Amonthia

Právě je 28 dub 2024 06:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GaaL - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 18:57 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 23 pro 2008 18:55
Příspěvky: 29
Jednoho obzvlášť temného a bouřlivého večera v zatuchlé hospůdce U Tří Kapříků.
Vrchní skupina štamgastů holdující nad zlatavým mokem letošní sklizně živě klábosila okolo ohně o letošní úrodě, manželkách, dětech a tak porůznu zkrátka večer jakých bylo vždy hodně avšak..
Dveře se prudce rozevřeli a prudký vichr zhasnul okolní svíčky… Vstoupila temná postava s berlí kostěnou klepajíc o dřevěné pryčny s potrhaným hábitem kolem širokých ramen a temnou kapucou na hlavě zatemňující vousatý a vráščitý obličej. Její pohrdavý a pronikavý temný pohled propichoval své okolí do posledního detailu.
,,KDO JSI ZJEVE!!´´ Vykřikl jeden ze stálých pijáků. Avšak žádné odpovědi se nedočkal.
Temná postava se pomalu…..však jistým a pevným krokem zdatného bojovníka vydala k jednomu rohovému stolu daleko od ostatních.
,,BÝDÁKU, SPODINO, VANDRÁKU ZMIZ!! Na takové tu nejsme zvědavi ozývalo se od ostatních stolů kolem středového ohniště uprostřed hospody.
Temná postava usedla k rohovému stolu na kraji místnosti a čekala co se bude dít dál. Po krátce odmlce přišoural tlouštík s pupkem jak soudek ručičkama jak souček a hlavou jak Paroubek… přes stůl vykřikl:,,Máš čím PLATIT peníze prašulky hmmm??!!''……..
,,Co myslíš''zazněl hluboký hlas se sarkasmem v odpověď?
V tu ránu se zvedl nejsilnější ze štamgastů a zaútočil na temnou postavu. Prudký záblesk se mihnul vzduchem a pouze řev onoho hromotluka nasvědčoval že zápas je urychleně u konce. Temná postava se v klidu posadila a vyčkávala zda ji hospodský konečně obslouží. Hospodský znejistěl a ptá se: ,,Co si milostivý pán dá?'' ,,NEJSEM ŽÁDNÝ PÁN zařvala temná postava avšak mám srdce ušlechtilého rytíře a vezmu co dáš a poctivě zaplatím'' pravil hlubokým hlasem. Rytíř shodil svou kapucu a hábit a pod nimi se objevila pohádková zbroj, u pasu veleslavený meč Viking Sword of Honour a na zádech Rytířský štít vytržený samotnému Ďáblovi ze spárů.
Ohromeni ostatní přísedící kolem ohně pozvaly Rytíře sednout si mezi ně a popít zlatavého moku aby jim pověděl svůj dlouhý příběh.
,,Pověz nám své jméno člověče?''povznesl jeden z přísedících… ,,Mé jméno není to čím bych se měl chlubit'' pravil. Avšak povím vám ho:,,Jsem rytíř Garadien…Garadien z řádů paladinů bojující za slabé a odpůrce silných a to je také jeho PROKLETÍM. …,,Znám tě pravil jeden z přísedících po jeho levici s obličejem vrásčitým jak seschlé jablko, vím i o některých činech, které si vykonal…. některé hodny PRAVÉHO RYTÍŘE!, jiné však spáchané ze zuřivé nenávisti a hloupého mladí nemám-li pravdu pravil dědula s napínajícím uchem.
Ano máš pravdu za svůj život jsem udělal hodně dobrého i špatného ale nic zač bych se měl stydět. Nyní doufám, že začnu nanovo protože jsem našel hrstku, nových přátel kteří mě přivítali mezi sebe a které jsem doprovodil na několika dobrodružství. Nebude to lehké to vím, avšak doufám že mi dají šanci ukázat jaký je ve mne bojovný duch…. Je to kmen Zvaný Amonthia, pouze hrstka těch nejodvážnějších se může chlubit tímto jménem.. A dál už nevím co si vymyslet takže asi tak jsem se snad trošku představil a pochopily jste co jsem chtěl říct.


Tak konec příběhů a teď tvrdá realita.
Asi bych vás nejprve chtěl všechny pozdravit..ZDRAVÍM jak se máte? Co nového, co škola, co real atak podobně.
Teď zase já mé jméno je Filip. Bydlím v takovým zapadlý vesnici jménem Ústí nad Labem tuším, že kousek od Miramar(Teplice) Dva dny zpátky jsem slevil 19-náctiny, pro mě hodně deprimující věk nejradši bych si sbalil svoje saky paky a valil to už směrem na hřbitov ale to by bylo moc jednoduché. Studuji střední zdravotní školu 3. ročník bohužel jsem propadnul, konkrétně obor laboratorní asistent, takže si ze mě neutahujte že jsem sestra!!
Moje záliby jsou vcelku všelijaký zkusil jsem všechno a největší mojí zálibou je teďka přítelkyně takže malinko pod pantoflem ale ultimu mám u ní taky nainstalovanou. Dál asi jako každej 19-náctiletej rád skočím na jedničku do hospůdky, občas dám i toho špeka zajdu na koncert atakpodobně..
Teďka něco k ultimě..
Ultimu hraju už nějakej ten pátek nevím přesně. Asi k nejdřív k postávám co jsem logoval a chivlku je i aktivně hrál: Zodiak(negr) Bloody King(warrior jeden čas v LAW pak šel majitel Kovaren) Agronom(pk mage tlupa nehraju uz dlouho) Death Storm(Pk negra logovla jsem donedávna už neloguji) další postavy si už nepamatuju
Postavy který aktuálně loguji je můj hlavní Paladin Garadien-skilly max, questy hotový dominik tak 50x knightky asi 10x nb nuzky dýka nějaký ty malý úkoly v qeust booku
Warrior Max ( Kamarádova postava a taky jeden z nejlepších kamarádu na DP co mám, s ním mám společný majetek všichni ho dobře znáte)
The Hardy Necromancer původní majitel již nehraje a tak se o něj starám
Saturas mage, Red Faction-paladin, Persian-craft a dál už nevím..
Co se týče pvp pvm hraji rád všechno, ohledně dungeonů jsem prošel také všechno.

Důvod výběru vaši guildy..dlouho jsem o tom přemýšlel proč pak jsem si uvědomil jednu věc nehrajete jako bezmyšlenkovitý stroje ale záleží vám spíš na reálu člověka než na tom jestli má mamon v ultimě a leze do ass víme komu(:
Ohledně kodexu guildy jsem obeznámen se všemi pravidly a na otázku co se mi líbí je hezký že neprodáváte itemy z dungeonů= ranger si neveme +9 LBA pro pala..nesmí ho prodat=nevyužije ho=má smůlu…A moje funkce jakou bych chtěl zastávat v guildě…bavilo by mě spravovat Galerii sám dost fotím i v realu asi samí hovadinky ale baví mě to a i v ultimě fotím všechny dungy co projdu i když je to jen decík případně k tomu psát nějaké zábavné příběhy..
Názor na o/ch/pk vyzkoušel jsem vše a nic mi není cizí bez těchto věcí by nebyla na ultimě takováto zábava..sám jsem pár dungů pojel a v některých jsem byl sám pojet na což nemám kladné vzpomínky ale to k tomu patří a bez pk by to tu rychle skončilo..
Na srazy guildy jsem ochotný přijet pokud to časově a peněžně budu stíhat už jsem Miramar navrhoval že se stavím v teplicích na jedničku a popovídáme o práci škole realu a tak všeobecně..
V ultimě chci dosáhnout jen najít takovou guildu která mě bude brát spíš v realu za dobrýho kamaráda než hodnotit mě podle názorů hráčů v ultimě,ke kterým se chovám vždy tak jak si zaslouží..

Jinak vzhledem k tomu, že jsou svátky nepředpokládám že tu každej bud-dárky vánoce silvestr tak toho moc nečekám a i já jako správnej pařan se spáš budu věnovat realu.
Omlouvám se za pravopisné chyby..byla to fuška to přečíst že..

Kontakt: 230 243 197

_________________
Zabij jednoho jsi VRAH.
Zabij milion jsi DOBYVATEL.
Zabij všechny jseš BŮH!!!

http://www.uranit.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 19:21 
Offline
The Srab
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2008 17:03
Příspěvky: 842
Bydliště: Třinec
Přijali te k immortal a hend si odesel jen tak protoze si to chtel skusit u nas nebo kvuli nekomu ? jesli to je v prihlasce tak me to vytahni necet sem ju

_________________
www.Amonthia.com
www.Amonthia.com/forum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 20:00 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Ahoj,celkem zajímavej příběh, psanej obranným textem.

Ty jsi dřív víc hrával Pk nebo Modrou postavu ?

Hlavně nevim jak moc jsi četl kodex či nečetl ale zatím mi přišlo že ani moc ne ? Vyvrátíš mi to ?

Kdo všechno loguje tvoje postavy ?

Sice říkáš že jsi přestal "prasit" mno každopádně uvidíme, třeba dostaneš i šanci.


Naposledy upravil DeeDee dne 23 pro 2008 20:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 20:01 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
Jen se zeptám, myslíš, že PK prase tady chceme?

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 20:13 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
S kým máme tu čest? Podle narážek bych řekl že někdo velice zajmavý ;)

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 21:40 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Ahoj, přihláška hezká, jen ta uprava je nulová :)

GaaL píše:
Agronom(pk mage tlupa nehraju uz dlouho) Death Storm(Pk negra logovla jsem donedávna už neloguji


Jak již jsem psal už několikrát, klidně to napíši znova. Na žádné nehraju/daroval jsem apod věci mě nezajímají. Jedinou možnost máš smazat/zmrazit/vykoupit, jiné východisku tu není. Potom se teprve můžeme začít bavit o přihlášce.

GaaL píše:
The Hardy Necromancer původní majitel již nehraje


Kdo byl jeho původní majitel?

GaaL píše:
Saturas mage, Red Faction-paladin, Persian-craft


Tyto postavy jsi zdědil nebo jsou tvoje? Pokud vím, Saturase atd. hrával někdo jiný a tím pádem nejsi jeho majitel, proč si to zde neuvedl?

Tvoje pověst taky není nijak moc dobrá, máš něco na svoji obhajobu nebo vše co se o tobě říkalo, je pravda?
Proč si doposavaď nesplnil to, co se po uchazeči chce?

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 22:05 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
Ahoj, přihláška pěkná, ale dlouhá :), no co si tě pamatuju, tak si hrál celkem na mamoň ... :mrgreen:

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 22:19 
Offline
Statkář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2008 09:25
Příspěvky: 427
Bydliště: Brit - hostinec Sweet Dreams
Vítám tě..
Budeš to mít těžké, ale dveře jsou otevřené... ;)
Ultro každej hraje pro mamon, když chce chodit v pěkných věcech :P

_________________
Pan Berns
Zetor
Barack Obama


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 22:51 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
mě stačí když ty věci budou užitečný jestli jsou hezký je mi jedno
Máš rád čaj?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 23:03 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
cau garo! preju ti hodne stesti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 23 pro 2008 23:57 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
Bernsi ten kdo křičí od toho to fičí co?... :P

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 00:45 
Offline
Statkář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2008 09:25
Příspěvky: 427
Bydliště: Brit - hostinec Sweet Dreams
Jojo :lol:

_________________
Pan Berns
Zetor
Barack Obama


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 06:59 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
ahoj
sakra teda ten craft persian pekne poletuje, tousty uz nehraje, ze se zbavuje "dostal sem" postav?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 09:56 
Offline
Potulný kejklíř
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2008 11:22
Příspěvky: 803
ahoj... dale jak sem rikal na srazu:p

_________________
PS: I přes support a několika násobný zvednutí GM celé výpravy jsme řekli NE, my poklad nechceme


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 10:21 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 23 pro 2008 18:55
Příspěvky: 29
Kapr píše:
Přijali te k immortal a hend si odesel jen tak protoze si to chtel skusit u nas nebo kvuli nekomu ? jesli to je v prihlasce tak me to vytahni necet sem ju



jak jsem psal v přihlášce lidi v immortal byli dobrý alebohužel po tejdnu přestala většina z nich hrát což pro mě nemělo smysl a hrali jen dva adepti věkem myslím že 13 let se kterejma si bohužel nemám co říct.

_________________
Zabij jednoho jsi VRAH.
Zabij milion jsi DOBYVATEL.
Zabij všechny jseš BŮH!!!

http://www.uranit.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 10:25 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 23 pro 2008 18:55
Příspěvky: 29
DeeDee píše:
Ahoj,celkem zajímavej příběh, psanej obranným textem.

Ty jsi dřív víc hrával Pk nebo Modrou postavu ?

Hlavně nevim jak moc jsi četl kodex či nečetl ale zatím mi přišlo že ani moc ne ? Vyvrátíš mi to ?

Kdo všechno loguje tvoje postavy ?

Sice říkáš že jsi přestal "prasit" mno každopádně uvidíme, třeba dostaneš i šanci.


Vždy jsem hrál spíš víc modrou postavu pk a pvp bylo jen povyražení a odreagování ale s dnešními frakcemi se to dá odpustit.

Kodex jsem četl velmi podrobně a tuším, že i několikrát.

Na Moji postavu má login pouze Max

_________________
Zabij jednoho jsi VRAH.
Zabij milion jsi DOBYVATEL.
Zabij všechny jseš BŮH!!!

http://www.uranit.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 10:27 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 23 pro 2008 18:55
Příspěvky: 29
Andy píše:
Jen se zeptám, myslíš, že PK prase tady chceme?



Nemyslíš že se lidi můžou měnit to že si o mě neslyšel neznamení že bych guildě nemohl něčim přispět ne? Viz přihláška pár měsiců zpátky alias Bimbo on snad nehrál pk když ho budu citovat na sraze v Ústí:,, Ha Ha Já jsem největší prase na dp a dostanu se kdykoliv kamkoliv!´´.

_________________
Zabij jednoho jsi VRAH.
Zabij milion jsi DOBYVATEL.
Zabij všechny jseš BŮH!!!

http://www.uranit.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 10:28 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 23 pro 2008 18:55
Příspěvky: 29
Nagash píše:
S kým máme tu čest? Podle narážek bych řekl že někdo velice zajmavý ;)



Zdravíčko už jsem se představil v přihlášce)

_________________
Zabij jednoho jsi VRAH.
Zabij milion jsi DOBYVATEL.
Zabij všechny jseš BŮH!!!

http://www.uranit.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 10:39 
Offline
Mexičan/Chilan
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:15
Příspěvky: 844
Bydliště: Ciudad de México
covece... nehlasils ses uz k nam?

_________________
Max [Amonthia], Paladin - Krakonoš
Halon [Amonthia], Vampire - The Skillcaper, Keeper of Damon
Brightwood [Amonthia], Ranger - Starý Pán
Mooncalf [Amonthia], Mage - Malomocný
Poutnik [Amonthia], Cleric - Zlobivé děvčátko
Knize Fachman [Amonthia], Craftsman - Postavím cokoliv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GaaL
PříspěvekNapsal: 24 pro 2008 10:56 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 23 pro 2008 18:55
Příspěvky: 29
Paralen píše:
Ahoj, přihláška hezká, jen ta uprava je nulová :)

GaaL píše:
Agronom(pk mage tlupa nehraju uz dlouho) Death Storm(Pk negra logovla jsem donedávna už neloguji


Jak již jsem psal už několikrát, klidně to napíši znova. Na žádné nehraju/daroval jsem apod věci mě nezajímají. Jedinou možnost máš smazat/zmrazit/vykoupit, jiné východisku tu není. Potom se teprve můžeme začít bavit o přihlášce.

GaaL píše:
The Hardy Necromancer původní majitel již nehraje


Kdo byl jeho původní majitel?

GaaL píše:
Saturas mage, Red Faction-paladin, Persian-craft


Tyto postavy jsi zdědil nebo jsou tvoje? Pokud vím, Saturase atd. hrával někdo jiný a tím pádem nejsi jeho majitel, proč si to zde neuvedl?

Tvoje pověst taky není nijak moc dobrá, máš něco na svoji obhajobu nebo vše co se o tobě říkalo, je pravda?
Proč si doposavaď nesplnil to, co se po uchazeči chce?




ahoj para koukám u tebe to bude těžké no abych začal Agronom a Death Storm Zodiak ČI Bloody King nikdy nebyli moje acc to znamená že cizí accounty ani nebudu mazat když na ně přístup nemám.

The Hardy(Sillmarion) Malej klučina osobně jsem s nim mluvil na TS pohodovej kluk.

Para nemám potřebu si něco vymejšlet a jak jsem psal v přihlášce jedinou moji postavu kterou jsem kdy vytrenil byl muj paladin ostatní postavy jsou pouze jen Půjčené..Persian craft Toustyho (Camelot) mám ho pouze pro svoji potřebu když potřebuji něco opravit. Saturays(Původní majitel již nehraje dlooouhý čas dal se na Wowko a já pouze tento acc spravuji)

Ohledně povětši doufám že mi dáte šanci ukázat to, že moje pověst není taková jak se o mě Vykládá.

_________________
Zabij jednoho jsi VRAH.
Zabij milion jsi DOBYVATEL.
Zabij všechny jseš BŮH!!!

http://www.uranit.wz.cz


Naposledy upravil GaaL dne 24 pro 2008 14:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 220 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz