Amonthia

Právě je 28 bře 2024 20:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Záležitost
PříspěvekNapsal: 28 led 2010 14:17 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 28 led 2010 14:04
Příspěvky: 2
Zdravím guildu Amonthia.

Rád bych s vámi vyřešil jednu velmi choulostivou záležitost týkající se naší a vaší guildy.
Prosím tedy alespoň jednoho člena z velectěné rady starších či guildmastera aby se mi co nejdříve ozvali na můj kk 89265169.

ps: kontaktoval jsem Frosta na jeho kk, ale prozatím se mi ještě neozval a tak nevím jestli je vůbec ještě na něm dostupný.


S pozdravem a světlem v srdci
Ufi - The Bounder, paladin (Sanct Lor)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 28 led 2010 14:20 
Offline
Homo Erectus
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2008 13:54
Příspěvky: 2013
Zdravím tě,

Frost na ICQ určitě dostupný je, jen momentálně o nezapíná kvůli diplomové práci, ale forum čte pravidelně, tudíž pokud si tuto zprávu přečte, určitě se ti ozve.

_________________
Kód:
Tom:
   prave zabijim amona
Parafk:
   podaroval te amon? )
Tom:
   rychlou smrti
Tom:
   snad to stihnu pro telo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 28 led 2010 14:35 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 01:24
Příspěvky: 725
Jiz jsem slysel, ze jste meli doma nejakeho cervika.

Mortar je volne dostupny v Nove Nare (vchod od malych portu v Britu) v regarne (viz novinky 19.1.2010). Samozrejmosti je GZko.

_________________
9 songs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 28 led 2010 20:31 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 01:24
Příspěvky: 725
Vec se ma asi takhle. Tohle by byl uz druhy mortar, ktery bychom vraceli, osobne se mi to nechce, ale pokud dojde k nejhorsimu, tak udelame hlasovani a posleze te vyrozumime.
Dale, sehnal to nas jeden clen. Byl to zprostredkovany obchod pres dalsiho hrace, ale co vim, tak to prodaval BoBr = Ptah.
Nam bylo receno, ze jim tento mortar spadl ze zazracne modre bedynky Dokonce jsme z toho dropu dostali peknou fotku. Vyvstava tady otazka, zda je to cizi screen nebo opravdu jim nejaky mortar padl. Pokud jim padl, tak mi chteli prodat ten z toho dropu, ale prodal mi nahodou ten Vas, coz dosvedcuje ID predmetu.
Chtel bych kontaktovat Bobra a zeptat se ho, zda ma jeste u sebe ten druhy mortar. Pokud tomu tak je, pozadam nektere GM, aby ten mortar vzali z jeho ACC a vec bude vyresena. Nedivil bych se, kdyby i dane ACC odblokovali uplne, nebot se mi to zda jako nadorozumeni. Ovsem nemohu vedet jaka je skutecnost.
Dle vyjadreni GM u prohresku, to vypada, ze kluci pekne lhali. O cem? To bohuzel nevim.
Zatim drzim palce. Pokud bychom se rozhodli ve tvuj prospech, pocitej s vyplacenim jeho nakupni ceny.
Zatim Cau Bean


Edit by Bean: Cetl jsem ten rozhovor mezi tebou a Frostem. Zminil jsi tam i svuj rozhovor s tim Bobrem. Dle jeho vystupu asi zadna domluva z jeho strany nepripada v uvahu :(.

_________________
9 songs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 28 led 2010 22:16 
Offline
Guildovní kronikář
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:42
Příspěvky: 620
Plně podporuji naši radu, v případě negativních dopadů samozřejmě souhlasím s vyplacení částky v plné výši.

_________________

I want to see gamma rays, I want to hear X-rays, I want to smell dark matter and feel the solar wind of a supernova flowing over me.


Dark Matter <-> DMT <-> Divine Moments Of Truth


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 29 led 2010 06:21 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
mit jakykoliv kontakt se smejdama typu ptah se nevyplaci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 29 led 2010 09:37 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Sem vyhradne proti !!! Ptah(Bobr) je syn Er Rana byvaleho gm Sant Lore ... pokud tatinek dal pristup synackovi a ten to prodal je to jen jejich problem.
A nevidim sebemensi duvod proc by za to mela byt bita nase guilda...

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 30 led 2010 15:58 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 30 led 2010 14:32
Příspěvky: 1
Zdravíčko,

starší si mě pamatují.
Pročetl jsem si vaše příspěvky a než vynesete konečný verdikt něco málo vám k tomu povím.

Nejlíp se mi navazuje na předchozí rezultativní post. Je dobrý pro toho, kdo nemá potřebu se ponořit po povrch věcí. Nemohu vám zde naplno povědět vztahy a sociální komplikace rodinné Er Rana. Jsou velmi citlivé a bolestné sami o sobě. Jen napovím, člověk se žení, rozvádí, koho milujete dnes, toho třeba nenávidíte zítra. Komu jste bezmezně věřili vás zlomí svou záští.
Podrobnosti vzhledem k blízkému příteli Er Ranovi zůstanou za oponou, snad to pochopíte.

I když by se mi hodilo to celé vybalit na světlo.
Popravdě znával jsem ti starší hráče z amonthie a jsem rád, že guilda prospívá i po mnohých letech. Když se celá kauza stala transparentní, s pomocí Baltíka, věděl jsem, že návrat vzácného artefaktu, který je součástí historie SL bude problém. Nicméně flintu jsem do žita nehodil, protože mortar se dostal do guildy, kterou mi připomínají seriozní jména jako John, Deacon Frost a další. Rozmyslete celou věc v klidu, bez emocí, ale nikoli povrchně prosím. Nám nezbývá než věřit, že bude rezultát pro SL příznivým.

Světlo s vámi

Bimbác (válečník na věčnosti)
Leleth (zatoulaný kocour)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záležitost
PříspěvekNapsal: 30 led 2010 16:15 
Offline
Vírský lord
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 07:24
Příspěvky: 973
Bydliště: Seraph: Arexi chceš tečku, já ti dám staří
Ahoj
Tak Sanct Lor byla(myslel sem doted, ze je jen nekym udrzovana aby ji nesmazali), gilda ktera si vice mene zaslouzi slusne jednani
Ono stat se neco podobneho Amonthii, treba jako ukradene veci "shadowsong zlym bratrancem" a snaha o jejich navraceni...proste, kazdy na to ma jiny pohled podle situace
Takze bych urcite byl rad, za nejake pro obe strany prijatelne reseni
(Nevim treba jestli Sanct Lor zase funguje a ten item potrebuje jako funkcni vec a ne jen jako upominku ve bohate historie)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz