Amonthia

Právě je 29 bře 2024 14:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ara-Prihlaška - PŘIJAT
PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 22:23 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Zdravím Amonthiu, na úvod by som rád podotkol, že moja kariéra na dp je asi ako väčšina z vás vie dosť pestrá a najmä dlhá takže sa môže stať, že na niečo zabudnem, takže vopred sa ospravedlňujem určite to nebude zámerne.

Tákže v reale sa volam Mišo, mám 20 rokov, bývam v Rakúsku ale defakto žijem na Slovensku ( Bratislava) :). Medzi moje záujmy patria klasické veci ako chodenie von s kamarátmi, pc, hudba, nejaké tie opíjaše a tak.

Tak a teraz k Ultime...môj main char sa volá Arandil a je to mág. Čo sa týka skillov tak všetko podstatné je na ňom max. Ďalšie moje postavy:

Kratosko- vamp (gangrel), stone gargu má (postava nieje od začiatku moja, kedysi to hrával spolužiak na strednej ktorý skončil), no questy som splnil na ňom ja.

Kratos- War (guardian)- zdedeny po spolužiakovi, v podstate je môj

Karin-nekro. základné skilly má, založil som ju ja sám

Legolas- ranger ostro, všetko podstatné vrátane tamingu max, no nieje môj iba mám naňho prístup

Majro- mage,skilly len na pvp, na rovnakom účte s Legolasom

Mirix- paladin, taktiež postava, na ktorú mám prístup, môžem ju lognúť kedykoľvek no nie je moja

Mioa- ďalší nekro na ktorého mám prístup

Všetky tieto postavy, ktoré niesu moje ale mám na ne prístup su od jedného človeka.

Tak a teraz k PK postavám:
Abadon- Nekro
Lolita- Paladin

Čo sa týka postáv v podstate mám prístup takmer na každý char, dovolím si povedať, že taktiež každý char poznám celkom dobre a viem čo sa od neho očakáva, no hrať by som chcel najmä mága/nekra, prípadne gangrela..ostatné ma moc nebavia. Pri postavách, ktoré sú moje zmením heslá, aby ich nemohol logovať nikto iný no pri tých, ktoré mám len v "správe" si to dovoliť bohužiaľ nemôžem.

Ďalším bodom sú PK postavy, som ochotný všetky zmraziť bez akýchkoľvek námietok, pk už aj tak nejaký ten piatok nehrám..nevidím v tom už zmysel.

Čo sa týka minulosti, tak všetky postavy vám určite nepoviem ale čo si pamätám, že som mal tak to bol Gerrard Immortal, Lolita, Mysterious Jimmy, Lagyman( nie od začiatku, postavu som dostal od Mcihakla)...

Teraz by som prešiel k nejakej tej mojej historii, kde sa môže stat, že na niečo zabudnem. Takže začínal som v guilde Legie ako žiadateľ, odtial som prešiel do guildy LaG, kde som bol členom- odišiel som, pretože tam v tej dobe hral bratranec Gogo a chcel som hrať s ním. Po guilde LaG som pôsobil v guilde Sacred Wanderers, sám som ju založil s Gogom a ešte jedným kamarátom, po nejakom čase sa rozpadla. Viem, že chvíľu som mal prihlášku aj v Amonthii ale potom som ju stiahol, dôvody si na to nepamatám, jedine čo viem bolo to, že to bolo niečo absurdné z mojej strany (veď som bol ešte decko ! :D ) No potom prišla PK a blue guilda Kovaren, po nej to bola guilda Unholy crew, potom som bol istú dobu v guilde CoP, ktorej aktivita upadla na bod mrazu tak som so zvyškom aktivných ludi z CoPu + ďalší založil Harpagonov. Všetky guildy som založil ja, padli po väčšine kvôli nejakým rozporom, prípadne preto, že všetko stálo len na mne a miestami ma to prestávalo baviť, najmä keď som nevidel žiadnu spätnú odozvu od ludí.

Čo sa týka prohreškov, tak v podstate mám za svoju karíeru na dp pokial sa správne pamätám len jeden a to kauza Kovaren(postava Gerrard Immortal).

Dungeony som prešiel všetky okrem Fire, väčšinou ich mágujem, nepoznám akurát tie nové ako sú Cave of Madnes, Fortress of Despair.

Amonthiu som si vybral preto, že v súčasnom stave na dp je to jediná rozumná varianta + poznám od vás niekoľko ludí, s ktorými už nejaký ten čas hrávam a nikdy som s nimi nemal problém ( Night, Jahoda, Nagash, Alex...).

Dúfam, že som na nič podstatné nezabudol... kontakt na mna je ICQ 277248422 a teším sa na vaše posty (šetrite ma, ja viem..mám toho za sebou dosť :D ).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 07:06 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Cau Aro :) Gl Hf
Držim palce

Dej si nějaký avatar, podívej na Toma jaký má pěkný :P

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 07:57 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Buď zdráv.

Písal si, že máš prístup TAKMER na akýkoľvek char. Si schopný doplniť výpravu aj zručným clerikom?

A prečo nemáš prejdený Fire?

Každopádne, ak chceš u nás pôsobiť ďalej, tak čo najskôr zmraž všetky pk a každé odfotené postni sem. Spomenul si len 2 pk postavy, ktoré sú tvoje. Máš prístup aj na iné pk?

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 08:30 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Vítej. většinou jsem se já hlásil k tobě do guildy a vždy jsi mi vyšel vstříc, takže nemám důvod činit opak a těším se na víkendovýho despa(hec?!) :)

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 09:04 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Tak přece.. ;) Vítám tě a přeju hodně zdaru :p

E: jo a dej si nějakej ten avatar :p

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 09:05 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Ahoj a vítej.

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 09:49 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
těšim se, co na tvou přihlášku napíše picmaus :)

Jinak vítej a hodně zdaru

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 11:19 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Pk staci zamrazit, ale pri postupu na adepta uz je potreba je smazat.

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 13:06 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj

Nema cenu nic psat denny, arandila zna kazdej. A myslim si, ze si s klukama kteri ted hraji v amon bude rozumet(nevim teda jakej meli a maji vztah s nero po te "kauze")

No clovicu z blavy, celkem jsi me prekvapil, kdyz si po odchodu z amonthie v prihlasce nejspis k empairovy psal neco o tom jak se k tobe lidi chovali skarede a nedali ti prostor. Protoze jsi byl snad jedinej kteryho taky blavak bleda tvar za prska neposlal do nekam, kdyz se hrnul do akce po jeho "nic nedelejte ja si to udelam vse sam". Dokonce bych rekl, ze jsi tomuto velice klidnemu a nesobeckemu hraci hned sedl. Dalsi poradny prsk byl frost a ten az na par vyjimek je ztelesnenim, hinduismu. Takze o co ti slo doted nevim, ale rozhodne ti v amon nikdo kridelka v rozletu nezastrihaval
Samozrejme te mam porad spojeneho s gogo a to je aspon pro me mistr ve lhani

E by Pedro: Poslednú vetičku som ti zmazal Picme. Ak chceš vedieť dôvody, tak mi napíš SS tu na fórku a všetko sa dozvieš. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 13:44 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Vítej! Přeju hodně štěstí a jelikož šanci jsem dostal i já, tak nevidím důvod proč ji nedát komukoliv jinému ;-) Příjemnou zábavu.. :twisted:

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 14:06 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Hmm Tak teda :lol: Časi se Měnííííííí lalallallal :lol: :lol: :lol: Nj tak proč ne Přeji Good Luck .A budmě dospělejší ;)

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 14:47 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Takze ahoj, pokusim sa reagovat na vase dotazy.
Momentalne na klerika pristup nemam ale nie je problem si ho vybavit.
Fire som nepresiel...preco? Netusim..nikdy som tam nebol..resp raz a to sme nedosli, lebo sme nevedeli kam dalej (cca 3 roky back)

Teraz k tomu, ze som sa niekde stazoval, ze som tu nemal dost volnosti alebo co tak to neviem. Akoze nepamatam si to presne ale nemyslim si, ze som sa niekomu stazoval, kedze som si sam priznal to, ze to bola nejaka moja absurdita preco som odisiel...

Avatar vyriesim, Pk freeznem co najskor a poslem foto.

A na zaver...ja niesom ani som nikdy nebol Gogo tak to skuste pochopit ;)..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 15:23 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Jo a k tym PK...kedysi som mal pristup na kopec Pkciek ale uz ich nemam..mal som to vsetko ulozene vo fene na starom pc, ktory uz nepouzivam :) takze mam len svoje. A k tomu zmazaniu..budem s vami jednat na rovinu...investoval som do natrenenia tych postav dost energie a casu a niesom ochotny ich len tak zmazat..a nevidim dovod preco by som to robil ked ich hrat aj tak nebudem...som ochotny nechat blocknut ten acc, na ktorom tie pkcka su ale mazat ich nemienim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 15:47 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Ara píše:
Jo a k tym PK...kedysi som mal pristup na kopec Pkciek ale uz ich nemam..mal som to vsetko ulozene vo fene na starom pc, ktory uz nepouzivam :) takze mam len svoje. A k tomu zmazaniu..budem s vami jednat na rovinu...investoval som do natrenenia tych postav dost energie a casu a niesom ochotny ich len tak zmazat..a nevidim dovod preco by som to robil ked ich hrat aj tak nebudem...som ochotny nechat blocknut ten acc, na ktorom tie pkcka su ale mazat ich nemienim.




To se vyresi "za pochodu" ja si myslim ze pokud se ti u nas zalibi a budes mit v planu zustat a my budem mit v planu si te nechat stejne zjistis ze pkcko je k prdiku a smazes je sam pro svuj vlastni klid jako spousta jinych kteri se sem hlasily.

Zase ale na druhou stranu necekej ze kvuli tomu ze jsi kamik guildy se udela co se tyce PK vyjimka.

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 15:51 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2013 10:53
Příspěvky: 218
A je to tu olalala :) ... Hodně štěstí , trochu to rozdungujem ne .)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 15:52 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2013 10:53
Příspěvky: 218
Krutopřísnej avatar , jako můj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 15:52 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Arcichalid píše:
Ara píše:
Jo a k tym PK...kedysi som mal pristup na kopec Pkciek ale uz ich nemam..mal som to vsetko ulozene vo fene na starom pc, ktory uz nepouzivam :) takze mam len svoje. A k tomu zmazaniu..budem s vami jednat na rovinu...investoval som do natrenenia tych postav dost energie a casu a niesom ochotny ich len tak zmazat..a nevidim dovod preco by som to robil ked ich hrat aj tak nebudem...som ochotny nechat blocknut ten acc, na ktorom tie pkcka su ale mazat ich nemienim.




To se vyresi "za pochodu" ja si myslim ze pokud se ti u nas zalibi a budes mit v planu zustat a my budem mit v planu si te nechat stejne zjistis ze pkcko je k prdiku a smazes je sam pro svuj vlastni klid jako spousta jinych kteri se sem hlasily.

Zase ale na druhou stranu necekej ze kvuli tomu ze jsi kamik guildy se udela co se tyce PK vyjimka.


Mne len neni jasne, naco je to dobre tie postavy mazat...cokolvek ine s nimi spravit je rozumnejsie ako ich zmazat..darovat,bloknut,freeznut..cokolvek ale zmazat zabitych x hodin casu stravenych za pc je uplne zbytocne..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 16:03 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Ara píše:
Arcichalid píše:
Ara píše:
Jo a k tym PK...kedysi som mal pristup na kopec Pkciek ale uz ich nemam..mal som to vsetko ulozene vo fene na starom pc, ktory uz nepouzivam :) takze mam len svoje. A k tomu zmazaniu..budem s vami jednat na rovinu...investoval som do natrenenia tych postav dost energie a casu a niesom ochotny ich len tak zmazat..a nevidim dovod preco by som to robil ked ich hrat aj tak nebudem...som ochotny nechat blocknut ten acc, na ktorom tie pkcka su ale mazat ich nemienim.




To se vyresi "za pochodu" ja si myslim ze pokud se ti u nas zalibi a budes mit v planu zustat a my budem mit v planu si te nechat stejne zjistis ze pkcko je k prdiku a smazes je sam pro svuj vlastni klid jako spousta jinych kteri se sem hlasily.

Zase ale na druhou stranu necekej ze kvuli tomu ze jsi kamik guildy se udela co se tyce PK vyjimka.


Mne len neni jasne, naco je to dobre tie postavy mazat...cokolvek ine s nimi spravit je rozumnejsie ako ich zmazat..darovat,bloknut,freeznut..cokolvek ale zmazat zabitych x hodin casu stravenych za pc je uplne zbytocne..


Tomu se rika Kodex, Vyssi princip, neco jako osviceni a taky znamka toho jestli na to mas a jestli jsi ochoten pro guildu prolit krev Pkcka a udelat "obet" tim se taky ukaze jestli jsi na to dost zralej.


Kdyz uz to beres az tak smazanou postavu ti Gmko vrati stejne jako propadlej acc. atd. pokud se nemejlim.

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 16:12 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Tak v tom pripade nevidim rozdiel v tom, ci necham acc bloknut alebo zmazat... ved pokial viem podstata toho celeho je to aby sa to pk nehralo..a ta bude dodrzana...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ara-Prihlaška
PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 16:27 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Podstata je, že ten kodex je starší než skutečnost, že gm smazané postavy vracejí :)

To smazání při přechodu na adepta je vlastně poslední závěrečná zkouška. Když tě přijmeme výš, tak s tebou počítáme a to tak, že napořád. Nejsem gilda na chvilku. Už od toho se odvyjí naše přátelství a vazby v rl. Jestliže chceš s námi být, tak přece pk už stejně nebudeš nikdy potřebovat :) Zatím bych to být tebou neřešil. Uchazečem budeš nějakou dobu a můžeš si to nechat projít hlavou.

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz