Amonthia

Právě je 29 bře 2024 15:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 16:32 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Denny píše:
Podstata je, že ten kodex je starší než skutečnost, že gm smazané postavy vracejí :)

To smazání při přechodu na adepta je vlastně poslední závěrečná zkouška. Když tě přijmeme výš, tak s tebou počítáme a to tak, že napořád. Nejsem gilda na chvilku. Už od toho se odvyjí naše přátelství a vazby v rl. Jestliže chceš s námi být, tak přece pk už stejně nebudeš nikdy potřebovat :) Zatím bych to být tebou neřešil. Uchazečem budeš nějakou dobu a můžeš si to nechat projít hlavou.


V tomto mas pravdu...este je asi moc skoro to riesit..zatial zastavam to stanovisko,ze zmazat tie postavy ochotny niesom..uvidime co pride casom :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 21:24 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Ja sem smazal Pkcko, co sem trenil 6 roku :-))) za pochodu ... skoro každý den 2-3hoďky :-))) Teď trénuju postavy na počkání do pár týdnů ;) Pk se maže proto, že občas se stane, že se ti neco pohne v palici, zasvrbi prsticky nebo kamarad poprosi a v ten okamzik nastava problem, který tady nikdo nechce a nebude řesit (a jak Denny psal, je to oběť, hra je hra a samo o sobě je tohle "zabitý" čas ;-) ) . Vyjimka se nedělá u nikoho a je opravdu brzo nato, to řesit teď pokud máš (jako já) citové či jiné vazby na postavu, dnes se díky spoustě vymoženostem strénink nových postav podstatně zjednoduššil a není to taková průda jako tomu bylo dřív. Za malý úplateček se tady poskytujou všelijaké službičky, stačí se zeptat. Žejo kluci :lol:

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 11:03 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2008 19:53
Příspěvky: 381
Bydliště: Znojmo
Zdar Aro, přeju hodně štěstí :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 14:58 
Offline
Potulný kejklíř
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2008 11:22
Příspěvky: 803
Vitam Aru. Hodne stesti.

Strikviku, je jasne, ze to nechapes. Spousta lidi to nechape. Pravdou je, ze to ma sve duvody a ze opravdu 95 procent lidi prijatych na clena zustava v gilde do konce veku. Pevna pravidla jsou zakladem pevneho spolecenstvi. Chaos je mozna vetsi zabava, ale zadna guilda na nem neprezije desetileti(ani rok).

Pokud to Ara s nami mysli vazne, nebude pk nikdy potrebovat. K zamezeni zbytecneho mazani, se pk maze az na adeptovi(kdy uz jsi clenem spolecenstvi a jen bojujes o zaslouzeni zkratky guildy).

Duvody k zakazani pk blue guildou jsou. Pokud si to nemyslis, rad se pobavim nad tvou uvahou.


(btw. zajimalo by mne o jakem byvalem clenovi mluvis:p)

_________________
PS: I přes support a několika násobný zvednutí GM celé výpravy jsme řekli NE, my poklad nechceme


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 15:09 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Strigwyr píše:
Velmi vyzivne citanie, normalne odpadavam, vazne si pripadate ok? :D
Arcichalid píše:
To se vyresi "za pochodu" ja si myslim ze pokud se ti u nas zalibi a budes mit v planu zustat a my budem mit v planu si te nechat stejne zjistis ze pkcko je k prdiku a smazes je sam pro svuj vlastni klid jako spousta jinych kteri se sem hlasily.

Arcichalid píše:
Tomu se rika Kodex, Vyssi princip, neco jako osviceni a taky znamka toho jestli na to mas a jestli jsi ochoten pro guildu prolit krev Pkcka a udelat "obet" tim se taky ukaze jestli jsi na to dost zralej.

Tom píše:
Pk se maže proto, že občas se stane, že se ti neco pohne v palici, zasvrbi prsticky nebo kamarad poprosi a v ten okamzik nastava problem, který tady nikdo nechce a nebude řesit


Vam teda poriadne hrabe v palici, nevravim ze vsetkym. Jednoducho ked si chce niekto zahrat PvP a pohybuje sa v cove, tak asi ziadny problem nastat nemoze ? To berete hru ako real life to naozaj tak vyzera :D teda fakt ten kto deli na ludi "blue" a "pk" by sa mal ist fakt vysetrit a ten kto nevie preco je mi luto.

Denny píše:
To smazání při přechodu na adepta je vlastně poslední závěrečná zkouška. Když tě přijmeme výš, tak s tebou počítáme a to tak, že napořád. Nejsem gilda na chvilku. Už od toho se odvyjí naše přátelství a vazby v rl. Jestliže chceš s námi být, tak přece pk už stejně nebudeš nikdy potřebovat :)


Tu ide o to, ze sa jedneho dna stane, ze nejakemu kryplovi sa nebude ara pozdavat a bude ho vystrkavat z guildy ked uz bude mat zmazane postavy a bude nuteny odist... A to je nasierajuce.

Jeden clen/byvaly clen od vas hovoril o nejakom Ultrovi netusim kto to je ze je to najvacsi kok** aky je v guilde... s takym rozhodne asi nebude chciet byt niekto natrvalo v guilde a uz rozhodne nie si zmazat koli takemu postavy.

Je takmer uplne jedno ci si postavy niekto freezne/deletne. Nie je to jedno jedincom co maju narusenu hlavu :D a to myslim fakt... fakt sa smejem nehorazne to taketo vyzivne pocitanicko nie je snad ani na DP fore... Nemohol som si jednoducho odpustit tento prispevok musel som si rejpnut :/ predtym nez zmazete tuto krutokrutu pravdu to nechajte niektorym jedincom precitat aby sa prebrali do rl zivota asi...



AAAA nejvetsi "tluchubak" dorazil .... uz jsem ti psal jednou ...na tvoje nazory tu neni nikdo zvedavej.

Jdi si vylejvat ten prazdnej kbelik na hlave na jine forum.


Skoda ze sem nemam prava uz bys mel banan jako fik.Coz me napada ze si to musim zaridit )

Ja se musim smat dicky jenom jak vidim Strigwyr na foru.
Je mi jasny ze intelektualni hodnota naseho fora tim dost utrpi.

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 15:34 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Ak sa k tomu mozem vyjadrit aj ja, na jednej strane zdielam ten nazor ze podla mna je jedno ci je pk freeze alebo delete ale na druhej strane musim uznat nepopieratelny fakt, ze ked uz raz k vam pojdem a sadneme si nie len ingame ale aj ako ludia( co dufam, ze sa tak stane) tak je pravda, ze to pk mi bude na prd. Ale ako tu uz niekto spomenul, myslim ze to bol Denny je moc skoro to teraz riesit, ja nepoznam poriadne vas a vy nepoznate poriadne mna a s tym plne suhlasim. A jedna vec je pravda, ze ak to bude fakt v pohode a bude nam to fungovat tak asi budem ochotny sa tych pk vzdat...chcem sa bavit a hlavne sa bavit v pokoji a verim, ze to u vas v guilde najdem :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 17:10 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Strigwyr píše:

Jeden clen/byvaly clen od vas hovoril o nejakom Ultrovi netusim kto to je ze je to najvacsi kok** aky je v guilde... s takym rozhodne asi nebude chciet byt niekto natrvalo v guilde a uz rozhodne nie si zmazat koli takemu postavy.

.


Pro mě za mě si s Ricem vylízejte dírky do sucha, ale už sem nepiš svoje srance. Netuším proč máš potřebu sem vůbec lozit a slídit a už vůbec ne proč sem píšeš. Tobě může být u zadečku jak guilda funguje.

Takový rozumbrádky jako seš ty fakt miluju.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 17:26 
Offline
Riccolast
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2010 14:16
Příspěvky: 441
Bydliště: dc
je pravda ze ego sem pises zbytecne hovna

_________________
žij jak umíš, měj nás rád, a pak možná zapomenem co bylo dřív...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 18:56 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
jsem rád, že už nehraju, protože po tomhle, co se v Amonu děje, bych asi odešel, protože bych tíhu myšlenek neunesl.
Pro mě Amonthia byla vždycky anti PK guilda, ale teď už tenhle trend prostě není možný, když X% členů je bývalých PK...

a další xindli se nezdráhají se sem hlásit.

doprdele už...

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 21:10 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Zdravíčko chlapečku :) Přeju hodně štěstíčka :p

Gogo byl Garadien co já si vzpomínám ne? :) Díky němu mi také smazali nebo spíš mému bratrovi pkčko :D Stejně se jednou sejdem u jednoho pc a budem ho hecovat at jde běhat za pk :p Se zas tolik nevětrejte :pp :D

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 21:11 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Andy píše:
jsem rád, že už nehraju, protože po tomhle, co se v Amonu děje, bych asi odešel, protože bych tíhu myšlenek neunesl.
Pro mě Amonthia byla vždycky anti PK guilda, ale teď už tenhle trend prostě není možný, když X% členů je bývalých PK...

a další xindli se nezdráhají se sem hlásit.

doprdele už...



To že se sem hlásí pkčko neznamená že ho bude hrát ne? :) Aspon můj názor :)

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 21:17 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Ahoj, Gogo nebol Garadien.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 21:19 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
já už si to moc nepomatuju právě.. Jedine co vím a doslechl jsem se, tak gara měl nějakej ubah prográmek na hlídače kterej mu vyrobili v číne a pak to bouchlo :D Já to beru s humorem, to co bylo je už jen pro pobavení :p

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 21:27 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Strigwyr píše:
Nie je to jedno jedincom co maju narusenu hlavu :D a to myslim fakt... fakt sa smejem nehorazne to taketo vyzivne pocitanicko nie je snad ani na DP fore... Nemohol som si jednoducho odpustit tento prispevok musel som si rejpnut :/ predtym nez zmazete tuto krutokrutu pravdu to nechajte niektorym jedincom precitat aby sa prebrali do rl zivota asi...


Strygu tohle neni DP forum to jsi opravdu na špatné adrese, tady tě nikdo, ale ver tomu ty kokot, že nikdo poslouchat nebude a hlavně nechce. Naschle

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 21:29 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Nagash píše:
Strigwyr píše:
Nie je to jedno jedincom co maju narusenu hlavu :D a to myslim fakt... fakt sa smejem nehorazne to taketo vyzivne pocitanicko nie je snad ani na DP fore... Nemohol som si jednoducho odpustit tento prispevok musel som si rejpnut :/ predtym nez zmazete tuto krutokrutu pravdu to nechajte niektorym jedincom precitat aby sa prebrali do rl zivota asi...


Strygu tohle neni DP forum to jsi opravdu na špatné adrese, tady tě nikdo, ale ver tomu ty kokot, že nikdo poslouchat nebude a hlavně nechce. Naschle


Já ho sice poslouchat nechci, ale když čtu jeho ,,debilní ,, posty, tak se docela bavím.. Jeho humor je super :D

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 14 bře 2013 23:51 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
Čau Aro, vítám tě u nás.
A zároven ti přeju hodně štěstí :)

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 15 bře 2013 11:05 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 15 bře 2013 12:14 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ardelion píše:
Gogo byl Garadien co já si vzpomínám ne? :) Díky němu mi také smazali nebo spíš mému bratrovi pkčko :D Stejně se jednou sejdem u jednoho pc a budem ho hecovat at jde běhat za pk :p Se zas tolik nevětrejte :pp :D

Uz ti sice odpovedel, ale garadien je viewtopic.php?f=5&t=1017
Byl s klukama na jednom z prazskych hospoda srazu, tak by ti rekli vic
Gogo je uplne jina kapitola a neveril bych, ze ho nekdo po tom cim vsim se na dp "proslavil" nezna

Jen jeste k prihlasce, no arandile vis jak. Kdyz se tak zpetne divam kolik lidi to v amonthii casem omrzelo a radeji se z ruznych duvodu vratili hrat za svejma kamosema. Navic ty jsi ego samo a ve vsech ohledech sobestacnej, ze nepotrebujes bejt v gilde aby sis zahral. Staci ti par lidi kteri se na tebe nabali a muzes zase zalozit svou gildu. Ale tak treba to bude v tvem pripade a ted jine

...Pedro ano chapu Know-how (anglicky „vědět-jak“) gildy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 15 bře 2013 13:21 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
-fe- píše:
Ardelion píše:
Gogo byl Garadien co já si vzpomínám ne? :) Díky němu mi také smazali nebo spíš mému bratrovi pkčko :D Stejně se jednou sejdem u jednoho pc a budem ho hecovat at jde běhat za pk :p Se zas tolik nevětrejte :pp :D

Uz ti sice odpovedel, ale garadien je viewtopic.php?f=5&t=1017
Byl s klukama na jednom z prazskych hospoda srazu, tak by ti rekli vic
Gogo je uplne jina kapitola a neveril bych, ze ho nekdo po tom cim vsim se na dp "proslavil" nezna

Jen jeste k prihlasce, no arandile vis jak. Kdyz se tak zpetne divam kolik lidi to v amonthii casem omrzelo a radeji se z ruznych duvodu vratili hrat za svejma kamosema. Navic ty jsi ego samo a ve vsech ohledech sobestacnej, ze nepotrebujes bejt v gilde aby sis zahral. Staci ti par lidi kteri se na tebe nabali a muzes zase zalozit svou gildu. Ale tak treba to bude v tvem pripade a ted jine

...Pedro ano chapu Know-how (anglicky „vědět-jak“) gildy


Takto..ja chapem, ze mi neveris, ze ma nemas rad alebo co ja viem co vsetko este ale pokus sa ma nesudit pokial ma nepoznas osobne...i ked som precestoval dost guild tak niesom prelietavy typ...ak odniekal odidem vzdy to ma nejaky vazny dovod...to, ze som tu uz sprasil nejedneho cloveka..resp pojazdil (sprasenie znamena nieco uplne ine) tak uznavam, boli v tom ludia aj taky co mi nic nespravili ale bohuzial to je sucast pk...ale ludia ako je Empair na ktorych som bol vylozene vysadeny som neprasil bezdovodne...a mimo ineho, keby som to tu nemyslel vazne tak nepristupim na veci ako zmazanie pk...a ak je pravda to co vravis, ze ja amonthku nepotrebujem a ze mozem hrat aj bez nej tak to opat potvrdzuje to, ze sa sem nehlasim pretoze musim ale chcem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 15 bře 2013 13:25 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 15 bře 2013 13:13
Příspěvky: 7
-fe- píše:
Jen jeste k prihlasce, no arandile vis jak. Kdyz se tak zpetne divam kolik lidi to v amonthii casem omrzelo a radeji se z ruznych duvodu vratili hrat za svejma kamosema. Navic ty jsi ego samo a ve vsech ohledech sobestacnej, ze nepotrebujes bejt v gilde aby sis zahral. Staci ti par lidi kteri se na tebe nabali a muzes zase zalozit svou gildu. Ale tak treba to bude v tvem pripade a ted jine

...Pedro ano chapu Know-how (anglicky „vědět-jak“) gildy


Ono možná problém je že se nechce už starat, ono je pohodlnější lognout a hrát a nestarat se. Což mu moc guild zde poskytnout nemůže. Jde hrát a nebýt v guildě ale je to složitější ale jsou tací co s nostalgie prostě měnit nechtějí i za cenu menšího herního využití. Tím nijak nehaním arandila, dokonce doufam že ho nevemete čistě se sobeckých důvodů i když bych vás asi pak považoval za s prominutím hlupáky.
(Prosím berte to s nadsázkou a ne doslovně neni zde ten post míněn ani v sebemenším zle proti komukoli)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz