, že bys to tam měl napsany..

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 200 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz