Amonthia

Právě je 28 dub 2024 09:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 15 úno 2010 13:15 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Pokud beru v potaz to brneni tak pro nej neco udelej a opatri si ho... a necekej az dropne.
To pak neni ukol pro tebe ale pro celou guildu, protoze toho dunga nejdes sam a navic nikde
neni napsano, ze ti ty veci ty lidi nechaj. Doufam ze si rozumime...

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 15 úno 2010 13:47 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
ok ok zapracuju na tom :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 16 úno 2010 22:26 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Jenom doplnuju nebo spíše ještě jednou bych chtěl zdůraznit že jsme začal znovu aktivně hrát na přelomu roku 08/09 prosinec/leden a do té doby měl všechny mé acc v držení bývalý GM Camelotu mrtvola (a bůh ví kdo ještě) takže za věci staré více než 1 rok nenesu žádnou zodpovědnost a nikterak jsem o nich nevěděl... jinak acc od té doby jsou již jen pod mým velením :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 úno 2010 00:07 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
To je pěkný trik jak se zříci odpovědnosti.
U mě to moc nefunguje :)

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 úno 2010 00:50 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
acc jsou a byly tvé, to komu to pučuješ je čistě na tobě a neseš za to i zodpovědnost :)

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 úno 2010 01:04 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
tak jinak teda ... přestal sem hrát a nechtěl jsem nechat propadnout acc prostě co kdyby... tak sem se domluvil s GM camelot a mel mi je logovat atd (to znamená že sem je nepůjčil ale svěřil nikdy nepůjčuju acc) ... a ja sme rok a pul nehral a o uo se nezajimal ... a proto sem nemohl vědět co se dělo k čemu se použivaly a hlavně sem to nedělal ja ... takže nemůžu mít zodpovědnost za něco co jsem neudělal a o čem sem nevěděl (a není to trik a žádné vyhýbání protože nemám čemu ale vysvětluju jak to bylo)... chtěl jsem to sme napsat protože sem to nepsal do přihlášky do historie acc a taky ne všechny acc jsou původně moje takže taky prd vím co snima bylo předtím než jsem je dostal ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 16 bře 2010 20:30 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Po vcerejsim dungeonu Pride za mnou prisel smutny vladce Amon a kdyz sem se ho ptal co mu zpusobilo vrasky na cele tak mi prozradil ze mnoho zadatelu do prijeti radu se uchyluje ke lzim.... Nemohl sem to nechat bez povsimnuti a jelikoz si muj pindik a tve neuspechy padaji na moji hlavu tak se ptam... Uz 3x se mi tvrdil ze nemas ani korunu pak kupujes mystiky elveny a drazsi honoury a do boje za reprezentaci beres +15 brneni.. Za druhe proc sis hazel o LD bardu kdyz sli z guildy dalsi 2 aktivni nekri ? Dej si pozor trpelivost Amona neni nekonecna ...

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 16 bře 2010 23:47 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Tak to me mrzi ze zpusobil jsem vrasky Bohu Amonovi ale nechapu zcela cim zda jen o nakup veci mu jde ci ma hra mu nevyhovuje? Tod dve veci a ruzne jsou a spolu se mnoho neslucujou. Ok a ted bez rymu. Jak jsme ti uz rikal vecim mam ale mam treba jeden rangers komplet ajeden invul na ranga a ten si setrim abych mohl jit pride nebo neco jineho top prootze bez nej by me para ani nikdo jiny a ani ja sam d o dungu nepustil ... proto je zcela zdrejme ze si do anku nebo cyclop valey vemu 15 ktere mam aspon 3 a ve kterych se da dung odejit a po pripadnem vylehu nebudu disklalifikovan z top dungu jako by se stalo v pripade nechat v anku jediny rang komplet. a posledni dobou vim ze sme spolu nebyli ted dung ale videl by si ze novim 20 chainy... ( a sem rad ze me tlacis k vykonum a hight vybave ale daleko vic nez 1ř chainy v anku by me stval pal bez resvitku) ... ale sam vidis ze se snazim a za elvenu sem velmi vdecny a tim se dostavame k tomu druhemu tematu... mmozna sem rekl ze nemam na brna ale proste mam naky kapital a mam ho nejak rozdeleny ..osobne si myslim ze je kazdeho vec jak si svuj kapital rozdeli a hospodari snim a sem rad za svuj system kdy si mnohem radsi necham 1,8M na elvenku nez na brnka ktere muzu nazbirat z dungu ... pochop ze kdybychsi nakoupil brnka za ty silene premrstene ceny na trhu tak nemam na elvenku a nemohl bych do Pride nebo nekam jinam... a jelikoz podporuji vysoke naroky na vybavu do top dungu radsisi nasetrim na vybavu abyhc pak nebyl vyloucen z techto akci ... to je moje filozofie ... aa honoura sem drazil proc by ne? drazil sem i master vika je na tom neco spatneho??? mam paladina i wariora a toto jsou top zbrane ktere en tak nesezenu a rad za ne dam uspoory na najem a spotrebak bez ktereho se chvilku obejdu nebo mam kamarady co mi ho zapujci kdezto honouta tezko .... no a jelikoz jsem nevydrazil ani jedu top zbran ci cast tak jsem si hodil o LD bardu ( ano nesmyslne? alan hazel o lamu a musta? to dava smysl?? Jak je pouzije v dungu?) ne nechci se ospravedlnovat protoze nemam proc .. nekra vlastnim a muj sen nebo jeden z cilu bylo mit nebozkusit poskladat ancestralku treba ji fiznu a nic treba ne jednou si to zkusim a stacilo tak jako byhcchtel mitjednou skladacku a nasd si to za cca 7 let hry zaslouzim ... a za nekra se ucim a celkem me bavi tak treba ho jednou budu klikat ... a jako druhou cast sem bral invul na ranga tak snad dobry ne?? .... nevim co moc vic napsat pokud nektery s nekromanceru pozaduje LD bardu a nebude Amon proti klidne ji vymenim i kdyz bych to delal neraad protoze sem rad ze sem ji konecne po vsech odchozenych pridech ziskal... ale vim ze frostovi se nelibi meneni z lotu proto se pokusim ancestralku sestrojit sam a zaskiluju na nekra a nekde ji necham.... vidis ze sem zcela uprimny nikomu nelzu snazim se hrat naplno a snazim se vsem vyhovet ... tedy pokud mam od ted nosit invuly a rangers i kdyz mam jedny budiz.... ty si muj nadrizeny a ja te bez vyhrady posloucham.. a jsem rad ze si to ty a tlacis na me protoze mi pomahas byt lepsim ...dekuji a to opravdu

P.S.: napsal sem toho hafo po druhe to nectu za nesrovnalosti a chyby se predem omlouvam pripadne logicke inkonzistence a kontextove preslapy rad dovysvetlim ci opravim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 00:00 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010 03:45
Příspěvky: 36
Já si o ně hazu protože pro mě tam nic k využití nebylo...¨''když zmiňuješ mě'' navíc já je do dungu tahám ;) Navíc za tu dobu co sem tu sice krátkou ale prospěšnou tak když se bavíš o Ld bardě. Určitě ji nevyužiješ více jako jahudka či frostík nemluvě o skuhrym. To je jen co sem se naučl od parouška. Ber jen to co hraješ aktivně.

_________________
Klid&mír na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 00:07 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
ja te zminoval jen jako priklad nic proti tobe :-) ... ale byli tam i platy kdyz ted chodis wara i zbrane tam byli... a lamy kone to mas stejne fuk kdo si to veme to vyuzije kazdy stejne takze poho :-) a kdyz tak pro me tam taky nic nebylo jen ty chainy a ty mam tak co ... a jahoda tam nebyl a co vim frost myslim ani nehazel .... a pokud sis vsiml beru vzdy to co hraju aktivne sorry ze sem sijednou udelal radost LD bardou kdybyhc vedel jakou nevoli to vyvola tak nehazim vubec a cekam co zbyde :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 01:02 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2008 22:57
Příspěvky: 2009
Bydliště: PRAHA
Mezku, Mezku.. Omezil bych se na 2-3 postavy který bych hrál.. U ostatních měj equip, ale za negra fakt Ancestralku na solo TK nepotřebuješ.. Tady jde o nějaký solidaritě vůči lidem.. Je to věc co se obecnně blbě shání a proto ty aktivní negrové si jí zaslouží víc, stejně jako ty si momentálně fénix část zasloužíš víc než oni. Uvedu ti můj případ. Minulý týden sem se definitvně rozhodnul vykašlat na rangera, proto už by mě nenapadlo si hodit rangers/fenix/elven log, protože sou teďka co to využijou víc než já. A je smutné, že takto nepřemýšlí většina...

_________________
There is no king for the throne I seat !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 01:55 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 01:24
Příspěvky: 725
Nejsi ty ten co mi sliboval mamon z legie, to bysme mohli bejt kamaradi? Jinak cau, moc tuhle verejnou sekci nectu :p


EDIT: Ted jsem pochopil, ze uz nejsi externista, ale uz delsi dobu uchazec. Vic uz se vyjadrovat radsi nebudu.

Slunce v dusi a mamon v srdci.

_________________
9 songs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 08:42 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Bude, Bude jak sem psal nahore kdybych vedel jakou nevoli to vyvola tak sem se na tu LD bardu vy**** .... tohle fakt nemam za potrebi a rozhodne uz ted nemam chut na nakou ancestralku ... takz se zeptam frosta a bud ji dam do gildy nebo mi treba povoli ji vymenit s jahodou za neco na ranga ci tak ... A co se tyce postav asi bychse zblaznil hrat jen dva chary furt do kola obcas to chce zmenu tak proto klikam negra sem tam a mam i maga

Beane promin mamon z legie nemam :( mrzi me ze te takhle zklamu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 16:42 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Precetl sem si celej ten sloh a presne to sem nechtel aby si psal a zkousel to jakoliv obhajit...
Ted se bud chytnes za hlavu a prijdes na to co se lidem nelibi a nebo se proste budem muset rozloucit.
A ver mi ze to bude i muj neuspech a ja neuspechy nemam rad takze rozum do hrsti a pojd do toho.
A nezkalam me ani zbytek guildy ...

(A tu LD bardu uz pust z hlavy bylo potreba ti to rict aby sis to uvedomil co je spatne ted co s ni udelas je kazdymu
fuk ;-) )

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 16:51 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Ja se ani nechtel obhajovat ale po tech 5 pivech se mi tak krasne psalo ze sme ti to chtel vysvetlit :-D rano sem to ani po druhe precist nemohl jak je ot dlouhe :-P ... jinak ja se snazim ze vsech sil opravovat vsechny sve nedostatky takze cokoli mi reknete ze je treba zlepsit a bude to v mych silach tak na tom makam jako v pripade brnek na ranga ktere sem uz nasbiral a chodim v dobrych brnkach. takze bych to videl jako svuj pokrok :-) a z drazeb sem se taky poucil a stejnou chybu uz nikdy neudelam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 16:52 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
jo chci se zeptat kolik tech obetin? uz mam tak 50 caa tak jestli pridat nebo zvolnit :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 16:57 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Zvolnit ;)

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 18:37 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Jahy píše:
Zvolnit ;)


přidat.

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 18:37 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Mezek píše:
jo chci se zeptat kolik tech obetin? uz mam tak 50 caa tak jestli pridat nebo zvolnit :-)
Béčka dávaj nohu z plynu. Frajeři umírají v BMW a ti největší to ví několik let dopředu :)

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 18 bře 2010 18:46 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Mě to baví harvit takže si akorát pronájmu naký skladiště a muzu pokracovat!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 190 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz