Amonthia

Právě je 19 dub 2024 19:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Susanoo -STIAHNUTE
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 13:18 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Kdo jsem?
Nazdar závisláci, takže skutečné jméno Lubomír, 25let, dávám jen jméno, protože o příjmení nebyla řeč :) Jsem muž a taky mužně voním... Brácha Maldy

Za koho hraju?
Postavy: Všechny blue, pk jsem hrál kdysi, ale je mázlé a už mě ani nijak neláká huntit vyběhlíky 5 kroků z gz.
Takže Susanoo (War) - připravuje se na specku Destroyera, jinak všechny potřebné skilly na max + jsem začal pracovat na poisoningu, lockpicku a miningu. Wara hraju převážně, jelikož jsem na něm vyrůstal ve světě uo.
Vito Genovese(Mage) - magerka cca 95(postupně dodělávám) - používám spíše na harvest
Mangekyou(Wamp) - rozdělaný, slabý wrest, nějaký heal, jedu ho spíše zatím na alchemku (70%)
Tsukuyomi(Celer) - potřebné skilly max, zatím po mě nikdo nechtěl odcelerovat dung, většinou chodím jako dmg, takže použitelný je, ale nehraju ho, spíše občas brácha ho použije.
Fatpipe (craft) - mining (100), bs (100), tailoring(97) - ostatní skilly postupně pomaloučku :)

Za koho jsem hrál?
Zabanované:
Urith: pk celer, Wintherga (warior) - kauza Ostravská kavárna - Ban z důvod obchodování s acc, v tu dobu jsem neměl doma net, takže jsem tam jednou měsíčně chodil logovat, ale GM to nepochopilo a nebylo ani ochotné mrknout se do logu, takže mi to mázli ikdyž jsem nic neprovedl a to jsem dokonce v té kavárně seděl s GM Froggerem osobně předtím než od tama odešel a pak nastala ta kauza, takže bych si to ani nedovolil. V životě jsme acc nekoupil a ani si nepůjčoval k hraní, vždy jedu jen své accy + s bráchou jsme si udělali postavu s výrobními skilly, ale tu nikomu nesdílíme.

Questuju?
Jelikož hraju převážně wara, takže nequestuju ostatní postavy, u wara mám bracelett of expertness + se snažím o knightky, ale lidi jsou líní se mnou zajít cove a wronga, abych si to už zrobil :) + už mi chybí sehnat jen 3 guny a bude specka destroyera + hotová NB runa

Jsem historik?
Ohledně mé historie, začal jsem s uo cca 2001 rok, tuším, že v tu dobu nějak vznikala, nevím přesně jestli 1999, bych kecal teď, takže bohatá zkušenost, hrál jsem za výše uvedeného pk celera, kterého jsem lítal s Bobanem of Lat Namem a zakládali jsme guildu (Ort Tael) sídlo byl obří hrad hluboko v delu, dále jsem jel velmi aktivně CH/O války za wara, řídím se pravidlem jednou CH vždycky CH, nikdy jsem nebyl a nebudu O, nevím jestli jste slyšeli o Wintherze, ale začátky v Brotherhoods, potom když jsem se stal Chaos leaderem s Gotrinem, tak zakladatel -CHG- (ChaosGuards) se swordíčkem, lítal jsem s Ježísem Kristem, GM Sagger(Leila), Barrin, Gotrin, Ardeth (v době mých začátků můj war vzor :)), běhal jsem asi 4-5 let poté pauza 3-4 roky protože jsme byl nasraný, že za GM se volí věční crafti + lidi, co neměli s PvP nikdy nic společného, kteří se pletou do PvP a totálně to zmršili + když člověk poctivě nespí a makruje postavu s opravdu, ale opravdu FULL SKILLCUPEM u wara, kde nechyběl ani Forensic, prostě totálka jaký skill šel, ten byl udělanej a oni nejsou ochotni mrknout, jestli kdykoliv kdo logl tuhle postavu jinde, či byla prodána, popřípadě koupena a ne jen udržována, tak na to jsem fakt neměl.

Proč zrovna tahle banda?
Poté jsem začal asi rok zpět se dávat do toho udělal postavy a jedu, zkusil jsem Ch/O, jenže bez kooperace na mapě na které nikdo není to nemá moc význam, takže jsme prozatím resignoval, předtím jsem nastoupil do guildy Utajení, jejíž členy ikdyž je guilda zrušena nesmím dle bývalého kodexu zveřejnit, ale jestli tuším správně tak minimálně jeden je u vás ;) (Oni ví) no a teď jsem free a spíše jen občas zajdu na mapu guildy Sign, kde jsem spíše takový guildovní přítel a občas s nimi něco zajdu, uvažoval jsem o žádost k nim, ale nepodával jsem, jelikož postupem časů je u nich na mapě více cizích lidí než členů, nedodržuje se kodex, lidi se tam obírají mezi sebou,jsou arogantní a totálně bez pochopení a nějaké guildovní soudružnosti.

Chtěl bych k vám do guildy jelikož je vás dost vidět aktivních ve světě a chodím na mapu signu a občas jsem s některýma členama šel nějakého toho dunga, teď si nepamatuju jména a brácha říkal, že zde asi taky bude chtít nastupovat a většinou se držíme spolu v guildách a líbí se mi, že vaše guilda není založena jen na PvM, ale podporujete i PvP obzvláště chaos, což mi teče v žilách a chtěl bych v tom pokračovat. Chtěl bych zastupovat funkci řádného a správňáckého člena v guildě, který se pokusí pomoct, co to půjde, když bude třeba a účastní se kvalitně hry.

Já a kodex?
Jak jsme pročítal kodex, zvláštní výhrady či připomínky mě zatím nenapadají, pročítal jsem kodex více guild, ale vždy se mi něco nelíbilo popřípadě mě nějak jejich kodex nenadtchnul, takže možná časem se o něčem zmíním, až byhc viděl, jeslti je opravdu brán, tak jak je psán.

Jdu jinam?
Přihlášky do jiných guild kromě výše zmíněných Utajených jsem nedával..

Koho chci totálně zřídit?
PK:
Když jsem hrával pk, tak z důvodu, že CH/O pomalu klesalo, eh špatně jsem to napsal CH žilo slávou a O byli jen v barácích a bez odvahy vylézt, takže proto pk pro pravidelnou dávku PvP do žil než pro zisk kořisti.
CH:
Jedině CH, vždy jsem nesnášel Ordery a vždy jsem byl CH a svou horlivostí jsem dostal i ocenění CHaos leadera, takže jsem hrdě běhal po Orderských mrtvolách z rudým štítem hájící Lorda Blackthorna a jeho panství, takže ch jedině :) Jednou CH vždycky CH
Blue:
Každý má blue i já mám blue, občas s elítat nechce, takže si jen tak poharvím, podunguju a s craftem pk ani ch fakt běhat nechci :D Ikdžy to kladivo, co teď vymysleli milí GM crafstmani dělá dmg playera i z crafta , což mi přijde takové trochu směšné už.

Můj cíl?
Cíl je jasný, dobře pokecat a zasmát se s partou v pohodě lidí, zafightit, zadungařit, zlepšovat postavy, umírat na bojištích, umírat na kolbištích a prostě se bavit, když není co dělat.

Co mě baví?
Jelikož se mi narodila dcera, takže priorita a soustředěný zájem je o ní a také o druhou vyženěnou dceru s manželkou, takže říkám rovnou a předem, že rodina je pro mě základ a když prostě není čas hrát, tak nehraju, jinak rád sportuju, závodně jsem dělal asi 10 sportů (šachy, hokej, fotbal, florbal, házená, basketbal, pingpong, silový trojboj), takže sport pokud to jde a je čas uvítávám. Jinak četba fantasy (aktuálně Hraničářů učeň), jsme IT pracovník, programátorská praxe + nyní finská firma Tieto, kd ejsem J2EE administrator aplikačních serverů, takže počítače mi nejsou cizí a nějaké to gemblení, většinou uo, občas odreagovačky z nudy, csko(steam), ANNO2070, LOL...

Já a srazy?
žena uo moc nemusí, ikdyž jsem jí včera založil wampíka, tak uvidíme jeslti jí to chytne, ale moc tomu nevěřím, takže kdybych dostal povolenku, tak na sraz dojedu rád, ale to asi nehrozí a muselo by to být asi jedině v knajpě v Ostravě, abych se zúčastnil :D

Mé supertajné kontakty?
ICQ: 153496376

PS: Jak jsem pročítal náhled, tak jsem se v jendom místě sekl v i/y, ale už jsem to nemohl najít, tak mě za to neukamenujte, sám bych se nejraději za to ukamenoval :D

S pozdravem Susanoo

Kód:
Spoločne so Smajlom pokoriť Vám určený dungeon v príslušnej sekcii na fóre - DONE


Naposledy upravil Susanoo dne 14 zář 2012 17:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 13:22 
Offline
Chaos Leader!
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010 06:18
Příspěvky: 996
cece nestíhám jen sem to proletel prectu podrobnejc po vinobraní :-D... XD vítám tě tu zatím :-*

_________________
Kód:
Maxim afk:
  mi sme rodina divnaku vis jak sou uzasnakovy mi sme Divnaci tata ma slabost pro bezdomovce takze dela doma azilovy dum ja sem zavyslej na prcani a bracha na jehli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 13:32 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Ahoj hodně štěstí.

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 13:34 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Ahoj vitam te :) Dej si avatara :))

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 14:24 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Ahoj vítam ťa .)

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 15:06 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Hele ted jsem si v klidu precetl tvoji prihlasku, osobne te neznam a asi jsem se s tebou nepotkal ale musim rict ze na me tvoje prihlaska zapusobila pozitivne.
Mas to pekne napsany, vis co chces, co nechces, nerikas nesmysly, vypadas jako rozumnej clovek co to ma v hlave oka.

Chybu y/i mas tady "Já a kodex?
Jak jsme pročítal kodex, zvláštní výhradi"


Chvalim ti anno 2070 taky jsem hracem:) ctes fantasy co treba Terry Pratchett ?

Muzika muzika co poslouchas ?:)

Jinak za me dobry zatim ahoj :lol:

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 16:59 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Hudba, začínal jsem a převážně tíhnu k hiphopu, reagee, rap a spíš ta black music, ale po pár diskotékách a rockových klubech nemám výhrady k žádnému stylu a prostě co je dobré, to si poslechnu, ale jediné co nemusím je takový ten black,death,hardcore,brutal nebo co to je metal, prostě když se tam jen řve a nemá to melodii.

Terry Prachet, už jsem o něm slyšel a chystám se na něj, jen mě teď ale chytl ten Hraničář a čtem to s bráchou, takže až se dočte tohle na hajzlíku, jelikož jindy není čas na čtení, tak se podívám po tom Pratchetovi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 17:06 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Jo myslim ze Terry Pratchett bude doby hajzlikocteni. To vas neurazi :)

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 18:04 
Offline
Riccolast
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2010 14:16
Příspěvky: 441
Bydliště: dc
vítej, pěkná přihláška

_________________
žij jak umíš, měj nás rád, a pak možná zapomenem co bylo dřív...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012 21:23 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Taky Tě tu vítám. Hodně štěstí! :-)

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012 02:48 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Čau, Vítám tě tady... Tady Nero jestli ti to něco říká... Matně si pamatuju, že sme společně něco naběhali :)

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012 06:52 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Buď zdráv, vítam ťa tu a prajem veľa šťastia.

Síce mám slovenský prízvuk, ale taktiež už som cca 5 rokom v Ostrave, kde pracujem ako programátor (skôr sa orientujem na C#, XML(xsl) a podobne). Tak trochu ma zarazuje ako Vy mladí ste prebili na ostré náboje a máte deti (viď Krigre :D ). Neboj som o rok mladší - zatiaľ, ale o dieťati ešte neuvažujem a Arci sa mi to snaží zatiaľ úspešne vytĺcť z hlavy :D :D A chválim ti, že máš rád budovateľské (aspoň ja to tak hrávam) strategie typu ANNO. Poslednú časť 2070 som práve nahodil do kompu a chystám sa to rozjeď.

Tvoja prihláška je pekne rozpísaná, netrepeš 2 na 3 a hlavne dá sa v tom pekne orientovať.

Ako som čítal, tak si aktívne hrával clerika za pvp, takže by pre teba ho nebol zobrať do dungu?
Aké dungy máš približne prejdené?
Chodíš na "jedno" pivo a ktorá hospoda v Ostrave je tvoja obľúbená?

PS: Ak ti žena dá povolenie, tak na zrazy môžme chodiť kľudne spolu ;)

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012 15:14 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Zdarec ;) Rad si s tebou zase zaklikam a sem zvedavej jestli to i malda teda obnovi. Hodne stesti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012 16:19 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Vítej, neznám tě nebo si tě nepamatuju, ale těším se až se nám předvedeš :)
Drž se ....

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012 18:42 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Nero:
Něco mi to říká, jestli jsi běhal v mé době Ch, tak to budeš určo ty.

Pedro:
Tak jsme z Poruby, takže spíše ty porubské, nevím co tu znáš, ale na hlavní třídě je toho dost + nějaké ty okrajové. Takže když žená dá povolenku, mám slovenské předky, chatu v Podjavorníku a rodinu v Považské Bystrici, takže můžeš na mě aj po slovensky .)

Jinak ANNO2070 určo doporučuju, líbí se mi ten jejich online systém, volba prezidenta a podporující strany, pravidelné nové hromadné mise pro získání bonusů atd, pěkně udělané, nedoporučuju cracklou verzi, protože spousta funkčnosti není crackem odladěná a v polovině první mise se zasekneš na tom, že prostě borec od tebe nepřijme zboží za úkol :D

A ohledně dungů, byl jsem převážně PvP, takže jsme to nikdy moc nechodil, ale teď co se přivtěřím k Signu, tak jsem s nima byl QA3, Deceit, FDD, ICE, TK, Cove, CV, Ankh, Wrong, Destard 1, ale to bylo tak před rokem, takže už moc nepamatuju a teď nevím jméno, ale nějaký nový, kde na konci jdeš k hardcore bossovi a ta potvora háže takové kokony a jak nedostaneš od druhých 12 šipek do tuším 30sec nebo minuta, tak dostáváš ik, když vyhodíš klamák ik, atd, docela pěkná prasárna :D Chodím spíše ty kratší, protože žena nemusí když u toho sedím moc dlouho :D

Gulda: Čekal jsem kdy se ozveš ;) Snad mi to tu výjde. Brácha sice teď moc nelogoval, ale já ho překecám a určo zalítáme.

Nagash: Jestli jsi ten starej Nagash, co přede mnou utíkal jako orderák v té době, co si pamatuju, tak si mě asi nepamatuješ z komplexu pravidelných smrtí :D Ale v pohodě to hodně orderů, když jsme s Ježíšem ve dvojko před jejich vlastním barákem uprostřed Britu vybili 7 orderů najednou ve dovu lidech :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 16 zář 2012 09:35 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Susanoo píše:
Já a kodex?
Jak jsme pročítal kodex, zvláštní výhrady či připomínky mě zatím nenapadají, pročítal jsem kodex více guild, ale vždy se mi něco nelíbilo popřípadě mě nějak jejich kodex nenadtchnul, takže možná časem se o něčem zmíním, až byhc viděl, jeslti je opravdu brán, tak jak je psán.

Protoze z toho co pises mam dojem, ze te na uo zajima hlavne pvp, co tedy rikas na tento kodex(take nevim jestli se dodrzuje, ale presto se te na to ptam)

Kodex frakční guildy Amonthia Knights

Pravidla Amon's Knights

Amon's Knights je pouze pro krev rodu Amonthského.
Každý člen/adept guildy Amonthia má možnost vstoupit do Amon's Knights.
Uchazeči mají povolení vstoupit do frakce jen za určité zásluhy (Povolení udělí rada guildy a velitel CH frakce).

Chaos Warriors

Válečníci Lordů. Na tomto stupni si přijde na své asi nejvíc hráčů. Loot je povolen, běha se standartní PvP. Je pouze jenom na hráčích, jestli chtějí hrát rp či nikoliv. Po nějaké době se z nich mohou stát rekruti True guildy za předpokladu slušného a morálního chování. Za své služby mohou z rewardu získat bonusové veci do PvP i do PvM, jejich bojování za frakci je tak oceněno bonusovými věcmi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 16 zář 2012 09:55 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
viewtopic.php?f=10&t=2003

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 16 zář 2012 18:55 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
-fe- píše:
Susanoo píše:
Já a kodex?
Jak jsme pročítal kodex, zvláštní výhrady či připomínky mě zatím nenapadají, pročítal jsem kodex více guild, ale vždy se mi něco nelíbilo popřípadě mě nějak jejich kodex nenadtchnul, takže možná časem se o něčem zmíním, až byhc viděl, jeslti je opravdu brán, tak jak je psán.

Protoze z toho co pises mam dojem, ze te na uo zajima hlavne pvp, co tedy rikas na tento kodex(take nevim jestli se dodrzuje, ale presto se te na to ptam)

Kodex frakční guildy Amonthia Knights

Pravidla Amon's Knights

Amon's Knights je pouze pro krev rodu Amonthského.
Každý člen/adept guildy Amonthia má možnost vstoupit do Amon's Knights.
Uchazeči mají povolení vstoupit do frakce jen za určité zásluhy (Povolení udělí rada guildy a velitel CH frakce).

Chaos Warriors

Válečníci Lordů. Na tomto stupni si přijde na své asi nejvíc hráčů. Loot je povolen, běha se standartní PvP. Je pouze jenom na hráčích, jestli chtějí hrát rp či nikoliv. Po nějaké době se z nich mohou stát rekruti True guildy za předpokladu slušného a morálního chování. Za své služby mohou z rewardu získat bonusové veci do PvP i do PvM, jejich bojování za frakci je tak oceněno bonusovými věcmi.


Nějak jsem teď moc nepobral co po mě chceš vědět?

Určitě bych časem, kdybych dostal povolení, chtěl vstoupit do Amonthia frakce a na kodexu pro Chaos Warriors jsem vyrůstal, než se začali vůbec rozlišovat chaos frakce, tím, jak se začali rozlišovat, tak se mi PvP znelíbilo, jelikož loot je kořist a nějaké PvP hraní bez lootu, co to je? Buď jsem válečník a připojím se do války s možností rizika a nebo si můžu jít začutat do arény. Samozřejmě nebudu obírat mága o TMR, svitky atd, abych si pushnul ostatní postavy, ale občas si něco vemu, co se hodí na lítající postavu, protože equip si můžu nakopat, naharvit sám, tak nevidím důvody full lootu, ale zase to je na každém, jsem zvyklý, že ze sundaného mága nic nemám, ale dostanu od něj full jelikož neumím běhat v nějakém bronzu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 17 zář 2012 22:06 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
Ahoj Vítám tě u nás. Přeji ti hodně štěstí budeš ho potřebovat :p

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 18 zář 2012 07:04 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Vítám Tě a přeju hodně štěstí :) Snad se brzy potkáme při nějakém pvp jako včera v cove 4 vs 6 :D A doufám, že i v PVM ;)

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz