Amonthia

Právě je 29 bře 2024 07:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bohdec - VYHOVĚNO
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 12:26 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Zdravím všechny vyznavače boha Amona.
Jmenuji se Martin Bohdálek(odtud Bohdec) a je mi 21 let. Bydlím a studuji v Brně , a to VUT FSI - strašná průda.
Vzhledem k tomu, že skoro všechny hry, co v dnešní době vyšly mě sklamaly buď jejich hratelností, nebo jejich jednoduchostí, rozhodl jsem se vrátit k staré dobré UO.

Teď něco k historii mého počínání na Dp. Začal jsem hrát kdysi dávno (asi 2004) a to na popud Bratří Vokřálů ze hry známých jako Ulter Bes a Beruška/Cleer/Attila. Bylo to možná o měsíc později jak můj nejlepší kámoš Vincek pro vás známý jako The mohawk/Orfeus. Založil jsem si paladina jménem Gomez a výhradně tuto jsem později vlatnil a hrával, až na pár vyjímek kdy mi Beruška půjčil něco na PVP(v době, kdy už jsem něco hrál..). Po pár letech njůbaření jsem celý roztřesený podal přihlášku do Unicornu, kde jsem se senámil se super lidmi jako Boro a Elwing, a ti mě vychovali jako poslušného a ambiciózního paladina. Unicorn v tu dobu už bohužel skomíral a proto jsme se celkem hromadně přesunuli do Guildy lag, kde jsem nabral zdaleka nejvíce zkušeností a prošel nejvíce dungeonů včele s nahatým Arim. Po tom, co z lagu odešlo pár lidí na různá místa a ariho aktivita upadala, rozhodl jsem se tehdy na radu mého kamaráda ze střední Ormuse jít zkusit štěstí do Blue Kovárni, kde jsem znal většinu rady z Lagu. Jejich tempo, mamon a potřeba neustále pojíždět s PK(počemž jsem nikdy netoužil) způsobily, že jsem si dal pauzu a nechal tehdy(cca 3 roky z5) své postavy v opatrovnictví zmiňovanému kamarádovi Ormusovi. Místo hraní jsem chodil ven a neřešil co se děje v UO, až mi jednoho dne ten kokos oznámil že acarusovi ruplo v bedně a smazal snad celou kováreň za něco, co mi nebyl nikdo schopen vysvětlit. Tímto jsem tehdy přišel o svoji velmi vypracovanou postavu s majetkem a prohlásil, že už to nikdy nezapnu. Léta ubíhala, až jsem si minulé vánoce všiml, že Beruška pořád hraje , a že stará parta z brna vymýšlí comeback. Vincek mi domluvil paladina Death Man, jehož majitel nehraje, dali jsme to dohromady a po pár týdnech chození low dungů jsme podali hromadnou přihlášku do Vokurek, kde Beruška působil již pár let. Zpočátku mě to bavilo, protekce před pk nebyla špatná , progresovali jsme citadelu, ale neustálé výlehy kvůli osobní namyšlenosti lidí a nesehranosti způsobily že jsem zase stratil zájem a věnoval se zkouškám a později prázdninovému opojení. No a teď když je další semestr za dveřmi a ani dota už mě nebaví, rozhodl jsem se dát se na cestu víry :p

Na cestu se vydám s mou jedinou postavou paladinem Death Man, jejíž původní majitel, kterého znám z reálu mě ujistil, že hrát nebude a kdyby tomu bylo jinak, nějak se to vyřeší. Je mojí zásluhou iskariot a jediný skill , který nemá je mining. Jinak Sc 1750 a samozřejmé má náramek. Za pala jsem prošel náramky a všechny cesty starého i nového pala questu na zbrane.
Dále když nebudete proti, mohu logovat dle potřeby to, co Lux.

Stihl jsem na něm také bohužel jeden prohřešek: 17.01.2011 19:17 Death Man bd4cdd - Napomahani pk v dungu. 1k logu. Ac.
Vím že to bude znít divně a asi to říká každý, ale za nic nemohu. Byl jsem dung s kamarádem beruškou za nekra (myslím, že quaky) a nebyli jsme na ts. Zrovna jsme si dávali pauzu a já byl na wc, když se tam oběvil zřejmě harvící modrák. Byl podobného ražení jako beruška a tak kvf dalo kvf a ležel. No jenže když jsem se pak já přisel podívat cože se to událo, hned je z toho napomáhání pk, protože měl odemě 3 minuty z5 boosta...takže jsem sekal

Vaši guildu jsem si vybral kvůli dlouholetým zkušenostem s dungeony, skutečnosti, že tu působí Vincek, sehranosti, velkému zázemí a preciznosti s jakou vedete stránky, městečko, nájmy, pravidla....V neposlední řadě mám pocit, že se u vás zdržují duševně vyspělí lidé a proto by i debaty mohly být o něčem.

Váš kodex bez výhrady uznávám a obzvlášť se mi líbí váš systém dělení lootu.
Zároveň máte velmi poutavý příběh (oproti jiným guildám jsem ho nečetl jen z donucení).

Jestli Blue/pk/ch/order jsem se nikdy nerozhodoval a obzvlášť tak nemusím činit teď, protože nehodlám vůbec zasahovat do pvp. Kdybych se měl ale rozhodnout , tak Pk, protože je limitless - můžete být klidně proti všem.

Chtěl bych dosáhnout toho, že se podívám do všech dungeonů. Jak do těch které jsem prošel, tak do těch které ještě ne (Blood, heroic, Pride-hell, desp 2,4, wisp a spousta zrekonstruovaných). Chtěl bych zde najít fajt partu lidí, se kterými bych mohl relaxovat po škole nebo jen tak o víkendu a přijmout každou výzvu. Aktivní mohu být hodně, takže s vámi snad budu držet krok.

Mé zájmy jsou hry- momentálně uo, dota a jiné libůstky w3, Přátelé a zábava, hudba- poslouchám všechno krom hip hopu a miluju dnb, někdy sport a hlavně řízení motorových vozidel. Nebudu vám slibovat že přijedu na sraz, ale jestli mě tu budete chtít, poznáme se a bude to klapat, proč ne :p
Pokud se teda nebude moc kecat o uo ,ale rači pařit :D

Děkuji tém, kteří se obtěžovali číst tuto přihlášku.

Komunikátory: Icq: 607363722
Email: Bohdec@seznam.cz
Tel: 608557270 (jen pro ženy)


Kód:
[40 lidskych obetin a 100 obetin] - splnené
[Mystic Drawing Knife na všechny do 1.1.2012] - splneno
100x DH, DB - splnené

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 13:10 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008 19:13
Příspěvky: 362
Ahoj :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 13:21 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Ahooj ;)

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 17:49 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj, Gomez je známé jméno na dp. Řekl bych, že nic neuškodí tě odzkoušet. Mimochodem pěkně sepsaná přihláška a konečně žádný gramatický paskvil :)

Mimochodem máš rád čaj?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 19:44 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Ahoj, konečně přihláška jak má vypadat (dokonce sem ji přečetl celou) :shock:

kamarádíčkuješ se pořád s lidma z minulosti? myšleno herně..

osobně tě neznám a nevidím problém tě vyzkoušet.

v čem ale fakt vidím problém je, že hraješ jenom paladina? jestli si neuděláš nějakou jinou postavu tak budu více méně proti. Situace se má tak, že momentálně máme 2 lidi co hrajou jenom paladina. Ono třetí by asi nebyl problém, ale v čem je problém když se skláda výprava do nějakýho dungeonu, tak lidi co mají více postav jsou vlastně donuceni hrát to co chybí a né na to co mají chuť.

Nastav si avata tady na fóru.

a hulíš?

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 20:56 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Zdar nevim jestli nekdy někde potkal tvou maličkost ,je to dost možné za ta leta :lol: Ovšem o tom co jsi zde přednesl na svuj vrub budu chtit přesvědčit, jako asi všichni zde v naší sektě :twisted: Proto ti přeji Good Luck :twisted:

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 22:06 
Offline
Zeman s vidlemi
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2010 12:37
Příspěvky: 355
Bydliště: Brno
konecne si to napsal :p

add postavy. eventuelne by myslim mohl Orfeusa.

a ten je vypukanej nonstop. :mrgreen:

dej si avatar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 23:11 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Zdar, moc pěkně napsaná přihláška, mohla by se stát vzorem pro další :)
Jestli prosdeš vstupním pohovorem, začni přemýšlet i o dalších povoláních.

Takže další zhulka? :) no to bude mít Long radost :)

PS.: Amone požehnej Budovi za jeho prozíravosti

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 23:44 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Čaj si dám rád, ale hodně cukru..
Stejně tak si rád zahraju jiné povolání, sice by to nebylo jak za pala ale právě rangera už jsem v minulosti zaskakoval i v big dungach, a když už to Mohawk navrhnul. Ono totiž vytrénovat novou postavu by me buď zabilo, nebo by jste se nedočkali a nějakou vyřazenou si pujčit bych sice mohl, ale chtělo by to něco, co by nasledne nikdo nelogoval. Takže nad tím budu meditovat a něco vymyslím..
Těším se, až si budem na ts posílat špeka :D

K těm kamarádům: Po pokusu u vokurek to zabalili všichni, berušce tak možná vykrádám potají bednu :) takže je tu už jen poslední Mohawk(nebo mohykán?)

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 09:35 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
Ahoj, me osobne zajimaji clerici. A dnes muzes valit makro na dualu behem dungu.

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 15:26 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Boží mlíny se pohnuly a do mého repertoáru postav přibyla mágině Marki.
Za mága jsem nikdy nehrál, ale jsem člověk učenlivý, takže se zlepším :D
zde jsou její skromné skilly:

Alchemy max
anatomy max
animal max
arms lore max
detecting hidden max
EI max
healing max
Inscript 41.1
It. Id. max
mf max
magery max
meditation max
mining max
music 43.1
remove trap 12
resisty 104,5
Ss max
tactika 47.8
tracking max
wrestling 50
___________
Sc 1554

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 04 říj 2011 15:31 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Co je to "Boží mlíny" ?
Marki, to jsem uz nekde videl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 08:16 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Jono to měl kamoš z brna este s warem Deadrowem.. obe postavy byly dlouho v "naší" správě a za marki se jen michalo..když nehrajou ani ti, co za ní míchaj, budu za ní hrát :)

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 17:06 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008 00:31
Příspěvky: 1512
Bohdec píše:
Jono to měl kamoš z brna este s warem Deadrowem.. obe postavy byly dlouho v "naší" správě a za marki se jen michalo..když nehrajou ani ti, co za ní míchaj, budu za ní hrát :)
Deadrow- nemel ho rico?

_________________
„Když tě někdo vezme domů a nemá tam knihy, v žádném případě s ním nespi.“ John Waters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 18:20 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Hele to netuším ale ti 2 se myslím znali, takže je to dost možné..každopádně na jednom acc nejsou..

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 06 říj 2011 00:27 
Offline
Kožišník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 bře 2009 16:12
Příspěvky: 529
Ahoj a hodne štestí

_________________
Už tam budem?
http://speedtest.net/result/1259503923.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011 17:19 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
Guildovni zasoby dochazeji, proto se musime vsichni semknout a doplnit stavy.
Prosim o prineseni 100 obetin a 40 lidskych obetin.


[40 lidskych obetin a 100 obetin]


A obepis lidi z guildy, jestli si uz tak neucinil...

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 17 říj 2011 07:34 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 19:20
Příspěvky: 2758
Bydliště: Nová Nara
Síce trošku neskoro, ale vítam ťa. Prihláška je pekná, ale pre mňa osobne trošku neprehliadná, ale už to nechaj tak :)

Máš teda pala a vidím, že si si vytrénoval mága, chceš teda začať mágovať ? Si si vedomý toho, aký je to skok od paladina k mágovi ?

_________________
Kód:
Ara:
Vzhqldom ba to ze este teraz som.najeba... jak stolverjka tak to asi zajtea ndam....sorryyyyyyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 10:59 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2011 10:35
Příspěvky: 68
Ja uz chodil pala, wara, wampa, ranga a mag me nepride tak tezkej...jde spis oto jak clovek zna uo a nakej ten patek uz hraju :)
Samozrejme budu zacinat pozvolna..

_________________
Měj všechny v úctě, ale před nikým se neplaz. "Techumseh"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohdec
PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 12:09 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
mág není těžkej přímo v hraní, ale jak ho hrát. většinou mág(prsk) vede výpravu a od toho se odvijí všechno ostatní.

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz