Amonthia

Právě je 28 bře 2024 19:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nymir - STAŽENO
PříspěvekNapsal: 23 črc 2012 18:23 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
Poletoval som si zradným lesom Ilshenaru, keď som v diaľke spozoroval húf kostlivocv a medzi nimi nejakú postavu. Keď som priletel bližšie, uvidel som paladina ako posiela jedného kostlivca za druhým k zemi. Kostlivcov bolo však mnoho, tak som sa mu vidal na pomoc. Vletel som medzi nich a začal som im hlava nehlava trhať končatiny. Neznámi paladin bol z počiatku prekvapený, že ma vidí, no keď videl že som mu prišiel na pomoc tak z jeho úst vysršali magické slová:
"Flam Sanc, Uus Sanct, Uus Mani"
Keď padol posledný z nepriatelov, predstavil sa: "Som Pepin, bojovník svetla v mene boha Amona."
Odpovedal som mu: " Moje meno je Nymir, upír, čo alebo kto je to Amon?"
Slovo dalo slovo a Pepin mi porozprával o mocnom upírom bohu Amonovy a Amonthii-spolku bojovníkov, ktorí bojujú proti démonom a rôznym temným silám tohoto sveta.
"Vidím že rád bojuješ proti temným silám a my akurát naberáme nových bojivníkov," povedal Pepin. Pred tým ako sme sa rozlúčili mi dal číslo svojho komunikačného kryštálu.

Na druhý deň som sa s mažiarom v ruke pobral do Novej Nary, mesta zasveteného Amonovy. Zastal som pred jeho sochou a zadíval sa na ňu, pritom som plával vo vlastných myšlienkach.
"Mocný upíri boch, je mojim osudom slúžiť ti?" vyriekol som. Chvíľku som počkal, či sa náhodou nezjavý,aby mi ukázal cestu. Ale sám som vedel že to nieje také jednoduché. Rozhodol som sa. Skusím sa pridať medzi bojovníkov Amona a on mi možno raz ukáže môj osud........

Takže to bol taký pokus o RP vstup.

(a som muž ), mám 18 rokov, som z Komárna- to je také mesto na južných hraniciach Slovenska. Mám momentálne 2 chary: vampa Nymira ( mgr wrest fenc taktika healing fishing max, alchemi 74) a clera menom Fero Kubatúra( 83 mgr, mf max, healing 96, taktika 50) za ktorého by som sa rád naučil, keďže v minulosti som klera nehral. Mal som aj iné postavy ale k tomu sa dostanem. U vampa mám zatiaľ len imunku.
Na DP som začal hrať veľmi dávno, neviem ani presne kedy ale môže to byť už 5,6,7 rokov. Celé úvodné hranie bolo 0 bodov keďže som bol ešte malý a mama ma furt buzerovala a odháňala od PC. Aj tak som si nevedel ani nastaviť injecta.... Môj prvý char bol ranger Zabiják, ten už nieje, asi kvôly tomu že som dostal afk jail som ho zmazal. Druhý char bol mage Zabiják s ktorým som prakticky len kopal v bani nad HB a trénoval mgr. Tu som spoznal Walkra z TSCC. Od kamaráta som dostal zajailovaného vampa menom Nymir ktorého som si neskôr vysekal ( a od vtedy som Nymir.) Do TSCC som neskôr vstúpil ale bola to stále 0 keďže som prskovať absolutne nevedel a ešte stále ma prúdila mama (dung sa proste nedá za hodinu aj pol zorganizovať a ísť). Mojou ďaľšou guildou bola EOL kde som zažil prvé dungy. Z nej som potom odišiel pretože som sa tam s niektorými ľuďmi pohádal ( dnes už viem že to bola moja chyba). A pridal som sa na čas k Silmarillionu. Boli to super ludia, hlavne guildmistress Mil.Ani neviem prečo som odtiaĺ odišiel. Nakoniec som skončil v CoNTe. Postupom času som sa naučil že UO nieje len o tom ísť do dungu a snažiť sa v kockách vyhrať ten najlepší item. Tiež mama ma už tolko neprúdila. Avšak CoNT začal pomaly upadať a ja som ho s Divadom(môj kamarát z realu ktorého som priviedol k UO) nedokázal oživiť.Niekedy v tomto období som dostal od kamaráta rangera Gwydiona a tiež som si vytrénoval clerika Tafroba z ktorého sa mal stať PK, plánovali sme vtedy totiž urobiť si takú PK skupinu, avšak jediná naša akcia bola keď sme campili deciet a zabili tam 1 PK. Takže som prakticky za PK nikdy nehral a vlastne ani PvP. Potom som prestal hrať a svoje accounty som dal refreshovať, podobne ako Divad, Amesovy. To bol ďalší týpek ktorého som poznal z realu a priviel ho k ultime. Nehral som síce, ale semtam som si pozrel HP a prohrešky na DP stránke. Zistil som že tento bezcharakterný človek rozdal moje aj Divadove chary všelijakým ľuďom podobným jemu, pretože zo Zabijaka sa stal PK a neskôr ho myslím ako aj Gwydiona zmazali, alebo jeho uživatela zabanovali.Podobne pravdepodobne dopadol aj Tafrob a Divadove chary. Neskôr som sa myslím po všelijakých pauzách a koncoch s ultimou hlásil k Strangers a potom hral s kamarátom Maxsom ktorý mal guildu Circle of Assasin. Potom som kvôli afk mal pauzu.Nedávno mi napísal Maxs aby som sa vrátil a tak zase hrám. Pri bone archeroch som sa stretol s Tomom, ktorý ma poznal ešte z TSCC a ktorý mi povedal ,že by som to mohol skúsiť u vás. Správal sa milo a bol sympatický, opísal mi aká je Amonka super ,tak som sa rozhodol že si pozrem váš web a napíšem prihlášku. V sekcií členovia som našiel mnohé mená ktoré poznám, čo môže byť výhoda aj nevýhoda.
Čo sa týka prohreškou tak okrem afk som sa nikdy ničím neprevinil. Bolo to síce dosť veľa krát ale myslím že je rozdiel keď je niekto afk a keď niekto kradne accounty, vykráda domčeky alebo prúdi.

Vo vašej guilde by som chcel dosiahnuť, že sa stanem diktátorom a všetci sa mi budete klaňať MUHAHA.... ale nie, píšem túto prihlášku aby som sa dostal medzi ľudí s ktorými si viem dobre zadungovať a aj sa zasmiať( a to je teda aj to,čo očakávam od tejto hry a čo chcem dosiahnuť) . Chcem sa teda stať adeptom a raz možno aj členom, aby som mohol sedieť s vami za okrúhlym stolom.



Čo sa týka kódexu tak fajn, nenamietam a asi by som ani nič nedoplnil.

Nikdy som PvP nehral ,takže ťažko budem hovoriť o O/CH/PK. Jednoznačne som nikdy PK nemal rád, nikdy som s nijakým neprišiel do styku, okrem Raynora, ktorého poznám z CoNTu a bol to vždy čestný chalan, teda aspoň voči mne.

V realu študujem na gymply v Komárne, po prázdninách nastupujem do maturitného ročníka a chcel by som sa dostať na farmáciu(čo nebude sranda). Sem-tam si chodím vybiť energiu do posilňovne...a tak. Čo sa týka guild zrazov, kľudne by som došiel ,ale zase to nemôže byť niekde v Západných Čechách, to je moc ďaleko. Tak na Morave ubaliť, to by bolo fajn.

Moje icq je 322 078 007

Tak, už len dúfam že sa vám moja prihláška páčila a že vás jej čítanie nenudilo......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 23 črc 2012 18:54 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009 15:36
Příspěvky: 61
Zdar.Už nosíš kádě? :p

_________________
Správce charity válečníku.
Jó dřív to se panečku vraždilo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 23 črc 2012 18:55 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
semtam, ale lahvičky sú top :mrgreen:

_________________
Historia magistra vitae est


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 23 črc 2012 19:44 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
čau,

No když jsem rozklikával tvoji přihlášku, říkal jsem si "ne". Ale kupodivu to má hlavu a patu, tak ukaž co v tobě je..

Mám tě špatně zafixovaného z DP fóra... Ale už nevím proč.

Koho od nás znáš?

Clerika ti schvaluju :)

Hulíš?

Co říkáš na guildovné ve výši 100K/měsíc?

Jo a umíš maďarsky? :D

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 23 črc 2012 20:44 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
Bud píše:
čau,

No když jsem rozklikával tvoji přihlášku, říkal jsem si "ne". Ale kupodivu to má hlavu a patu, tak ukaž co v tobě je..

Mám tě špatně zafixovaného z DP fóra... Ale už nevím proč.

Koho od nás znáš?

Clerika ti schvaluju :)

Hulíš?

Co říkáš na guildovné ve výši 100K/měsíc?

Jo a umíš maďarsky? :D



Prečo zo začiatku nie? Kvôli tomu fórku?

No môžeš ma mať zle zafixovaného, v minulosti som písaval na forko a uznám že keď som bol mladší mohol som vypotiť aj pekné sprostosti. Alebo išlo len o nezhodu v názoroch.... takto ja neviem musel by si uviesť konkrétny príklad.

Tak Hiki bol môj GM, Pedra poznám z CoNTu a myslím že bol aj v EOL, Raynora, Ultru z CoNTu, s ním som dosť hrával ale myslím že sme sa pohádali,ale už si nepamätám o čo šlo....Nigh bol myslím tiež v CoNTe, Black Lorda moc nepoznám ale bol myslím v Silmarilione keď som tam chvíľku bol, s Tomom som bol ešte v TSCC.

Vedel som že sa ma na to niekto opýta :lol:
...preto som to v prihláške naznačil.....

100k mesačne? To je nejaký chyták? V kodexu je niečo iné......
Alebo ja budem musieť platiť 2 násobok? :shock:

Edit: Maďarsky neviem, akurát: meďe basni kukuricábo, alebo duguj meg, rententhetetlen, a to je tak všetko....

_________________
Historia magistra vitae est


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 24 črc 2012 07:55 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Vítám tě! Jsem rád, žes to zkusil a přihlášku si podal, slováků je zde málo a aktivních ještě míň. Což je škoda, "keď sa na TS tak dobre rozpráváte" :lol: Jen takový postřeh z mé strany, přihláška by se dala víc rozčlenit, kvůli přehlednosti. Jinak + bod za RP úvod (a zlatý bludišťák, že tam jsem Já) :lol:
Hlavně vydržať ;)

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 24 črc 2012 08:52 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
jo těch 100K je chyták, jestli si to četl :) Bod pro tebe

Jinak vítej

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 24 črc 2012 10:19 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Ahoj vitam te u nas.


Co srazek byla by chut jezdit na srazy?


Jak by jsi mohl rict ze muzes guilde prospet?

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 24 črc 2012 13:12 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
Tom: Ďakujem, tiež som rozmýšľal že by som to mohol spraviť prehľadnejšie, no nechcel som písať priamo v bodoch. Na druhej strane tie body čo tam máte som mal stále na očiach a snažil som sa dať odpoveď na každý z nich.

Archi: O zrazoch som písal, že teoreticky by som mohol prísť,ak by to nebolo až tak ďaleko. Samozrejme závisí aj od okolností , lebo po prázdninách idem do maturitného ročníka takže nemôžem sa len tak zobrať hocikedy a vykašlať sa na všetko,

Ako by som mohol guilde prospieť....nuž myslím že vy chcete to isté čo ja, užiť si ultimu na DP ešte kým je, lebo všetci vieme ,že dnes už nieje doba keď bolo bez dualu 200 hráčov online. Teda si prospeje navzájom a zadungujeme si trochu :mrgreen:
Okrem toho clerik sa ževraj vždy zíde a ja by som sa práve za neho chcel naučiť, tým by som vám hádam prospel....

Inak ďakujem že ma vitáte..... (-:

_________________
Historia magistra vitae est


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 24 črc 2012 16:25 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Znas nove zamky? Jestli ano, nekoho kdo je odtud a hraje uo znas?

No a k uo. Ses hodne nervak? Vis, kdyz se treba nedari v dungu, nekdo ti neco rekne atd. Co jsi hral v uo pauze? Jak by jsi sam sebe hodnotil, co se hracskych zkusenosti a sikovnosti tyce?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 24 črc 2012 17:10 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
čau, Nové Zámky su neďaleko Komárna, nikoho však čo hrá UO odtiaľ nepoznám....

Nervák nie som, keď sa lahne v dungu tak si poviem kurva to je škoda, ale je v tom smútok nie hnev. Ak mi niekto niečo povie, tak mi to nevadí, na druhej strane sa zas rád hádam, keď niekto niečo povie a ja mám na to iný názor (pravdaže aj s argumentami), ale nie v dungových situáciach.

Inak nemám rád keď niekto niečo tvrdí a nijako svoje tvrdenie neobjasní, nemá pre neho argumenty. To samozrejme neplatí pre dung kde si myslím že treba plniť príkazy toho ,kto dung riadi a nehádať sa o nich (hlavne keď akcia už beží), prípadne prebrať taktiku pred tím ako vbehneme do nebezpečenstva...

Keď som nehral UO tak som hral LoL, peredtím dávnejšie aj wow a CS , všetko lebo som to chcel hrať s kamarátmi z realu. inak offline mám rád stratégie hlavne Civilization ( 4, 5ka je sračka)

Čo sa týka mojich hráčskych kvalít tak tie najťažšie dungy nepoznám, s nimi nemám skúsenosti, tie medium a low poznám, pokiaľ neboli zmenené v dobe čo som nehral. Trochu UO už za tie roky poznám,takže by som zmetkovať v dungu nemal, ale inak sa nepredceňujem. Mám rád vampa, lebo za neho viem počúvať príkazy ale pritom byť aj sem-tam keď je treba kreatívny, keďže vamp je char ktorý predsalen vie aj viac toho ako len mlátiť. Zato vymýšlať nejaké sprostosti a predvádzať sa v dungu podľa mňa nieje na meiste.

PS: ten tvoj podpis, to je koho citát, alebo ako je myslený?

_________________
Historia magistra vitae est


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 25 črc 2012 00:04 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Ještě bych rád upozornil, něž půjdu spát, že u nás v Amonově společenství se vybírá tříkrálová sbírka za sprostou mluvu a to pokuta 50k za slovo :-)

PS: Ano, já svých 50k odevzdám, ale nadšení v tom bylo, to uznáte :P (PS2: pouze pro ty, co vědí, ostatní prosím, smysl nehledejte ;) )

Jinak si určitě přidej lidi od nás do ICQ, to je dobrý začátek a řiď se inštrukcí pro uchazeče, teď v létě je to takové vlažné, tak to chce porci vytrvalosti, ale věřím, že tvé odhodlání je veliké ;)

Brou noc :D

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 25 črc 2012 00:24 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
Môžem? Lebo máte tam napísané že až po výzve si môžem pridať ľudí a okrem toho neviem kto momentálne hrá, tých čo nemajú na UO čas by som nerád vyrušoval.....

_________________
Historia magistra vitae est


Naposledy upravil Nymir dne 26 črc 2012 19:18, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 25 črc 2012 07:43 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Vítám tě

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012 16:53 
Offline
Riccolast
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2010 14:16
Příspěvky: 441
Bydliště: dc
vítej, hodně zdaru

_________________
žij jak umíš, měj nás rád, a pak možná zapomenem co bylo dřív...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012 17:57 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
Ahoj, taky te vitam.

Kolikatou civilization mas nejradsi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012 19:14 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
4ku, + k nej mód realism invictus (to je total realism mód ale nejak to celé premenovali)

_________________
Historia magistra vitae est


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012 23:20 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012 15:13
Příspěvky: 558
tak to neznam no, ja hral asi jen prvni tri a nejradsi mam prvni dil :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 27 črc 2012 00:46 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2008 13:12
Příspěvky: 11
Odporúčam skúsiť, narozdiel od 5ky je 4ka celkom vydarená..... treba si len zvyknúť že tam nemáš attack a deff silu, ale proste len silu a bonusy jednotky..

_________________
Historia magistra vitae est


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nymir
PříspěvekNapsal: 02 srp 2012 10:11 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Kód:
Rozhodol som sa. Skusím sa pridať medzi bojovníkov Amona a on mi možno raz ukáže môj osud........

Ten osud ti už ukázal..podal si si prihlášku, tak ťa teda vítam.

Poznám Nymira necra, je to len zhoda mien ?
Čo za povolanie plánuješ za wampa ?
Cleroval si už nejaký dung ?

BTW len si trošku rypnem, ale nie do teba, skôr do ostatných (hlavne čechov), ktorí nám Slovákom nadávajú "maďari", Nymirovi sa to z "Komárna" hodí asi najlepšie :lol:

Tak veľa šťastia ;)

Inak čítal som prihlášku a páčilo sa mi to, škoda, že nie je tak prehľadná..

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz