Amonthia

Právě je 28 bře 2024 17:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 06:00 
Offline
Výběrčí daní a Ozzyho manželka!
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2011 18:49
Příspěvky: 144
Bydliště: Nová Nara
Komtes :) Nemyslíš že trochu přeháníš? :) V ŽÁDNÉ guildě nejsou lidi, kteří přistoupí na každou tvou prosbu...nemyslím si že tu je někdo kdo by ti nepomoh :) Je však rozdíl čekat od někoho pomoc a čekat že dostaneš něco zadarmo :)) Zarazilo mě to "Mám možnost jít jinde..." Byla tvoje volba dát si sem přihlášku a myslím, že na tohle téma sem se ti už vyjádřovala několikrát...Zamysli se nad tím cos napsala, nad tím co se stalo a zkus si říct, jestli by to v jiné guildě dopadlo jinak :) No ale to je vlastně na tobě že? :roll:

_________________
Nedávej čárku tam, kde dal osud tečku :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 07:03 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Komtes píše:
Ahojte všichni, ráda by jsem Vám něco málo řekla. Víte jste fajn guilda některý i fajn lidi a skvělý kamarádi který dokážou pomoct a neřeší to, jsou tu i tací kteří chtěji Top část po někom kdo hraje ani ne mesíc za pomoc kterou potřebuje... Nečekala jsem že se tohle tady stane a popravdě člověk se snaží pomoct jak vám tak i ostatním a upřímně štve me že někteří prostě pomoc poskytnout nechtějí a nebo nemaji zájem když muzou... Mrzí mě to protože jsem to nečekala každopádně mi všechno pomalu ale jistě začíná lést pěkně krkem, nevěděla jsem že když v danou chvíli člověk potřebuje pomoct a někdo by tu pomoc mohl poskytnout a neposkytne mi přijde trochu sobecký a arogantní, nemám nic proti nikomu tady z gildy ale hlásím se vubec dobře ? Kde je ta Amonthie která pomáhá ? To je vážně ve všem mamon ? Nerozumím tomu ale chtěla bych vysvětlení protože mám možnost jít jinam a po téhle zkušenosti nad tím přemýšlím protože tam aspon dokáží pomoci i když jde o sochu. Mě jde o to aby jsem našla guildu která dokáže pomoct ve všem a věří že dotyčná osoba i když má něco za sebou tak se změnila... Líbí se mi u Vás a nerada bych stahla přihlášku ale mnoho věcí mě v guildě překvapuje...


Tak ve zkratce, Skuhry ti nabídl pomoc, tys jí odmítla. Odpojila ses z mapy a přestala jsi reagovat. Nehraj na mě ublíženou a bolavou dušičku s rostomilíma kukadlama, ne to ti prostě nežeru. A to že si hned musíš stěžovat na forku to je docela přehnaný.

Pokud se ti u nás nelíbí, prosím dveře máš určitě otevřené i jinde.

Tohle neber jako, že tě vyhánim, ale uvědom si jak to vypadá, když víme co se stalo a to co ty tu popisuješ. Jednoduše vypadá to, že lžeš. Takže nedělej z nás / ze mě debila a chovej se jako dospělá slečna.

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 08:10 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008 19:13
Příspěvky: 362
no promiň, ale proč bychom měli věřit, že jsi se změnila? Ty se musíš snažit nás o tom přesvědčit. Nic není zadarmo děvenko :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 08:44 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
Nikdo ti nedokaze pomoct ve vsem, musis pro to udelat neco sama, to co pises me prijde jako nesmysl,
Spousta lidi pomuze kdyz muze a to ze chces neco za 500k a nechces za to dat nic do zastavy je tvuj problem, porad mi to prijde jako fer obchod ...neco chci neco za to dam.Zase jsi jenom uchazec vetsina lidi te nezna nijak dobre a povest taky nemas nejlepsi (z drivejska nerikam ted) takze mi z toho s uzasnou jasnosti vychazi ze mi to prijde oka ...


A jako zase jste se skuhrym husy nepasly.

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 09:11 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011 13:20
Příspěvky: 1266
Nahodou jsem byl na mape, kdyz se tohle resilo...TOP cast, skuhry strelil jen tak z legrace, ja to tak pochopil (chtit za 10 soul shardu TOP cast muze jen posuk) a myslim ze i ostatni, ty zrejme ne? Jakto? Nesmis byt tak vznetliva. Skuhry ma svuj specificky humor, ale je to hodny clovek a nechtel te nijak urazit. Kazdopadne mam taky pocit, ze to tady az moc "prehravas" viz. Kde je Amonthia, ktera pomaha? Tyjo, neni tu jediny clovek, ktery by nepomahal (no dobre par jich tu je, ale to sou cerny ovce:-P) nekdy nemas cas nebo naladu, ale v 90% ti vzdy nekdo vyjde vstric. Takze takovehle "reci" bys mohla pro priste vynechat. A jestli se ti u nas nelibi a chces jit jinam, to je tvoje svobodna volba, tady te nikdo nedrzi a nikdo nerikal, ze nemuzes :-) Viz. Nag, tim te nevyhanim ani nenavadim. Pouze poukazuju na ten vyrok "Muzu jit jinde a silne o tom uvazuju". No tim si bodiky nepridas ;)

_________________
-J-:
tom to naprikald hraje 15 let a porad na picu
-J-:
ale posledni 5 let si udelal na picu i postavy takze to je HIGH LEVEL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 10:28 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
trochu telenovela ne?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 17:18 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 úno 2012 20:46
Příspěvky: 53
Nagash píše:
Komtes píše:
Ahojte všichni, ráda by jsem Vám něco málo řekla. Víte jste fajn guilda některý i fajn lidi a skvělý kamarádi který dokážou pomoct a neřeší to, jsou tu i tací kteří chtěji Top část po někom kdo hraje ani ne mesíc za pomoc kterou potřebuje... Nečekala jsem že se tohle tady stane a popravdě člověk se snaží pomoct jak vám tak i ostatním a upřímně štve me že někteří prostě pomoc poskytnout nechtějí a nebo nemaji zájem když muzou... Mrzí mě to protože jsem to nečekala každopádně mi všechno pomalu ale jistě začíná lést pěkně krkem, nevěděla jsem že když v danou chvíli člověk potřebuje pomoct a někdo by tu pomoc mohl poskytnout a neposkytne mi přijde trochu sobecký a arogantní, nemám nic proti nikomu tady z gildy ale hlásím se vubec dobře ? Kde je ta Amonthie která pomáhá ? To je vážně ve všem mamon ? Nerozumím tomu ale chtěla bych vysvětlení protože mám možnost jít jinam a po téhle zkušenosti nad tím přemýšlím protože tam aspon dokáží pomoci i když jde o sochu. Mě jde o to aby jsem našla guildu která dokáže pomoct ve všem a věří že dotyčná osoba i když má něco za sebou tak se změnila... Líbí se mi u Vás a nerada bych stahla přihlášku ale mnoho věcí mě v guildě překvapuje...


Tak ve zkratce, Skuhry ti nabídl pomoc, tys jí odmítla. Odpojila ses z mapy a přestala jsi reagovat. Nehraj na mě ublíženou a bolavou dušičku s rostomilíma kukadlama, ne to ti prostě nežeru. A to že si hned musíš stěžovat na forku to je docela přehnaný.

Pokud se ti u nás nelíbí, prosím dveře máš určitě otevřené i jinde.

Tohle neber jako, že tě vyhánim, ale uvědom si jak to vypadá, když víme co se stalo a to co ty tu popisuješ. Jednoduše vypadá to, že lžeš. Takže nedělej z nás / ze mě debila a chovej se jako dospělá slečna.


Kdo tu pomoc odmítl ? Já jsem mu nabídla +9 lba který stojí cca 200k a to je akorát na 11 soul shardu on mi odpovedel "5x" já jeho humor neznám a ani to tak neznělo .... A nepotřebuju dělat kukadla když je stejně nevidíte takže se uklidni ty! ... Napsala jsem na mapu že jdu na večeři a napsala děkuju, samozdřejmě že jsem se odpojila tak mi tady nepovídej že jsem nereagovala když mi ani skuhry nic nepsal. Kdyby mi chtěl pomoct mohl mi napsat na icko na kterým jsem byla tak mi tu nepovídej takový kraviny, já si na hlavu s***t taky nenechám po tom všem.... Já si nestěžuju jen říkám co se mi nelíbí a na to právo mám jako každý jiný ... Víte co se stalo ? No hlavně že ty to víš... Já lžu ? Hmm díky za křivdu ale myslím že už to ted přeháníš ty...

Síso nepřeháním konstatuji chování někoho kdo pomoct mohl a chtěl za to TOP část po člověku který hraje ani ne měsíc... Nebudu nad ničím přemýšlet to co jsem napsala je čistě z mé vůle..

Tome já si žádný bodíky přidat nechci, stejně by to bylo k ničemu když pořád dokola řešíte mou minulost tak na co bodíky ? :DDD

Žížalo člověk se snaží jenže vy tu snahu nevidíte v tom je problém ....


Naposledy upravil Komtes dne 05 zář 2012 17:39, celkově upraveno 5

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 17:21 
Offline
Guildovní kronikář
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:42
Příspěvky: 620
Celý jsem to teda neštudoval to jóó, ale ten přívlastek šílená tam asi nebude pro nic za nic, co?)

_________________

I want to see gamma rays, I want to hear X-rays, I want to smell dark matter and feel the solar wind of a supernova flowing over me.


Dark Matter <-> DMT <-> Divine Moments Of Truth


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 18:22 
Offline
Výběrčí daní a Ozzyho manželka!
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2011 18:49
Příspěvky: 144
Bydliště: Nová Nara
Na pŘekvapení možná všech možná jen tebe..u mě si skončila holčičko ;) pěkně si mě sklamala co sem si o tobě nemyslela... :roll:

_________________
Nedávej čárku tam, kde dal osud tečku :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 18:57 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 02 úno 2012 20:46
Příspěvky: 53
Sisa píše:
Na pŘekvapení možná všech možná jen tebe..u mě si skončila holčičko ;) pěkně si mě sklamala co sem si o tobě nemyslela... :roll:



aha, takže kvuli mímu názoru a že nechci přemýšlet semou hned skončíš ? Jak chceš .. Ty víš že jsem tady zustala jenom kvůli tobě a psala jsem ti to, protože jsem byla už na prášky...

Každopádně dobře, oznamuji všem že přihlášku stahuji a všem děkuju i za pěkné chvíle tady a přeju všem hodně štěstí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 19:00 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Holka, ty jsi vážně komedie.

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 19:01 
Offline
Výběrčí daní a Ozzyho manželka!
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2011 18:49
Příspěvky: 144
Bydliště: Nová Nara
Stejně tak sem psala já tobě..hodně...že máš mít trpělivost...a nemáš brát všechno tak vážně..jenže ty ne :)

_________________
Nedávej čárku tam, kde dal osud tečku :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šílená Komtesa - OBNOVA (znovupodání)
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 19:15 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Je tak veselo i na mape, ze bych zasel? ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz