Amonthia

Právě je 28 bře 2024 19:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Richard Vendeta - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012 16:24 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
Ahojky tak tady napravu svou chybu :) tak snad můžete pozapomenout na ten maličký poradox :) jsem si neuvědomil ,že není 1. dubna ;)


- Vaše skutečné jméno...
Richard Valina

- Vaše pohlaví...
Muž

- seznam Vašich postav (jména, povolání, výše důležitých skillů) uvádějte všechny postavy, i ty které nehrajete a které máte jen v opatrovnictví, i smazané a zabanované...
Vendettaaa – War chybý pouze MF jinak max
cholerik – Archer,(Archery, taktika, healin, Magery max) jinak zbytek roztrénovaný – moc za něj nehraju
Xeena – Necro (max) hraju ho teďkom nejvíce
Vendeta - Vampír roztréněný.
Bloody Vendeta - War na max dlouho nelogovaný (Pk) - zmražený
Spiritual - Vamp (v jailu za afk)

- jaké questy máte u svých postav splněné
mám u wara +10 hadry. Tento týden budu dělat quest na +20

- stručná historie hraní uo (jak na DP, tak na jiných shardech), guildy na DP, kterými jste prošli...
Hrál jsem cca 3 roky + na Twilling zone což byl jiný druh UO šlo o Run Uo . Tam jsem přestal hrát z důvodu úpadku lidí. Dále jsem hrál něco přes rok na Endoru. Potom asi 2 roky na DP. zkoušel jsem i nějaké americké serwery Byl jsem v Guldě sador +S+ něco málo přes rok.

- Vaše prohřešky (postav současných, minulých, vaši i půjčených)...
27.11.2009 14:01 Spiritual - Afk Healing 2 prohřešek
12.11.2009 18:21 Spiritual - Afk Healing 1 prohřešek

- důvod, proč jste si vybrali právě naši guildu, jakou funkci byste někdy v budoucnu chtěli zastávat...
Z důvodu vaší aktivity. Koukal jsem na vaše výpravy a líbí se mi ,že chodíte dosti dungů. Už mě něják nebaví pořád dokola oběhávat zónu a jiná místa. Chybí mi ta kooperace. A je lepší si užívat zábavu s více lidí než jenom někde sám běhat.

- co konkrétně se Vám líbí/nelíbí na našem kodexu, co by jste změnili nebo vylepšili?
líbí se mi že, vůbec nějaký kodex máte a že to vám dává určitý řad a změnit bych nechtěl nic.

- Vaše předchozi přihlásky z jiných guild
Moje přihláška byla jenom u +S+ kam mě natahali 3 real kamarádi. Tzv Unknou neboli Hit or miss, Kulíšek a Usher ten na dp hraje pořád ale nevybavím si jeho hráčské nicky. Teďkom mě právě zmíněný usher bere různé dungy a učí mě za necra v dungu. (Kdyby Vás zajímal nick doplním)

- Váš názor na PK/blue/O/CH hráče (proč O, proč CH, proč blue, proč PK)...
Pk je dobré z důvodu ,že se člověk naučí Pvp a pak když běhá za modrý char tak se ubrání. V O/CH je tam zajímavý potenciál ohledně pvp ale myslím si že teďkom neběhá moc O ani CHtak je to zbytečné se tam hlásit

- čeho by jste v rámci hry chtěli dosáhnout?
Relaxu, poznání nových lidí, kdyby někteří byli i v rozumné vzdálenosti tak po čase třeba zajít na pivo nebo dát nějakou deskovku ;)!!

- Vaše zájmy...
Florball (chytám za Tábor Alpha Legion), Sporty, Programování, UO, Deskové hry ,Modeling, Posilovna a hlavně poznávání nových lidí.

- jste ochotní jezdit na srazy guildy?
pokud to bude v rozumné vzdálenosti do 150km tak je to jasný věc !!!

- kontakt na Vás...
Spirit18@seznam.cz
Richard.Valina@seznam.cz

Icq : 355822341
Skype valina.richard
Fb. Valina Richard

A zakončil bych to asi tím , že by mi bylo ctí u Vás hrát. Poznat takovou ,,malou“ rodinu ;)

Kód:
Dojít 5x menší a 3x střední dung


Naposledy upravil Richard dne 12 lis 2012 23:02, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012 16:30 
Offline
Riccolast
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2010 14:16
Příspěvky: 441
Bydliště: dc
hned hezká přihláška, vítej

_________________
žij jak umíš, měj nás rád, a pak možná zapomenem co bylo dřív...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012 17:14 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
v předchozim joku psal Vendeta PK war a ted je Vendeta roztrenovanej vamp? :-D

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012 19:29 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
Ano trošku jsem to popletl pač mám blue wara ten se jmenuje Vendettaaa, pak mám právě wampa ten se jmenuje vendeta a pak mám to pk wara a ten se jmenuje teda Bloody Vendeta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012 20:07 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
Spiritttik18 píše:
Ano trošku jsem to popletl pač mám blue wara ten se jmenuje Vendettaaa, pak mám právě wampa ten se jmenuje vendeta a pak mám to pk wara a ten se jmenuje teda Bloody Vendeta

tak si to PK dopln do prihlasky... a ne ze ho tam vynechas...

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012 20:08 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
za další měls napsat postavy smazané zabanované atd... tudiz Spiritual je v tvych psotavach kde? :-D

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012 20:34 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Cau, pamatujes si na me? :p

Jinak vitej a gl.

Jaky deskovky hrajes? Znas munchkiny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 07:23 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
čau guldane jasný , že pamatuju brácha taky ješě hraje :) mno deskovky mám následující Osadníci z katanu + rozšíření Kupci a barbaři, Města a rytíři, 5 a 6 hráč a Atlantis, pak mám Agricolu, Carcassonne + rozšíření carcassonne hostinec a kategrála, Kronika Panstvý, černé historky, Osadníci z katanu karetní verzi, Tide of iron, Doba kamená, Kámen-Zbraně-Papír, Dominion , Runebound, Magic: The Gathering, Starwars karetní, lord of the ring karetní a příští týden by mi měli přijid Descent a jedno rozšíření ale zapoměl jsem název :) a Magestorm toť vše zatím :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 07:35 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
A co hexen? Ten uz to asi zapichl nadobro, co?

Peknej seznam, skoda ze vetsinu z toho neznam. Ale ty munchkiny ti doporucim. Sou to karty a urcite stoji za to.

Jinak cetl si kodex a historii?

A jedna kamaradska rada - pokud chces, aby tvou prihlasku brali lidi opravdu vazne tak s tim pk neco urychlene udelej. To zes ho dlouho nelogoval bohuzel nikomu stacit nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 08:02 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Buď zdráv. Za prvé, nemusel si zakladať úplne nový topic, stačil upraviť ten tvoj prvý post, ale budiž už. Tvoju prvú prihlášku ti zmažem.

Za druhé máš pk. Neviem či to vieš, ale ak sa k nám hlásiš PK musíš nechať zmraziť (požiadač o to GM). A ak dôjde dokonca na prijatie do guildy, v tom prípade PK mažeš!

Aké dungy máš už prejdené (to je jedno za aké postavy).
A áno zaujíma nás jeho nick, tak ho doplň (píšeš o ňom v jednom z odstavcov).

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 08:47 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
oky nechám ho zmrazit. a až kámoš bude na fb nebo icq tak ho poprosím o jeho nick. A hex už mooc nehjraje mno ale pokusíme se ho zase zlákat :) s bratrem a tim kámošem =) dle mě se vrátí přeci jenom na DP hrál něco kolem 10 let cca =)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 08:50 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
oky nick toho kámoše je Ascalante a Legend of Pain.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 09:18 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Ahoj tak te tu vitam znova.
Dej si avatara.

Prihlasku si predelal upravil a nelibi se me. Ani ne tak prihlaska jako pristup k ni.

Pises pulku veci co je potreba vedet ne tak jako ze by jsi lhal ale jako celou pravdu taky nerikas.To na me nepusobi dobre.

Ocividne jsi ty veci do prihlasky nenapsal schvalne a nebo jsi ani na 2 jite dopuruceni neprecetl jak ma prihlaska vypadat a co v ni ma byt.To znamena ze budto neco schovavas a nebo jsi si nenechal poradit a ani jedno na me o5 nedela dobrej dojem.



Kdyz ti zacnou zase hrat kamici pujdes do zajecich jako nekteri ?


Nehledas tim ted jenom jako nejaky misto kam se puichnout "nez" je ukecas ?

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 10:09 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
čau, podle nicku sem tě první tipoval na spam bota...

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 13:39 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
Arcichalid tak jako nevím ,že bych něco nenapsal schválně nebo bych něco tajil =) btw avatara si dám za chvilku .. =) a ne hledám někoho s kým bych mohl mít guildy se zeptej guldana :) v guldě jsem vydržel tak dlouho dokud se nerozpadla =) a myslím si ,že být v guildě jaká je tahle tak nic víc hledat nemusím =) jo a koukal jsem na přihlásky proto jsem psal jednu jako úrtam má už jeden z hráču jenom jsem jí upravil k svemu obrazu =)

Jo: a eedungy jsem byl decík, Ank, TK, Hytl,Cyclops Valley, fire,Terathran Keep,Wrong -ale většinu teěchto dungu jsem byl před tou pauzou ... eod doby co hraju zase aktivně cca 2 měsíce tak jsem byl jenom decík. pač sám nebo ve dvou lidech toho mooc nenachodím. myslím těch dungů.

a abych nezapoměl ještě tak wara pk Bloody Vendeta. tak by měl být snad už zmražený psal jsem o to gm Thief.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 12 lis 2012 20:41 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
hmm tak co teda :)co se mnou ? .) kdy můžu s váma začit chodit dungy ? nebou jsou zapotřebí ještě nějaké testíky ?? =)

předem díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 13 lis 2012 07:03 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Napsals nejakymu AM?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 13 lis 2012 09:32 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Guldan píše:
Napsals nejakymu AM?
Áno písal.

Nikde som sa to nedočítal (mám šedý zákal, tak vynechávam čiastočne vety) tvoj vek. Koľko že ti je rôčkov?
A hlavne Arcichalid ti povedal dobre. Daj si Avatara!

Spiritttik18 píše:
hmm tak co teda :)co se mnou ? .) kdy můžu s váma začit chodit dungy ? nebou jsou zapotřebí ještě nějaké testíky ?? =)

předem díky za odpověď.
Trpezlivosť ruže prináša. Niekedy však tŕňové, ale krása spočíva v celku. Takže si zahryzni do jazyka a čakaj.

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 13 lis 2012 13:51 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012 10:40
Příspěvky: 23
oky klidně počkám :) stejnak mi nic jiného nezbývá a je mi 23 let.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Richard Vendeta
PříspěvekNapsal: 13 lis 2012 20:05 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2010 12:37
Příspěvky: 355
Bydliště: Brno
Ahoj, pridam se k Budovi..
Postavy Vendeta a Spiritual ale na forku hodis nick Spiritttik18 (tak nak ne?) ... kdyz se potkame na ts, tak ti mame rikat Richard, Vendeta nebo spiritík?

A jak jsi na tom s tema +20 hadrama? Mas bojovy skilly na max? Udelej si naramek..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz