Amonthia

Právě je 28 bře 2024 22:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Anarawen - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 15 led 2008 17:35 
Offline
Lesní tulák

Registrován: 12 led 2008 11:22
Příspěvky: 22
Anarawen Elefnes - magyne .. sc ma hooooodne maly, takze musi jeste hoooooodne trenovat, takze bych jen chtel rict, ze s dotazama o dalsi postave pockejte ..
Mno to vam asi nestaci, tak dobra. V momentech kdy nebudu mit moznost magovat a zaroven wampovat za Quinyho budu chodit paladina, jmenem Tyrael(vsechno na max narozdil ode me, ..)
Ale casto to nebude, mam k tomu naprosty odpor, ale to uz jsem rikal.
:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 15 led 2008 18:01 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Hele, kdyby si byl přijatý za adepta, tak jaké postavy by sis vlastně mohl nechat zapsat na guildstone, které jsou opravdu jen tvoje a nikdo jiný je nehraje? :-)

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 15 led 2008 18:05 
Offline
Lesní tulák

Registrován: 12 led 2008 11:22
Příspěvky: 22
Deacon Frost píše:
Hele, kdyby si byl přijatý za adepta, tak jaké postavy by sis vlastně mohl nechat zapsat na guildstone, které jsou opravdu jen tvoje a nikdo jiný je nehraje? :-)


Anarawen, .. Tyraela uz wrall taky nehraje bo neni v O. Teda loguje ho kdyz chodi se mnou a s Quinym mapky, tj vse.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 15 led 2008 19:32 
Offline
Řezník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 17:55
Příspěvky: 519
Spis, ktery postavy jsi si sam vytrenil ;O

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 15 led 2008 23:06 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
Ana je linej prase chro chro

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 02 úno 2008 15:54 
Offline
Lesní tulák

Registrován: 12 led 2008 11:22
Příspěvky: 22
Rusim svou prihlasku. Opravdu jsem ted ve stavu kdy do me nekdo stouchne a musel bych ho zabit. Jeste me nikdo nevytocil u kompa jako ted jeden z Vas, ten, ktereho tu byl pro me cislo jedna, mel jsem k nemu nejvetsi respekt .. Nikdy bych neveril, ze mi dokaze rict neco takeho co vyslovil. Rekl to, protoze vubec netusi, nema nejmensi poneti o moji situaci, ale tohle je na me moc. MLuvim ted same sracky do kola a vlastne vubec netusite co se stalo. Ja to vysvetlovat nebudu, alespon ted urcite ne. Asi si ted o me budete myslet spatne veci, chapu to. Kazodfpadne tech par mesicu bylo moc fajn, ja jsem si je uzil a nikdy bych neveril, ze to muze dopadnout takhle, ale jsem urazlivy a tohle moje psychika neunesla. Chapu, ze k vam mam dluhy. Naucili jste me toho hodne, ale to vam asi vratit nemuzu, takze jen vecne. Gilda mi darovala 100 blood ingum 2 myst. krystaly, jednu vstupenku(jestli jsem na neco zapomnel, prosim, pripomenout. Vsechno sezenu a vratim, pak tu mam neco nevyrizeno s par lidma, kterym urcite taky neco dluzim(DeeDee, Will, Ish a samozrejme nase Mamca ?). Nemusite se bat, ozvu se a vse co jsme mi darovali vam vratim. Asi si reknete, kdyz se rozhodnu behem takove chvilky, ze mi na vas nikdy nezalezelo. Myslet si to muzete, ale byli jste prvni koho jsem na uo potkal a mel jsem vas strasne rad, ale na tohle mrdam. Postavy dam zpet klukum, poprosim o ty veci co musim vratit a seru na to. SBohem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 02 úno 2008 15:59 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2008 19:39
Příspěvky: 59
simte to chce klid a nohy v teple


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 02 úno 2008 16:03 
Offline
Maminka <3
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 06:59
Příspěvky: 806
Mě nic nedlužíš. Jen mě jako "mámu" mrzí, že přicházím o jedno své dítko. :cry:

_________________
Nebezpečné je věřit i nevěřit. - Phaedrus

Něco jako přítomnost v podstatě vůbec neexistuje. Ať zaměříme pohled kamkoli a díváme se, nic nevidíme takové, jaké je to skutečně nyní, v tomto okamžiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 02 úno 2008 19:09 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
Ja doufam ze sem to nebyl ja to nahore to s tou lenosti to byla sranda fakt nevim o co jde,ale mrzi me to :(

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 02 úno 2008 19:30 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
Myslím si, že meleš kraviny a že jestli do tebe někdo zaryl, tak se to dá řešit jinak, něž že se urazíš a stáhneš přihlášku. Jestli budeš takhle řešit celý tvůj život-jak si to teďka nastavuješ- budeš se cítit jako kretén a spokojenější o to nebudeš. Věř mi, že každý uražení se, je jenom podřízení se cizí vůli a ty jsi jenom sráč, který to dopustí a posere se před každým problémem. Neber to zle, znám to z vlastní zkušenosti. Nebuď sračka, poper se s kritikou a nekaž si život tím, že se urazíš a zavřeš se před světem.

Máme tě rádi a jestli na tebe někdo hodil svůj jed, který měl v těle, vrať mu ho a sám zůstaň spokojený a vrať se.

Každopádně mi napiš, samozřejmě, jestli ti to hrdost dovolí ;)

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 02 úno 2008 19:59 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Vim prd, ale i tak musim reagovat
Andy to sice pise natvrdo, ale ma pravdu, taky bych chtel bejt takovej jak andy popisuje, ale nejsu....utikam
Jestli, ale uteces ty anarawen...uteces jen tak(bez boje), tak te budu povazovat za stejne hloupyho jako jsem ja
Utect je snadny, ale nejde to delat vecne, takze napred popremejslej, poradne a v klidu, klidne si dej oraz na vychladnuti, ale neutikej jen tak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 02 úno 2008 22:31 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
No mohli byste si vy 2 udobrit andy a picmauz..

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 01:14 
Offline
Lesní tulák

Registrován: 12 led 2008 11:22
Příspěvky: 22
Víš, Andy, možná máš pravdu ve všem co jsi řekl. Přecejenom pár hodin uplynulo a má hlava se trochu zchladila, dost na to, abych si uvědomil, že jsem tu zažil spoustu krásných okamžiků, poznal jsem skvělé lidi, kteří se ke mně chovali jakoby mě znali celý život. Věřili mi, podporovali mě, dá se řict, že nebylo žádné přání, které by mi nebylo vyslyšeno. Ale také chci říci, že já pro Vás dělal naprosto to samé, kdykoliv jsem mohl pomoci, pomohl jsem. Vážil jsem si toho co pro mne děláte a taky jsem si vážil Vás. Nemohu na nikoho z Vás říct nic špatného, ale stejně nemohu říct, že se vrátím. Můj život nemá moc pravidel, někomu se může zdát až moc chaotickej, ale ikdyž všechno dělám jinak než by si přál každý rodič, dám hodně na princip když uz nic jiného. A o to teď přesně jde. Ishovi se povedlo něco co asi nikdy nikomu předtím. Aby mě člověk, jehož reálné jméno ani neznám dokázal dostat takhle do obrátek, to jsem ještě nezažil. Ale nechci říct, že mu něco vyčítám, jen jsem to absolutně nečekal. A beru to jako jeho názor, ale je naprosto zcestný a přišlo mi to trochu nefér, stějně jako přišlo nefér Tobě to, co jsem řekl já. Moc dobře si teď uvědomuju, že to asi bylá velká chyba, ale když už jsem to napsal, musím si zatim stát. Když už nic jiného, hrdej člověk jsem. Stejně jako Vy. Své chování bych trochu přirovnal k tomu, co se stalo někdy minuly týden v destardu s Frostem. Taky se nasral kvůli "blbosti" a pak už neustoupil. Ikdyž kdyby se někdo omluvil a řekl, že už se to nebude opakovat, možná by povolil, ale nic takového se nestalo. Věřím, že ten dung jít chtěl, věděl, že zkazí dalším 10 lidem večer když to udělá, ale sral na všechno a šel za principem. Aspoň takhle si myslím, že to bylo. Takže si troufám říct, že jeho chování bylo stejně debilní jako to mé, ale zároveň odůvodněné. Odpoledne jsem byl pevně rozhodnut, večer ještě také, ale mrzí mě vidět, že jsem Vás zklamal. Nemusíte mi věřit, ale je to tak. Věřtě, že jstě mě donutili k zamyšlení a celkem hlubokému, ale stejně to ke štastnému konci nevedlo. Trošku mě překvapilo, že i moji rl kámoši se mi snažili vysvětlit, že jsem vajíčko at kašlu na věci co jsem řekl a vrátím se, ale to bohužel nemohu. Ale po tomhle všem mi Wrall napsal : "kdyz se na ne vyseres, tak te budou mit jeste za vetsiho curaka, nez kdyz se vratis". To je asi poslední věta, která mě může ještě zvyklat, ale ... Je celkem pozdě, můj mozek je už dost unavený, ale snad jsem řekl vše, co jsem měl na jazyku. Kdokoliv budete něco potřebovat, můžete mi říci a já Vám s radostí pomohu, cítim, že jsem hodně dlužen nechci odejít ve špatném, to určitě ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 05:53 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
No, mluvím za sebe a snad taky za většinu z nás: nikdo ti odchod nebude vyčítat, spíše jsme taky překvapeni. Zklamán tvým odchodem taky nejsem, protože v životě se stanou věci, který kolikrát nejsme schopni ovlivnit a tak se děje to, co bychom považovali za nemožný.

Měj se fajn, kámo, hlavně v rl. a kašli na všechno, co ti ubližuje. Kolikrát to ani ublížení není, ale to bohužel poznáme až pozdě. Každý máme svobodnou cestu a záleží na nás, jestli budeme zajatci svých hloupostí, anebo svobodní lidé, oproštění ode všech předsudků.

Ahoj.

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 14:48 
Offline
Karbanátek

Registrován: 12 led 2008 12:30
Příspěvky: 1040
zruseni prihlasky se zamita.

_________________
Niektorí ľudia cítia dážď. Ostatní proste len zmoknú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 18:53 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 14:07
Příspěvky: 17
Ana píše:
"kdyz se na ne vyseres, tak te budou mit jeste za vetsiho curaka, nez kdyz se vratis"

:lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 21:59 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Anouši peč na to a hraj dál.. Neurob tu samou chybu ako já a buď silnější bo tě tady má každej rád a hlavně to sekáš a zapadáš do kolektivu. Tak neštvi mě ani sebe ani ostatní a peč na to ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 22:49 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Tak na tuhle chvíli jsem čekal, uvidíme jak se rozhodneš, zda-li ti to za to stojí. Za pár dní ti napíši a uvidíme jak jsi na tom :-)

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 23:39 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Už je s náma dung, Froste :) .

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 23:40 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Takže ušetřim peníze za ICQ? :-)

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz