Amonthia

Právě je 16 dub 2024 06:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sangur Templarsky rytir - ZAMÍTNUTO
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010 21:50 
Zdravím tak začnu nejprve od sebe. Jmenuji se Ondřej Chvátal pochazím z královského města Jihlavy. Tento svět obývám již 22 let. Pracuji jako technik u dopravní firmy. Ve svém volném čase se věnuji mému hlavnímu koníčku. Dělám historický šerm a vše okolo středověku. Věnuji se především době vikingů. UO hraji vcelku často především po večerech. Přítelkyni nemám ta mne opustila nedávno po pěti letech a také proto jsem po delší pauze opět začal hrát. Ale občas se stane, že si dam na nějakou chvilku pauzu.

Tak nyní něco k virtuálnímu světu.


mé postavy :

- Templarsky rytir (paladin) - Max hlavní skilly je to má hlavní postava
- Jihlavsky kral (Nekromant)- max nekromacie a magery asi 85 a heal take max
- William Wallace - max pouze mining
- Rytir Grizzly ( warrior ) - v nb dungu
- Gathruin Elberas ( paladin ) - v nb dungu
- Bailien ( clerik ) - momentálně postava kterou trénuji
- Olaf Magnuson ( ranger ) - netrenovaný
- Sangur ( nevím ) mam ho jen vytvoreneho ted ani nevim charakter ups.
- vikingstad ( mag ) - netrenovany
- Rytir Grunwald ( warior ) - moc netrenovaný

Jinak pk jsem mel jedno a hned prvni postavu a bylo to omylem jsme nevedeli co delat s kamaradem kdyz jsme prisli a blbly jsme a skoncili jsme jako pk postavu jsem po zjisteni co to pk je nechal smazat jsem jinak Anti pk coz dosvecuji guildy v kterych jsem byl. Jinak kdyby jste si chteli neco zjistovat tak ta postava pk se jmenovala Rytir z Jihlavy.

Mel jsem jeden prohresek a to za AFK.


Tak prvne jsem byl v guilde Templari jako adeptem asi 3 mesice. Dvakrat nas nekde dobehli PK a jelikoz jsem byl nejnovejsi tak to hazeli na me ne primo, ale hazeli. Pulka lidi tedy stala za mnou, ale mam svou hrdost a z lidma co mi neveri hrat nebudu takze jsem od templaru sam odesel. A zalozil vlastni gildu Vikingovee. Pote jsem prestal chvilku hrat z osobnich duvodu a gilda se rozpadla. Ale jeste nez se rozpadla me kontaktovala guilda Brotherhood, ze se jim libi muj zapal do hry a cile. A tak po rozpadu jsem sel k nim kde jsem pusobil dodnes. Dnes jsem oznamil ze odchazim jelikoz u vas znam čerta a jeste mi dnes napsali clovickove od Vas at zkusim dat prihlasku tak to tedy zkousim a uvidime jak to dopadne. Jinak jeste doplnim prihlasku jsem vcera posilal do svobodnych zednaru ale po rozhovu s vasim clenem jsem se tam domluvil ze prihlasku stahnu. Jsou jenom dva a nehraji o vikendu kdezto ja mam o vikendu nejvice casu vetsinou. A drive byl muj soused vas adept Arex nez mi propadl baracek i s vecma.

Co se týče dungu moc jsem nechodil pouze občas. Ale nejsem vudčí typ spis jsem typ hrace ktery posloucha co má delat. Nejsem dobry valecnik. Ale kdyz mi nekdo rekne udelej to a to tak se to snazim udelat. Ale me se vetsinou lepi smula na paty. Moc dungeonu prolezlych nemam. Nejvicekrat jsem byl asi v Covetous. BH chodi hodne velke dungy a na ty ja se necitim takze ja tam nemel moc pratel a do malych dungu jsem se s nimi nepodival. Jsem hrac ktery nehraje pro mamon, ale pro zabavu. Takze bych rad prolezal i ty male dungeony a bavil se u toho.

Tak uz nevim co jeste napsat snad kontakt a kdyby byli pripadne otazky rad je zodpovim.

Jo jeste jste vlastne chteli vedet jine shardy tak hral jsem na RP shardech Andaria, Manawydan.

A jeste jsem si vzpomel jak jsem psal vyse vcera jsem podal prihlasku k tem zednarum takze moje hlavni postava templarsky rytir se momentalne nechazi ve Fire kde jsem poprve.

Jo jeste nejsem na TS moc ukecany je to asi chyba ale ja spise posloucham a moc nemluvim : ) čert to muze potvrdit ze toho moc nenamluvim.

No dobre tak snad uz vsechno.

Kontakt icq : 291-869-110


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 07:03 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
Ja te unas vítám, mas moji plnou podporu !

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 07:09 
Nazdárek Čerte tak to tedy pěkně děkuju. :oops:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 07:44 
Offline
Karbanátek

Registrován: 12 led 2008 12:30
Příspěvky: 1040
bojovnik telom i dusou :)
jaky bol dovod rozchodu s holkou ak to nie je tajne?

_________________
Niektorí ľudia cítia dážď. Ostatní proste len zmoknú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 07:48 
No popravdě nevím. Začala na mě nějak kašlat vůbec se neozývala a nakonec mě nechala. Jinak sme spolu snad rok nespali. No a od doby co nejsme spolu. Tak spolu spíme vždy když se vidíme, takže ja ty ženský vůbec nechápu. Nicméně to byla jediná holka kterou jsem kdy měl. Takže jsem z toho byl dlouho špatnej.

Jinak bojovník tělem i duší to by tak nějak sedělo. Celý život je jeden velký boj. Je na každém jak se s tím popere :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 07:54 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2010 19:04
Příspěvky: 152
Zdravim a hodně štěstí

_________________
Bartimeo - Warior
Peter III. - Clerik
Donnie - Necromancer
Nina Menturo - Mage
Craft - Craft


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 07:58 
Zdravím a děkuji.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 09:00 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
ahoj. u koho se učíš šerm?

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 09:02 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
čauk, tak tě tu vítám a přeju pevný nervy..:)

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 09:07 
Bud : Zdravím a děkuji :)

Andy : šerm mě učí ve lidé ve skupině a dlouholetý kamarád. Který děla mnoho bojových umění. Vyloženě v nějaké šermiřské škole nejsem. Ale s kamarádem se chystáme na nějaké seminaře jednoručka + štít. Jinak se hodně učím z různých videí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 10:17 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
na tom avataru seš ty? :o) a jaký máš názor na jednu nejmenovanou zelenou bylinu která se kouří? :p

jinak Budův zvídavý dotazník:

Líběj se ti víc Blondýny/brunety/zrzky?
Piješ raděj whisky nebo Rum?
Nosíš trenky nebo slipy?
Jakou hudbu posloucháš?
Co říkáš na měsíční poplatek za člena 75K?
Co nebo kdo je to Nara?
Máš nějaké základy pvp, nebo když naběhnou Pk tak zmatkuješ a nevíš co máš dělat?
A napiš mi jaký equip nosíš za paladina třeba do tvého obylíbeneho Cove... fakt všechno a pokuď možno i počty (např GS 14, GH 17..:p)

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 10:38 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj
Máš rád čaj?
Který bůh Asgardu je tvůj nejoblíbenější a proč?
Proč se ti líbí období vikingů?
Pravice nebo levice? :)

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 11:25 
ufff dotazníček tak postupně na něj tak prvně otazky Buda

Ano na avataru jsem ja.

Co se tyče ty bylinky zelený tak s tím zkušenosti nemám ja neměl v hubě ani obyčejnou cigaretu nikdy :lol:

- No co se týče holek asi se mi víc libí tmavovlasé takže brunetky.
- whisky nebo rum hmmm ani jedno
- Nosím trenky :D
- Poslouchám středověkou hudbu a válečné soundtracky
- Pokud se chodí dost dungů, což podle webu chodíte tak je to myslím naprosto v pořádku.
- Nara někde jsem to slyšel nebo o tom četl není to náhodou něco z Avatara? :D
- Základy pvp nemám pvp mě nebaví. A vetšinou ani nezmatkuju proste mlatim co jde dokud neumru.
- Momentálně nemam defakto nic jelikož mi jak jsem nehral mi propadl baráček i se všemi věcmi.

Jinak jsem nosil

mytheril plate komplet a nečekaně +9 vikinga : )
přibližně 300 obvázů. Takový to červený na staminu toho jsem měl asi 10. GS ccaa 50 GH také 50. TMR to si nejsem jisty to jsem mozna ani nenosil. A mel jsem asi 5 prasátek sebou. Jinak mě ted toho moc nenapadá co jsem nosil, ale myslím, že víc jsem toho nenosil. Ještě teda náramek na SW a holinesku dokud my ji neukradli pk. Cove není ůplně oblíbené ale byl jsem ho nejvícekrát, ale to je 2 roky zpátky. Jo ještě jsem nosil regy 300 kusu od každého.


A teď otázky Denyho

- Ano čaj mám rád. Nejradějí malinový nebo kiwi.
- Bůh asgardu Thor a proč ?je prostě k sežrání :D
- Pravice nebo levice nejsem zrovna politickej fanšmejkr, ale pře tlamičku by zasloužili všici takže na politickou situaci v čr můžu řict leda : Ave Jááá

- Proč období vikingů
No to je otázká mám rád sever a jejich mythologii. Mám rád používanou zbroj v tomto století. Plechovky to už není pro mě. A byli to opravdový válečníci ikdyž nepatřili mezi ty svaté rytíře co si budem povídat. Ale když uslyšíš viking co si pod tím představíš?

Nu tak sem Vás snad trošku uspokojil odpovědí :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 11:39 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
Sangur píše:
Bud : Zdravím a děkuji :)

Andy : šerm mě učí ve lidé ve skupině a dlouholetý kamarád. Který děla mnoho bojových umění. Vyloženě v nějaké šermiřské škole nejsem. Ale s kamarádem se chystáme na nějaké seminaře jednoručka + štít. Jinak se hodně učím z různých videí.



takže jste v podstatě samouci, zapálení do šermu?

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 11:42 
Tak to ne kamárad i vedoucí naší grupy. Se někde cvičili a teď své zkušenosti předavají mě. Ale u koho oni se učili to nevím. Ale samouci jsme samozřejmě také.

Ono člověk by musel být zbohatlík, aby mohl jezdit trenovát vyloženě k nějakému mistru šermíři. Jsem rád, že si zaplatím vybavení natož ještě výuku. Abych měl na vybavení tak pracuji od 15 let. Po škole jsem šel vždy do práce. Abych si po měsíci mohl koupit nějakou část vybavení.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 12:55 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Sangur píše:
No to je otázká mám rád sever a jejich mythologii. Mám rád používanou zbroj v tomto století. Plechovky to už není pro mě. A byli to opravdový válečníci ikdyž nepatřili mezi ty svaté rytíře co si budem povídat. Ale když uslyšíš viking co si pod tím představíš?

To jsme dva, severskou mythologii dost žeru. Doporučil bych ti Knihy Kladivo a kříž, Cesta jediného krále a Král a císař - Jsou to fantasy, ale hodně se týkají Vikingů ( je to prostě příběh o tom, co by se stalo, kdyby Vikingové ovládli celé tehdejší Britské ostrovy :p)
Ty máš jakou zbroj? Kroužkovou nebo šupinovou? :)
Pod slovem Viking si představím nelítostného nájezdníka a skvělého mořeplavce :) - Mimochodem nejezdíš na takovou tu soutěž v plavení drakkarů a snekkarů?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 13:08 
Nene nejezdím o tom nic nevím. Jezdím na bitvu do Woline do Polska. Nu jinak knihy si tedy seženu děkuji za tip. Jinak zbroj teď nemám, žádnou měl jsem kroužkovku jelikož se dala využít na více období. Ale teď si dělám čistě LH kostým. Nechám si teď vše ručně tkát tak jak má být. Samozřejmě cena je uplně jinde no. Momentálně se mi dělaji gatě http://rucnitkani.cz/index.php?type=off ... 1&img=1#51


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 13:24 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Jinak ty knihy, to je trilogie a pořadí je jak sem je napsal za sebou :)
Jinak to oblečení vypadá dobře. Škoda těch cen. Před pár lety jsem měl pěkný meč, ručně kovaneý, ale nechal sem ho vystavenej na chatě a trošku mi ho vzala voda :D Teď se snažim ukecat spolužáka, který dělá uměleckou kovařinu, aby zkoušel dělat i zbraně a zbroje. Jako závěrečnou práci udělal vrhací sekeru a byla to moc krásná vyvážená věcička :)

Jinak u Amona Ti přeji hodně zdaru. Chce to píli a aktivitu, pak to půjde samo

Jinak srazů se účastnit je cesta k úspěchu :)

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 13:41 
Tak s aktivitou snad problém nebude defakto jsem přitomen každý večer pokud nejsem na bitvě nebo vystoupení. Trošku ti ho vzala voda jo to jsi napsal pěkně :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sangur
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 15:24 
Tak ještě dodám nějaké své fota http://templars.rajce.idnes.cz/haloooo/


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz