Amonthia

Právě je 27 dub 2024 10:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 562 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 15 bře 2009 14:31 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 dub 2008 10:23
Příspěvky: 74
Bydliště: Prostějov / Praha
Sedí takhle Paroubek s Thatcherovou u sleničky a dostanou se až k tématu inteligence politiků.
Paroubek : stejně si myslím, že tady v anglii máte stejně blbý politiky, jako sou v česku.
Thatcheorová : Tak to se dá lehce zjistit. Zvedne telefon a zavolá Brownovi. Ahoj Georgy, hele dám ti hádanku. Syn tvého otce, ale tvůj bratr to není. Kdo to je? Brown odpoví : to je jednoduchý, to jsem přece já. Paroubek jen pokývá hlavou a říká si, to musím vyzkoušet i u nás v parlamentu. Dojede do sněmovny a odchytí si Sobotku. Hele Sobotko, dám ti hádanku. Syn tvého otce, ale tvůj bratr to není. Kdo to je? Sobotka neví, tak mu dá Paroubek tejden na rozmyšlenou. Sobotka tejden neví a pak odchytne v parlamentu Kalouska. Hele Kalousku, já tě nemám rád, ale si chytrej člověk, nevíš odpověď na hádanku : Syn tvého otce, ale tvůj bratr to není. Kdo to je? Kalousek neváhá a odpoví : no to sem přece já ne? Sobotka poděkuje a běží za Paroubkem. Už vím odpověď na tu hádanku. Je to Kalousek. Ty si taky debil Sobotko říká Paroubek, jak by to mohl bejt Kalousek, když je to Brown ;)

_________________
fena : jak se máš?
speh : sem v klidu, mám prachy a to je hlavní


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 16 bře 2009 16:16 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Víte proč nemá had koule?
Protože by vypadal jak ču*ák...

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 01 dub 2009 21:46 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008 20:49
Příspěvky: 325
Vtip to uplne neni, ale je to hezky napsano :)

Kdesi na místě, které není podobné žádnému které známe, si povídají dva cizí lidé, kteří nejsou podobní nikomu koho známe o věcech, které se nikdy nemohly stát.

„Dědečku, jak je možné, že je naše rodina tak bohatá?“
„Protože jsme chytřejší než ostatní, Edwarde“
„Chytřejší?“
„Ano, dokážeme toho prodat daleko méně, než všichni ostatní.“
„Ale dědečku, my jsme se v ekonomii učili, že nejlépe na tom jsou ti, kteří toho dokáží prodat nejvíce a ...“
„Víš, Edwarde, až budeš starší pochopíš, že je rozdíl mezi poučkami, které jsou určené veřejnosti a které nefungují a mezi těmi, které tvoří naše rodinné bohatství a štěstí.“
„Dědečku, myslím, že už jsem dospělý. Prozradíš mi to tajemství?“
„Ano, myslím že ano. Chvilku tady počkej.“

O 5 minut později...

„Podívej, Edwarde.“
„Dědečku, ty máš žáby? Na co žáby?“
Žáby jsou základem naší filozofie. To ony nám dokázaly vydělat veškeré jmění.
Ale nesmíš toto tajemství nikdy a nikomu sdělit. Přísahej!“
„Přísahám.“
„Vezmi kotlík a naber do něho vodu.“
„Ano, dědečku.“

Starý pán vhodil jednu žábu do hrnce s vodou. Druhou vložil do sklenice, kterou postavil na zem. Pod hrncem zapálil malinký, sotva viditelný plamínek a vložil do něho teploměr. Teplota ukazovala 24 stupňů.

„Naše rodina měla od nepaměti továrnu na automobily. Když bylo jednomu z mých pradědů asi jako tobě, zavolal si ho k sobě jeho otec a předal mu rodinné tajemství, které dnes předám já tobě.“

Teploměr ukazoval 30 stupňů. Starý pán posunul hrnec s vodou trošku mimo ohniště, aby plamínek nádobu jen tak tak olizoval. Žába uvnitř udělala několik temp a posadila se na dno.
„Automobil bylo velmi, ale velmi složité zařízení z mnoha šroubků, kol a jiných součástí. Když přišel zájemce, naše firma mu ho postavila přesně podle jeho přání.“
„Nerozumím tomu.“
„No, automobil dříve nevypadal tak, jako dnes. Nakreslím ti ho.“
Rtuť se pomaličku převezla přes číslo 34. „Hm, takhle? Co je tohle?“
„To jsou kola. Sloužila k tomu, aby se automobil mohl pohybovat. Tudy se lezlo dovnitř.“
„Dovnitř? Člověk byl uvnitř auta? Ne jako dnes, obráceně?“
„Tenkrát bylo všechno jiné. Člověk vlezl do auta, tam si sedl a řídil – točil tímhle kolem a auto podle toho zamířilo správným směrem. Prý.“
„A jak člověk šlapal?“
„Nešlapal. Auto jelo samo. Jenom se do něho nalila pohonná hmota, a auto jezdilo samo.“
„Vypadá to zvláštně – kde jsi se to dozvěděl?“
„Povídám ti, od svého otce. Stejně, jako jsi se to teď dozvěděl ty.“
„A proč už dnes nevyrábíme auta?“
„To se ti právě chystám vysvětlit - řeknu ti všechno, co vím. Vyrobit takové auto bylo poměrně dost drahé. A první věc, kterou lidi vždycky zajímalo, bylo jak co nejvíce ušetřit. Hlavním problémem výroby byla nutnost zaměstnávat odborníky, kteří rozuměli autu do posledního šroubku. Takových lidí bylo málo a byli drazí. Můj pra...praděd si spočítal, že když místo drahých a nenahraditelných všeumělů zaměstná spoustu rychle vyměnitelných lidí z ulice, kteří zvládnou alespoň základní úkony, a každý z nich bude dělat jen jednu jedinou součástku, dokáže z nákladů na jednoho člověka uživit deset dalších
dělníků a ještě ušetří. Navíc si dělník nemohl moc vyskakovat, protože kdyby to udělal, okamžitě mu práci sebral a zaměstnal místo něho jiného dělníka. Ten se jeho práci naučil za jeden až dva dny a vykonával jí stejně dobře. A neremcal. Pokud ano, cyklus se zopakoval.“
„Takže výroba se vlastně zlevnila!“
„Ano, dramaticky. Náš praděd udělal správný krok – dokázal prodat méně práce než ostatní a tím ušetřil. A ten kdo je levnější, je na tom vždycky v očích zákazníků lépe.“

Teploměr ukazoval 37 stupňů. Žába nevzrušeně seděla v hrnci a občas zatáhla oči dovnitř hlavy.

„A co bylo pak? S autem?“
„S autem už nic, firma se prodala a investovali jsme do továrny na těstoviny.“
„Myslíš takové ty čtverečky co se vyrábějí ze slámy?“
„Ano, jenže tenkrát se vyráběly z mouky a vajec.“
„To bylo ale hrozně nezdravé!“
„Tenkrát ne. Jenže vejce byly drahé, a tvořily zhruba polovinu ceny balíčku těstovin. A můj praděd, moudrý muž si spočítal, že když investuje peníze do reklamy, kde lidi přesvědčí o tom, že vejce vlastně škodí zdraví, dokáže vyrobit těstoviny za polovinu ceny než ostatní, a hodně na tom vydělá. A lidi budou rádi, že žijí zdravěji a vůbec jim nebude vadit, že těstoviny už
nechutnají tak, jako dříve. Byly přece zdravější.“

Rtuť teploměru byla těsně pod hodnotou 42.

„A co ostatní výrobci? Vždyť si mohli ti, co tomu neuvěřili kupovat u ostatních!“
„Ano, zpočátku ano. Jenomže lidi se vždy rozhodují podle ceny. Nakonec těstoviny bez vajec kupovala většina, takže na výrobce nezdravých těstovin už nezbylo místo na trhu.“
„Takže to nebyla pravda? Že to bylo nezdravé?“
„Edwarde, v ekonomii je pravda pouze to, čemu věří zákazník.“
„A protože jsme toho dokázali prodat zákazníkům méně než ostatní, vydělali jsme více peněz.“

Teploměr ukazoval 46 stupňů.
„A co bylo s těstovinami dál?“
„Nic, firma se prodala a investovali jsme do výroby salámů.“
„Myslíš takové ty soudky z lisované strouhanky?“
„Ano, jenže tenkrát se vyráběly z masa.“
„Z masa? To bylo ale taky nezdravé! Nebo ne?“
„To už nikdo neví. Pravda je to, že mého praděda napadlo, že když začne do masa postupně přidávat sóju, dokáže vyrobit dvojnásobné množství za poloviční cenu.
A protože se to nedalo jíst, použil opět tu stejnou fintu, jako u těstovin.
A snížil cenu.“

Teploměr ukazoval 51. Žába opět několikrát mrkla.

„Takže opět dokázal prodat zákazníkům méně masa než ostatní a na tom vydělal!“
„Ano. Po dvaceti letech už si totiž nikdo nepamatuje, jak chutná sója, a jak chutná šunka. Když se lidem vysvětlí, že sója je zdravá a chutná jako šunka, skutečně jim bude chutnat. A vždycky, vždycky rozhoduje nakonec cena. Ostatní parametry jsou sekundární.“

Rtuť postoupila k pětapadesátce.
„A co bylo dál?“
„Už tenkrát jsme byli dost bohatí. Předkové investovali do pekařství a přestali vyrábět rohlíky z mouky a droždí. Místo toho se používala taková foukaná pasta. Vydělali balík. Pak přišlo na řadu zemědělství. Rychlili jsme rajčata a pomocí levných hnojiv jich dokázali vyrobit tuny. Vydělal se další balík. A dnes máme mlékárnu.“

Teploměr nepozorovaně překročil 60 a žába se prošla po dně.
„Víš, dědečku, jak je možné, že si toho celou tu dobu nikdo nevšiml?“
Starý pán vstal, vyndal ze sklenice druhou žábu a hodil jí do kotlíku.
Žába začala v šoku a křečích drápat po stěnách nádoby. Snažila se vyskočit, ale teplotní šok byl příliš silný. Po několika vteřinách plavala mrtvá těsně pod hladinou. Žába sedící na dně tomu nevěnovala pozornost a opět znuděně zatáhla oči dovnitř hlavy.

„Vidíš – musí se pomalu. A to je základ naší rodinné filozofie. A našeho bohatství. A teď si vezmi auto, a utíkej domů, maminka tě už bude hledat.“
Chlapec vyndal z kapsy krabičku s nápisem „Sportovní automobil – pro zdravé nohy“ a vyndal jednu tabletku. Spolkl jí a běžel směrem od dědovy jeskyně po svých domů. Zastavil se (značně udýchán) až před ohořelým stromem, kde rodina bydlela.
Stál a přemýšlel. Cítil, jak je na dědu pyšný.Jenom díky chytrosti jeho předků mohli bydlet takhle zdravě. A platit za to relativně nízký nájem. A mohl běhat autem. A pít mléko. To dobré a zdravé, křišťálově průhledné mléko.To jediné mu totiž dle přírodního léčitele mohlo zahnat ty ošklivé, mokvavé vředy, které se nejen jemu, ale většině lidí z neznámých příčin tvořily po celém těle a bolely mnohem víc, než řídké kosti, které když se zlomily, odmítaly srůst. Věřil, že ho to ochrání i před tou divnou chudokrevností, na kterou zemřel jeho bratříček, kterého měl moc rád i přesto, že se narodil celý znetvořený. Maminka na něho kývla a odhrnula si z čela svůj poslední pramínek vlasů.

Byl příjemný večer a všechno, ale úplně všechno bylo v pořádku.

V kotlíku plavaly dvě uvařené žáby.

Krásný a ničím nerušený den!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 16 dub 2009 08:09 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
koukam misto lupenky a atopickych exemu vredy a praskani kosti hm to je pekna budoucnost:p

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 28 dub 2009 06:31 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
V česku …

Somálský emigrant přijede do Teplic. Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu:
" Díky, pane Čechu, že mě necháváte v téhle zemi a zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!"
Muž ale odpoví:
"Ne, mýlíte se, já jsem Rom." Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího:
"Děkuji za vaši krásnou českou zemi!"
Ale kolemjdoucí odpoví:
"Já ne Čech. Já Vietnamec."
Somálec jde dál, potká dalšího kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne:
"Díky za báječné Čechy!"
Kolemjdoucí řekne:
"Nejsem Čech, jsem Cikán!"
Somálec nakonec potká krásnou ženu a podezřívavě se zeptá:
"Jste Češka?"
Žena odpoví:
"Ne, jsem z Kazachstánu."
Somálec je zmatený a ptá se:
"A kde jsou proboha všichni Češi?"
Kazaška se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví:
"Asi v práci!"

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 29 dub 2009 07:57 
Offline
Mexičan/Chilan
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:15
Příspěvky: 844
Bydliště: Ciudad de México
Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména:
"Novák!"
"Tady!" "24.800 Kč" a Novák si jde pro prachy.
"Mrkvička!" "Zde!"
"25.200 Kč" a Mrkvička si jde pro prachy.
"Souhrn!" Nikdo se neozývá.
"Souhrn!!!" Zase ticho.
"To je blbec, má tady 183.400 Kč a nechce si to vybrat..."


Jdou dva policajti na obchůzku. Jsou právě na kraji svého revíru, když najednou uvidí mrtvolu. Nevědí, co s ní, tak se rozhodnou, že ji odtáhnou do sousedního revíru a bude klid.
V sousedním revíru ji za chvíli najdou jiní policajti a jeden říká druhému:
"Hele, vole, ona se vrátila!"


Jednou říká šéf policajtům: "Zítra se pěkně oblečte, protože jdeme na Figarovu svatbu."
Policajti druhý den přišli pěkně oblečení a přišli i s kyticemi a dorty. Šéf na ně zlostně křičí: "Vy hlupáci! Jdeme na operu a ne na normální svatbu!"
Jeden podřízený se naštve a říká: "Teď si frajer co, ale kdo přišel v holinkách a s udicí, když jsme šli na Labutí jezero?"


Dva policisté neměli kde bydlet, a tak si koupili dva vyřazené spací vagóny.
"Já to mám celkem dobré," povídá první, "ale mám na vagóně napsáno nekuřáci a tak musím chodit kouřit ven.
"Ty se máš," na to druhý, "to já mám na záchodě cedulku Používejte jen za jízdy a než ten vagón roztlačím, tak se většinou vždycky poseru!"


Přijde policajt na stanici, v ruce má psí lejno a říká: "Chlapi,podívejte se, do čeho jsem málem šlápnul!"




Baví se dva mladíci: "A víš, jaký je rozdíl mezi policajtem a debilem?"
Najednou se zpoza rohu vynoří policajt: "No, jaký, jaký??"
"Žádný."
"No proto!!"


Ptá se občan policisty: "Prosím vás, je tato ulice bezpečná?"
Samozřejmě, že je bezpečná, jinak bych tu nestál!"


Potkají se 3 žraloci a sdělují si své zážitky.
První povídá: "Nedávno jsem sežral jednoho Američana a ten byl tak nacpanej hamburgerama, že mi bylo tejden na blití."
Druhý na to: "To já nedávno sežral jednoho Rusáka, ten byl tak napitej, že jsem nedokázal plavat rovně."
A třetí povídá: "To nic není, to já nedávno sežral českýho policajta a ten byl tak dutej, že jsem se nemoh tejden potopit!"


Baví se dva policajti: "Nechal jsem si včera udělat ten test na IQ."
Opravdu? A jaký máš výsledek?"
"Chválabohu negativní..."

_________________
Max [Amonthia], Paladin - Krakonoš
Halon [Amonthia], Vampire - The Skillcaper, Keeper of Damon
Brightwood [Amonthia], Ranger - Starý Pán
Mooncalf [Amonthia], Mage - Malomocný
Poutnik [Amonthia], Cleric - Zlobivé děvčátko
Knize Fachman [Amonthia], Craftsman - Postavím cokoliv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 09 kvě 2009 20:11 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 01:24
Příspěvky: 725
viska (18:32:10 8/04/2009)
¨ted nemam čas

Zemi (18:32:54 8/04/2009)
jj v poho.. hlavne si ho neutrhni

Zemi (18:32:55 8/04/2009)
:)

viska (18:33:17 8/04/2009)
¨si delam iq test ty debile

Zemi (18:33:30 8/04/2009)
a co je pozitivni?

viska (18:33:45 8/04/2009)
¨neruš ešte to nemam

Zemi (18:34:23 8/04/2009)
tak dej pak vedet

viska (18:35:34 8/04/2009)
¨ja to dnes nedodelam sem zhulenej jak svine jenom na to koukam ale pak ti dam vedet a hlavne to trva dlouho a boli s toho hlava

_________________
9 songs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 22 črc 2009 21:37 
Offline
Syn Charonův
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:30
Příspěvky: 178
Bydliště: Most
http://www.youtube.com/watch?v=_oo7rsMFMcM

Na takový přednášky bych i chodil :mrgreen:

_________________
Arguing over the internet is like competing in the Special Olympics, you may win but you're still retarded.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 20 srp 2009 22:15 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 24 led 2008 18:21
Příspěvky: 140
Nevedela holcicka, ze probiji lampicka, ted uz to snad chape, kdyz na hrbitove chrape .p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 08 lis 2009 00:53 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Seznámení: Neobvyklá nabídka hledám kluka/holku

Mám bohatýho fotra, pěkný barák na Ořechovce s bazénem. Jsem sportovec, VŠ. Hledám pichnu co mi nebude do všeho kecat. Nejlepší by byla chudá neboť bohatých už mám plné zuby, furt pyskujou. Měla by být šukavá a měla by kouřit a neměla by vyjednávat o orálním sexu. Sex se dělá do píči pro radost a ně že tě vykouří za to že s ní půjdeš na ples nebo jiný prdele. Já jí taky neříkám že jí vylízám když půjde se mnou na fotbal. Neměla by být kráva a neměla by mít moc chytré vyjebané kámošky.Nejlepší by bylo kdyby kámošky neměla. Neměla by být vysokoškolačka, to jsou krávy s vytahanejma kozama, co si myslí že jsou chytrý když přenesou 5x skripta z jednoho stolu na druhej. Měla by umět používat MHD a mít aspoň 2 čísla na TAXI a neotravovat, když si potřebuje svoji prdel přesunout z baru do fitka. Jěště by neměla otravovat jaké mají problémy při píchání její kamarádky. Mně to vůbec nezajíma. Jsou to krávy. Jestli se nějaká najde tak ať se přihlásí. V případě spokojenosti dostane stará pyksla padáka a slečna může nastoupit okamžitě.

Datum: 19.04.2006 [úpravy] Autor: Emil Kontakt: 608818956

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 08 lis 2009 01:46 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
tak to je mocne froste


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 22 lis 2009 13:09 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
"Musel jsem utratit svýho psa"

"Co, byl vzteklej?"

"No nadšenej nebyl..."

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 27 lis 2009 22:53 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 05 zář 2009 12:45
Příspěvky: 8
Bydliště: Ocllo
Tak jednou Sekero logl amont forum a nemel práva. takový sušši ale me se libi :D

_________________
<aamP> i named my two goldfish 1 and 2
<aamP> because if 1 died i still had 2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 08 pro 2009 15:19 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008 20:49
Příspěvky: 325
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=koleje-OM.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 01:24 
Offline
Nezapomenutelný
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2008 18:36
Příspěvky: 154
Bydliště: Metrostav Arena
Mikee píše:


lol, na tehle kolejich sem loni byl a deli se tam fakt pekla, ve 3 rano tam nektery dementi jezdili v nakupnim kosiku po patre atd. :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 09:27 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Myslim, že to vypadá všude stejně, podobné vzpomínky mám na Strahov :)
Jinak ten obrázek máš z nyx?

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 15:44 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008 20:49
Příspěvky: 325
Ano, skutecne vam tohle vypadne z googlu :))
http://www.google.cz/search?hl=cs&sourc ... =&aq=1&oq=


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 25 bře 2010 16:50 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
Tady je par hlasek, ktere pronesl muj byvaly telocvikar na SŠ

chlapci, já vím že ste inteligenti a velice vyvinutí ale dejte ty nohy k sobě u nástupu !

"Zelený ty kokůtku stůj pořádně nebo tě chytnu za levé či pravé varle a vyhodím tě ven"

"Netoč se tam jak hovno na palici a bež to uklidit!"

kůrwa chlapi, neškrabte se na kulách a běžte hledat ten granát

no ty aspoň v tom tělocviku něco děláš, ale tady Sochor jen sedí v posilovně a škrábe se na kulách...."pane učiteli to mi trochu křivdíte" máš pravdu křívdím, občas se otočíš aby ses poškrábal aj na prdeli

áá.. pán je extrémně vybavený.. paty k sobě a fofrem..

"Který kokot tady láme ty věšáky?! Huško, kdybych ti to mohl dokázat, tak tě tak seřežu!!"

Tak pojď sem hubeňoure...a to vážím 105kg:D:D:D

Kovaříku, stoj aspoň na tom nástupu rovně, máš ty nohy rozčápený jak stará kurwa...:D

Rozsypale, ty prudce intelektuální kokůtku, vytahni ty ruky z kapes a přestaň se věnovat kapesnímu kulečníku, když máš stát v pozoru

aaaaa naše perspektivní mladá dáma slečna Svozilová, tak s kýmpak jsme se to pobavili včera ;-) a co nového na internátě, ti kluci stále za moc nestojí co?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 25 bře 2010 18:10 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
učitel bude buď ze staré školy nebo je fixovaný na kule :p

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 10:53 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
Denny píše:
učitel bude buď ze staré školy nebo je fixovaný na kule :p


jojo ten mel tesne pred duchodem, ale partizan jak svina


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 562 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz