Amonthia

Právě je 27 dub 2024 16:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 19:21 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 16:39
Příspěvky: 105
Prudič - žádná obhajoba - lock.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 12 bře 2008 23:40 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 01:24
Příspěvky: 725
Heitzman píše:
Prudič - žádná obhajoba - lock.


Odemikam prihlasku pro pripadne vysvetleni a z duvodu reseni tohoto problemu. Ana ted nema pristup k internetu, tak prosim o schovivavost :). Will je s nim v kontaktu. Nerad bych byl unahleny vzhledem k teto prihlasce. S nejvetsi pravdepodobnosti ho nyni hraje jiny clovek, coz musime doresit. V budoucnosti neni pripustne, aby uplne cizi clovek vystupoval pod nasim jmenem a kazil tak nasi povest.

viz. dnesni problemy s Tlupou, u ktere nam Juni dohodl, pro cleny, jakousi dohodu o neutoceni a myslim si, ze by mela byt oboustranna. Vim, ze o tom skoro nikdo ani nevi, ale je to tak. :).

_________________
9 songs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 13 bře 2008 11:00 
Ahoj,
tusim, ze minule utery se mi rozbil kompik a sprovoznen byl az dnes (diky obetave pravi Quinyho, bez ktereho bych to opravdu nedal dohromady nikdy a take ze mi nakonec propujcil svuj hardisk). Proto jsem se neukazal na mape a ani nemohl reagovat na forum. Ve skole jsem cetl co jste mi psali, ale vedel jsem, ze jde o par dnu tak jsem to nehrotil. Snazil jsem se prihlasit abych napsal, alespon veticku ze se ozvu do par dnu, ale prihlaseni mi nefungovalo tak jsem se na to vykaslal. Bohuzel se mi nejde prihlasit uz ani z domova tak pisi jako anonym.

Ted k tomu co napsal Vasilij. Asi tusite, ze se jedna o jednu z hlav kovarny, tusim, ze je to presne Gogo, toho asi znate. Takze abych popsal situaci, uz je to celkem dost zpatky, takze si nepamatuji vubec presne co to bylo za den, ale to nehraje roli. Bylo to ve chvilich kdy se moc nikam nechodilo a tak byla nuda. Docela dost jsem obihal pvp zonu a harwil si sam. Zrovna jsem si zabijel lsnko a kdyz melo cca 100hp pribehl Arandil (Vasilijova prava ruka ? ..), stal kousek vedle tak jsem si ho nevsimal. Kdyz jsem lsnko zabil, on mi ho lotl. Docela mi zkazil naladu a diky nemu jsem se tam uz neukazal, sam jsem byl prekvapenej jak mi dokaze takovej hlupacek zkazit naladu.
Druhy den jsem se samozrejme ve skole klukum pochlubil at si na ne davaj bacha a kdyz je potkaj, at jim ten zivot trochu osladi. Snad hned druhy den, kdyz byl Wrall za Anarawen v pvp zone, zabijel si wyrma a pribehli tihle dva. Zacali prudit nakyma tema pf, zdma atd. Wrall na jednoho z nich omylem zautocil, tak se ho samozrejme hned snazili pojet, ale na to by museli papat jeste hodne knedlicku. Pribeh za dalsi postavu a wyrm byl skoro mrtev (podotykam, ze ho temer celeho zabil on sam), pockal si az padne a lotl ho. Co se nestalo, nalezl z nej magickou zbran, coz kovarniky samozrejme muselo nastvat. Hned po tom, se objevil tady na forum vzkaz od Vasilija. Takze, Vasiliji, bud to byl hodne dobry ftipek nebo tve IQ opravdu nepresahuje hranici trojciferneho cisla, coz mi je samozrejme lito, ale ver, ze ja za to nemohu.
Urcite bych vam chtel podekovat za vase reakce, doslo Vam, ze tj hlupacek a nebrali jste to vubec vazne, protoze vubec nebylo proc a jeste jste si museli vyslechnout pojezd od Frostika, takze diky.

Dale k tomu prohresku, jak jsem psal, bez kompa bych to tezko dokazal, ale to nemeni nic na tom, ze kdyz kluci hrajou za Anu, je to ma vina. Cokoliv se stane, beru na sebe, protoze oni maji moji 150% duveru a vim, ze by nikdy nedelali nic za co ja bych se mohl stydet a s cim bych nesouhlasil. V tu chvili hral Wrall a behal pvp. Zabijel pk samozrejme a kdyz mu pk zabihaj do najemniho domku, nemuzou se divit, ze je vygardi, ja bych to udelal uplne stejne (akorat prede mnou by nikdo nezabihal). Byl sam a v tom domku byli tusim dva nebo tri, uz si presne nepamatuji jak mi to vypravel. Dal jim sanci vybehnout, napsal jim at jdou vsichni ven bojovat, nebo ze prijdou straze. Bylo jim to jedno tak je zgardil. Na tomhle proste nic spatneho nevidim.

Heintzi, s tim prudicem to bylo mysleno jako ze se tak chovam nebo, ze ho mam pred jmenem ? Jestli ten druhy pripad, zajimalo by me jak si na to prisel. Promin, ale ve hre jsem te nekolik mesicu nevidel a pak jedine co o tobe za tu dobu vim, ze mi napises tohle. Jestli ten prvni pripad, tak to chapu, tvuj nazor samozrejme respektuji.

Kdyz jsem nalogl icq, spousta vzkazu od Vas, vetsina diky tomu prohresku, doufam, ze se nebudete zlobit, ze vam nebudu psat kazdemu zvlast a bude stacit tohle vyjadreni.

Psal jsem to ted narychlo a mozna jsem na nektere veci zapomnel, takze se ptejte a ptejte.

Anarawen


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 13 bře 2008 11:12 
Offline
Lesní tulák

Registrován: 12 led 2008 11:22
Příspěvky: 22
Tak jsem asi trochu debilni, prihlaseni uz fajci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 13 bře 2008 12:06 
Offline
Guildovní kronikář
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:42
Příspěvky: 620
Je ti asi jasne co se musi stat?

_________________

I want to see gamma rays, I want to hear X-rays, I want to smell dark matter and feel the solar wind of a supernova flowing over me.


Dark Matter <-> DMT <-> Divine Moments Of Truth


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 13 bře 2008 13:59 
Offline
Modrá Amazonka
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 22:16
Příspěvky: 313
Ana, myslim, ze jedna z nejvetsich chyb je pujcovat postavy ze hry (ac duverujes)...zejmena, kdyz se hlasis do nejake dobre guildy... Chapu, jsou to kamaradi, ale .... ;)

_________________
Dokud žiješ, sluší se doufat...
Básně priapské

S radostí ber co přítomná chvíle dává,
vážné pusť z hlavy...
Horatius


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 13 bře 2008 23:07 
Offline
Smoker
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:57
Příspěvky: 997
Bydliště: Jičín
Mil píše:
Ana, myslim, ze jedna z nejvetsich chyb je pujcovat postavy ze hry (ac duverujes)...zejmena, kdyz se hlasis do nejake dobre guildy... Chapu, jsou to kamaradi, ale .... ;)


On je zna z realu, to aby jsme si nepletli pojmy z dojmy.

_________________
Kiss my shiny metal ass!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 14 bře 2008 14:07 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Nazghul píše:
Mil píše:
Ana, myslim, ze jedna z nejvetsich chyb je pujcovat postavy ze hry (ac duverujes)...zejmena, kdyz se hlasis do nejake dobre guildy... Chapu, jsou to kamaradi, ale .... ;)


On je zna z realu, to aby jsme si nepletli pojmy z dojmy.

presneji...anarawen ma tu postavu prave od toho, co si ji "pujcuje"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 14 bře 2008 15:20 
Offline
Modrá Amazonka
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 22:16
Příspěvky: 313
No to je mi jasne ;) , ale ze by jste pujcovani postav kamosum z realu (co nejsou v guilde), ted v Amonthii tolerovali? Pak tedy, mlcim... mne by se nelibilo, ze mi po guilde promenadoval hrac, ktery k nam nepatri... Hlavni prece je, ze mu vy duverujete taky :)

Ja mam vyjimku se svou postavou jen u Mikeeho a Frostika (cestni clenove nasi guildy)...jinak jen lidi z guildy. Napr. ted za mne obcas jde dung Paja a lognout mne muze i Domca a Blacklord... Holt to je u mne ted obdobi zkouseni i od zivota... A ja hrat nemuzu, respektive tady z Hradce Kralove ani hrat nechci ;)

_________________
Dokud žiješ, sluší se doufat...
Básně priapské

S radostí ber co přítomná chvíle dává,
vážné pusť z hlavy...
Horatius


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 15 bře 2008 18:24 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Hele Ana, tak proč se hlásíš k nám do guildy, když za ty postavy Vás hraje víc? A několikrát jsem ti říkal, ať si to vyřešíš a říkalo ti to víc lidí a sliboval jsi snad, že to dáš do pořádku. Tohle jsi věděl a stejně si to neřešil a prděl na to. Tady máš přes dva měsíce schváleného adepta, ale nikdo tě do guildy nevezme, když tvoje postavy bude logovat někdo jiný, sám to víš, tak nač ta přihláška?

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 16 bře 2008 13:26 
Offline
Lesní tulák

Registrován: 12 led 2008 11:22
Příspěvky: 22
Mno uz jste tu rekli asi vsechno za me. Mil, presne jak tu bylo receno, nejsou to jen nejaky obycejni virtualni pratele. Jsou to pro me mozna ti nejdulezitejsi lidi, co jsem kdy poznal a to je sakra rozdil. Proto asi chapes, ze ta duvera je vetsi nez treba mezi manzelama :) ...
Froste, slo hodne o to, ze dokud jsem hral aktivne, sel jsem temer kazdy den alespon jeden dung a nebyl moc cas, kdy by me mohl logovat nekdo jiny. Ale obzvlaste ted kdyz jsem nemel kompa, tak to kluci hrali, i jsem jim rekl, ze by bylo fajn, kdyby nabrali nejakou famku ..
Kazdopadne se Vam omlouvam, nikdy jsem to nemyslel nijak spatne a nechtel jsem gildu nijak poskodit. Nechal jsem si ted par dnu na rozmyslenou, ale mapu jsem uz radsi nelogoval, protoze jsem nevedel jak to dopadne. Bylo to par krasnych mesicu a moc Vam dekuji, ze jsem si je mohl s vami uzit, sli jsme spousty dungu a snad po kazde jsem se bavil a ani si nedokazete predstavit, jak mi to sechno bude chybet. Kluci kdybych cokoliv rekl, by tu postavu nikdy nelogli, ale v tom je ten problem. Rict jim at to prestanou logovat je asi to same, jako zakazat vlastnim rodicum jit na Vas maturitni ples = to proste nikdo udelat nemuze. Proto se s Vami loucim. Kazdopadne bych byl rad, kdybyste vedeli, ze at budete potrebovat s cimkoliv pomoci, muzete se na me obratit, ted kdyz budu bez gildy, budu mit hodne casu, takze vam rad pomohu s cimkoliv. Mejte se hezky
Anarawen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 16 bře 2008 15:20 
Offline
Řezník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 17:55
Příspěvky: 519
Ana píše:
...

:cry: ahoj ;(
ale timhle to nekonci ;p kdyz nekdo stahuje svoji prihlasku, vzdycky musi odevzdat vsechen mamon tomu kdo napise jjako prvni po jeho postu ;p dekuju predem

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 16 bře 2008 16:43 
Offline
Maminka <3
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 06:59
Příspěvky: 806
Zvolil sis svoji cestu a já ti na ni přeji hodně štěstí ;)

_________________
Nebezpečné je věřit i nevěřit. - Phaedrus

Něco jako přítomnost v podstatě vůbec neexistuje. Ať zaměříme pohled kamkoli a díváme se, nic nevidíme takové, jaké je to skutečně nyní, v tomto okamžiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 16 bře 2008 18:14 
Offline
Sluha Pánů
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 17:18
Příspěvky: 324
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Hodně štestí v dalším životě na UO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 16 bře 2008 21:01 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Pa a měj se.

Myslím, že když se ozveš komukoliv z nás s prosbou o pomoc, tak pokud to bude v našich silách, velice rádi ti vyhovíme a pomůžem.
Pokud mluvím za sebe, tak u nás máš dveře vždycky otevřené.

Hodně štěstí :)

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 16 bře 2008 21:44 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Jsou to tvoji kamarádi a ty je znáš, ale my je neznáme a nemůžem si dovolit nechat běhat někoho cizího za postavy z guildy. Je to jedno ze základních pravidel guildy, které jsi při psaní přihlášky musel číst. Sice se opakuju, ale tohle je přesně ten důvod, proč se na začátku přihlášky ptám uchazečů, jestli četli pravidla a zdali by na nich něco změnili. Pokud jsi neměl výhrady tehdy...

Ana, je velký problém udělat si vlastní postavy a obětuješ tomu členství v Amonthii?

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 16 bře 2008 23:32 
Offline
Syn Charonův
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:30
Příspěvky: 178
Bydliště: Most
Deacon Frost píše:
Ana, je velký problém udělat si vlastní postavy a obětuješ tomu členství v Amonthii?

Ještě bych doplnil, že Tě přeci nenutíme vzdát se svých kamarádu, nebavit se s nima, nehrát s nima Uo. Ale jestli jsme ti za těch čtvrt roku nepřirostli k srdci ani natolik, abys obětoval týden/dva na trénovaní své vlastní postavy, tak jsem se v Tobě spletl a je mi to líto, protože jsi fakt moc fajn člověk a byla by obrovská škoda Tě ztratit kvůli takové hlouposti.
Pls neochazej! :mrgreen: Obrázek

_________________
Arguing over the internet is like competing in the Special Olympics, you may win but you're still retarded.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 17 bře 2008 00:56 
Offline
Modrá Amazonka
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 22:16
Příspěvky: 313
Nejake moudre prislovi rika, ze: "...Přátelství je někdy víc než láska..." ;)
No, myslim, ze by tvoji kamaradi pochopili, jak to s tebou a Amonthii je...
Ja bych to udelala tak, jak ti radi kluci...vykopej si svou vlastni postavu, mas tady dobrou pozici, zapadl si do party fajn lidicek a je skoda vzdat se dalsich pratel, ktere si nasel zase zde...
"Dvakrat měř a jednou řež" (kdyz uz jsem u tech prislovi ;) )

_________________
Dokud žiješ, sluší se doufat...
Básně priapské

S radostí ber co přítomná chvíle dává,
vážné pusť z hlavy...
Horatius


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 23 bře 2008 05:29 
Offline
Smoker
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:57
Příspěvky: 997
Bydliště: Jičín
mag= 2 dny.....
a prachy na to mas...takze z toho co si napsal mi vsechno pride jako vyhovorka...promin ano, jen to tak citim :(

_________________
Kiss my shiny metal ass!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anarawen
PříspěvekNapsal: 23 bře 2008 10:08 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2008 10:45
Příspěvky: 120
Bydliště: Kyselá Prdel
Ana tiez si myslim ze nemusis volit medzi kamosmi a guildou... Si rozumny takze chapes dovody guildy preco jej vadi ze na tvoje postavy maju pristup aj ini ludia. A vytrenit postavu zas tak hrozny problem nie je.... hlavne nie prska (aj ked prsk je skorej doplnkovy char ak chces aktivne behat dungy)
edit: skus si vytrenit klera... je to vcelku v pohode (healing sice zabere ak budes zavyslacit tak o tyzden je kler schopny dungovania)

_________________
Páni, už prichádzam na kloub lhacímu režimu.
Ahoj, tady je Homer Simpson a zdravím všechny skvelý holky tam ve svete rádia.
Homer moc nefungovať bez pivo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 207 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz