Amonthia

Právě je 28 bře 2024 14:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 18 zář 2012 08:26 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Ardelion píše:
Vítám Tě a přeju hodně štěstí :) Snad se brzy potkáme při nějakém pvp jako včera v cove 4 vs 6 :D A doufám, že i v PVM ;)


No včera to byla haluz, jelikož já jedu PvP wara a s magem jsem se jen procházel kolem a skočil nechtě v nujelmu do portu, kde jsem bláhově počítal, že mě to hodí do gz a ne mezi ně za hradby, jako 1vs6 a stejně mě nesundali, ještě, že to jsou takové lamky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 18 zář 2012 11:43 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Susanoo píše:
Nějak jsem teď moc nepobral co po mě chceš vědět?

Takhle, kdysi byli lidi kteri se hlasili k amon, hrali pvp a meli postavu ve frakci pomerne rozladeni, kdyz se pak dozvedeli, ze dokud nebudou adeptem opravdu zadna frakce nebude. Casem to asi upravili na uchazece se "zasluhami". Ted uz nejspis ani to neplati, takze jako bych nic nepsal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 18 zář 2012 15:43 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
vitej a hodně štěstí

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 22 zář 2012 20:28 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Hoj Šusi. Obdobná otázečka jakou měl Arde na bulíka.

Napiš mi sem EQ na warra do Fan Dancer Dojo. Pokud se stím nechceš drbat nahraj screen:
http://www.jpeg.cz/, http://imageshack.us/

Jaký je podle tebe stěžejní skill u warriora do těžších dungů?

Výhledově plánuješ hrát Klerika, Mága aktivně?

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 23 zář 2012 01:55 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Tom píše:
Hoj Šusi. Obdobná otázečka jakou měl Arde na bulíka.

Napiš mi sem EQ na warra do Fan Dancer Dojo. Pokud se stím nechceš drbat nahraj screen:
http://www.jpeg.cz/, http://imageshack.us/

Jaký je podle tebe stěžejní skill u warriora do těžších dungů?

Výhledově plánuješ hrát Klerika, Mága aktivně?


Zajímavé otázečky, tak k první: no equipy na dungy jelikož jsem nešel ty TOP atd, tak podle sebe se řídím pořád stejným inventářem, takže když vynechám brnko a master robku a tamburínu pro vstup, tak spotřebák (GS,GH,GC,TR kádě - min. 100ks), regy ikdyž nemusím, nosím cca 1k od všeho, už se mi stalo x krát kdy celer nebo prsk potřeboval :), pak klamáky, saláty, bandy (počet dle healera), jelikož mám fishing 100, tak poslední dobou jsem začal brát i ryby kdyby nebyl booster, ze zbraní nosím většinou, +9 obouručku a jednoručku + nějakou kamenovku, v záloze zatím jsem nemusel používat, verite sekáček a nějaké to smetí na slizy u myšek, jestli si to teda nepletu s jiným dungem, pak už jen nosím rr a občas tahám pro jistotu i ze pár lockpicků + teleport svitky + svetlo svitky... nosil jsem i non fame bastarda, ale teď ho normál war nemůže, takže byl vyřazen :), no snad jsem nic nezapomněl...

stěžejní skill u warra v těžkých dunzích, jak říkám, moc jsem toho nešel, ale v případě těžších dungů, když už je tam war jako mlátička, jako všude, tka to bojovky nebudou, ale spíše bych vsadil na poisoning a resisty(a jeslti jsem mimo, tak to není tím, že bych to nevěděl, ale spíše mi žádný skill nepříjde stěžejní, když na warrovi jedu vždy full skillcup :D)

klerika moc nejedu, přece jen jsem zvyklej na plechovku, ale připravený je a i hotkeye nastavené, takže je to takový voják v pohotosvoti :), mága poslední dobou hojně, ale zatím jen na harvest a zkouším si osahat, co všechno umí, odmágovat si něco bych si zatim ještě netroufl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 23 zář 2012 09:33 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Tvoje odpoveď o equipe je pekná. Pamätaj však, že sú to len slová a tvoje činy musia im odpovedaď. Každopádne ja mám na teba ešte pár otázok. Ako často si opravuješ zbrane a brnenie?

Pýtam sa preto, že môj druh v zbrani a slove, ťa načapal pred dungom s úplne rozmlátenou katanou. Či pak ty kvietku vieš čo VŠETKO spôsobuje znížená durabilita u zbraní a zbroje? Znížená cháp oveľa menšia ako jej základná odolnosť - pokazená!

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 23 zář 2012 09:39 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Uspokojující odpověď. Jen doplním pár detailů. Pokud to tvá specka dovoluje, nos ryby i bizu(prstynky,hud.nastroje). Někdy se stane, že musíš něco odtáhnout nebo vybít a nemáš boostera, to je ten čas, kdy máš použít tohle ;) Co se týče portu, nos je. Warr je může. Není na škodu si přidat do výbavy i wand of sacrifice. Sice je potřeba jen velmi zřídka, ale lepší mít, než nemít. Locky určitě alespoň 15ks. občas se hodí i pack horse (na loot nebo do zálohy) Nonfame zbraně jsou u Warra taky dost důležité (kamenovky, glass zbraně). A za regy máš u mě malé bezvýznamné +. Taky je nosím, kdyby někomu pochybělo ;)

Správně správně. Rezisty. Bez rezistů se nepiš na větší dungy, pokud tě neosloví někdo služebně starší či sám vůdce výpravy. I poté je dobré zmínit: "nemám rezisty..". Je mnoho lidí, co vzali buchnu do dungu, aniž by zmínili její hrubé nedostatky a odsoudili tak celou výpravu k výlehu. Poisoning, pokud ho tvá specka může je určitě velmi potřebný skill. Takže na tohle bych se být tebou zaměřil hned nebo co možná nejdřív. Buchna bez rezistů je v dungu čertova krabička. Skáče z ní kde co ;)

Ve tvém zájmu a v zájmu Guildy bych doporučil udělat si jednu či dvě či všechny další postavy. Člověk je flexibilnější a hlavně, když víš co dělá daný charr v dungu. Nikdo nemusí plýtvat síly nato, aby ti to říkal ;)

Z mé strany prozatím vše. Kdyžtak ti poradím na mapě. Have fun ;)

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 23 zář 2012 09:52 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Nakoľko hráš warriora a mňa zaujíma tvoja týmova spolúpráca máš špecializovanú úlohu. Spoločne s uchádzačom Smajlom, ktorý má taktiež warriora, pokorýte dungeon. Nie leda jaký dungeon, ale taký ktorý sa nachádza na šírom oceáne a obývajú ho tie najsilnejšie vodné monstrá!

Ako dôkaz od Vás požadujem fotku od pokladu!

viewtopic.php?f=18&t=3165&p=66870

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 23 zář 2012 11:04 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Pedro píše:
Nakoľko hráš warriora a mňa zaujíma tvoja týmova spolúpráca máš špecializovanú úlohu. Spoločne s uchádzačom Smajlom, ktorý má taktiež warriora, pokorýte dungeon. Nie leda jaký dungeon, ale taký ktorý sa nachádza na šírom oceáne a obývajú ho tie najsilnejšie vodné monstrá!

Ako dôkaz od Vás požadujem fotku od pokladu!

viewtopic.php?f=18&t=3165&p=66870


Výzva přijata!!! High five!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 07:04 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Pedro píše:
Tvoje odpoveď o equipe je pekná. Pamätaj však, že sú to len slová a tvoje činy musia im odpovedaď. Každopádne ja mám na teba ešte pár otázok. Ako často si opravuješ zbrane a brnenie?

Pýtam sa preto, že môj druh v zbrani a slove, ťa načapal pred dungom s úplne rozmlátenou katanou. Či pak ty kvietku vieš čo VŠETKO spôsobuje znížená durabilita u zbraní a zbroje? Znížená cháp oveľa menšia ako jej základná odolnosť - pokazená!


Neopravoval jsem, ale když už jsi mě naučil, kde nakupovat repair kit a geary, tak opravuju teď pořád :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 07:07 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Tom píše:
Uspokojující odpověď. Jen doplním pár detailů. Pokud to tvá specka dovoluje, nos ryby i bizu(prstynky,hud.nastroje). Někdy se stane, že musíš něco odtáhnout nebo vybít a nemáš boostera, to je ten čas, kdy máš použít tohle ;) Co se týče portu, nos je. Warr je může. Není na škodu si přidat do výbavy i wand of sacrifice. Sice je potřeba jen velmi zřídka, ale lepší mít, než nemít. Locky určitě alespoň 15ks. občas se hodí i pack horse (na loot nebo do zálohy) Nonfame zbraně jsou u Warra taky dost důležité (kamenovky, glass zbraně). A za regy máš u mě malé bezvýznamné +. Taky je nosím, kdyby někomu pochybělo ;)

Správně správně. Rezisty. Bez rezistů se nepiš na větší dungy, pokud tě neosloví někdo služebně starší či sám vůdce výpravy. I poté je dobré zmínit: "nemám rezisty..". Je mnoho lidí, co vzali buchnu do dungu, aniž by zmínili její hrubé nedostatky a odsoudili tak celou výpravu k výlehu. Poisoning, pokud ho tvá specka může je určitě velmi potřebný skill. Takže na tohle bych se být tebou zaměřil hned nebo co možná nejdřív. Buchna bez rezistů je v dungu čertova krabička. Skáče z ní kde co ;)

Ve tvém zájmu a v zájmu Guildy bych doporučil udělat si jednu či dvě či všechny další postavy. Člověk je flexibilnější a hlavně, když víš co dělá daný charr v dungu. Nikdo nemusí plýtvat síly nato, aby ti to říkal ;)

Z mé strany prozatím vše. Kdyžtak ti poradím na mapě. Have fun ;)


Ty jsi určitě nečetl ten můj příspěvěk pořádně, já vím, že píšu dlouze :D vždyť jsem psal, že sebou nosím ryby, když už mám ten fishing, jinak z bižu rr, občas ggr, ale až už konečně udělám destra, tka mi bude bižu na dvě věci :)

Ohledně charů, jak říkám, jedu teď docela často mága a poznávám ho, jen to ještě pořád dolaďuju, celer ten je ready klidně i na dung a wampírek je slabý, ale ten se postupně dodělává.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 07:39 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Smiem sa ťa spýtať prečo by ti na destrovi mala byť bižutéria na nič?? RR aj GRR vždy nos spolu a prvé používaj GRR(je lacnejšie)

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 07:41 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Night Warrior píše:
Smiem sa ťa spýtať prečo by ti na destrovi mala byť bižutéria na nič?? RR aj GRR vždy nos spolu a prvé používaj GRR(je lacnejšie)


Já myslel, že destro, bižu nemůže :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 13:23 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Jen tak v meziřeči, právě jsem se stal Destro ;) Děkuji všem za help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 14:31 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Vlastne bižu je nejlepsi vec co muzes za Destra nosit

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 18:32 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Night Warrior píše:
Vlastne bižu je nejlepsi vec co muzes za Destra nosit


Nepřepisuje bižu náhodou destro boost?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 24 zář 2012 23:25 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
desto boost je jednou za čas a na krátkou dobu.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 25 zář 2012 04:20 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009 09:30
Příspěvky: 220
Jsem si zase pocetl .o) lepsi nez noviny .o))

Jinak at se dari.. uz vim kdo me pak bude radit az budu chtit rozhejbat kosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 27 zář 2012 08:31 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2012 12:35
Příspěvky: 18
Water aneb co k tomu říct, bum kraken dole, bum dráček dole bum maličcí hadíci dole, bum water matka hadíků dole, bum v truhle prázdno :D

A tu to máte aj s krtkem od malé :D
http://www.jpeg.cz/images/2012/09/27/qyiTe.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Susanoo
PříspěvekNapsal: 27 zář 2012 10:15 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008 19:13
Příspěvky: 362
juu čau, no to je super :). To máš na TV nebo máš tak širokou obrazovku?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz