Amonthia

Právě je 20 dub 2024 07:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 24 pro 2011 11:48 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2008 20:00
Příspěvky: 172
Dominik píše:
Arex píše:
ahoj.Pk Bambula znas?

Ahoj.. znám

si to ty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 24 pro 2011 12:02 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011 09:57
Příspěvky: 25
Arex píše:
Dominik píše:
Arex píše:
ahoj.Pk Bambula znas?

Ahoj.. znám

si to ty?

Ahoj.. v nejsem.. Své pk jsem vyjmenoval..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 24 pro 2011 12:03 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011 09:57
Příspěvky: 25
Deacon Frost píše:
Ahoj Proky,
v Drow City jsi hrál dobře, tak uvidíme jak ti to půjde dál :)

Ahoj :) v Drow city nešlo co ukazovat,bylo to tak rychly že jsem se nestačil divit. Snad Vám mám ještě co ukázat.. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 24 pro 2011 13:44 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Dostať sa zase do toho clerika, si myslím, že nie je problém :) dôležité je, či ťa tento charakter baví. Čo sa týka PK, v prehreškoch je napísané, že obaja sú bloknutí, vedel by si nám obe postavy sfotiť a poslať to napr. mne na mail ? (mail ti písnem na ICQ napr.)

Nevlastnil/nehral si už za žiadne iné PK postavy ?
Pôsobil si len v PK guilde SpSK ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 24 pro 2011 14:42 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011 09:57
Příspěvky: 25
Johnny Knoxville píše:
Dostať sa zase do toho clerika, si myslím, že nie je problém :) dôležité je, či ťa tento charakter baví. Čo sa týka PK, v prehreškoch je napísané, že obaja sú bloknutí, vedel by si nám obe postavy sfotiť a poslať to napr. mne na mail ? (mail ti písnem na ICQ napr.)

Nevlastnil/nehral si už za žiadne iné PK postavy ?
Pôsobil si len v PK guilde SpSK ?


S radostí pošlu fotečku mrznoucího karibiku...
Jinak jsem nehral už žádné pk postavy, jen jsem měl v opatrovnictví klerika( Mudr Uzel) kterého jsem jen logoval aby se nesmazal.
Působením snad ano. Nevzpomínám si že bych působil jinde,ale hrál jsem se všema,čehož se týkalo Cove pvp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 24 pro 2011 14:56 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2008 20:00
Příspěvky: 172
No co se tyce me mrazeni je mrazeni ale smazani je smazani.jinak teda mas podobny jmeno jako bambula .on ma nekra jeste s podobnym menem jak ty tak me to zmatlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 25 pro 2011 17:31 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2008 16:55
Příspěvky: 339
Ahoj nehlásíš se náhodou do jiné gildy?

_________________
http://www.lama-tym.unas.cz/lama.swf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 26 pro 2011 00:26 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011 12:52
Příspěvky: 580
Dominik píše:
Ahoj, ja jsem vytrenoval Prokyho. Domču jsem dodělal, clerik a craft byl fulovej. Ted se snažím udělat paladina.
Postavy do dungu budeš brať podľa potreby alebo podľa svojej obľúbenosti? Tým smerujem otázku, že ak by napríklad bol potreba klerik, tak sa rád ujmeš tejto úlohy alebo sa vyhovoríš, že klerika nehráš, že ho nevieš, že nemáš hotkeye a podobné stupidity?

_________________
Bizón charakteru najmenšieho z najväčších kusov,volne žijucich na Západnej strane Oravy.Kopytá jeho sťa 5 korunáčky,hriva jeho veje vo vetre volnej prérie bez strešného okna,má stále silné trisky primontované na zadnú časť svoju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 26 pro 2011 12:25 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011 09:57
Příspěvky: 25
pony píše:
Ahoj nehlásíš se náhodou do jiné gildy?


Hlásil... přihlášku jsem stáhl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 26 pro 2011 12:27 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011 09:57
Příspěvky: 25
Pedro píše:
Dominik píše:
Ahoj, ja jsem vytrenoval Prokyho. Domču jsem dodělal, clerik a craft byl fulovej. Ted se snažím udělat paladina.
Postavy do dungu budeš brať podľa potreby alebo podľa svojej obľúbenosti? Tým smerujem otázku, že ak by napríklad bol potreba klerik, tak sa rád ujmeš tejto úlohy alebo sa vyhovoríš, že klerika nehráš, že ho nevieš, že nemáš hotkeye a podobné stupidity?

Tak je jasné že podlě oblíbenosti, ale hold když nebude cler ujmu se clera. Pravdou zůstává že jsem ho dlouho nehrál. Musím se do toho dostat a pak ho budu chodit klidně furt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 26 pro 2011 13:28 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011 09:57
Příspěvky: 25
Zdravíčko přátelé..
Chtěl bych se ted na 3-5 dní omluvit pro neaktivitu. Čeká mě 27.12 operace ramene. Jakmile budu po, o5 naskočím do procesu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 09 led 2012 10:05 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Guildovni zasoby dochazeji, proto se musime vsichni semknout a doplnit stavy.
Prosim o prineseni 100 obetin a 40 lidskych obetin.


[40 lidskych obetin a 100 obetin]

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 09 led 2012 22:22 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Pridaj si avatara :)

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 20 led 2012 12:46 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Ako ide úloha ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 20 led 2012 17:08 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Equipni wara, at nehraješ jenom clera. Snaž se za clera nalítat malý dungy, moc se za něj podle mě hrneš do velkých dungů.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 18:34 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011 09:57
Příspěvky: 25
Ahojte...

Tak možná některé naštvu nebo sklamu...
Dnešním dnem chci uzavřít svou přihlášku, nakonec sem se rozhodl z několika důvodů které výjmenuju...

Aktivita: Co se týká guildy tak super... Denně jsem chodil 4x dung tak jak jsem si přál, naopak jsem slíbil guildě že se zapojovat budu... Ale naopak, to co mě tady hrozně mrzí je to,že je na webu napsanej dung minimálně 4 dny dopředu(větší dung) a nejsou schopni se poskládat lidi...

Lidi:seznámil jsem se tady se super lidma, s některými jsem se znal už dřív,s některými ne... Někdo mě překvapil,někdo mě zklamal... Ti co mě zklamali(jeden) a to Nagash...

Promiň, ale stvýma určitýma postojema já nemůžu souhlasit... Vím že když se hlásím na dung,hlásím se za sebe ne za povolání... Ty ale musíš pochopit to, že když člověk umře ve 2:00 ráno v Pride, vyspí se(10:00) udělá věci co má(14:00) není schopen se připravit na dung za warriora kterej má 2k famy... Mimochodem když se de dung v 15:00 a dáš mi vědět 14:27... Člověk nad tím mávne rukou, ale... To že se začneš rozčilovat na icq a nedokážeš pochopit že prostě nestihnu do 33 minut se připravit na dung, a to ještě s enchutí po výlehu tak to je mi líto... Líp sem tě za tak krátkou chcíli asi nepoznal tak jak všechny ostatní, ale kvůli tobě to určitě není...

Dále proč dávám storno je že se do hry vrátil můj kamarád Morfik z MC se kterým se mi hrálo velmi dobře a který má velké plány...

Za další je frakce... čekat na to abych mohl hrát za blue frakci na to až budu člen je zdlouhavé a nudné, o to horší je to, že bych porušil kodex kdybych šel do jiné frakce(tím nemyslím order)...

Jak říkám,poznal sjem tu super lidi, dobře se mi hrálo, ale možná jsem si to představoval trošku jinak... Přeji všem pohodové hrání, super herní zážitky, klid a pohodu v reálném životě... Kdyby někdo něco potřeboval,jsem k dispozici...

Měj te se fánfárově... Ahoj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 18:41 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Budes mi chybět Domčo :cry:

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 18:51 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Měj se hezky Domčo a snad jinde najdeš co si bohužel u nás nenašel. Hodně štěstí jak v RL tak i UO :)

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 19:14 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Nuž Domčo, niet čo povedať. Asi len veľa šťastia s Morfíkom a v RL.

Ale Naga sa musím trošku zastať, pretože si myslím, že aj keď je warrior vyfámený, tak sa dá reffnúť. Jednak má zbrane z foriem, ktoré sú NONfame (a to ešte nehovorím o šutrovkách) a NONfame brnko. Takže si myslím, že je to len lenivosť reffovania, ktorá je u viacerých ľudí.

Čo sa týka nedokázania sa poskladať na väčší dung, je to len chvíľkové, pretože ľudia majú skúšky, vysvedčenia, prípadne veľa práce, takže je to len také obdobie. Nikdy sa nestalo, že ak nastane neaktivita, tak potrvá dokonca. Vždycky sa prelomí a potom nás je zase dosť. Ale rozhodol si sa, ako si sa rozhodol. To ti nikto nemôže vziať. Takže nech nájdeš to čo by si chcel niekde inde, ako u nás.

Topic nechám deň/dva otvorený, potom to LOCKnem.

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proky
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 19:18 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Měj se hezky Domčo a snad jinde najdeš co si bohužel u nás nenašel :(. Hodně štěstí jak v RL tak i UO.. :)

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz