Amonthia

Právě je 28 bře 2024 12:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 06 dub 2018 21:03 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2018 08:43
Příspěvky: 8
Tybrdo Jirka odpovídá !! Jupi :D Btw já mám DM cloak takže neboj diro otravovat té nebudu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 06 dub 2018 21:40 
Offline
Venkovský žebrák

Registrován: 13 srp 2017 18:43
Příspěvky: 83
[quote="Jiri"]diro?proc si tak seres do huby ?kdyz si chtel ty gardy tak to ti vsici byli dobry ze ti pomahaly ze?a kdyz chce nekdo jinej tak nemas zajem a jeste tu budes mlejt dajaky svoje hovna ...tak nevim na co si to tu hrajes a vzpamatuj se sasku jeden :)[/quo

Dajte mu prosim vas niekto sedativa:D je uplne mimo asi ti tych 40tisic km mesacne zajebbkava na hlavu...
:DDDDDDDDD ty jebes :D to co si dal :DDD
To skade mas :D no ked si už zacal tak to dokonci kot kde mne bol pomoct??mhm mysliis bimba a spirita??:D ano to berem boli mi pomoct heroiky a shame oni dvaja dalej mas koho na mysli?:D misa.petu.mareka.helposa alebo opra? Nebud smiesny neviem co tu mas proti mne a misovi furt dookola melies dake srandicky vykrikujes tu ako stara dievka...Co sa ti porobilo? Na taky problem Ako mas ty su tabletky to ti predpise kazdy lekar...Ty ides mne hovorit ze sa mam spamatat?? Vazne? Zacni od seba prosim ta...A potom sa mozme o niecom dalej bavit...este by som spomenul dnesni rozhovor 2 velkych hracou na mape nebudem menovat...Vsak juro ??pobavili ste ma s emilom:D jeden lepsi jak ten druhy...vrana k vrane sada


Naposledy upravil Diro dne 06 dub 2018 22:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 06 dub 2018 21:59 
Offline
Venkovský žebrák

Registrován: 13 srp 2017 18:43
Příspěvky: 83
Cambus píše:
Tybrdo Jirka odpovídá !! Jupi :D Btw já mám DM cloak takže neboj diro otravovat té nebudu


Prepac bratm ale dalsia tlsta rit s velkym egom sa sem už nevojde...je tu pomalicky malo miesta pre mna a duka a to nepocitam misa ktomu... tak fakt sorry

A dokym nedas rikovi na drzku nebudem sa už viac stebou bavit cize cuuz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 06 dub 2018 23:19 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 úno 2016 18:35
Příspěvky: 82
Bydliště: DKnL
Och jak Velký ADEPT chvástajíc se neohroženou organizací dungů v podobě TOP destu číslo dva který jde radší ve 3 lidech místo toho aby pomohl Žadateli s gárdem v shame.Zjednodušeně sobec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 07 dub 2018 06:53 
Offline
Venkovský žebrák

Registrován: 13 srp 2017 18:43
Příspěvky: 83
Emocuc píše:
Och jak Velký ADEPT chvástajíc se neohroženou organizací dungů v podobě TOP destu číslo dva který jde radší ve 3 lidech místo toho aby pomohl Žadateli s gárdem v shame.Zjednodušeně sobec.


Adept :D ten bol dobry :D ,TOP Destu ??Co??? Emil pre teba je top už aj minok nb dung .pre teba je top ist tak na pk a zabijal craftov alebo dakych chudakou co vidia pk alt +f4 o com sa tu bavime? Ty ide mna poucovat aky som sobec .prosim?:D nedaj sa vysmiat...A tomu ver ze ten destard pojdem kludne aj v 2 a bude mi to trvat tak o 15min dlhsie ako ist 6 a pojdem to tak isto...dalsia vec minula sobota bean chce plast tak. Sa ma pytal či by sme to nesli tak som zobral este 3 a islo sa a ma garda...cries ho chce tiez pojdem snim kludne ale s takymi retardami ako ste vy co si robite vsetko po svojom tak nato ja naladu nemam...prepac


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 07 dub 2018 10:27 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2016 15:02
Příspěvky: 17
Bydliště: Chudak z Trhu !
diro ty si takovej pablb az to neni mozny,ze se ve hre chovas jak kokot to chapu,ale ze se chovas v realu jak jeste vetsi kokot tak to o tobe svedci svoje ...a klidne si zas chod lizat rit tem tvym dvou kumpanum ....a jeste si tu budes psat svoje dajaky nesmysly,tak kdo by se mel vzpamatovat tak to bys mel bejt ty a ne ja chlapce :)

PS :vsak si adept,nikde si nikdo nevsiml ze jsi neco vejs :) tak nevim co tu valis hodvna do emila :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 07 dub 2018 12:15 
Offline
Riccolast
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2010 14:16
Příspěvky: 441
Bydliště: dc
Hosi tohle neni dp forum, tam si valte ty vase hovna, tady fakt ne

_________________
žij jak umíš, měj nás rád, a pak možná zapomenem co bylo dřív...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 07 dub 2018 13:02 
Offline
Venkovský žebrák

Registrován: 13 srp 2017 18:43
Příspěvky: 83
Jiri píše:
diro ty si takovej pablb az to neni mozny,ze se ve hre chovas jak kokot to chapu,ale ze se chovas v realu jak jeste vetsi kokot tak to o tobe svedci svoje ...a klidne si zas chod lizat rit tem tvym dvou kumpanum ....a jeste si tu budes psat svoje dajaky nesmysly,tak kdo by se mel vzpamatovat tak to bys mel bejt ty a ne ja chlapce :)

PS :vsak si adept,nikde si nikdo nevsiml ze jsi neco vejs :) tak nevim co tu valis hodvna do emila :p


SSSSSSSssssssssssssssSsssssSsssss


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword - přihláška
PříspěvekNapsal: 29 dub 2018 07:16 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Jak bylo řečeno přihlášky jsou momentálně uzavřeny. Nicméně, abych ti ušetřil čas v budoucnu, tak ti musím s politováním oznámit, že po vleklých diskuzích bylo rozhodnuto, že přestože rádi dáváme šanci každému, tak existují určití výjimeční lidé s kterými si hrát nechceme. Gratuluji a přeji hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz