Amonthia

Právě je 27 dub 2024 18:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 03 led 2013 20:33 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Johnny Knoxville píše:
Vítam ťa :)

Čo plánuješ spraviť za specku u paladina ? Nejak som sa k tomu nedočítal.
Plánuješ ešte niečo iné okrem pala a ranga ?

Každopádne viac otázok zatiaľ asi nemám :) len pilne trénuj aby si aspoň toho paladina mohol vziať do dungu a potom niečo vykutíme ;)

GL & HF ;)


Po pravdě nevím:D jestli isk nebo magic , u magica se mi líbí že bych nemusel dodělávat mf , idkyž to pomalu dělám :)

Takže asi tak ke specce , samozřejmě pokud máte někdo něco proč by byl lepší jeden než druhej tak sem stím.

Řeknu i takto , veškeré online hry, které jsem kdy hrál WoW nebo jiné, vždy sem se snažil přispůsobit guilde, cechu, společenstvu :) jen řeknu jedno , zkoušel sem mágovat a nešlo mi to :) takže pokud někdy časem mág tak to nevidim na dungy s nim :D

Jinak s tímto "novým" dp moc zkušeností nemám, takže kdyby něco nevěděl tak se omlouvám :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 03 led 2013 20:35 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Prečo magický paladin nepotrebuje MF ? Myslím si, že to je jeden z jeho základných skillov. Samozrejme sa dá podiskutovať o výhodách a nevýhodách u iskariota a magického paladina ;)

A ako sa ti páči napríklad clerik ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 03 led 2013 20:41 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Johnny Knoxville píše:
Prečo magický paladin nepotrebuje MF ? Myslím si, že to je jeden z jeho základných skillov. Samozrejme sa dá podiskutovať o výhodách a nevýhodách u iskariota a magického paladina ;)

A ako sa ti páči napríklad clerik ?


Tak to každopádně, jen sem to s tim mf myslel tak , že t oasi je hlavní skill ,ale neni potřebný pro tu specku jako u iska :) ale tak dodělávam sice to asi ještě chvilku zabere ale tak co už :ú

Jinak clerik , kdysi dávno jsem ho měl , odcleroval jsem max ankh, ale je to douho. Takže jako problem by to nebyl, ikdyž je to určitá zodpovědnost :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 03 led 2013 20:43 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
To je síce pravda, ale magický paladin MF vie využiť tiež. Magické MF zbrane typu Maul, War Mace sú celkom slušné.

Ak môžem doporučiť, pusti sa naplno do Paladina aby si mal aspoň jednu postavu do dungu. Potom môžme riešiť ďalšie :)

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 03 led 2013 20:47 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Johnny Knoxville píše:
To je síce pravda, ale magický paladin MF vie využiť tiež. Magické MF zbrane typu Maul, War Mace sú celkom slušné.

Ak môžem doporučiť, pusti sa naplno do Paladina aby si mal aspoň jednu postavu do dungu. Potom môžme riešiť ďalšie :)


Jasná páka :) dělám co můžu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 03 led 2013 23:55 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
čauky ricku :) tak tě tu vítám :)

:mrgreen:

co to, že jste se dneska neozvaly ??? jste měli jít s hexem k usherovi ne ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 07:00 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Richard píše:
čauky ricku :) tak tě tu vítám :)

:mrgreen:

co to, že jste se dneska neozvaly ??? jste měli jít s hexem k usherovi ne ??


Zdarec, No hex jaksi neprišel ani ičko , tak nevim co s nim je :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 09:57 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Teď me prosím omluvte za to co napišu :)

Samozřejmě jedu pala co to dá , je to moje priorita :) vyhodim sem veškeré skilly jake mám a jen bych poprosil na jaké se mám zaměřit prioritně , aby ste si mě třeba vyýkoušeli v nějakem lehkém dng neb mi zandali nějaký ůkol :)

Sw - 90 Hiding - 59
fenc- 90 ss - 57
taktika - 93 ( jedu ted hlavne na taktiku :P) ei 53
parring - 90 anim.l. 50
heal- 79 rez 49
anatomy 60 stealth 40
magery 59,4 mf 56
Fish - 95 :)


za každou připomínku budu rád :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 11:21 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Sw - 90 Hiding - 59
fenc- 90 ss - 57
taktika - 93 ( jedu ted hlavne na taktiku ) ei 53
parring - 90 anim.l. 50
heal- 79 rez 49
anatomy 60 stealth 40
magery 59,4 mf 5

samozřejmě tyhle a hlavně rezist !!!

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 12:07 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
A nějaký efektivní způsob na train rezistů?? nemam zrovna tolik gp byc nakoupil moc regu a mr :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 13:31 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
naramek! ; )

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 13:39 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Miramar píše:
naramek! ; )



k sehnáni u tebe?:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 14:43 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
cermi píše:
řitní průzkum? tak to si se mnou budeš naprosto rozumět :p

ale tak :p

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 17:17 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Čau, vítam tě tady.

Budu maximálně upřímnej tak doufám, že to oceníš a nevyložíš si to špatně.

Jestli chceš být aspoň trošku použitelnej, dodělej si 1 postavu pořádně. Dejme tomu paladina. Bojovky a tak snad nemusím zmiňovat, ale ty resisty jsou nutnost. Jinak budeš více méně na obtíž v dungu. Nějaký decík se s tím asi dá, ale to není co si představuješ od Uo, že ne? Samozřejmě mít náramky, ideálně ten master náramek. A nakonec specku. Tu si vyber asi sám. Osobně bych nedělal nic jinýho než magica.

Postavu by sme měli, pak by ses za ní měl snažit naučit hrát na plno. Až i todle budeš mít za sebou, je ideální mít vícero postav, aby nemuseli "lepit" sestavu jenom ostatní.

Samozřejmě přeju hodně štěstí a lidi guildy ti budou nápomocni v hodně věcech, jenom ten train tý postavy je pouze na tobě.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 17:21 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Bud píše:
Čau, vítam tě tady.

Budu maximálně upřímnej tak doufám, že to oceníš a nevyložíš si to špatně.

Jestli chceš být aspoň trošku použitelnej, dodělej si 1 postavu pořádně. Dejme tomu paladina. Bojovky a tak snad nemusím zmiňovat, ale ty resisty jsou nutnost. Jinak budeš více méně na obtíž v dungu. Nějaký decík se s tím asi dá, ale to není co si představuješ od Uo, že ne? Samozřejmě mít náramky, ideálně ten master náramek. A nakonec specku. Tu si vyber asi sám. Osobně bych nedělal nic jinýho než magica.

Postavu by sme měli, pak by ses za ní měl snažit naučit hrát na plno. Až i todle budeš mít za sebou, je ideální mít vícero postav, aby nemuseli "lepit" sestavu jenom ostatní.

Samozřejmě přeju hodně štěstí a lidi guildy ti budou nápomocni v hodně věcech, jenom ten train tý postavy je pouze na tobě.



Děkuji za upřímnost,
Samozřejmě dělám co můžu a deccik neni to co by byl muj vyrchol snu :) Jinak se vším souhlasím, jen by mě zjímalo jak to bylo myšleno s tím náramkem( na train rezistů)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 17:26 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Paladin ma quest na nármky. Je to v maze taková probíhačka. Za splnění dostaneš 1 náremek (bílej) a ten si dáš k fight skillu (sw, mf, fenc) a můžeš dotrénovat skill na 100. Tzn. budeš mít 3 bílý náramky. Ty pak dáš do jednoho Master náramku (modrej). Tj vše k náramkům.

Resisty ti poradím, když mi písneš na icq :) Každopádně šipkování se asi nevyhneš.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 17:31 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
Bud píše:
Paladin ma quest na nármky. Je to v maze taková probíhačka. Za splnění dostaneš 1 náremek (bílej) a ten si dáš k fight skillu (sw, mf, fenc) a můžeš dotrénovat skill na 100. Tzn. budeš mít 3 bílý náramky. Ty pak dáš do jednoho Master náramku (modrej). Tj vše k náramkům.

Resisty ti poradím, když mi písneš na icq :) Každopádně šipkování se asi nevyhneš.



ok ok diky,
takže si tě mohu přihodit na icq??? oledně rezistů?: ) Jinak tohle myslel náramkama :) ty uz mam :) jen mf neni jako jedinej skill


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 17:32 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Naramek ziskaš- Qvest (Destinace MAZE)na zvišni bjovich skilu celkem lze ziskat 3 sw,fenc,mf takto ziskane naramki jse nalinkuji do jedineho Bracelet of Grand ExpertnessTento naramek prida ke kazdemu z techto +10 .naramky jse daji nosit i jednotlive pokud jeste nemaš nektrí z techto dotrenovan .(jsou NB) .

Ješte nejaký dotaz?

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 17:34 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Wellicek píše:
Bud píše:
Paladin ma quest na nármky. Je to v maze taková probíhačka. Za splnění dostaneš 1 náremek (bílej) a ten si dáš k fight skillu (sw, mf, fenc) a můžeš dotrénovat skill na 100. Tzn. budeš mít 3 bílý náramky. Ty pak dáš do jednoho Master náramku (modrej). Tj vše k náramkům.

Resisty ti poradím, když mi písneš na icq :) Každopádně šipkování se asi nevyhneš.



ok ok diky,
takže si tě mohu přihodit na icq??? oledně rezistů?: ) Jinak tohle myslel náramkama :) ty uz mam :) jen mf neni jako jedinej skill


No chtěl sem ať projevíš trošku důvtipu. Ale na stránkách je seznam členů a tam by icq mělo být ;)

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Welly
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 17:57 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2013 10:40
Příspěvky: 76
JInak bych se chtěl ještě zeptat, zda někdo nevíte jak vyřešit problém ,že nevídím určite moby. Dnes jsem byl se známým hytl a neviděl jsem sem balrony.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 213 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz