Amonthia

Právě je 27 dub 2024 16:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mezek - VYHOVENO
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 19:05 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Zdravím mocnou gildu Amonthii!

Jmenuju se Honza a ve světě DP jsem znám jako Mezek. Rád bych se ucházel o členství ve vaší gildě.

Něco málo o mě:
Je mi 20 let. bydlím v Novém Jičíně ale studuji (FFMU 1.ročník) v Brně takže jsem tam víc než doma.
Moje zaliby jsou: PC games, filmy, sport, pivo a holky ;)
UO hraji cca 6 let ale s přestávkami. Posledně jsem začal v prosinci 2008.
Jelikož studuju čas na UO mám a hraju dost aktivně. Do dungu se vždycky rád podívám a můžu jak přes noc tak ve dne.
Na srazy jsem ochoten jezdit a těším se neb sem na žádném takovém ještě nebyl. (ale piju jen pivo tvrdej mi dělá špatně na játra) :D

Takže teď co se UO týče:

Hraju PVM only, nikdy sem neměl aktivní pk ( jedno mám zmražené na acc co jsem dostal ), PVP mě neláka, nelákalo a nikdy lákat nebude.

Historie: Jako NB jsem začínal a budoval gildu TSCC, kterou jsem následně vyměnil za gildu Camelot, kde jdem byl až do cca prázdnin minuleho roku. Takže jak můžete sami vidět jsem velmi věrný člen. Proč jsem odešel/byl vyhozen z Camelotu? Protože gilda byla neaktivní, ale já jako poslední aktivní hráč pouze této gildy jsem vytrvával a několikrat platil a nosil Gild stone z Cove atd... ale jelikož Gildu vedl jako GM Morfik (MC) a jeho rozhodnutí gildu zrušit jsem neovlivnil tak jsme se jednoho dne ocitl na dlažbě a několik dní poté zanikla i celá gilda. Pak jsem se potloukal a dungoval ským to šlo, ale uspokojení mé touhy aktivně hrát se nedostavovalo, stále jsem totiž hledal sehranou a stálou skupinu dobrodruhů ke které bych se mohl přidat. Tedy v září cca jsem se po dlouhém trmácení světem rozhodl zkusit své štěstí u gildy V.I.R ( už tehdy jsem přemýšlel i nad vaší gildou ale okolnosti chtěli jinak). Nuže po tři měsíce jsem se hlásil k výše zmíněné gildě, ale osud chtěl jinak a uchazečství z vnitřního rozmaru gildy (ani nevím proč) bylo zamítnuto. Tak tedy stojím před prahem vašich dveří zmožen a vysílen leč stále s nadějí v srdci, že právě vy mi poskytnete zázemí, pomoc a kamarádství jaké hledám.
A kde se vidím za několik dekád ve vaší gildě? Stále jako řadový člen v prvních řadách armády bojující proti zlu a ve jménu našeho Boha!

Co se kodexu týče:
Schvaluji ho a velice se mi líbí.
Jelikož jsem svámi už nějaký ten dung byl musím říct, že ze začátku mi trochu vadil a to ze dvou důvodů: 1. nikdy, ale opravdu nikdy jsme nevyhrál to co jsem chtěl a potřeboval a na to navazuje za 2. a to že jsem v té době začínal a ty věci jsem potřeboval. Ale to už je pryč a po vyzkoušení snad všech způsobů mi ten váš vyhovuje nejvíce (a bude ještě víc když prolomím tu smůlu co jsem měl). ;)

Čeho bych chtěl v rámci hry dosáhnout? V celku jednoduchá odpověď a to mít vždy v čem jít dungeon a mít možnost dungeony chodit. Neprahnu po žádných RARE cetkách nemám ani Topka ani ada a vůbec mi to nevadí. Pokud by to přišlo nebudu se bránit ale neprahnu po tom...
Chtěl bych si jen jednoduše užívat hru.

Moje postavy:
Mezek - war - max
Elendis - rang - max (dodělávám poisoning)
Pepin - pal - max
Bimbo Sourek - kler - max
Nichtwisch - nekr- max
Workten - craft- max
Estabar - mag - max na pul ( nemam alchemku inskripci catrografku atd)

Miska - darována s 3 prohřešky a bohužel se mi nedávno podařilo zabrat se do učení a horlivé GM mi ot neodpustilo - 4. prohřešek a to já už bohužel sekat nebudu jelikož jak jsem psal chci si hru pouze užívat...

a pal dalších NB co netrením a neloguju.

*prohřešky bohužel mám a skoro na každém acc ale cástečně jsou původních majitelů a mě se většinou týkají AFK což asi je klišé ale u půlky jsem seděl ale čuměl jinam a bum bylo to.... (pokud budete chtít vypíšu a vysvětlím podrobněji)

Qwesty: u všech všechny NB co jdou (snad), war i pal 20 náramky, mini qwesty atd...

Snad jsem tedy nic nevynechal a uvedl vše co se náleží. Promiňte mi mou otevřenost a upřímnost, ale nic neskrývám a snažím se být fér. Pokud máte další dotazy rád vám je zodpovím.

Jako poslední uvádím možnost jak se se mnou spojit a to přes ICQ:248952100
zájemcům mohu poskytnout i link na FB.

S pozdravem a přáním krasného dne Mezek.


P.S.: link na přihlášku V.I.R. http://forum.rabble.cz/viewtopic.php?t=1612

Kód:
obětiny -
speciálka na pavouky -
paladin: knajtky nebo specialka + pala stit
rang: hodiny pvp ( nenechat se odeme zabit 1vs1 pokud me polozis jedine dobre pro tebe)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 19:47 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
vitam te, vypis prosim vsecny postavy na ktere mas pristup i NB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 19:58 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Ahoj, celkem dobře sepsaná přihláška.
jen mě zaráží postava Bimbo Šourek, za kterého hrál Sir Bimbo, jak si se k této postavě dostal? Jací jsou původní majitelé těch postav?
Proč Zrovna Amonthia a ne třeba GP Templáři apod?
Za jaký postavy preferuješ PVM?
Jaký je tvůj názor na zákaz prodávání JAKÝCHKOLIV veci na trhu?

to bude zatím vše.

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 20:52 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Ahoj ahoj všem,

Avalo, Smrdupan, Oromis / zmrazene PK /, Mannoroth to je asi vše z tech postav ale ty neloguju takze stoji někde vyslečeni

Bimbo Šourek je moje původní postava, ale máš pravdu mnoho lidí se mě už ptalo na to co ty ale jako všem odpovídám i tobě. Bimbo ja můj a jmeno sem obšlehl z pár pařmenů když semna to koukal 2x denně :-)
jinak původní majitel je kámoš z realu který nehraje, dal mi to do opatrovaní a teď jsou celé mé....
GP nevim tam nikoho neznám a na mě až moc mamonářská gilda :-D ne ja nevím nejsou mi sympatičtí, a Templaři asi taky ne a navicsou naci mrtví ne ??
hledám stabilitu a vyste tu od začátkua vsadím se že budete až do konce, nechci být v gilde co za rok skočí. chtěl byhc se usadit na trvalo ...
PVM sem schopný jít Wara/Pala/Ranga a do něčeho lehčího i klera ale ten mě moc nebaví posledni dobou, a za nekra a maga dam ty easy dungy ale nechodím je ....

Já věci neprodávám ani moc nekupuji snažím se vyjit z toho co mám. takže je mi to jedno teda akorat regy kupuju a nebo někdy jsem měnil věci na postavy co sem potřeboval do dungu ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 23:22 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
dočetl sem se na V.I.R. foru, že tvůj bratr je u DPC, což se mě osobně nějak nelíbí...
píšeš, že tě neláká PK a ani PVP, tak proč si svoji PK postavu nechal jen zmrazit a nesmazal ji?
Proč myslíš, že by tě guilda měla přijmout? Co ji můžeš nabídnout?
Piješ rád alkohol? Jaký?
Co dokáže změnit charakter člověka?

ei: ta posledna 100 bodov

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 23:46 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Ahoj.
Mě osobně se hodně líbí, že ses ozval před napsáním přihlášky. Do icq si přidej i ostatní lidi od nás, pokud si tak ještě neučinil.

Teď pár otázek...
Máš rád čaj?
Máš radši barvu modrou nebo červenou?
Jaký jsi co se týče temperamentu? (cholerik,flegmatik, dál to znáš)
Jakou svou postavu máš nejradši z pohledu povolání? Ne z citovosti, že je tvá první třeba.
A jednu vlastnost, která tě vystihuje. Pokus se podle pravdy, protože vystihující vlastnost se pozná velmi záhy :)

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 23:51 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Denny píše:
Ahoj. Mě osobně se hodně líbí, že ses ozval před napsáním přihlášky.


Mě se teda nikdo neozval :!:

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 23:54 
Offline
Guildovní kronikář
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:42
Příspěvky: 620
Me taky ne :-(

_________________

I want to see gamma rays, I want to hear X-rays, I want to smell dark matter and feel the solar wind of a supernova flowing over me.


Dark Matter <-> DMT <-> Divine Moments Of Truth


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 23:59 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Tak on se ozval nejprv adeptmasterovi a to vycházel asi ze seznamu členů, kde to mám napsaný jenom já :D

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 00:26 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Paralen píše:
dočetl sem se na V.I.R. foru, že tvůj bratr je u DPC, což se mě osobně nějak nelíbí...
píšeš, že tě neláká PK a ani PVP, tak proč si svoji PK postavu nechal jen zmrazit a nesmazal ji?
Proč myslíš, že by tě guilda měla přijmout? Co ji můžeš nabídnout?
Piješ rád alkohol? Jaký?
Co dokáže změnit charakter člověka?

ei: ta posledna 100 bodov


ohledně bratra jeho pk hru neschvaluju a vždycky jsem se ho snažil přivést zpět na PVM ale ho to nebaví... a ač píšu že se snažím tak mu prostě hraní zakázat nemůžu to nejde.... ale jeho hraní je nepravidelné co sem slyšel je lama a DPC se rozpadlo či co ... jinak se o to vůbec nezajímám a ani on o mě.. ja sem v brně on doma a moc spolu nekomunikujem .... ja nepraskam a on by nikdy nepojel me ani vypravu kde sem a muzu snim domluvit ochranu pro celou gildu ale pochybuju ze by byl hrozbou :-D

proc mám pk zmražené a ne smazané? prootže když jsem se hlasil k viru tak none říkal že to mám udělat tak a ja to tak udělal... ale není problém to smazat....

Co můžu nabídnout? Tak především sebe jako hráče. klidného pohodového a vyrovnaného. pak sebe jako kamaráda, vždy když můžu pomůžu a vždy pracuju pro tým. jinak dokažu být tichý a na TS ani hlásku a nebo můžu celý dung kecat. podle libosti ja jsem přizpůsobivý ...

Alkohol a já?? Tak jak už jsem psal v přihlášce piju PIVO. tvrdý moc nemusím ale když uz tak slivovici nebo si to míchám např. Bavorák, fligendehirsch, atd .. a bublinky se taky daj no ... co nepiju tak to je rum, vodka, absint a podobné přízraky .... (špatné a nesmazatelné vzpomínky)

a co dokáže změnit charakter člověka? tak to ti rád povím ale asi ne tady je to na delší diskuzi a vypisovat to tady je nadlouho. mám blízko k filozofii a studuji ji takže taková témata často řešíme nas džberem píva s spolužákama... jinak penize, moc, laska, strach, ... můžem debatovat :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 00:38 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Mezek píše:
co nepiju tak to je rum, vodka, absint a podobné přízraky .... (špatné a nesmazatelné vzpomínky)


tak to sis čoveče vybral asi špatnou guildu :)

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 00:51 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Denny píše:
Ahoj.
Mě osobně se hodně líbí, že ses ozval před napsáním přihlášky. Do icq si přidej i ostatní lidi od nás, pokud si tak ještě neučinil.

Teď pár otázek...
Máš rád čaj?
Máš radši barvu modrou nebo červenou?
Jaký jsi co se týče temperamentu? (cholerik,flegmatik, dál to znáš)
Jakou svou postavu máš nejradši z pohledu povolání? Ne z citovosti, že je tvá první třeba.
A jednu vlastnost, která tě vystihuje. Pokus se podle pravdy, protože vystihující vlastnost se pozná velmi záhy :)


Já se ozval jen adeptmastrovi tak jak je to v pokynech a čekal na jeho pokyn až on uzná za vhodné a řekne mi abych se ozval i dalším. Tedy teď jsem ten pokyn obdržel a v brzke době vám všem napíšu slibuju :-)

čaj mám rád. hlavně roibos a zelené čaje a taky nesladím.... btw. tuhle otázku mijulu :-D

barvu modrou což je jedna z mých nej. mám rád vodu jachtám a plavu a všechno s vodou.

Temperament mám proměnlivý ale asi jako všichni od každého trochu.... btw udělám si nějaký test a postnu to sem :-)

Ohledně postav tak mě teď velmi baví ranger, taky pala jsem dlouho nebyl a wara chodím často a taky ho mám rád takže všechyn tři hlavní

A vlastnost která mě vystihuje to ti nepovím...bohuže se neznám ani z půlky tolik kolik bych chtěl ale pokud na něco příjdeš rád se o sobě něco dozvím....
opravdu nevím :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 00:52 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Paralen píše:
Mezek píše:
co nepiju tak to je rum, vodka, absint a podobné přízraky .... (špatné a nesmazatelné vzpomínky)


tak to sis čoveče vybral asi špatnou guildu :)


já vás naučím pít pivo :-D neboj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 00:53 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Mezek píše:
Paralen píše:
Mezek píše:
co nepiju tak to je rum, vodka, absint a podobné přízraky .... (špatné a nesmazatelné vzpomínky)


tak to sis čoveče vybral asi špatnou guildu :)


já vás naučím pít pivo :-D neboj


myslím, že jeden sraz se stařešinama v guildě a uvidíme, dko začne pít co :p

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 00:54 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Už teď se mi tu trochu rýsuje nerozhodnost :D
Podle tvých dvou odpovědí nad tím :p

Paralen píše:
myslím, že jeden sraz se stařešinama v guildě a uvidíme, dko začne pít co :p

To by bylo ale velmi kruté :twisted:

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 00:59 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 22:07
Příspěvky: 707
pivo tady pije kazdy to asi nemusis nikoho ucit, ale tebe by sme meli naucit pit ten rum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 01:09 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Denny píše:
Už teď se mi tu trochu rýsuje nerozhodnost :D
Podle tvých dvou odpovědí nad tím :p

Paralen píše:
myslím, že jeden sraz se stařešinama v guildě a uvidíme, dko začne pít co :p

To by bylo ale velmi kruté :twisted:



no tak kluci dejte mi šanci :-) ja si koupím bečku a vám dovezu basu rumu :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 01:21 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
on to myslel tak, že tě to na sraze naučí, maj na to metodu :D

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 01:28 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2008 12:56
Příspěvky: 90
Ahoj vitam te. Dost lidi z MC a Camelotu hraje PK s nimi se nestykas? Kdo je nyni tvuj nejlepsi kamarad v UO? Jakou mas rad muziku? Do icq si nezapomen pridat jak zadatele tak i adepty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mezek
PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 01:41 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 22:54
Příspěvky: 123
Carl píše:
Ahoj vitam te. Dost lidi z MC a Camelotu hraje PK s nimi se nestykas? Kdo je nyni tvuj nejlepsi kamarad v UO? Jakou mas rad muziku? Do icq si nezapomen pridat jak zadatele tak i adepty.


z Camelotu měli pk jen tico byli zároveň v MC a stěma se nestýkam a popravdě sme celkem na nože... no nemám je rád a to hodně ...
nej kamarád na uo tak to nemám asi bavím se ze všema co se baví se mnou ale nikdy jsem na uo neměl nej kamaráda /bohužel, bohudík??

Muziku poslouchám jen tu dobrou. Začal bych Led Zeppelin, ACDC, Iron Maiden, a další klasiku přes vážnou hudnu až k oldies a klasikam popu 70 -90 let a také musím zmínit Blues jako mou lásku na celý život.

jinak icq už postupně přidávám ale teď mi píše že nemám limit ... tak nevím pokročím asi ráno


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 213 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz