Amonthia

Právě je 29 bře 2024 08:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pantáta JirQáč - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 07 úno 2008 16:10 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2008 15:40
Příspěvky: 15
Hoj valecnici... Me jmeno je JirQáč.. :D Jako mlady jsem bydlel na vesnici (Sokolov - asi 30000obyvatel :D )a byl jsem vyucen k chovu (elektrickeho proudu na stredni :D ) a praci se zviraty, nejradsi jsem mel toulky lesem, ktery jsem mel primo za barakem. Jelikoz jsem v prirode vyrustal jsem s ni spjat, velmi dobre rozpoznavam stopy zvere. Jelikoz na vesnici neni nikdy moc jidla..( znate to :D ) tak jsem hubeny a neunesu moc tezke brneni. Nejradsi jsem vyrabel kuse, male ale lehce prenosne a hlavne lehke. Kdyz jsem v 15 byl poslan do mesta za praci, netusil jsem jak me mesto zmeni... Zjistil sem ze jde jen o mamoN s velkym N. Nevedel jsem najednou kam jit... Lide mi napovedeli at jdu do cechu, tak jsem stravil XY hodil trejnem a sel do mesta, ve meste Cove (ktere je zname tim ze zde lide okazuji mamon a skill) jsem potkal Luxiana, ktery me naverboval do Braterstva. Prosel jsem s nimu par jeskyní, např.: kouf, destrd, šejm, psyklopy :D, z tech nejtesich sem nesel jen asi "přijde říši" a despajs. Nyni je mi 20 a zaroven s lovem studuji prvnim rokem mistni akademii, jmenuje se ZCU a ucim se mistrem ochocovani- elektriky. (ZCU - Elektrotechnika - Technicka Ekologie) :D Adresa skoly pro vas kontakt: Třetí barák z prava od banky v Scara Brae, Scara Brae 753 92. Jako zakladni skolu mam ze zaverecneho hodnoceni:

Magie 1,
Strelba 1,
Stopovani 1,
paklíč- zámečník - 3,
taktika boje 1, Leceni 1,
boj se zbranemi - 2
boj beze zbrane - bal jsem se :D
ochocovani - 5 , - njn priznavam se... :( propadl sem... nesnasel sem ty hodiny ochocovani v hnusnych spinavych stajich...
obrana se stitem - 1,
anatomie - 1,
rybareni - 1
kopani - 3
hra na schofku - 1 :D :D

Muzu dat ruku do ohne za to ze jsem nikdy nenapomahal vrahum, vzdy sem byl proti jejich cinum, nikdy jsem se k nim nechtel pridat a velmi rad bych pomohl v jejich vyhlazeni :D
Zatim nespachal ve svem zivote zadnej trestnej cin, jen prestupek a to za to ze sem zabihal z boje do mesta... - 0 karma :D
O vasi guilde jsem se dozvedel ve stare skole. Muj kamarad k vam sel, byl o rok starsi, a tak jsem slysel vypraveni. Nadherne vypravy, pohodovy a vstricni a taky vychovani lide, se kterymi se da pokecat a i zaakčnit v dangu :D
Z braterstva me vyhodili ze prej sem nebyl vubec pripojenej. Vidim to tak ze dexxx tam byl tak 10X min nez ja a ostatni rekli ze ma zkouskovy, mel jsem ho taky ,ale byl jsem tam porad.. Nesedl jsem Artuhrovi a Regimu, takze Dex prej nic nenadela :) S tim kamaradem sme chteli jit jedine znova do stejne skoly, ale me nejprve vtahlo braterstvo, ale ted mam prilezitost se pridat ke svemu kamosovi, chodit s nim dungy a taky s ostatnima a poznat nove... Byl jsem s vama asi 4-5 vybrav - jeskyne , stare piratske pokladky.. (ty chodim rad i s tim kamaradem- nejradsi 4 lvl a FENA CAAAAST!!!! :D )
No to je asi vse. Lidi od vas jsou zatim cool, pohoda pokec, libi se mi na vas ze na hrani pouzivate TS, rad pokecam a dung se jde lip. Krizovky jsou pak lepsi, ne psat ale mluvit (treba PK nebo vyleh),
Uz nevim co dal psat... Jo jasne muj cil v UO? chci mit ochocene vsechny musty co na tomto svete jsou ochocit a pak se o ne nekde na samote u lesa pryc z mesta zacit starat.

Jo a momentalne jsem schyzofreni a vedu 2 zivoty: randžýr pantata JirQa a valečnice panimama JanicQa, ale to nereste v dungu se to projevovat nebude :D :D

Tak to je vse, snad se vam to libi, vymyslel sem neco bez tech vasich pravidel, snad sem si vymyslel svoje ok a popsal sem jima vse co ste chteli slyset, je to spojene REAL a RP pribeh tak nak... Narychlo, ale zasa uz mi to trva, tak sem si s tim dal jako trochu zalezet :D
Tak povidejte, bijte me krizujte me. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 07 úno 2008 16:16 
Offline
Řezník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 17:55
Příspěvky: 519
To hodnoceni jako ve skole je originalni, hezka prihlaska. Mas tam asi vsechno krome icq na tebe.

Kdybys mel sochu a Amonthii by chybela jedina socha na mesto, dal bys ji? Bez moznosti navratu sochy.

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 07 úno 2008 16:20 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 01:24
Příspěvky: 725
Lock?

neumi zamecnictvi, co to je za ucne?

_________________
9 songs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 07 úno 2008 16:42 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2008 15:40
Příspěvky: 15
hmm, bohuzel ted nevim s tou sochou, vim ze chces slyset jo, ale rict jo tak blabolim. Muselo by se to rozebrat (nejlip u marihuanove cigarety) ze vsech stran, podivat se na problem z mnoha uhlu :D mozna byste me i ukecali, ale postupem casu si myslim a doufam v to (ve spravne guilde bych mel rict hned jo) ze si vybuduju uctu a dal bych vam ji jeste nez byste se me zeptali, protoze bych vam tu otazku videl na ocich.. :D to je guilda! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 07 úno 2008 18:29 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Ahoj..

Plánuješ udělat taming?

Nějákou další postavu?

Jakej dung je tvůj nejoblíbenější?

Preferuješ O nebo CH?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 07 úno 2008 22:10 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Ahoj. Přeju hodně štěstí při přijímání.
Přihláška je pěkná (po dlouhé době něco, co není jenom vyplněná osnova, a tak to má Alde... rád :p ) ...akorát jsem nepochopil to s tou elektrikou :oops: a nenašel odpovědi na otázky ohledně kodexu - čili sem s nima.

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 07 úno 2008 22:23 
Offline
Modrá Amazonka
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 22:16
Příspěvky: 313
Chapu-li dobre...ochocovani za 5...tedy neni vytreneno? ;) ...eeej to ti tedy nezavidim :)

_________________
Dokud žiješ, sluší se doufat...
Básně priapské

S radostí ber co přítomná chvíle dává,
vážné pusť z hlavy...
Horatius


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 08 úno 2008 06:43 
Offline
Maminka <3
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 06:59
Příspěvky: 806
Mil píše:
Chapu-li dobre...ochocovani za 5...tedy neni vytreneno? ;) ...eeej to ti tedy nezavidim :)

Já taky ne. Nelibilo se mu ochočování ve stájích, tak teď bude muset ochočovat v přírodě. :lol: A že bude, na to si posvítíme 8-)

_________________
Nebezpečné je věřit i nevěřit. - Phaedrus

Něco jako přítomnost v podstatě vůbec neexistuje. Ať zaměříme pohled kamkoli a díváme se, nic nevidíme takové, jaké je to skutečně nyní, v tomto okamžiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 08 úno 2008 19:08 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2008 15:40
Příspěvky: 15
:D kodex? je uplne ok. Taming nemam, zacinam ho delat cca do tejdne. CH / O? libilo se mi to ale od dob true je to peknej shit.. (kazdej ma svuj nazor)
Diky za kladne ohlasy k prihlasce... Nejoblibenejsi dung? asi ten kde je nejvic mamonu... a jinak jako kterej se mi nej libi... neni nejtezsi ale rad mam FDD, Cove a Kyklopy mam rad.. To s tou elektrikou bylo mysleno tak, ze sem udelal stredni prumyslovku (elektro) a ted sem na vejsce taky elektro :D Snazil sem se vpojit real lajf s virčualem v UO...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 09 úno 2008 13:37 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Jak se postavíš k situaci že se půjde maliiiiiiinkatej dung ty přijdeš za rangera a tom prostě někdo z guildy řekne rangera nepotřebujem, jak se zachováš ?

Nevadí ti že je v guildě celkem dost rangerů a že budou před tebou preferovanější poněvadž maji taming?

Jsi schopný vytrénovat clera jen proto že ti to někdo řekne? Hrál bys ho?

Máš rád Mamon ?

Jaké máš cíle na UO a v Guildě?

Čím si myslíš že budeš přínosem pro guildu?

Co ti říká Cove a s ním spojena jména Jiřinka a DarkShadow?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 09 úno 2008 17:11 
Citace:
Jak se postavíš k situaci že se půjde maliiiiiiinkatej dung ty přijdeš za rangera a tom prostě někdo z guildy řekne rangera nepotřebujem, jak se zachováš ?

bud se zachovam jako spravnej ranger a premenim taktiku :) uz sem sel ciste heal.. 4 natvdro tlacitka jako Cler + Stit, a nebo lognu wara Panimama JanicQa...
Citace:
Nevadí ti že je v guildě celkem dost rangerů a že budou před tebou preferovanější poněvadž maji taming?

hmm to je na pytel, povazujte me jako takoveho nadwara :D vetsi DMG a z dalky :)
Citace:
Jsi schopný vytrénovat clera jen proto že ti to někdo řekne? Hrál bys ho?

vytrenovat : ne , hrat: jo
Citace:
Máš rád Mamon ?

Vim ze cekana odpoved bude ne. Ale odpovezme si popravde na cem tenhle svet stoji? Jasne ze na trave!
Citace:
Jaké máš cíle na UO a v Guildě?

cile na UO uz jsem psal a v guilde? Asi pohodovej tipek kteryho kamosi vezmou radi do dungu.. Nebo na pokec na mapu..
Citace:
Čím si myslíš že budeš přínosem pro guildu?

prinosem? Sem optimista a nikdy nekoncici srandickar ... hmm to asi ne co? no nevim, tak prinesu treba Grilovany Prase a Cokolody.. :D Prinos? Asi novej rang? dmg? tamovacka? :D
Citace:
Co ti říká Cove a s ním spojena jména Jiřinka a DarkShadow?

tyto jmena mi nic nerikaji, nerikam to proto, ze bych jim neco udelal a ted zapiram, ale opravdu mi nic nerikaji, klidne mi neco muzete pripomenout...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 09 úno 2008 17:18 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
JirQáč píše:
Co ti říká Cove a s ním spojena jména Jiřinka a DarkShadow? - tyto jmena mi nic nerikaji, nerikam to proto, ze bych jim neco udelal a ted zapiram, ale opravdu mi nic nerikaji, klidne mi neco muzete pripomenout...


To jsou moje postavy ;)

E: Pro přehlednost promazáno.
A poprosil bych autora přihlášky, aby se naučil quotovat, jinak si na něj došlápnu všemocným tlačítkem "odstranit příspěvek"!
MM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 15 úno 2008 01:00 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 10:45
Příspěvky: 120
Bydliště: Kyselá Prdel
Jirko musíš sa rozhodnúť či chceš húliť alebo chodiť dungy... spolu nemôžeš. Poznám ľudí čo sú v pohode ale ty nie. Takže u mňa veľké mínus za dnešný Ankh

_________________
Páni, už prichádzam na kloub lhacímu režimu.
Ahoj, tady je Homer Simpson a zdravím všechny skvelý holky tam ve svete rádia.
Homer moc nefungovať bez pivo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 15 úno 2008 01:36 
Offline
Řezník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 17:55
Příspěvky: 519
Elwing píše:
...

Naprosto souhlasim... -

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 18 úno 2008 21:52 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 18 led 2008 17:13
Příspěvky: 5
Ty problemy nebyly jen se mnou,jenze bohuzel nektery maji tu vlastnost, ze se proste boji rict na nekoho svuj negativni nazor, ale to se neda nic delat, nekdo musi byt ten zlej:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 21 úno 2008 16:52 
nebudem sa tu hadat, ale hlavny dovod neprijatia do Braterstva bolo, ze si nezapadol a to nielen voci arturovi a regimu, ale celkovo, ale sak to som ti vsetko pisal na icq, tak nevim jak to ze si to nepametas


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 24 úno 2008 12:22 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Dlouho jsem tě neviděl, ICQ jsem tady na tebe nenašel, kontakt na tebe asi nemám, napiš mi proberem pár věcí.

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 24 úno 2008 15:12 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:59
Příspěvky: 26
Dexx píše:
nebudem sa tu hadat, ale hlavny dovod neprijatia do Braterstva bolo, ze si nezapadol a to nielen voci arturovi a regimu, ale celkovo, ale sak to som ti vsetko pisal na icq, tak nevim jak to ze si to nepametas
koniec koncov artur nema rad nikoho (okrem nivy :p )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 24 úno 2008 18:53 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Co je s tebou ? Nejde ti počítač? Jsi na horách ? Nehraješ?

Třeba by bylo dobré dát o sobě vědet ať jsi kde si a nebudeš na nějákou dobu hrát, je to lepší než nic nedělat.

Ale to je na tobě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 25 úno 2008 10:28 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2008 00:35
Příspěvky: 75
Morlith píše:
Dexx píše:
nebudem sa tu hadat, ale hlavny dovod neprijatia do Braterstva bolo, ze si nezapadol a to nielen voci arturovi a regimu, ale celkovo, ale sak to som ti vsetko pisal na icq, tak nevim jak to ze si to nepametas
koniec koncov artur nema rad nikoho (okrem nivy :p )

Mňa ma Artu tiež rád :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz