Amonthia

Právě je 28 bře 2024 12:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 28 úno 2008 09:43 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2008 15:40
Příspěvky: 15
Lidi omlouvam se... Sem proste blbecek, omlouvam se ze sem se neozval... Abych to rekl na uplnou rovinu: velmi me bavilo s vama jit tech par dungu, UO me ale strasne omrzela kvuli 2 incidentum... Byl jsem for fun zabehat PVP v dung vybave. (tzn.: myth a +7 kuse atd.. :D) no a kdyz sem se sel vycurat od pocitace, tak sem se vratil a byl sem holej, vim ze sem idiot ze sem ani nehidl, ale bohuzel na me prisla megalomanska potreba... a jelikoz sem vycuranim prisel cca o 1M, tak sem proste vubec nemel chut hrat... No a kdyz sem tomu 2 den dal sanci, tak sem refl veci za cca 500k a sel cove :D dal sem ALT TAB, ze se mrknu na rozvrh kdy mam prednasky, a kdyz sem to tabl zpatky, tak sem lezel uprostred cove, kolem me modraci a ja fulla, a co me snad nastvalo jeste vic... Byl tam nakej debilek co me lotl jen aby si to mohli ostatni vzit z jeho tela... Vim ze to je zase moje demence ale fakt me to vytocilo a rekl sem si ze se nenecham takhle zdimat ze hry... Anarawen moc dobre vi o co jde a ze v tom neni nic jineho.. Na 100% budu jeste hrat, ale nevim za jak dlouho, momentalne sem asi 2tejdny nelogl a hraju hry kde drtim postrehama a reflexama (UT,CS,LFS).. Berte me bohuzel jako inaktviniho.. Nevim jak to resite u uchazecu. (predpokladam vyhazov, ale urcite jakmile zacnu hrat, budu chtit zase k vam, takze..... ) nehledejte v tom nic jineho, jen uz sem byl fakt vytocenej, ze jsou takovy lidi co prasi na max i za modraky v GZ a ze ja sem takovej blbec ze se necham vytocit hrou :D diky kluci... BTW: dalsi moje demence je ze sem vam ani nedal ICQ, ktere uz vam je ted stejne asi tak nak k nicemu co? : takze: 177352142... jo a WIlle k tomu dungu: Ten ank co sme sli byl ode me zahranej debilne, protoze: jsem na koleji s 5 tipanamaa ty se tady celou dobu bavi, hrajou na kytaru, podavaj mi jednoho speka za druhym a ja nechci svoje nej kamose posilat porad do prdele a proto se sem tam na ne otocim a neco prohodim a pak to dopada tak, ze si myslite ze vas vubec neposloucham a kaslu na to... :( je to zase moje chyba a demence, ale proste mi to prislo ze to jde a kdyz slo do tuhyho, tak sem zacal pak poslouchat...
to Arthu: zlej? nevim jestli to je neumis rict svuj nazor do oci a rikas ho za rohem a pomlouvas je zlost... Rekl bych spis slabost a neuprimnost...
to Dexxx: prvni co ste mi rekli a taky jako hlavni je, ze sem nechodil dungy, az pak z vas vypadlo ze nekterym z vas nesedim a az pak z vas vypadlo ze ste se shodli vsichni (krom Luxe) ze jsem hajzl, nicitel poburovatel a mrsina.. (prislo mi, ze je to jen kvuli tomu ze sem obhajoval svoji vejsku pred nakou béčkovou VS..) :D :D



Edit by Bean: Bud rad za takove spolubydli, taky si mohl mit sprty co se chtej jenom ucit a musel bys bejt furt jak myska.. Jen chlastej, zpivej a hul speky dokud ti to dela dobre :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pantáta JirQáč
PříspěvekNapsal: 10 bře 2008 14:17 
Offline
Smoker
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:57
Příspěvky: 997
Bydliště: Jičín
Lock.Nejevy zadny zajem o nasi guildu.
Az si rozmyslis a dojde ti ze my za to fakt stojime a ze sme nejlepsi, tak si napis novou prihlasku.

_________________
Kiss my shiny metal ass!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz