Amonthia

Právě je 19 dub 2024 21:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska - Fila - POZASTAVENO
PříspěvekNapsal: 28 říj 2011 13:01 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
Zdravim vsechny bojovniky za cest a slavu Amona.
Jmenuju se Filip Hajek, je mi 24let a pochazim z Uherskeho Hradiste. Pracuju ve firme na vyrobu kabelaze pro tanky a letadla, kde jsem zamestnan jako skladnik. Rad hraju stojni, deskove a karetni hry, obcas zajdu na pivko a brko s kamosama a samozrejem mam rad pocitacove hry (tesim se jak maly kluk na diablo3)
Moje postavy:
Fila (mag) - postava vytrenovana na dungovani, nicmene za maga si neverim a nerad pohrbivam vypravy :) ma NB kudlu, mort, pet leash
Peon (war) - postava na max a asi nejcasteji hrana z mojich postav v dungeonu. ma tusim jen NB nuzky z tech zakladnich veci
Abe (kler) - za toho me uvidite leda kdyz si boostim crafta se kterym jdu neco kraftit, ikdyz skilly ma na max a ma i kudlicku, pet leash
Pedo Fila (vamp) - vamp bez specializace a az na alchemku by mel mit taky vse podstatne, nicmene po zmene povolani sem se na nej lidove receno ... dyt vite, nehraju ho temer vubec (obihani regu, drahych kameni, bandu atp)
Postavy na ktere mam pristup (Naitovi a Imthisilovi, sme kamosi z realu co spolu bydli v jedne ulici a v UO mame spolecny majetek i postavy):
Imtihisil (ostro) nema taming ale jinak je max
Funstorm (druid) ten pro zmenu ma taming
Gira III (negr) tusim negr na max, Nait s ni hodne behaval PvP, ja ji mam jen na solo harvy
Girg (craft) nema carpentry (97+-) :oops:
Soli (pal bez specky) nehraju
Steel rat (pal bez specky) nehraju
Teplometka (kler) nehraju mam svojeho
Nait Magusanus (mag) nehraju mam svojeho jen s nim delam zbrane z sutru bo ma vetsi skill cup
a mozna by se tam nasli jeste nejake postavy ale to budou NBci kteri nemaji skill cup ani pres 300

v jailu se nachazi moje nejstarsi postava - Fila(vamp) ktera dostala tusim 4ty prohresek za afk(ktery mi zavinil Imtak) a tak tvrdne ve vezeni a neni nikdo kdo by mi ho vykopal a hlavne ani neni duvod jelikoz ma snizene skilly tak, ze by se za nej stejne horko tezko neco delalo a trenovat to znova (afk :p) se mi vazne nechce ;)
dostali sme jeste jeden trest za "bugovani" kdyz sme se prrportili na Malas v dobe kdy byl jeste zavreny aby sme si tam vykopali lvl4 mapku...mno vylozene se nam to vyplatilo protoze tam dostali asi 4 lidi 6k logu...a od te doby nemam rad acaruse :?

Uo hraju asi 9 let (mozna vic) a za tu dobu sem prosel jen par guildama. Ze zacatku to byla guilda Seekers (pozdeji prejmenovana na Followers), kde sem potkal nejlepsi hrace na uo (La Luna, Lapcak atd.) skvela parta lidi tam byla, ale po rozchodu acara a La Luny sla guilda do mist kde slunce ani v UO nesviti. Pak sem si pridal prihlasku k LaGum kde sem vydrzel dobre tri roky a poznal spoustu fajn lidi ale uz v te dobe sem dungoval s Empem a strangersama, jelikoz LaG vetsi dungy temer nechodil a kdyz chodil tak se tam umiralo. Pozdej kdyz LaG prestal byt aktivni ( i pres snahu spojovani s RODem) sme si dal prihlasku do GPcek, kde jsem az do ted (ikdyz jsem mel ted vesinu postav v MC kvuli guild hram a nasemu spojenectvi).
Hraju slusne a snazim se vedome nebugovat a nedavat GMkum duvod me smazat, jelikoz tu hru mam rad pro jeji hratelnost a taky lidi co sem tu za tu dobu poznal.
Proti kodexu nic nemam, kazda guilda ve ktere jsem byl nejaky mela a vzdy sem se mu prizpusobil, tak doufam ze nebude problem ani tady u vas :)

Nazor na o/ch/pk je pro me velice jednoduchy a jasny. NENAVIDIM PvP! nejsem typ hrace ktery by rad hral v jakekoli online hre(krome Webgame a Gold Webgame) proti jinym hracum, mnohem radsi mam hrat s partou lidi. Kdyz jdu nekam solo a potkam PK, tak sem proste smiren s tim ze umru a jen zdrham za stromky a snazim se bandit (vetsinou ale neuspesne). Pk nemam a jen Naitova postava Teplometka je v Chaosu tusim.

Tezko rict ceho bych chtel na DP jeste dosahnout, mam postavenou kovarnu (jeden cil) prosel sem vsechyn dungy na DP (druhy cil) a mym tretim a asi i poslednim cilem je bavit se hranim UO nez nam vypnou server :D

Na srazy jezdim rad a s kazdou vyse vypsanou guildou sem byl alespon an jednom sraze (seekri dva srazy, Lag jeden sraz a GP dva srazy) pokud mam cast a penize tak se srazum rozhodne nebranim...a ten posledni GP sraz sem zvladl dokonce i temer bez penez! :p

doufam, ze se Vam prihlaska libila a ze Vas neokradla o prilis mnoho casu, snazil sem se vypsat vsechno podstatne, nicmene pokd Vam tu neco chybi nebo by ste radi vedeli jeste neco o me, tak mi napiste sem a nebo na icq 299185439.

Fila

Kód:
10 menších dungov do konca mesiaca - splnené
2 väčšie dungy do konca mesiaca - splnené

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 28 říj 2011 13:04 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
sorry za preklepy a snad nevadi ze pisu bez diakritiky...holt zvyk :)

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 28 říj 2011 14:01 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2010 12:37
Příspěvky: 355
Bydliště: Brno
hahaaa :-) zdár!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 28 říj 2011 16:19 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj

23.12.2004

V Minulém týdnu proběhlo mnoho výprav úspěšných ,jedna zachráněná a jedna neúspěšná. Nespočetněkrát dobyt Hythloth ,párkrát Terathan Keep a dokonce sme si troufli na Deciet. Zabloudili jsme i do Destardu ,kde jsme pobyli jen chvilinku, zabili pár dráčků a mazali radši domu.Největším překvapením bylo spatření Berena v kobkách Terathanu.Nejaktivnějšími byli Adim,Bulm,Elwuska,Lapcak,Beren,Jocelyn,Memphis a externisté Seth a Arthuhr

Slavnostně byli přijati po dlouhém a trpělivém snažení mezi členy Fila a Jocelyn.Inu vítejte.


Proc to sem davam? 2004 uz teda asi nebyla era 15 letych herna hracu, ale zacal jsi ty v herne?
Cim byla la luna pro tebe jednim z nej hracu na dp? A posledni otazecka, to je to s hledanim gild uz tak spatny, ze amonthia?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 28 říj 2011 16:55 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
-fe- píše:
Ahoj

23.12.2004

V Minulém týdnu proběhlo mnoho výprav úspěšných ,jedna zachráněná a jedna neúspěšná. Nespočetněkrát dobyt Hythloth ,párkrát Terathan Keep a dokonce sme si troufli na Deciet. Zabloudili jsme i do Destardu ,kde jsme pobyli jen chvilinku, zabili pár dráčků a mazali radši domu.Největším překvapením bylo spatření Berena v kobkách Terathanu.Nejaktivnějšími byli Adim,Bulm,Elwuska,Lapcak,Beren,Jocelyn,Memphis a externisté Seth a Arthuhr

Slavnostně byli přijati po dlouhém a trpělivém snažení mezi členy Fila a Jocelyn.Inu vítejte.


Proc to sem davam? 2004 uz teda asi nebyla era 15 letych herna hracu, ale zacal jsi ty v herne?
Cim byla la luna pro tebe jednim z nej hracu na dp? A posledni otazecka, to je to s hledanim gild uz tak spatny, ze amonthia?


ano v herne sem zacinal, Nait mel pc hernu, kde sem poprve uvidel uo a vykopal si sveho prvniho vampa - Filu...prvni dva roky sem v podstate hral jen z tama.
Luna byla skvela v organizaci guildy, strasne pohodova jako clovek a ochotna kdykoli s cimkoli pomoct.
Nerekl bych ze je to s hledanim guild nejak spatne, ale hledam aktivni guildu, ktera je schopna dojit i tezsi dungy, navic par lidi tady znam a tak to zkousim zde.

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 28 říj 2011 16:57 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
Mohawk píše:
hahaaa :-) zdár!!

ahoj luxi, dari se? ;)

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 28 říj 2011 18:36 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2010 17:59
Příspěvky: 80
Zdravím tě a přeji hodně štěstí...
PS: pamatuješ si na mě? možná sme spolu byly pár dungů s Empem... :) teda aspoň myslim :( :roll: :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 08:34 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Vítam ťa Fila :)

Koho z Amonthie poznáš ?
Ako dlho hraješ WG/GWG ? Tiež tam prúdim, teda už len na GWG a len tak mierne :roll:
Ohľadom tvojích postáv som pochopil, že hraješ hlavne len warriora ? Napr. keby si šiel do Ríše..
Čo môže od teba guilda očakávať ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 12:17 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Rád tu vidim tvoji přihlášku, protože se mi s tebou dungovalo v lagu dobře :)
(Gomez) a doufám, že s tebou budou " ti z věže " spokojení :D

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 12:36 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
Dark píše:
Zdravím tě a přeji hodně štěstí...
PS: pamatuješ si na mě? možná sme spolu byly pár dungů s Empem... :) teda aspoň myslim :( :roll: :roll:

ahoj, neco mi tve jmeno rika, ale s empem tech lidi co sem poznal bylo moc... :p

Johnny Knoxville píše:
Vítam ťa Fila :)

Koho z Amonthie poznáš ?
Ako dlho hraješ WG/GWG ? Tiež tam prúdim, teda už len na GWG a len tak mierne :roll:
Ohľadom tvojích postáv som pochopil, že hraješ hlavne len warriora ? Napr. keby si šiel do Ríše..
Čo môže od teba guilda očakávať ?


Ahoj, poznam Longa, Bohdeca a z uchazecu luxe a alexe
WG hraju asi od 40ho veku (na WG F.i.l.a a na GWG su AnalFabetka)
hraju v podstate wara a oba rangy...a pride risi sem byl s vama ted v utery nebo stredu... co ode me muzes v dungu cekat? mnoo rekneme ze mi nevadi kdyz po dobu vypravy umiram - rad se obetuju treba na odtah, detarg atd(ale nemam rad celkove vylehy:p idkyz i to se obcas stane), u me v bedynce najdes vzdy par ress svitku, stena svitku a obcas i ivmka a mam wara i an dalku! (ikdyz ted do te rise sem si zapomel luk :oops: ), za ranga klamakuju pomaham se sumenim...proste podle toho co je za potrebi.. ;)


Bohdec píše:
Rád tu vidim tvoji přihlášku, protože se mi s tebou dungovalo v lagu dobře :)
(Gomez) a doufám, že s tebou budou " ti z věže " spokojení :D

ale nazdar, doufam ze se potkame brzo v dungu ;)

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 13:08 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
V tej Ríši som bol aj ja za Luciena :) tak hádam sa v dungu stretneme čoskoro a rád by som ťa videl ako ti to ide za ranga (či už druida/ostro) ;) veľa šťastia.

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 14:21 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Napíš mi na ICQ.

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 15:53 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Cau Emp mi dal priatup na evidentne tveho klera a ty si logl a zmenil heslo :) muzes mi z nej hodit pak moje veci ? Dik

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 17:44 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
Jahy píše:
Cau Emp mi dal priatup na evidentne tveho klera a ty si logl a zmenil heslo :) muzes mi z nej hodit pak moje veci ? Dik

a ja si rikal kdo mi to kua loguje, tak sem zmenil fsude hesla...
kdyz mi reknes kam jsi zasantrocil klice(v baglu nejsou) od nej tak ti veci klidne vratim ;) nerad bych musel menit jeste i klice od baraku :P pisni mi na icq kdyztak

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 29 říj 2011 19:26 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Nic sem nebral klice ma Empus tak mu pak pisnu at ti je da :) jasne pak se domluvime. Diky

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 30 říj 2011 09:52 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Huj :) Teším sa .. len ma mrzí, že sa ku mne nepriznávaš :D

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 30 říj 2011 12:37 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
Night Warrior píše:
Huj :) Teším sa .. len ma mrzí, že sa ku mne nepriznávaš :D

jaj, hola ty si tu taky? :p toz aj tohoto chlapca znam :)

Jahy píše:
Nic sem nebral klice ma Empus tak mu pak pisnu at ti je da :) jasne pak se domluvime. Diky

hmm nejake klice sem nasel zahrabane v baraku tak snad to budou ony...
pisni mi na icq, donesu veci

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 31 říj 2011 07:47 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Ako si na tom časovo s hraním ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 31 říj 2011 08:24 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Pěkný Avatar, a sem se moc hodí :)
Hodně štěstí v plnění našich tajných přání :) Jasně že myslím úkolů :)

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Fila
PříspěvekNapsal: 31 říj 2011 19:20 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2011 12:11
Příspěvky: 14
Johnny Knoxville píše:
Ako si na tom časovo s hraním ?


to je trosku problem, kor tento tyden jelikoz mame narizene prescasy, takze nevim jak moc budu stihat(pred 30minutama sem dosel z prace), navic bracha ma v sobotu rodinnou oslavu 30tin, takze i vikend budu mit celkem zabity...
jinak vetsinou jak se vratim z prace (kolem 3ti) a nebyvam vetsinou moc do noci (kdyz je neco domluveneho, tak si cas prizpusobim-lehnu si odpoledne kdyz vim ze vecer mame jit dung)
a jelikoz sem se prestehoval asi pred pulrokem zpet domu k rodicum tak se o pocitac delim s mati,ktera na nem dela ucetnictvi, ale to byvaji nejvetsi stresy po zacatku noveho roku, do te doby snad sezenu kompl :p

Nagash píše:
Pěkný Avatar, a sem se moc hodí :)
Hodně štěstí v plnění našich tajných přání :) Jasně že myslím úkolů :)


avatar muj oblibeny, sem rad ze se libi :p
mno bojim se bojim vasich tajnych prani... :lol:

_________________
Podle značky FILA, poznáš pedofila.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz