Amonthia

Právě je 28 bře 2024 19:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pipi
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 22:04 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 15 říj 2011 22:26
Příspěvky: 13
ahoj Tome:-)
žadnou jinou hru než UO jsem nehrala mam rada takove hry jako je tetris,angry birds občas si zahraju pokr ale přimo online hry jsem nehrala:-)!

na UO mne bavi ze kdyz to hraju třeba 3 hodiny zapomenu na realny svet praci atd.. hrozne mne to uklidni když teda zrovna neumřu:-).!
V UO se myslim ješte nebudu nudit dlouho protože stale delam nejake ty chyby:-)a pořad se učím:-) hlavne mne bavijou chodit dungy s ozzym a Maximem:-) tam se naucim nedelat tolik chyb... abych mohla chodit i vic s vama:-)

a s osobniho soudku jsem kuřačka samozřejmne kdo zna Maxima osobne chápe že abstinent určitě nejsem musi snim nekdo držet krok:-)
Drogy to je mne docela hodne cizí a doufam navždy zůstane!!!!
Vařeni:-) chodime převážne do restaurace ale samozřejmne že si občas neco udelame Maxim ma nejradši biftek:-)a ten opravdu nevařím a když vaříme doma vaříme dohromady protože Maxim rád vaří a vždycky se nam to povede:-)

Tak to už je snad vše:-)už mne budete znat asi vic i než lidi v praci:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pipi
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 23:06 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
No vyčerpávající, vskutku vyčerpávající odpověď :lol: Teď ale nevím, kdo to psal, když tam je Maxim a Pipi :lol: No chyby dělá každý, tahle hra je jako každá jiná, něco víc zní dělají lidi co ji s tebou hrajou a to se mi natom taky líbí ;) No nechtěl jsem se ptát, jestli Tom rád vaří, to snad každý Tom kromě B(úúú)da :D Ten je taky línej si něco dobrýho udělat, tak radši podporuje českou ekonomiku. Ale ne vždy je čas ;) No pokud dorazíte (nějak hromadně - Ozzy,Maxim,Ty) na sraz, doporučuji dovézt s sebou výtvor vlastní kuchyně, kluci jsou pořád hladoví a navíc se tím krásně urychluje, jak říkal ozzy, ta formální stránka věci :lol: Jinak, chodí vás Ozzy vyjídat? :D

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pipi
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 23:36 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 15 říj 2011 22:26
Příspěvky: 13
jak už jsem psala na sraz radi dojedem kdyz bude čas:-) a určite sebou vezmem nejakou tu domaci tvorbu jidla:-) a neboj ozzy nas nevyjida občas mu dame neco ochutnat:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pipi
PříspěvekNapsal: 20 úno 2012 08:13 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
Lock

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz