Amonthia

Právě je 29 bře 2024 00:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chování uchazečů- i pro budoucí.
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2008 09:30 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
Zdravím všechny uchazeče.

V poslední dobou se tu řeší věc, která by se mohla zdát jednoduchá k pochopení a přesto: není. Jde o prodávání itemů.

Nebudu tu rozebírat, co kdo kde získal, ale to, že bych od novýho uchazeče čekal snahu plnit kodex guildy, ke který se hlásím. Uvědomte si, že vaše jednání a chování se přísně sleduje a všechno je evidováno :)

Vaše snaha dostat se do guildy je posuzována z několika hledisek. Jedním z nich může být vaše schopnost hraní, aktivita a kominukace, ale to nejdůležitější kritérium je, že jste hodnocení jako potencionální KAMARÁDI. A o to tady jde především. Snaha adeptmasterů i ostatních členů je prověřit vás, jaký budete v kolektivu, jestli umíte pomoct druhýmu- nezištně apod.
To souvisí i s prodejem itemů a jiných cetek, který někteří noví uchazeči klidně prodávají, aniž by se ohlíželi na kodex guildy.

Namísto toho čtu od nováčků, proč a kdo to napsal, a kde je to napsaný a jestli by to nešlo....s tímhle se daleko nedostanete. Jestli máte opravdu věc, která je např. z mapek ( Rangond), tak bych to viděl nejradši napsaný na forku a on se docela určitě někdo najde.

Jo a co se týče peněz na spotřebák- nikdy jsem nepotřeboval něco prodávat, protože z dungů jsem měl tolik peněz a itemů, že nebyla potřeba se něčeho zbavovat. Naopak- dost věcí, jsem rozdal, když je někdo z GUILDY potřeboval.


Andy

...když on to Andy dycky napíše tak pěkně, že to nemůžu nezamknout :)
MM


Jen další podotknutí, nový žadatelé a vlastně ani nikdo jiný, z vydungovaného lootu neberou itemy na které nemají postavy (nb postavy se nepočítají jako celá a kompletní postava. Je to sice napsáno i jinde, ale rozmohlo se ignorování tohoto pravidla, kdo to bude porušovat dostane přes prsty od svého nadpindíka.

Od uchádzača sa čaká, že bude aktívny a nie že si podá prihlášku a nikto ho nevidí aj mesiac, dva...v tom prípade to okamžite LOCKujem ak k tomu nie je nejaké vhodné vysvetlenie. Johnny

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz